Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Janusz

Witam Czy są tu byli pracownicy firmy ? Czy komuś udało sie uzyskać wypłacenie swoich zaległych wypłat premii itd ...... Bujam się z tą firma juz 4 rok, (usunięte przez administratora) Czy obecnie firma jest już w pełni wypłacalna ? Dzięki z góry za info.

Byłam
@Janusz

Pracowniczka tej firmy i pomimo stosownych argumentów firma nie wypłaciła mi należnej premii, nie mówiąc o długach które miałam przez opóźnienia w wypłacie. Chyba zostaje sąd.

Mysle
@Janusz

Ze to juz przegrana sprawa. Nie wypłaca.

Michal

Pracowałem tam krótko w okresie, kiedy spóźnienia z wynagrodzeniem osiągnęły swoje apogeum. Przez spóźnienia miałem niemałe problemy ze swoimi rachunkami. Nie można było się doprosić swoich zarobionych pieniędzy, liderzy odpowiadali że to nie ich wina i nie mają na to wpływu, osoba z wyższego stanowiska zapewniała ze przelewy wychodzą po to... Żeby zwyczajnie kupić trochę czasu i zmusić pracowników do pracy, klamstwo w kwestii wynagrodzenia dużo pokazuje o kierownictwie tej firmy, bo jeśli osoba zarządzająca w takim temacie kłamie.. Sami dokończcie. Nie wspominam tego dobrze, nie polecam pracy w tym miejscu, stres i nerwy. Nie warte tego wynagrodzenia.

Pracująca
@Michal

Nie jedna matka z dzieckiem miała przez to problem.

Pp
@Michal

Stary o czym ty piszesz po roku dobre

Pracownica

Kiedys tam pracowałam, czy ktoś kto pracuje może wypowiedzieć się o sytuacji w firmie? Odeszłam przez spóźnienia w wypłacie, samo biuro było zaniedbane, czy uległo to trochę poprawie? Czy prowadzone szkolenia są merytoryczne czy polegają na dyskusji z liderem który przekazuje średnio skuteczne techniki sprzedaży? Jak wygląda to na dziś? Trochę czasu już minęło, czy cokolwiek uległo poprawie, czy w spokoju mkzna aplikować, czy szkoda nerwow i czasu? Pozdrawiam

Najbardziej (usunięte przez administratora) praca w moim życiu. Nie zostałbym w tym (usunięte przez administratora) ani minuty gdyby nie nakaz z Urzędu Pracy i perspektywa utraty ubezpieczenia.

Efgh
@Paweł

Az tak źle jest? Możesz opisać dlaczego?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
opk

opiekun klienta wydawnictwa - czy można na tym stanowisku pracować zdalnie albo hybrydowo?

@opk

ile trwa ten pakiet szkoleń? weryfikują jakoś efekty?

@opk

czy w trakcie rekrutacji są jakieś zadania albo testy do wykonania?

Opk
@opk

Nie ma żadnych testów, rozmowa jest szybka i bezproblemową, jest nadzór liderów nad efektami pracy.

elou

pytanie do oferty Opiekun Klienta Wydawnictwa, piszą że wynagrodzenie od godziny, to znaczy, że dają umowy zlecenie?

elou
@elou

jak by się potrzebowało raz urwać godzinkę wcześniej z pracy albo coś to nie będzie problemu, po prostu tą godzinę odejmują, albo można odpracować? tak to działa czy raczej sztywne godziny są?

niki
@elou

tak są zleceniówki, ale dają możliwość przejścia na uopa jak coś

Immtoy
@elou

Wiesz co, ciężko powiedzieć, myślę, że jak to jak jakieś jednostkowe sytuacje, a nie nagminne to raczej tak, ale to byś musiał zagadać już z górą bezpośrednio

deni
@niki

to spoko, a jest opcja pracy na część etatu?

niki
@deni

nie wiem, w moim przypadku nie było potrzeby o to pytać, bo taka forma mnie nie interesuje

@niki

może ktoś inny w takim razie cos wie na ten temat?

@deni

czy raczej nie ma szans?

Jakie warunki pracy są w Delta Contact? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Konsultant Telefoniczny?

EX

Szatnia oczywiście jest. Każdy ma szafkę otwieraną elektronicznie. Stołówki jako takiej nie ma, ale jest catering z kilku pobliskich restauracji i hoteli (oczywiście za free). Jeśli chodzi o dojazd, to jest świetnie rozwiązany, bo otrzymujesz voucher ważny w każdej chyba korporacji taksówkowej.

Dorota
@EX

Serio? Wygląda to super fajnie. A jak elektronicznie działają te szafki, na jakiś kod, odcisk palca, czy taki breloczek dotykowy?

@Dorota

serio to dla ciebie aż tak ważna informacja?

@EX

Pierwszy raz widzę rozwiązanie z voucherem, bardzo spoko pomysł

Wiktoria
@mrowka

A coś ciekawszego na tym forum się pojawia? Może technologia ją fascynuje kto wie. Mnie np., wasz catering zainteresował, bo widzę, że darmowy... ;) Rozumiem, że bierzesz co zaplanują na dany dzień? Są opcje wege?

XDD
@Wiktoria

Serio firma która spóźniała się z wypłatami i oszukiwała pracowników nagle ma zamki na breloczek i darmowy catering xD jedyne co tam było to zepsuty co tydzień ekspres do kawy i szary wstretna papier toaletowy xD nie mówię o warstwach kurzu w każdym możliwy miejacu i wszechobecnego (usunięte przez administratora) darmowy catering xD błagam...

Wiktoria
@XDD

O tych spóźnieniach piszesz to na stan przeszły, więc nie wiesz jak jest obecnie? Może wprowadzili to w formie rekompensaty, żeby ludzie nie odchodzili? Kurz? a kto za sprzątanie miał być odpowiedzialny?

@Wiktoria

zwróć uwagę na jej podpis pod nickiem

@Wiktoria

jak ma ci odpowiedzieć skoro tu nawet nie pracuje

iggi

Mam pytanie, jak u was wyglądają procesy rekrutacyjne? Ile etapów i czy bardzo maglują na rozmowach?

@iggi

bardzo szybka rekrutacja, u mnie dwie rozmowy, telefoniczna i na żywo, nic nie maglowali, pytania takie typowe o poprzednie doświadczenie i tyle

@cma

tak mniej więcej w dwóch tygodniach udało się wszystko zamknąć?

tak, jakoś tak

@iggi

ale nie ma gwarancji, że tak będzie u wszystkich

Marek Sawicki wydział

spoko, ze są chociaz owocowe niedziele ale tylko po 24 godzine :(

Bialystok, terminale

Pracowałam w biurze w bialymstoku rok temu, wszedzie brud, biuro i sprzet z poprzedniej epoki, pokoj socjalny tez(usunięte przez administratora) nigdy nie widzialam z reszta zeby byl tam ktos od sprzatania. Jak zrezygnowalam nie moglam doprosic sie o zaległą wyplate przez kilka tygodni, tez bardzo dziwny zwyczaj, ze wyplaty byly dopiero pod koniec kolejnego miesiaca, np za czerwiec wyplata powinna byc do 25 lipca, a i tak byly opoznienia. Na koniec nawet nie uslyszalam od nikogo zadnego „przepraszam” za to ile musialam czekac. Nawet z perspektywy czasu nie widze zadnych plusow tej pracy i szczerze odradzam.

Andzka
@Bialystok, terminale

No i zamieszanie w komentarzach by negatywne opinie znikły :::(((

Kamila

Pracowałam i byłam ciekawa co tu słychać ;) Było wtedy kilka projektów, atmosfera zalezy kto na nim pracował ale ogólnie sympatycznie nie narzekałam Kasa mogła być lepsza ale załapałam się na premie. Ogólnie polecam choć nie jest to praca na wieki

Wa

Pracuje 2 miesiąc, atmosfera super i pensja na czas, Te komentarze są podejrzane, bo naprawdę fajna praca i ludzie W Warszawie

@Wa

może kiedyś było słabo ale coś się poprawiło w tym temacie

@Wa

a można zapytać na jakim projekcie pracujesz i czy mają aktualnie miejsca? bo chcę się zgłosić

@mrowka

Co do miejsc, na stronie widzę kilka ogłoszeń, więc najlepiej jak sobie sprawdzisz, czy jest tam coś dla ciebie

Pracuje od kilku miesięcy.. jak dla mnie spoko opcja zwłaszcza elastyczny grafik. Firma miała opóźnienia w płatnościach ale ostatnio jest na czas a nawet przed. Atmosfera ok. Polecam.

@Tomek

a na jakim stanowisku są te elastyczne godziny? na każdym?

Delta Contact poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Infolinii. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

lesla

a jest jeszcze taka oferta, bo mnie interesuje

Rekruter
@lesla

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 795483203.

lesla
@Rekruter

czyli można aplikować?

al
@lesla

no na to wychodzi, skoro podali ci nr

@Rekruter

ej ale to potwierdzone info z tym numerem tel? bo na stronie jest inny do was nr

kox
@izo

nie no numer dobry jest, jak patrzysz w zakladke kontakt to tam z boku masz nr do rekrutacji bezpośrednio i się zgadza

@kox

okej, moje niedopatrzenie, faktycznie tak jest

@kox

także sorry za zamieszanie z mojej strony

kasiadeltacontact

tak wyrzuciłam Ciebie ponieważ byłeś nie miły i nie pytałeś o stawkę netto tylko mój prywatny numer telefonu, ciesz się, że tak to się skończyło głupolku..

Roller

Chyba drzwi pomyliłeś i firmy????????????

jaluszek
@Roller

właśnie jednak nie, chyba sama nazwa ''Delta'' coś powinna Ci mówić braciszku

lmao
@jaluszek

o stary!! miałem tą samą sytuacje dzisiaj, zgłaszałeś to gdzieś?

kox
@lmao

ej ale co wy chcecie zgłaszać, że wam sie rekruterka na rozmowie nie dała podrywać...? żenada

Waria

Fajna firma i atmosfera, można dobrze zarobić ...

Agata
@Waria

w ktorym oddziale tak Ci dobrze i na jakim stanowisku tak dobrze płacą?

lopi

z tego co mi wiadomo, to komentarze są usuwane tylko jeśli są niezgodne z regulaminem i nie można tak o usunąć sobie komentarza, tylko dlatego, że jest negatywny

lopi

więc pewnie jakiś admin tu wchodzi raz na jakiś czas i czyta czy nie ma jakichś naruszeń, dlatego niektóre komentarze znikają, no bo jednak jak popatrzysz to dużo postów nadal wisi, tylko niektórych nie ma, nie wiadomo co tam w nich było czy to nie były jakieś wyzwiska albo coś

Pyt

Firma ma tylko jeden oddział w Polsce, czy więcej?

@Pyt

z tego co widzę na ich stronie to dwa w Warszawie i jeden w Białymstoku

Weronika
@hektor

A jest możliwość przejścia z jednego oddziału do drugiego?

@Weronika

no jak już przepracujesz trochę w jednym dziale i będziesz chciała się przeprowadzić to myślę, że ok, ale nie wiem czy pozwolą tak skakać między oddziałami. no ale to może poczekajmy aż jakiś pracownik się wypowie

Krakus
@Weronika

Koleżanka pracowała w Białymstoku i idąc na studia przeniosła się do Warszawy do tamtejszego oddziału. Także możliwość przeniesienia jest.

@Krakus

O, no to mamy potwierdzenie

mov
@hektor

okej, ale pewnie też dużo zależy od tego czy będzie miejsce wolne akurat

@mov

Prawda, ale przynajmniej jest taka możliwość

Jakie

Są projekty obecnie na delcie? Czy są dalej terminale? Jak wygląda prowizja, czy warto iść tam pracować?

byly pracownik

czy ktos wie co z wyplatami?

Ilona
@byly pracownik

Ile już czekasz na wypłatę w takim razie?

Julcia

Trolu jeden, nigdy nie słyszałam, żeby firma nie zapłaciła komuś pieniędzy, które się pracownikowi należą. Piszesz 4 miesiące czekasz na wypłatę? Bzdura totalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact