Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

nowa

Ja zdałem egzamin w zeszłym tygodniu, do tej pory rewelacja, przede wszystkim atmosfera jest super, nie tak jak w innych że stoją nad tobą i krzyczą zeby sprzedac, to na pewno duży plus, bo byłem już w kilku firmach i tak jeszcze nie było

doświadczony

Ja pracuję od dawna, chwalę sobie pracę. Wiadomo, że są projekty normalne i beznadziejne ale patrząc na całkoształt jest ok. Fajni ludzie, kasa przyzwoita i miejsce też dobre bo wiele z nas dojeżdża i nikt nie narzeka

M

Ja pracuję od kilku dni ale to co mnie się podoba to to e nikt nad Tobą nie stoi i nie ma presji wyniku. Co do zarobków też nie narzekam, wcześniej nie sprzedawałem i dopiero się uczę to nie oczekuję kokosów ale premia zapowiada się przywoita. Mam nadzieję że tak zostanie.

ala

Ja zdecydowanie polecam. Pracuję od niedawna. Bardzo uczciwa podstawa i fajna premia do wyrobienia. To co godne uwagi to że nie trzeba wyrabiać jakiegoś planu miesięcznego który jest nie do wyrobienia żeby dostać premie. Polecam zdecydowanie

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
jano

Polecam serdecznie wszystkim!warto sprobować swoich sił

Annika

Osobicie jestem zadowolona z pracy i z firmy i polecam innym

xyz

Bardzo dobra firma, mozliwosc zdobycia doswiadczenie i stalej pracy

katowidz

Przyjemna atmosfera w firmie pozytywne wrażenia,bardzo fajne podejście do pracowników ogólnie okej

maniek

Dobre warunki pracy w firmie ,fajni ludzie i bardzo miła atmosfera

joanna

widziałam oferty na konsultanta telefonicznego, ale wydaje mi się, ze przy takich zarobkach to marne szanse, żeby ktoś się utrzymał na dłuzej, jest prowizja ale podstawa cienka, a wiaodmo jak to różnie bywa z premiami.(usunięte przez administratora)

annoćka

Mam pytanie do pracujących w tej firmie: ile umów wymagają aby robić codziennie ?

polece

Moje odczucia wzgledem firmy sa bardzo pozytywne i w 100 % polecam innym,uwag brak

Malutka

Moja opinia te temat firmy bardzo pozytywna,pracuję od paru miesięcy ,rekrutacja prowadzona jest cały czas także warto sprobowac swoich sił

rafik

Polecam wszystkim jesli szukacie solidnej firmy,mozna się wszystkiego nauczyc bez problemu,też zaczynałem bez doświadczenia a teraz posiadam juz pewne umiejętnosci ktore bardzo mi się przydają

Angel

Firmę mogę śmiało polecić innym, ja jestem zachwycona atmosferą.Fajna miła kadra. Dobre warunki pracy,firma do polecenia dalej

anna

Witam, firmę odbieram bardzo pozytywnie dobrze się pracuje zarobić można dodatkowo jeśli ma się dobre wyniki sprzedażowe,ogólnie dobre wrażenie nie znajduję minusów. Polecam!

ever

firma solidna i rzetelna,polecam!

callme

Współpracę z firmą uważam za udaną,praca pomogła mi zdobyć doświadczenie, pieniądze mam wypłacane na czas do tego można zdobyc fajne premie,grafik dośc elastyczny a więc nie ma problemu żeby się jakoś dogadać. POLECAM

pat

Pracuję już od jakiegoś czasu jestem zadowolony z zarobków ogólnie warunków pracy bardzo miło mi się pracuje, doświadczenia nie miałem ale tutaj na miejscu wszystkie uczą. Polecam jak najbardziej

kate

Polecam wszystkim firmę,same pozytywy,pracuje się z przyjemnością

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.