Opinie o Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych w Łódź

Antek Nowy wpis

Widziałem informację, że jest zamknięte na stałe, wiecie coś więcej, czy likwidują się?

Renata Nowy wpis

Od wielu lat nikt nie napisał tu nic nowego na temat pracy w Egeo. Chętnie dowiem się, jak teraz wygląda praca w firmie. Szukają jakichś pracowników?

@Renata

Firma żenada! Dalej nie wypłacalni (usunięte przez administratora) ludzi ! Nie dają umowy , dają śmieszne pieniądze, i to nie wypłacaja i trzeba czekać. Zbyt dużo oczekują, pakowanie , szycie , pomoc na szwalni ( jedna osoba szyję) szykowane wysyłek. Towar mieszają rozmiary na głównym producencie ROSMANNN !! Badz wyciągają stary zleżały towar i wciskają jako nowy do sieci Rosmann!!!! Na własne oczy się można przekonać, firma znajdu się po za łodzią teraz, warunki okropne , ..... W zimę to cholernie zimno, okna wybite ,zero ogrzewania tylko grzejniki pod stołami, koty chodzą oddają swoje odchody, no jednym słowem powinni zamknąć ta firmę. Ludzie przez lata walczą o wypłaty z przed lat A Szefowa całego SYFU pani Marlena śmieje się w twarz . Tam są trzy firmy , bo boją się podać swojej prawdziwej nazwy !!!!! W jednej firmie znajdują się az 3/4 każda na kogoś innego .... kłamią w oczy obiecują.... wykorzystują . Ale to się wkoncu skończy !!!! Dość wyzyskiwania ludzi pracy na czarno i w takich warunkach !!! . Mega nie polecam . I jeszcze Byl w by Siedziba ROSMANN zobaczyła ze sa oszukiwani. Towar roz mieszane, zniszczone , stary z leżały !!!!

Ktoś Nowy wpis

Zgadzam się z moimi przedmówcami w całości .... firma Egeo Polska powinna wygrać w konkursie: "Najbardziej nierzetelny pracodawca roku" .... mówiac krótko nikomu nie polecam tego pracodawcy.

no_name

Zgadzam się z opinią. Praca w tej firmie to moja największa porażka życiowa. Na wypłaty nigdy nie mają, dają w ratach i nie liczą się z tym, że ludzie potrzebują pieniądze, aby mieć z czego żyć. Dyrektorek jest wszechwiedzący i nie liczy się z nikim. Nawet wrogowi nie polecam pracy w tej pseudo firmie!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
ktoś

Firma Egeo to bardzo nierzetelny pracodawca...zatrudniają co prawda na umowę o pracę ale przy najniższym wynagrodzeniu, pracuje się na 3 zmiany bez dodatku za godziny nocne a szefowa i dyrektor (usunięte przez administratora)... bez komentarza!!! zastanowcie się mocno zanim podejmiecie tam pracę! Życzliwy

Zostaw merytoryczną opinię o Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych - Łódź

Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych

Egeo-Polska Producent Wyrobów Pończoszniczych