Opinie o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PROFARM PS Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PROFARM PS Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Bplk

I w obecnej sytuacji działu przetargów jeszcze spadną.

@Bplk

A jaka jest sytuacja działu przetargów bo dzwoniłem pytajac o pracę i nie sa zainteresowani.

Bplk
@Paweł

A to akurat na Twoje szczęście że nie są zainteresowani!

@Paweł

2011 rok 491 udzielonych zamowień publicznych na kwotę 24 mln 2017 rok do chwili obecnej 17 udzielonych zamówien 1 ,5 mln. Liczby mówią same za siebie.

Fra.plgdcb

Wow! Aż 17 zamówień?to i tak bardzo duzo

On
@Fra.plgdcb

Tak tak tak w mojej opinii to tam już nie ma kto zrobić tych przetargow. te dwie dziewczyny co były tam kilka lat to rzuciły papiery.

@Jacho

Jacho, ponieważ poważnie pisałem o chęci zatrudnienia w tej firmie, to z uwaga prześledziłem wszystkie wpisy. I pierwsza sprawa do ciebie, zmień wywiadownie postępowań przetargowych albo strone internetowa z której bierzesz te dane..gdybym ja miał takie nie dzwoniłbym o pracę. A druga rzecz, czytaj ze zrozumieniem krs

@Paweł

Paweł korzystasz z super wywiadowni i czytasz ze zrozumieniem KRS. Pierwsza sprawa do Ciebie. Dlaczego Ciebie tam nie chcieli ?

@Jacho

Co za tekst! Naprawde wyszukany! Ale odpowiem: niezainteresowani czyli wszystkie etaty obsadzone.

@Paweł

Pawle, podziel się z innymi co takiego ze zrozumieniem wyczytałeś w KRS co skłoniło Cię do zadzwonienia w sprawie pracy ???????????. Jakie zastosowałeś kryterium ? Gdzie mieści się firma czy może ile kto ma udziałów. Nie przejmuj się. Jak tak wszystko śledzisz na temat "Profarm", to pewnie wiesz, ze dość często na pracuj.pl szukają koordynatora do spraw przetargów. Rotacja jest duża. Głowa do góry. Nie dziś to jutro.

@ZZZ

Info o KRS było do Jacho, żeby nie wypisywał bzdur, prześledź wpisy jest szansa że załapiesz. a akurat siedziba, tak dla mnie ma znaczenie. Może gdyby miała i dla ciebie to nie byłoby potrzeby siedzieć dość często na pracuj.pl

@Paweł

Jak na razie to Ty szukasz pracy a nie ja . A pytanie było proste gdzie w KRS przeczytałeś coś ze zrozumieniem o przetargach ? Chyba że z Twoim rozumieniem jest coś nie tak

@Paweł

Jacho zamieścił jakieś dane. Jeżeli twierdzisz, że to bzdury, to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś Ty zamieścił swoje dane albo wskazał swoją super wywiadownię postępowań przetargowych. Jak na razie to tylko czcza gadanina. A już całkiem jest niezrozumiałe co do wpisu Jacho ma KRS. Widziałeś kiedyś KRS na oczy ?

Wazeliniarz

Pozdrawiam jeszcze cieplej :)

klient

Super nowa strona internetowa. Gratulacje !!!. A na tych zdjęciach, to są te zgrabne awansowane panie ? ?? Może jakieś inne fotki ? Może całego personelu ?

@Profarm
@klient

Tak, to są te najładniejsze i najzgrabniejsze. To chyba widać.

@@Profarm

A może pokażecie swoje fotki zanim zaczniecie czepiać się innych.

Ciekawska

Jestem ciakawa czy Zarząd tu zagląda czy jest zdecydowanie czymś innym ZAJĘTY ;)

Ciekawski
@Ciekawska

A ja myślę , że o kilka wpisów zarząd się pokusił

Janek

Było takie hasło : "Profarm tworzą ludzie", a że teraz zostali najlepsi, to nie dziwcie się, że tak prężnie się rozwija. Hasło na dziś : "Jacy ludzie taki Profarm".

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFARM PS Sp z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

zyx

No pewnie, że nie zniknie z rynku, Oczywiście, że nie ma żadnych przesłanek, zwłaszcza teraz po takim zastrzyku środków finansowych z wynajmu pomieszczeń biurowych w wysokości 11 500 zł miesięcznie.

Jacho

Jest zarząd i jest właściciel .Ciekawe na ile właściciel pozwoli sobie na uszczuplenie majątku.

Jacho

Z terminową wypłatą wynagrodzeń jest ok, ale kondycja finansowa firmy to równia pochyła. Przykładem jest stan zamówień publicznych : (usunięte przez administratora)

Była

Wypłaty nie są złe ale wierzcie w innych firmach o tym profilu zarabia się o wiele lepiej. A wyjazd integracyjny gdy spółka ledwo zipie to szczyt głupoty! Dojazdów firmowych do pracy już nie ma. Spółka posprzedawala wszystkie samochody i każdy dojeżdża do Starej Iwicznej na własna rękę. W ramach oszczędności bo sytuacja spółki to równia pochyla. Pracownicy ze stażem 15 lat i więcej są zwalniani i zastępowani tańszymi pracownikami bez doświadczenia. Jedyny dział mlekiem i miodem płynący to zarząd. Tam zle nie maja. Pracowałam i z doświadczenia na własnej skórze - nie polecam.

Obserwator

O jakim profilu mają być te ośrodki kliniczne

Obserwator

Reasumując. Atmosfera tam jest nie do pozazdroszczenia . Po samych wpisach lepiej omijać szerokim łukiem. Nie wiem ile tam teraz płacą ? Patrząc obektywnie to zadupie .

Jest dobrze . Nie jest źle. Tak trzymać.

xxx

(usunięte przez administratora) Wszystko w firmie zmieniło się na plus. Zarobki, warunki i godziny pracy, socjal i nawet dojazd.

Janek22
@xxx

No nie długo kolejna integracja . Socjal wraca .Wszystko wraca do normy.(usunięte przez administratora)Teraz same pożądane jednostki zostały. Tak trzymać.

szukający

czy wie może ktoś czy są jakieś przyjęcia do Profarm-y ?

INFORMUJĄCA

Jeśli chodzi o zarobki w Profarmie to są dość niskie jak na firmę farmaceutyczna. Zwłaszcza teraz gdy firma ma zła sytuacje finansową. Socjal w firmie nie istnieje tak samo jak inne profity. Lipa.

ogień
@INFORMUJĄCA

Dla kogo nie ma to nie ma. Ale niektórzy mają pewnie bardzo duże profity (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Czy ktoś mógłby uprzejmie poinformować Świat o zarobkach i warunkach pracy (godz. pracy, socjal) w PROFARM PS Sp z o.o. w Starej Iwicznej? Dziękuje. Pozdrawiam.

Witam. Maja opinia o tej firmie jest jak najgorsza, w kilku słowach wyjaśnię dlaczego. Znam jedną sytuację o której można powiedzieć, iż włodarze firmy profarm zachowali się bardzo delikatnie mówiąc i w mojej oczywiście opinii podle i nie moralnie zwalniając pracownika z trójką dzieci na utrzymaniu. Nie ma miejsca tu na tłumaczenie, że był nierzetelny, nie wywiązywał się ze swoich obowiązków jednym słowem nie było do momentu zwolnienia żadnych zastrzeżeń co do wykonywania przez niego obowiązków. Na takich samych stanowiskach pracowali ludzie z mniejszym stażem i mniejszym obciążeniem a więc zasada iż w sytuacjach kryzysowych zwalnia się pracowników od dołu stażu też nie ma zastosowania. Na pytanie skierowane do kierownika o przyczynę zwolnienia padła raczej zaskakująca odpowiedź "kogoś trzeba zwolnić". Kierownictwo doskonale wiedziało o ciężkiej sytuacji zwalnianego, pomimo to bez zbędnych formalności wypowiedzenie otrzymał. Rozumiem ciężką sytuację na rynku i walkę o utrzymanie, należy jednak, prowadząc "interes", rozumieć innych, którzy również walczą o przeżycie i to nie tylko swoje ale przede wszystkim swoich dzieci. Ku przestrodze marek

jjjjjjj

Witam. Nie rozumiem w ogóle tej dyskusji. Myślę, że ten portal służy zupełnie innym celom. A Ci ludzie którzy wypowiadają się tutaj w taki a nie inny sposób potwierdzają, że w ludziach jest pełno jadu i nienawiści. Macie problem ze sobą. Proponuję wizytę u specjalisty... Pozdrawiam

yyy

Cały problem polega na tym, że Twoje ogromne "umiejętności i talent" już dostrzeżono. To ja życzę powodzenia, którego na pewno potrzebujecie.

2 wazeliniaz
@yyy

Dostrzegles błąd ortograficzny co oczywiście jest wielka zbrodnią jednak nie widzisz, że ośmieszasz się na całym forum manifestacja swojego gniewu, nienawiści i brakiem argumentów. Sugeruję dobrego psychologa bo mi to śmierdzi maniakalna obsesją

Wazeliniarz :)

Witam wszystkich byłych pracowników PROFARM PS! Jak wnioskuję po wypowiedziach rynek pracy się o was nie upomniał do tej pory :) Jakże ogromne zdziwienie :) Sami pokrzywdzeni specjaliści, z wieloletnimi zasługami dla firmy i rynku :) Nie ma się co denerwować, jestem przekonana, że rynek pilnie was poszukuje, tylko wy skutecznie się ukrywacie. Życzę powodzenia! Ja tymczasem pomęczę się wśród pozostałych wazeliniarzy, pocierpię niezwykłe męki pod rządami marnego zarządu i jeśli nawet dojdzie do likwidacji czy upadłości odejdę bez zażenowania że nie dostrzeżono moich ogromnych umiejętności i talentu. Pozdrowienia dla Geniuszy :)

yyy

Udziałowcy firmy może w końcu przejrzą na oczy i zaczną ratować firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFARM PS Sp z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w PROFARM PS Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFARM PS Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFARM PS Sp z o.o.?

PROFARM PS Sp z o.o.
1.5/5 Na podstawie 125 ocen.
  • Słoneczna 96
    05-500 Stara Iwiczna