Opinie o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PROFARM PS Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PROFARM PS Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

xyz

A klimat w firmie cały czas nijaki....

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w PROFARM PS Sp z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

ymca

Wszyscy chcą wiedzieć jakie zarobki. A więc zarobki takie jak dla pracowników z Ukrainy. Poniżej średniej krajowej.Dla tych co nie są powiązani tzn. dla obcych.

były
@ymca

To prawda, w innych firmach "na dzień dobry" dostaje się 20-30% więcej.

robin

Jednak co by nie mówić, to najwyższą klasę i szacunek do już najbardziej oddanych i pracowitych pracowników zarząd pokazał urządzając sławetną wigilię w magazynie na betonie i paletach. Pokazał im gdzie ich miejsce.

asda

Gdziekolwiek ta wigilia by nie była to i tak nie było fajnie, sztywniactwo i tyle, pracownicy boją się własnego cienia.

Wiktor

Słyszałem sporo dobrego o firmie, czy potrzebujecie pracowników?

Becia
@Wiktor

Oni zawsze potrzebują pracowników bo każdy normalny pracownik się zniechęca

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFARM PS Sp z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
obecny

Czy ktoś wie, czy będą premie świąteczne ? Bardzo na nie liczę.

Ace
@obecny

A to zależy czy należysz do grupy zasłużonych.....

Solo
@Ace

Z tego co wiem, premie dostawali wszyscy. Mniejsze czy większe ale wszyscy. Ktoś tu czuje się pokrzywdzony?

Kajto
@Ace

Raczej nie bedzie bieda w firmie wigilje zrobili w ojcowiznie i kasy na premie zabraklo????

Gfr

No i to wszystko się zgadza.

Aaa

Kiedyś było super, było i się skończyło.

Abcde
@Aaa

Ciekawe kto to pisze??!!!!!!

Eks
@Abcde

Piszą to byli pracownicy. Ci którzy pracowali tu po 15 lat, czasem więcej. I Ci co odeszli bo mieli dość tej tej okropnej atmosfery.

Kkkkooogggf
@Eks

EEE TAM. PRZECIEZ ATMOSFERA JEST SWIETNA :) NIECH POTWIERDZA CI CO TAM JESZCZE ZOSTALI SIE NIE ZWOLNIA RACZEJJ

@
@Kkkkooogggf

Potwierdzam. Atmosfera jest świetna. I w tej świetnej atmosferze w ciągu 5 lat rozłożyliśmy dużą firmę . O to nam chodziło.To nic, że nie ma zysków. Najważniejsze, że są jeszcze obroty . I oczywiście ta kameralna atmosfera jest najważniejsza.

capt
@@

Zamiast pomnażać majątek po ojcu to próbuje uzyskać wyniki kosztem niskich wynagrodzeń pracowników.

Asdf
@capt

Najważniejsze że zarząd ma wysokie wynagrodzenie, można kupić nową dawkę botoksu.... A co tam pracownicy, im nie trzeba dużo płacić i tak pracuja

capt
@Asdf

No własnie i jeszcze kawę dostają najgorszej jakości , nie to co zarząd prima sort.

Zusha

No wszyscy po dywaniku zawsze ryją

pała

ciekawe co będzie za 10 lat

Takich narzekających nigdy nie zbraknie.

Kkkjjjul

Co taka cisza....

Gsjyz
@Kkkjjjul

Może przed burzą ?

Agata

@obserwator nie jestem pracownikiem firmy PROFARM PS Sp z o.o. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w odnalezieniu informacji na temat pracy w firmie PROFARM PS Sp z o.o., które będą istotne dla tych osób, co będą chciały kiedyś podjąć się tutaj pracy.

obecny2

Merytoryczna informacja i zarazem opinia dotycząca sławetnej Wigili na magazynie jest taka, że palety były przykryte obrusami czyli nie było tak źle. No i sala konferencyjna była dużo wcześniej zarezerwowana.

Pracuś
@obecny2

Bzdura, nic nie było wcześnie zarezerwowane.

obserwator

Agato. Ty i Paweł jesteście bardzo śmieszni. Tacy rządni prawdziwej i merytorycznej wiedzy na temat Profarm. Profarm to nie gigant do którego ciągną całe tłumy chętnych do pracy a pikujca caly cza w dół firma. Nie odpowiada Ci info z tego forum, to zadzwoń do nich i tam uzyskasz odpowiedź na swoje pytania. No i oczywiście przed wykonaniem telefonu za radą Pawła prześledź wszystkie wpisy w KRS. On bez prześledzenia by nie zadzwonił.

Agata

@Obserwator jeśli jakiś wpis został usunięty to znaczy,że naruszył on regulamin forum. Dlatego warto zapoznać się z nim http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @Miś czy wypowiesz się na temat pracy w firmie PROFARM PS Sp z o.o.?

Miś

Nie! Nie wypowiem się!

Byla

Pracowałam w Profarm trochę czasu . Pluję sobie w twarz , że nie zostawiłam tego bajzlu dużo wcześniej. Radzę osobom niezadowolonym z obecnej pracy zostawcie tego pracodawcę . Życie nie kończy się na Profarm . Moze to i dobra opcja dla ludzi bez doświadczenia na rok , góra dwa . Później szkoda czasu . Wiem co mówię . PS da sobie radę bez was ,a tym bardziej wy bez PS . Nie mówię o tych pozostałych przez zasiedzenie . Do dzieła !!! Nie poznajesz nowego , nie rozwijasz się. W Profarmie można bylo się rozwinąć .

Jola
@Byla

A na jakim stanowisku miałaś taki brak możliwości rozwoju i gdzie teraz jesteś? skoro już nie pracujesz to chyba dla uwiarygodnienia swojej wypowiedzi możesz się przedstawić.

xxx

Dzisiaj rano były 122 opinie na temat "Profarm" a teraz jest 103 czy to wina administratora czy to firma wykupiła złoty pakiet i usuwa negatywne wpisy?

Koala
@xxx

Po co usuwać i tak wszyscy wiedzą jak jest i znają prawdę

Obecny2

Raczej analityków danych to już tu nie potrzebują. 80 % załogi to analitycy. Najlepsi zostają zapraszani przez zarząd na papierosa gdzie dochodzi do pierwszej wymiany danych. Najbardziej pracowici nie docierają jeszcze na swoje stanowiska pracy a już są po drodze zapraszani przez innych analityków na kolejnego dymka gdzie dochodzi do następnej wymiany danych. I tak kilkakrotnie w ciągu dnia . Potem jest "burza mózgów" i analiza analiz w zarządzie kto z kim i dlaczego. A kamery są po to żeby mierzyć wydajność analityków.

Agata

@Obecnyyyyy czy pracujesz obecnie w firmie? Co powiesz o pracy w PROFARM PS Sp z o.o.? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując tutaj? Co byś zmienił? @Abcd dlaczego tak uważasz? Kamery mogą raczej służyć do celów bezpieczeństwa. Skąd takie przypuszczenia, że służą do rozliczania przerw?

@Agata

Przecież ja nie mówiłem nic że do rozliczania przerw???? Więc czemu takie pytanie?

@Agata

Popracujesz trochę to pogadamy .

@Obecnyyyyy

A skąd wiesz że nie pracuje?

@Abcd

Bo mało wiesz !!!!!

@Obecnyyyyy

Dużo wiem! To raczej ty piszesz bzdury żeby się podpisać zarządowi tylko po co??????

Żaba

Jak wyglada praca przy analizie danych?

@Żaba

Co tam jeszcze zostało do analizowania . Chyba nie wiele . Reasumując na tą chwilę nie ma potrzeby .

@Obecnyyyyy

Jak to co. Trzeba przeanalizować kto ile na fajku jest, kto się minutę spóźnił a kto wyszedł dwie minuty za wcześnie. A po co niby te kamery? Do analizowania oczywiście.

Było

Nikt nie poruszał tematu . Widzę , że pojawiają się wpisy bylych i obecnych pracowników. Co sądzicie o Profarmie , a co o Profarmie PS. Proszę o opinie. ????

Obecny
@Było

Zdecydowanie bez PS !!!!

Obecnyyyy
@Obecny

Oczywiście że bez PS!!! Kiedyś to były złote czasy w tej firmie a teraz.... szkoda gadac

Abcdef
@Obecnyyyy

KIEDYS TO WSZYSTKO MIALO " RĘCE I NOGI" A TERAZ TO JEST BEZNADZIEJNIE. CIEKAWE KIEDY ZAMONTUJA JESZCZE WIĘCEJ KAMER????

@Abcdef

To czemu nie zmienisz pracy?

@Lio

Skąd wiesz , że nie zmieniłem . Ha,Ha Ha!!!

@Obecnyyyyy

to co za problem kamery?

@Obecnyyyyy

przepraszam to miało być pytanie do przeciwnika kamer.

obecny, pracowity i nie złodziej

Pawle proszę podaj namiar na tą stronę wywiadowni z prawdziwymi i rzetelnymi danymi.(usunięte przez administratora)

obserwator
@obecny, pracowity i nie złodziej

Ten Paweł jest taki prawdziwy jak i jego super dane z super wywiadowni.

Wacław
@obserwator

Super to jest tylko Zarząd. Reszta nic nie potrafi i na niczym się nie zna. Ave najlepszy Zarząd ever! (usunięte przez administratora)

sss

Jak to nic nie potrafią. A donoszenie to nic ? Nie każdy posiada takie umiejętności. Za coś dostali te swoje kierownicze stanowiska. Bo chyba nie za swoją ciężką pracę, co widać po obecnym stanie firmy.

Koala
@sss

No tak. Zgadza się. Za coś się dostaje w tej firmie awanse.

WLaa

Obsadzone dopóki ktoś nie walnie papierami tak jak to w mojej opinii ostatnio często się zdarza

Zostaw merytoryczną opinię o PROFARM PS Sp z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w PROFARM PS Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFARM PS Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFARM PS Sp z o.o.?

PROFARM PS Sp z o.o.
1.5/5 Na podstawie 125 ocen.
  • Słoneczna 96
    05-500 Stara Iwiczna