Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Michał Krysiński

Anonimowi twardziele ... Pozdrawiam

@Michał Krysiński

Nie pucuj sie

s.o.s
@Michał Krysiński

konfitury firmowe nie powinny się na forum udzielać.

HTD

Było zebranie Każdy się teraz wypowiada zamiast na zebraniu powiedzieć co nieco tylko Krzysztof miał czelność się odezwać a największa Zakładowa (usunięte przez administratora) czy ty (usunięte przez administratora)wielce chodzi gada ze wszystkimi że sobót nie ma że nadgodziny zabrali że tak źle a jak (usunięte przez administratora)zapytała czy coś mu przeszkadza Czy wszystko jest ok to niczym Anielskim głosem piskliwym odparł że wszystko jest w porządku. Naprawdę śmiech na sali zero godności macie frajerzy

zainterasowany
@HTD

Jakos ty pretensji nie zglaszales... Podejdź, i powiedz to w ryj a to bedzie twoj koniec...

Wieloletni pracownik

Myślałem o odejściu, jednak zebranie od tego zamiaru mnie odwiodło. Zaufam, poczekam i zobaczę... Trafiony, Czas na bunt, co wy piszecie? O zarobkach nie rozmawiamy, ale za 2400 na rękę to naprawdę bym wolał biedronkę lub innego lidla( tam pracuje sie na dwie zmiany). Trzymam kciuki za rozwoj firmy i mam nadzieję że i ja będę miał lepiej. Pozdrawiam.

Szkorbut
@Wieloletni pracownik

Zapoznaj się z pojęciem inflacji i odpowiedz sobie czy dzięki złotówce podwyżki "będziesz miał lepiej".

wieloletni pracownik
@Szkorbut

Znam to pojęcie. I pomimo tego, i tak nie jest źle. If you know, what I mean... ????

Trafiony

(usunięte przez administratora). P. Dyrektor opowiada jak to nie jest cudownie w naszej firmie. Chyba jej oczami. I z jej zarobkami. Pracujemy tu po kilka lat do naszych obowiązków należy ustawianie całej maszyny, pisanie programów, obsługiwanie maszyn jak i kontrola detali czyli robimy za trzy osoby a zarobki mamy 1/3 jednej osoby. Zarobki takiej osoby nie powinny schodzić poniżej 3500/msc/ 160 h a zarabiamy conjamniej 1tys mniej. Jak chcą to niech zamkną firmę i przeniosą ja do innego kraju. I wtedy się oczy otworzą jak każdemu będą musieli zapłacić 1200 € za operatora i po trochę więcej dla programisty i ustawiacza. U nas koła sprzedawane są w euro a my zarabiamy w złotówkach i to nedznych. W Lidlu na okresie probnym płacą 2300 plus benefity. Pozdrawiam

Bubu
@Trafiony

Jak tak źle to co tu jeszcze robisz ?widocznie marny z ciebie operator że masz zarobki jak z biedry

Szpieg
@Bubu

Trafiony Jak tak źle ci się tu pracuje to pal gumę!!! Nikt na siłe cię tu nie trzyma

Cichosza
@Trafiony

Niestety, ale jest w tym trochę prawdy. Pracując na maszynach poza programowaniem, doborem narzędzi i parametrów należy myśleć za technologa i konstruktora. 3000zł wzwyż (podstawy) to nie jest pieniądz, którego firma nie jest w stanie zapłacić.

@Cichosza

Widzę, że sami fachowcy 3w1. Na pewno takich pracowników docenią na rynku pracy. Powodzenia

Czas na bunt

Ludzie dajcie sobie siana z tymi sobotami, kto to widział wstać w sobotę żeby dostać premię, poczytajcie sobie na kwitku jak macie płacone za to, te 3 tys z haczykiem to powinno być podstawą przy 160 godzinach, wtedy można pomyśleć o nadgodzinach, a nie że w takim fachu gdzie w innych firmach fachowcy są opłacani normalnie to tu trzeba nadgodziny żeby do trójki dobić, i jak to się ma do tego że jakiś baran co ledwo kuma na cnc ma powiedzmy 3-4 złote mniej niż gość który zrobi wszystko bez problemu zna się na materiałach parametrach itp. Ale patrząc na ich podejście to widać że wola sobie postawić byle kogo przy maszynie, a może będzie cud i się uda, nie mówię że każdy jest gamoń kto przychodzi ale większość to na pewno. Ludzie cicho siedzą pod pantoflem się odezwać boją. Albo kontroler jakości co na siłę tłoczki wkłada nieprzechodnie, ludzie to widzą co ten gość odpierdziela, no śmiech na sali normalnie, zostając przy KJ to też nikt nie zwraca uwagi na ich wieczne spóźnienia, przyjeżdżają sobie 10 po 6 a produkcyjnych się czepiają że wyjdą się umyć 3 minuty przed 14, paranoja normalnie.... Nikt tam nie przychodzi dla przyjemności tylko dla kasy, i wszystko idzie w kierunku takim że nawet najlepsi odejdą, ale chwilę chyba nie ma różnicy lepszy gorszy bo wszystko się zrównuje jak widać...

hahahehe
@Czas na bunt

znajdziemy cię po ip....

Obserwator

Duzo zmian na niekorzysc pracownika po staniu sie korporacja. Nawet automat z napojami przeszkadzal w produkcji i trzeba bylo go usunac z hali. Brak pieniedzy na podwyzki, ale na regularne przyjazdy oraz noclegi prawej reki szefa budzet sie znajdzie.

Megadyne

Niestety brak nadgodzin niskie pensje i ludzie uciekają . A każdy boi się głośno mówić że wypłaty słabe

Pato
@Megadyne

Brak dodatku dla niepalących brak systemu premiowego

Rondel
@Megadyne

Od kiedy możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jest atutem? Jesteś jednym z tych, którzy cieszą się, że mają zaszczyt spędzić 12 godzin w zakładzie, żeby dorobić do pensji, która powinna być w dzisiejszych czasach podstawą, tzn. bez nadgodzin?

Ojciec z torunia
@Rondel

Fachowcy w tej firmie zarabiaja tyle co kasjezy w biedronce . Kierownik na zebraniu uswiadomil pracownikow ze firma nie jest w stanie dac zarobic wiedz nie ma co sie dziwic ze specjaliści odchodza do konkurencji Jedyne co uratowac moze ta firme to natychmiastowe podwyzki p.s Mile slowa i zachwyt audytorow nie wystarczy jak twierdzi pani z QS

Biondee
@Ojciec z torunia

Najniższa krajowa goni wielkimi krokami. Nie jest sztuką zatrudnić pierwszego z brzegu piekarza, który i tak popracuje miesiąc, bo się nie nadaje albo znajdzie sobie lepiej płatną pracę. Jak nie zaczną płacić to będzie wesoło. :) @Ojciec z torunia Natomiast nie można Twojej wypowiedzi brać do końca na poważnie, gdy nie znasz podstawowych zasad języka polskiego i popełniasz takie błędy. Nieznajomość angielskiego można wybaczyć, bo żyjemy w Polsce.

cierpliwy, do czasu
@Biondee

Jego błędy może i wypalają oczy, ale nie to jest sednem sprawy o ktorej pisze. Chodzi o to byś "sfokusował" sie na braku możliwości zapracowania na jako taką wypłatę. Bez sobót i nadgodzin no to normalnie biedronka... przykre to... a to co dzieje się w "areji" kju si to już normalnie kabaret. Pozdrawiam.

Dajcie zarobić
@Megadyne

Zaraz odejdzie tyle osób że nawet nie myślą, będą mogli zrobić znowu dwie zmiany bo nie będzie obsady, a już są problemy, na nowych maszynach będą operatorzy widmo, a nawet jeśli dadzą teraz podwyżki to ile 2-3 złote? To i tak nie uratuje sytuacji bo nadal będą to marne grosze, alee co tam kolejka pracowników z fachem w ręku jest zawsze szkoda że nie w tej branży... Dobrze to mają tylko dupo włazy z kjusiii, a soboty w nagrodę to śmiech na sali, każdy się woli wyspać w sobotę...

Biegły
@Dajcie zarobić

Nie wszyscy wolą spać w sobotę. Wiadomo, że można przyjść jak człowiek i dorobić od czasu do czasu, ale niektórzy daliby sobie jaja ogolić na łyso, żeby tylko zrobić jakiekolwiek nadgodziny w miesiącu. Jeśli dadzą podwyżkę, to będzie to znów marna złotówka i powiedzą, że to dużo. Nawet jej nie odczuję przy obecnym spadku wartości pieniądza.

Dajcie zarobic
@Biegły

Jak to możliwe, że my sobót pracować nie możemy, a na Śląsku pracują? Każdy wie że obrotu nie mają bo nie ma zamówień to co oni robią w sobotę? Domagajmy się równych zasad pracy. My możemy też przyjść w sobotę, no chyba, że będziemy do nich jeździć skoro tak intensywnie pracują z zamówieniem widmo i dodatkowo za delegacje zapłacone nam będzie.

Benek,

Jakiś czas temu na zebraniu mówili że chcą żeby ludzie w megadyne w tej branży zarabiali najlepiej w Bydgoszczy ,teraz kolejny raz informują o inwestycjach kosztem pracowników co najwyżej pani dyrektor da 1zl podwyżki chociaż w tym roku się nie zapowiada, śmiech na sali i powie że to bardzo dużo pieniędzy ,a nadgodziny w sobotę to nagroda (usunięte przez administratora)

HTD

Tonący okręt...

Witam Mam półroczne doświadczenie w pracy przy maszynie (tokarce), czy z takim niewielkim doświadczeniem przyjmą mnie tu do pracy i ile mógłbym zarobić? Dziękuję, pozdrawiam

Ogórek

Nie pakuj się w to

Brzężyszczykiewicz

Firma w której chcieli by mieć najlepszych operatorów w Bydgoszczy, ale nie potrafią za to zapłacić tak jak powinno być na takim stanowisku, pomimo to że zbijają majątek na tych swoich kółeczkach, nie trzeba być wybitnie inteligentnym żeby się zorientować co ile kosztuje na rynku, a uśrednione płace podobne do zarobków w lidlu czy biedronce to w jaki sposób maja zadowalać w takim fachu. Uważam że osoba programująca maszynę i ustawiająca wszystko od zera powinna zarobić minimum 3 tyś netto przy 160 godzinach, gdzie jeszcze dochodzi domyślanie się o co chodzi na rysunku, bo takiej marnej jakości zazwyczaj są albo nabazgrane po całości.. Pozdrawiam Panią rządzącą i mam nadzieję że to czyta i da do myślenia.

Xyz
@Brzężyszczykiewicz

Sama prawda

@Brzężyszczykiewicz

Młodzi już zaczynają uciekać

Anakonda

Jak pracuje się przy produkcji pasków? ktoś może przybliżyć. Czy to akord,czy wynagrodzenie jest podstawa + premia. Jak wyglądają zarobki na takim stanowisku, ciężka fizycznie praca, czy raczej lekka i "przyjemna? " proszę o każdą informacje na ten temat.

@Anakonda

Czy to prawda, że pasy są przenoszone do Będzina?

Anakonda
@Kasia

Pracujesz w tym dziale? Możesz napisać coś więcej o wykonywaniu pracy i obróbce Taśm, zarobkach, premiach czy takie występują?

@Anakonda

Czy to prawda, że pasów już nie ma w Bydgoszczy?

@Kasia

Nie ma są w Będzinie, ale za nie długo i tam ich nie będzie. W Bydgoszczy sprzedaż była, tam ledwo się sprzedają. Przy takim fachowym ociaganiu przy ich klejeniu to i tam ich nie będzie.

Ja wiem
@Szczery

Sprzedaż pasów w Bydgoszczy skończyla się dwa lata temu. Cala załoga się rozsypała. Pozostali znajomi i wybrańcy drogiej pani. Co do Będzina, to fakt że są narzekania na terminy i kontakt. Trzeba przyznać że chłopacy na produkcji pasów w Bydgoszczy byli bardzo pracowici i przywiązani do produktów, niestety szkoda że zarząd zajął się kołami, a inwestycje w pasy miał gdzieś. Bo koła najważniejsze. Rynek pasów w Polsce jest ogromny, kół zresztą też, jednak nie każdy księgowy ma pojęcie o zarządzaniu zasobami i produkcją. Bardziej to chyba sprawy i poglądy religijne.

Elo
@Ja wiem

Niestety pracownicy przytakiwali i wysłuchiwali godzinnych opowieści na temat życia rodzinnego, religi itp. zamiast zająć się praca. Zatrudnianie swoich znajomych z zakładu pracy chronionej to druga kwestia. Dalej ich inteligetni mężowie np. Państwo Sz. Aż strach pomyśleć. Włażenie w tylek i obłuda przyniosły sukces.

@Elo

Elo, napisz coś więcej.

Będzin tez likwidują.

Będzin tez likwidują.

@Szczery

A skąd niby masz takie informacje. Jesteś pracownikiem wyższego levela w Ammega czy pracujesz dla konkurencji i tylko chcesz zasiać zamęt w Będzinie?

@Zainteresowany

Zamęt sami na swoje życzenie robicie. Każdy wie że Będzin skończy się bardzo szybko. Sprzedaż w takim stopniu nie ma możliwości się utrzymać. Jak może coś się sprzedawać skoro realizacja jest tak długa. Sprzedaży nie ma, ponieważ inne firmy mają szybszy termin realizacji. A każdy wie jak praca tu wygląda. Premi nie będzie, bo za siedzenie się jej nie dostanie. No chyba że Ammega zmieni zasady wykonywania obowiązków lub wdroży kogoś kto będzie pilnował tego dzieje się na zakładzie.

pehowiec

Jak sie zostawia handlowca z poprzedniej ekipy (chiorino) to nie dziwota ze walki z pasami lecialy i to niezle:( troche dlugo im zajelo pokapowanie sie - mimo wielu sygnalow, kierowcy dhl co wpadal codziennie niby pogadac - mimo ze nie jego trasa :( no ale jak sie placi jalmuzne to tez nie dziwota ze drugie tyle trza nakulac na lewiznie :(

Kogo masz na myśli?

haha
@Kasia

no chyba tego co w Bydzi lewizne kreci :)

Wiech
@pehowiec

Możesz napisać coś więcej o kierowcy z DHL ? I dlaczego oskarżasz DHL o udział w walkach jak to nazwałeś? To poważne oskarżenie.

Wiech
@pehowiec

Z tego co się orientuję, to handlowcy w Megadyne PP nie byli zatrudnieni w chiorino. To jest pierwsza sprawa. Przez wałki masz na myśli wyprowadzanie towaru na zewnątrz? Starzy pracownicy byli bardzo zaangażowani w firmę i poswiecali bardzo dużo czasu, zresztą nie tylko handlowcy. Jedyną osobą odpowiedzialną za to coś się stało byli dawni i obecni zarządzający. Lepiej sponsorować czerwony krzyż i inne zabawy kościelne. Pozdrawiam

Czupakabra

Amen, hahaha

@Wiech

Domyślam się, że pracowałeś w MEGADYNE Production Poland. Jak oceniasz tego pracodawcę patrząc przez pryzmat właśnie tego czasu spędzonego w firmie? Ciekawe jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie, czy jakieś podejmowane przez Was tu kwestie uległy zmianie.

hahah
@Wiech

Wystarczy przejrzec monitoring (o ile jest), kto i jakim autem przyjezdzal codziennie do magazynu niby pogadac przejazdem, a tak naprawde po odbior lewizny :( nie majac zadnego zlecenia - gdyz ten rejon i przesylki obslugiwali inni kierowcy roznych spedycji, ktorzy przyjezdzali po normalne oklejone listami przesylki :)

hahah
@Wiech

Z tego co sie orientuje to byly zarzad zanim sie italiancy pokapowali to rownolegle juz mial Chiorino, i logiczne ze handlowcy (jak ten w Bydzi) zostali po starej ekipie - to gdzie i z kim mieli wieksze i lepsze deale robic jak nie z tymi co ich znali od lat :) ale prezesowa leczaca domowe problemy Bogiem m. in. w pracy , ze znikomym doswiadczeniem prezesowania po wieloletniej tyrce krycia walkow w Zachemie skad by miala wiedziec ? zastanawialo mnie to czy jest az taka glupia/slepa (mimo swoich fakultetow/dyplomow), czy tylko taka udawala bo bylo to wygodniejsze dla osoby z zerowym doswiadczeniem korporacyjnym na takim stanowisku :(

Magik
@hahah

Monitoring sprawdzić? Nie tylko u was by się przydało. Bo zdarza się, że zostaje specjalnie odlaczony by nie było podglądu. Widać nawet na filiach dzieją się podobne rzeczy. Co za tym idzie wszędzie są wałki.

@pehowiec

Wy już nie mówcie że wszystko wina handlowców. Każdy się stara, nowe miejsce jest i co pasy też ledwo się sprzedaja. Zamówienia są cały czas, ale z ich produkcją jest wiele do życzenia. Gdyby każdy zajął się tym co ma do zrobienia to by było wszystko na czas. A nie ze jeden wykonuje swoje obowiązki i to kierownik T w szczególności, a reszta zajęta jest sobą. Dziwi mnie fakt że szef na to pozwala. Więcej chodzenia po magazynie to pasy będą z miesięcznym opóźnieniem sprzedawane. Później do nas maja pretensje że nie ma sprzedaży lub ze za tanio. Tylko jak coś sprzedać gdy inne firmy potrafią zrealizować zamówienie w ciągu 24-36h. Gratuluję pracowników.

@Kandydat

Ciekawi mnie, w jakim dziale pracujesz w MEGADYNE Production Poland, bo nieco ciężko wywnioskować to z Twojej wypowiedzi. A jak Tobie podoba się praca w tej firmie? Jesteś zadowolony z warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Napisz proszę coś więcej na ten temat na forum.

@Magik

O czym ty mówisz? Jakie odłączanie monitoringu?

@Hanna

Praca jak praca. Trzeba robić jak wszędzie. Podoba mi się tylko koleżeńska atmosfera. Jest do kogo buzię otworzyć.

@Dawid

No tak też bym udawał lub nie przyznawał się. Przyjdzie czas, że ktoś z dwóch zauważy co się dzieje.

@Dawid

Koleżeńska jak najbardziej, a praca pozostawia wiele do życzenia. Mówisz że trzeba robić jak wszędzie, ciekawe co? Chyba kawę :D Praca dopiero jest wykonywana jak kierownictwo jest na miejscu, bo jak nie ma to sobie nie przypominam,żeby ktoś intensywnie pracował. Nie dziwię Ci się że podoba Ci się koleżeńska atmosfera po tym co tu się dzieje :D Można zjeść dwugodzinne śniadanie, przejrzeć cały internet, pochodzić po hali i ściemniać że się robi :D

Cegła

Normalnie się pracuje, płacą na czas i uczciwie, jak się robi swoje to nie ma problemu z nikim i z niczym, i tyle

Sam w sobie

Pasów w Bydgoszczy już nie ma, koła czeka podobna sytuacja za jakiś czas, nie polecam

Dzik leśny
@Sam w sobie

Skąd wiesz że koła również przeniosą? Jakieś argumenty czy wyssane z palca?

Sam w sobie
@Dzik leśny

Poczekasz chwilę sam zobaczysz. Południe wita

Leon

Pewnie urlopy odciągnęły ludzi od kompa. Szkoda, szukam pracy i miałem nadzieję na więcej informacji.

Kuba

Firma z dobrą opinia jako pracodawca więc i pisać nie ma o czym?

Grzesiek

Podpowiedzcie czy aktualnie prowadzą jakieś rekrutacje?

Swierzak

Koła, tak jak pasy, też na południe pójdą. Pytanie tylko kiedy?

Hanna

@Zaix Czy te benefity, które wymieniłeś to wszystkie, które firma MEGADYNE proponuje swoim pracownikom? Ponadto, jaka w firmie panuje atmosfera oraz czy prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? Liczę na Twoją odpowiedź, z góry za nią dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.