Opinie o Maxbelt w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Maxbelt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maxbelt o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxbelt w Bydgoszcz

Kacha Nowy wpis

Cześć, jak aktualnie regulowane mogą być stawki operatorów? teraz w ofercie piszą wprost, że wynagrodzenie ma być uzależnione od posiadanych umiejętności kandydata. partner już ma kilka lat za sobą. Ile na start można maksymalnie wynegocjować?

Tokarz akrobata Nowy wpis

Serdecznie odradzam by komukolwiek nawet przez myśl nie przeszło by spróbować pracy w tej firmie. Zaczynając od kierownika którego będziecie czuli za swoimi plecami średnio co 20 minut i tu nie chodzi o sam początek pracy i kontroli z niech związanej, a tak po prostu będzie zawsze. Oporność w zamawianiu narzędzi, każdy kitra po swoich szafkach by mieć czym robić. Pracownicy są wyjątkowo wrogo nastawieni, kochają wyśmiewać i ewidentnie starają się by nikt w tej firmie się nie zatrzymał. Kierownik na daremno próbuje wprowadzić trzecią zmianę, dziwnym trafem od kilku lat nie udało się tego planu wykonać. W firmie panuje pijaństwo i jest to tolerowane dopóki się elegancko pracuje. Pracownik pijany jak bela po wypadku na prasie po dwóch miesiącach po prostu wraca do pracy jak gdyby nigdy nic. Czytając mój esej można pomyśleć że to fantastyka ale ta (usunięte przez administratora) firma na prawdę taka jest.

Świerzak Nowy wpis
@Tokarz akrobata

(usunięte przez administratora) To co piszesz jest częściowo wyssane z palce biorąc pod uwagę że z nikim nie miałeś dobrego kontaktu. Tacy ludzie tylko wstawiają opinie o pracodawcach co nigdzie nie mogą znaleźć miejsca dla siebie. Kierownika zadaniem jest pilnowanie produkcji a jak ktoś sobie nie radzi to choćby widzial go 2 razy na zmianę to jest już zbyt często. A z narzędziami wogole nie ma tematu bo jest szafa wydająca. Podsumowujac firma jest na wysokim poziomie. Mimo braku funduszu socjalnego mamy święty spokój i na każdy temat idzie się z kierownikiem dogadać. Pozdrawiam wszystkich ????

Potrzebuje poznać wysokość podstawy technologa produkcji. pełnie podobna funkcje w innym zakładzie ale ze względu na zarobki mam zamiar zmienić pracę. na ile warto teraz się przenieść? I czemu w tym momencie kogoś szukają?

Opiszecie konkretniej jak się ma praca operatorów CNC? Chciałem kliknąć na ofertę ze strony firmowej, niby przerzuca mnie na inny serwis ale pokazuje, że oferta nie jest już aktywna. Jak często ją przywracają i czy zna ktoś bardziej szczegółowy opis wynagrodzenia?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Maxbelt? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Miło wspominam czasy w firmie MAXBELT. Pracowałem tam prawie 2 lata i nie narzekałem. Trochę nauki i starania a będzie dobrze. Social na plus, stołówka w fajnym stanie jak i porządek na hali i innych działach. Bardzo w porządku kierownik - zawsze idzie się dogadać, dobry człowiek. Zarówno osoby z produkcji jak i biura i kontroli jakości i pakowalni - dobry team, który sprawnie działa. Wiadomo, czasem są jakieś zgrzyty ale to jak wszędzie i czasem w życiu :D Podsumowując - lokalizacja ok, atmosfera ok, atmosfera ok. Wystarczy trochę chęci i będzie dobrze, polecam :)

Karola

Wyjaśnicie tamtą odpowiedź o tym, by ktoś dał sobie spokój? Nie wiem skąd poprzednik brał ofertę ale mnie pokazały się dwie ze strony firmowej. Jedna jest dla tokarza z doświadczeniem. Jak dużym? Nie zostało to wprost opisane. Dodatkowo czy lata stażu wpływają na wysokość stawki?

Nie szukali jakiś czas temu przypadkiem operatora piły taśmowej? Roboty po Bydgoszczy szukam i mam taki napis w przeglądarce ale jak wchodzę w ofertę to mi wygasa. : ( akurat mam doświadczenie. tu zbyt wielu aktualnych opinii nie widzę, więc czy jest szansa na to by ktoś napisał jak teraz się robi? i jakie są zarobki?

xxx

Odradzam prace w tej firmie , nie którzy pracownicy cały czas są (usunięte przez administratora)w czasie pracy a kierownictwo udaje że nic nie widzi , panuje tam tez fatalna atmosfera i (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@xxx

Czy w takich sytuacjach jeśli serio by tak było i kierownictwo by nie reagowało to nie wzywa się inspekcji czy czegoś? Czemu tego nie zrobicie?

@Zuzanna

Pracowałem kiedyś w firmie tego samego właściciela. W jednym budynku znajdują się co najmniej 3 jego firmy. Maxbelt, kableshepp i chiorino. W każdej firmie inny kierownik. Ja pracowałem kilka miesięcy w chiorino. Kierownik Łukasz zupełnie niekompetentny. Obiecywał a robił na odwrót. Podobno na cnc mieli trochę mądrzejszego ale to było ponad 10 lat temu około 2010r. Mogło się wszystko zmienić.

Jakie zarobki dla tokarza CNC z dużym doświadczeniem 10 lat + ,,, ??

Zuzanna
@Nowy

Doświadczenie faktycznie wpływa tu konkretnie na stawkę? Jest tu mimo wszystko jakiś okres próbny przed podpisaniem umowy na stałe? On na jakiej stawce by wtedy był, równa dla każdego? Ile osób średnio się tu zatrzymuje po pierwszych miesiącach?

G0/G1

Nie mam dużego stażu jak inni ale nie narzekam. Na + inwestycje w nowe maszyny na których można się nauczyć roboty. Przydały by się szkolenia dla nowych. Dużo roboty jest

fachowiec

Już trochę pracuje w tej firmie, zawsze problemy z nowymi prqcownikami, najlepiej nic nie robić telefon w ręku a jak coś ma zrobić to zdziwiony i krzywda/mobing. Nie jest to może najlepsza firma w bydgoszczy ale robisz swoje + nadgodziny to sie da zarobić

Oskar

Po kontakcie jako kandydat potwierdzam, kontakt z Panem kierownikiem jest bardzo dziwny. Jako kandydat wymieniłem z nim sporo smsów, pierwszy zadawał kilka kluczowych pytań, czy zatrudniają w formie B2B, czyli ja mam 1os. działalność gospodarczą i zajmuję stanowisko jak na normalnym etacie, tylko wystawiam fakturę zamiast umowy o pracę. Pan odpisał "Proszę o cv". Zdziwiłem się i już podejrzewałem, że człowiek jest bardzo zajęty albo poprzednie komentarze mówią prawdę - trudny w kontakcie. Co ciekawe, w ofercie pracy firma oczekuje umiejętności współpracy z Panem kierownikiem, który sam ciężko współpracuje z potencjalnymi pracownikami. Zdawkowe informacje, trzeba samemu ciągnąć temat, pytania powtarzać itp. Coś, co niestety odstrasza dobrych kandydatów. Po prośbie o napisanie cv zapytał, co wpisać, ponieważ firmy nie robią cv, a współpraca na papierze często jest oznaczona klauzulą poufności albo po prostu jest pisana między stronami bez możliwości podawania danych osobowych (co innego, jeśli podpisuje się umowę z firmą, a co innego gdy prowadzi się projekt - wtedy nie można podawać danych osób z którymi się współpracowało). Pan na to odpisał, czy posiadam doświadczenie ze skrawania - w ogóle nie wymienione w ofercie pracy. Odpowiedziałem, że nie i nie chciałbym być tokarzem oraz kurtuazyjnie zapytałem, czy jest to wymienione w wymaganiach (wiem, że nie było, ale chciałem się upewnić). Odpisał pierwszy raz rzeczowo, że nie jest, ale trzeba to wiedzieć i znów poprosił o cv. Jeszcze raz więc zapytałem, jakich informacji chce uzyskać w cv, skoro nie mam normalnego "doświadczenia zawodowego" jak pracownik etatowy, głównie to była współpraca między osobami/stronami/z projektami. Nic nie odpisał. Kontakt 1/10. Mimo przeprosin za kontaktowanie się wieczorną porą (ok. od 18 do ostatniego smsa 19:30) nie było chociaż "nic się nie stało albo zwykłego /spoko/luz/". Stwierdzam, że z człowiekiem o tak znikomych umiejętnościach inter i intrapersonalnych można by się trudno dogadać przy wspólnym biurku.

Y

Firma ogólnie spoko, wystarczy robić swoje, myślę że zarobki da się zawsze negocjować. Park maszyn względem innych zakładów pracy jest na wysokim poziomie , można się nauczyć porządnej i precyzyjnej roboty jak się ma chęci oczywiscie.

Damian
@Y

Fajnie że masz tak dobrą opinię o zatrudnieniu. Czy możesz podczas pracy w Maxbelt brać udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe albo dających nowe uprawnienia? Pracodawca płaci za takie kursy, czy raczej trzeba to robić na własny koszt?

Xxx

W firmie pracuje dużo Ukraińców którzy nie za bardzo rozmawiają w języku polskim, kierownik jest dziwny, kasa szału nie robi. Można poznać też kilku miłych ludzi ale ogólnie to nie polecam. Tylko na nocnych zmianach spokój i swoboda.

@Xxx

W tej firmie pracuje już tyle (usunięte przez administratora), że zapomniano o starym mądrym przysłowie "ryba psuje się od głowy". Chodzi tu właśnie o "dziwnego" kierownika, który ciągle mydli oczy polskim pracownikom, robi absurdalne zebrania z pracownikami z których nic nie wynika ale on swoje robi. Jeżeli zgłasza mu się jakiś problem z obróbką to odwraca głowę i pali głupa bo to ty masz wszystko wiedzieć. Generalnie brakuje mu wiedzy w zakresie obróbki skrawaniem. Ale że potrafi zabrać zabierać premię bez sensownego powodu to jest wysoko u pana Janusza (albo głęboko)

Damian
@Kitajec

Osoby pochodzenia ukraińskiego mogą legalnie pracować w Polsce, więc to że są zatrudnieni także w firmie nie jest niczym dziwnym. Piszesz, że niektórym pracownikom brakuje wiedzy branżowej. Czy pracodawca oferuje szkolenia, które mogłyby podnieść kwalifikacje i kompetencje pracowników?

Robert

Spoko firma, więc wystarczy dobrze robić swoje. Niestety brakuje rąk do pracy więc cieszmy się, że zatrudniają obcokrajowców

@Robert

Z czego się cieszyć? Z tego, że pan Rak nie potrafi docenić Polskich pracowników i ściąga przypadkowych pracowników z Ukrainy , którzy pracują za najniższą stawkę nie znając kompletnie języka polskiego. Szczerze odradzam tą firmę!

Kitajec

Główny problem firmy jest nie do końca wyjaśniony. Kierownik czy prezes? (usunięte przez administratora)To masz premię, podwyżkę itd. natomiast jeśli masz pojęcie, robisz każdą robotę bez wyjątku to jesteś zwykłym frajerem, który o wszystko musi się kłócić. Jeżeli chodzi o tokarzy to jest a przynajmniej kiedyś był idealny podział Koronowo i Ukraina kontra fachowcy robiący dobrą pracę(usunięte przez administratora) najlepsze są różnice w stawkach u tokarzy. Od 20zl do 37zl brutto. 37zl ma ten z.dlugim palcem bez żadnego pojęcia o zawodzie. 20zl ma świeży tokarz który jak tylko pokaże, że potrafi to dostanie najwyżej 25zl po ponad roku i z niejedną wojną z górą.

Kuba

Niestety bardzo często postrzegamy dobrą pracę u innych pracownoków jako podlizywanie się. To jest niesprawiedliwe!!

Marian Paździoch

Jeśli umiesz się dobrze podlizywać i donosić na innych kierownikowi to można nawet zostać brygadzistą mieć dodatek i wyższą stawkę godz od innych którzy się starają uczciwie pracować.

Zofia

@Marcel, ciesze się , że jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś napisać na jakim stanowisku pracujesz i jaki masz zakres obowiązków? Piszesz , że pracujesz dopiero dwa miesiące. Czy możesz liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Jaka umowę dostałeś na początek? Uważasz, że firma daje stabilne zatrudnienie i można liczyć na umowę długoterminową? Zachęcam Cię do zostawienia opinii.

Marcel

Byłem na rozmowie i dostałem sie, pracuje dopiero 2 miesiące ale ogólnie mi się podoba,pieniądze jak na początek powyżej średniej krajowej, koledzy fajni, pomocni, można się dużo nauczyć

Baśka

Bardzo fajna firma . Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxbelt - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Maxbelt?

Zobacz opinie na temat firmy Maxbelt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxbelt?

Maxbelt
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • PIĘKNA 13
    85-303 Bydgoszcz