TRANZAX

Bydgoszcz

Opinie o TRANZAX

anonim 2011-08-09 23:04:05
Zakupiłem 4 lożyska w firmie tranzax za kwotę x po czym znajomy powiedział mi ze mogłem pojechać do firmy harmax bo tam maja w miarę tanio i dobra obsługa wiec podjechałem i co się okazało ze za te same łozyska bym zapłacił prawie połowę ceny z tranzaxu i tak mnie to zdenerwowało ze postanowiłem oddac tamte drogie łozyska i co taki guwniarz powiedział ze ich nie przyjmie bo nie ma zwrotów a towar był nie ruszony i był przy tym opryskliwy i nie uprzejmy zeby nie powiedziec HAM !!! więc nie polecam firmy tranzax nikomu DRAMAT . A sprawa tego zwrotu już się zainteresuje niedługo rzecznik konsumenta bo mam prawo oddac towar bez podania przyczyny jak mam taka ochotę.
Jebany anonim 2012-01-05 20:16:05
Naucz się pisać (usunięte przez administratora)
PASTORE 2012-10-29 15:15:58
GRA I BUCZY - DOBRA FIRMA
MISIEQ 2013-04-26 09:25:46
POLECAM..
onet 2016-04-22 21:22:42
fajnie działają :) widziałem na ich stronie, że dla stałych klientów oferują rabaty, co na pewno zachęca. Skoro takie mają podejście do klientów, to na pewno dobrze traktują pracowników.
Zostaw swoją opinię o TRANZAX - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANZAX