Opinie o Tranzax Łożyska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tranzax Łożyska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tranzax Łożyska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tranzax Łożyska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tranzax Łożyska Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Maria

Witaj Olga. Dziękuję ta Twój wpis i poparcie, ale nie do końca to miałam na myśli. Nie można generalizować. Być może masz inne doświadczenia. Nie mam nic przeciwko aby pracownik miał oczekiwania finansowe adekwatne do wiedzy, doświadczenia, zaangażowania itp. Z przykrością stwierdzam jednak, że nie zawsze ludzie którzy wydawałoby się że mają wykształcenie wyższe rzeczywiście posiadają wiedzę i umiejętności na tym poziomie, myślę że w tych czasach za pieniądze można wiele kupić, ale czy później ten człowiek jest szczęśliwy i czy czuje się komfortowo? myślę że chyba nie. Rzeczywistym faktem jest to że na rynku pracy zaczyna brakować ludzi z zawodem, natomiast przesyt jest ludzi z tytułem. Życzę Ci powodzenia i dziękuję za podzielenie się Twoją opinią.

Pracuje ktoś teraz na jakości i podzieliłby się opinia? Mam doświadczenie na kontroli i jak na razie po firmach się rozglądam. Po wpisach było widać, że ktoś jeszcze jakiś czas temu doradzał kandydaturę, na każdym stanowisku? jak jakość się do tego odniesie? Jak duży jest cały dział i ile średni staż na nim wynosi?

Maria

Szanowny Panie. Jeśli chciałby Pan zasięgnąć informacji odnośnie zatrudnienia, zapraszamy do kontaktu: 52 564 39 21 (od pn do pt 8,00-16.00). Udzielimy informacji czy obecnie poszukujemy kandydatów, jeśli tak to jakich osób poszukujemy, na jakie stanowisko, jakie są nasze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy! Z wyrazami szacunku GRUPA TRANZAX

???? Nowy wpis

cześć. opiszecie jakie są warunki zatrudnienia dla technika kontroli jakości? nie mam wglądu do oferty, ze strony firmowej przerzuca mnie na jakaś zewnętrzną a tam nie ma już treści. w każdym razie jest jakieś wymagane doświadczenie by się zakwalifikować? I co z wynagrodzeniem?

AR BU

Fajna fima. Dzisiaj kupowałem, Pani co sprzedaje ma dużą wiedzę, dobrze doradza. Pozdrawiam Panią blondynke

Śmiech na sali Nowy wpis
@AR BU

Na tym portalu ocenia się pod względem jako przyszłego/byłego pracodawcy, a nie, że ktoś fajny obsługuje ???? już aż tak grupa jest zdesperowana?

Ooo Nowy wpis

Wy mi lepiej napiszcie w jaki sposób taka wspomniana obsługa jest doceniana. Zastanawiam się czy to nie jest powód dodania komentarza? Na jakie premie mogą teraz liczyć sami doradcy?

Aaa Nowy wpis
@Ooo

Z kilkunastu pracowników została trójka więc odpowiedź nasuwa się sama - żadne

lala

Do tej pory zawsze tak było.

Wiktoria
@lala

Nie ma możliwości na rekrutację zdalną? I w zasadzie pracę? Lub hybrydową? Mam na myśli rzecz jasna biuro. Na stronie w zakładce z karierą są oferty i jedna z nich właśnie do biura na sprzedaż i administrację. Opiszecie jak rozmowa na to stanowisko przebiega?

@Wiktoria

Te ogłoszenia mają ze 2 lata i są dawno nieaktualne tylko nie ma komu zdjąć ich ze strony.

Henia
@Lala

Jak to nie ma komu? A co z pozostała treścią merytoryczną na stronie? Także nie jest aktualizowana? Teraz to ciekawa jestem czy ktoś zgłaszał się z tych ofert i jaka wtedy mogła być reakcja w firmie. tu HR nabory prowadzi?

@Henia

Nic tam nie jest aktualizowane. A z tamtych ogłoszeń ktoś przyszedł i szybko odszedł. Jak chcesz sprawdzić to kliknij na stronie w te ogłoszenia. Przerzuci Cię na olx i tam dowiedz się, że ogłoszenie wygasło. Nie ma tam żadnego HR'u. A osoby które prowadziły rekrutację już dawno nie pracują.

@Lala

Na dzień dzisiejszy faktycznie te ogłoszenia przerzuca tak jak ktoś pisał w lipcu. Czy mimo wszystko jest tu ktoś kto zna bieżącą sytuację? Mam na myśli strukturę, ciekawi mnie ile osób pracuje i na jakich stanowiskach skoro podobno tyle poodchodziło a ogłoszenia nie są wznawiane

Lala

Zatrudnienie spadło o blisko 70%. Nikt normalny nie chce tam pracować. Główny podmiot spk zatrudnia 4 osoby a było 14 za to w Zarządzie zasiada 3 członków (dosłownie i w przenośni). Odradzam każdemu uczciwemu człowiekowi pracę w tej "organizacji" a w zasadzie jej braku zwanej dumnie grupą Tranzax. To nie jest żadna grupa, to raczej zbiór nieudaczników ( nie dotyczy tych 4 pracowników), którzy sami nie wiedzą o co im chodzi i ten brak wiedzy próbują ukryć pod wielkimi słowami z których nic nie wynika. Właściciel jest człowiekiem agresywnym, nikogo nie szanuje ani nie docenia. Dlatego ludzie wartościowi już z tamtąd odeszli. Pozostali członkowie zarządu to figuranci, którzy po prostu nic nie robią bo nie posiadają wiedzy, doświadczenia i kompetencji. Za to są blisko związani z właścicielem i to jest ich jedyny atrybut.

@Lala

Lala, Wika itp. dla nas każdy pracownik jest wartościowy i należy mu się ogromny szacunek. Ale wiedzą o tym tylko Ci którzy pracują. W czasach kiedy o dobrego specjalistę jest bardzo ciężko (mam na myśli prawdziwego specjalistę, a nie osoby którym się wydaje że są specjalistami w tej dziedzinie, a takich również poznałam), cieszymy się i jesteśmy dumni z naszego zespołu oraz kadry zarządzającej. Podchodzimy do tematu zatrudnień zdroworozsądkowo. Jeszcze kilka lat temu, poprzednia kadra zarządcza stosowała " rozdawnictwo" tzn. zatrudniała na stanowiska Dyrektorów, Kierowników, Specjalistów osoby które nie miały wystarczającej wiedzy ani kwalifikacji. W obecnych realiach kiedy większość firm nie może sobie już na to pozwolić, nie ma przypadkowego zatrudniania. Informacji na temat osób zatrudnionych w firmie niestety nie posiadasz, bo To co napisałaś mija się z prawdą, pewnie gdzieś coś usłyszałaś, albo Twoje informacje nie są zaktualizowane. Natomiast jeśli już jesteś tak bardzo tym zainteresowana to ograniczyliśmy kadrę odchodząc od osób które nie miały ani wiedzy ani doświadczenia i niczego tak naprawdę nie wnosiły do tej firmy (przychodziły bo potrzebowały dokumenty o zatrudnieniu do kredytu). Przykro mi, ale nie posiadasz podstawowej wiedzy na temat firmy i rozpowszechniasz informacje niezgodne z prawdą. Ale mimo Twojej słownej agresji oraz nieuzasadnionego ataku, życzę Tobie spokoju, empatii oraz powodzenia! Z wyrazami szacunku Grupa Tranzax

Maria

Ok, bo ja to przyszłam tutaj żeby się dowiedzieć o co chodzi z tym ogłoszeniem dla pracownika administracyjno-biurowego ze strony, też chciałam wejść w ofertę i zobaczyć czy mam szanse na prace ale mam rozumieć z tego zeszłorocznego wątku, że to nieaktualne? nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze kogoś potrzebować w biurze w najbliższym czasie? w Bydgoszczy czegoś szukam mam już doświadczenie w sprzedaży

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tranzax Łożyska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iga

Są tu w ogóle jakieś przyjęcia? tak zauważyłam właśnie, że ludzie cos piszą i na stronie widnieją trzy pozycje na zatrudnienie ale gdy w nie klikam to wychodzi napis, że oferty są nieaktualne. ja o biuro pytam oczywiście, na administracje może bym przyszła od kolejnego roku. pytali w ogóle wcześniej o rekrutacje zdalna, a czy praca taka także jest możliwa?

@Iga

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Proces rekrutacji jest już zakończony. Pozdrawiamy GRUPA TRANZAX

Next time? A często szukacie? Teraz jakby nie patrzeć i tak kolejny rok się zacznie, są w związku z tym jakieś plany na rozwój stanowisk? Na które możliwe ze będziecie szukać?

Olek

Razem z kolegami bierzemy udział w ogólnopolskim projekcie i budujemy elektrownie wiatrową na konkurs. Potrzebowaliśmy łożysk i zakupiliśmy je w Tranzax. Zainteresował się tym sam Właściciel. Bardzo miły człowiek. Oprowadził nas po firmie Jesteśmy pod wrażeniem firmy oraz ludzi którzy tam pracują. Polecamy Tranzax!

Szkoda Twojego czasu, odnoszę wrażenie ze jeszcze chwila i ta firma się poskłada. Pracują tam przypadkowe osoby, każdy widzi co się dzieje.

@Marcin

Przypadkowe osoby? a rozwiniesz te kwestie? Po prostu proces rekrutacyjny mnie w takim razie interesuje. Na podstawie czego wybiera się Kandydów? I bez czego nie warto w ogóle się zgłaszać?

@Marcin

Drogi Marcinie. A skąd takie wrażenie? pracowałeś u nas? Nie kojarzymy żadnego Marcina. GO WORK polega wyłącznie na merytorycznych opiniach. Każda uwaga jest dla nas cenna, o ile jest prawdziwa. Pozdrawiamy Grupa Tranzax

Eustachy

Polecam jako sklep . Jako firmę nie polecam - bo to zbiór przypadkowych ludzi, którzy zgadzają się z braku innych możliwości lub strachu pracować za głodowe stawki. Kultura organizacji = żadna - jak w "Ziemi obiecanej" - właścicielowi trzeba trzeba czapkować i kadzić. Żeby przy zespole 10 osób mówić sobie na pani i pan ?!?! To chyba były prezes takie zwyczaje wprowadził - był taki strasznie sztywny , jakby kij połknął . Jak ktoś chce się skupić na pracy , to niech zapomni , bo na ostatnim piętrze właściciel głośno techno słucha i po słupach konstrukcyjnych łomot niesie do samego parteru. Chce coś zagłuszać ? Jeżeli ktoś tu pisze jakieś pozytywy to chyba "kadrowa" , pod różnymi nick'ami :-)

Arek
@Eustachy

Zwyczaje na Pan, Pani wprowadził właściciel. Poza tym to też kwestia różnic wiekowych. Generalnie pracownicy są na "ty". Poza tym w pełni podzielam Twoją opinię o firmie i właścicielu a co do zagłuszania i gustu muzycznego starszawego faceta to rzeczywiście jest co zagłuszać.

onet

fajnie działają :) widziałem na ich stronie, że dla stałych klientów oferują rabaty, co na pewno zachęca. Skoro takie mają podejście do klientów, to na pewno dobrze traktują pracowników.

Emilia

No tak... Ciekawa jestem czego dotyczy ta faktura i od kiedy czeka na spłatę? Jakoś wcześniej chyba na to się nie zanosiło więc się zastanawiam

Renata

Nic mi nie pozostaje, tylko zapytać, jak w ogóle do tego doszło? Co tutaj się stało, weszłam poczytać o tym, jakie warunki oferują w pracy, a tu takie informacje.

@Emilia

Potwierdzam, kontakt z Firma w sprawie zobowiazan w moim odczuciu i w ostatnim okresie nie jest latwy. Niemniej licze na pozytywne rozwiazanie sytuacji, poniewaz mimo wszystko wierze w ludzi ... Nie zycze nikomu zle ale jest mi niezwykle przykro ze wzgledu na podejscie do tego problemu i brak dialogu. W zyciu kazdego czlowieka, a tym bardziej Przedsiebiorcy roznie bywa ale unikanie komunikacji prowadzi do eskalacji problemu a nie jego rozwiazania. @Pracodawca

Artur

Polecam firmę Tranzax, duży wybór i łożysk i marek, a ceny według mnie najniższe w Bydgoszczy. Nawet ostatnio spóźniłem się i zostałem obsłużony po 16.00 z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam Panie ze sklepu Tranzax.

@Artur

obsługa po 16:00, gdzie sklep jest do właśnie tej godziny? ciekawa jestem czy wobec tego występują tu jakieś nadgodziny na obsłudze i czy są one jakkolwiek respektowane. Ktoś wie?

Domino
@Emilia

Emilia spokojnie możesz składać CV, płacą za nadgodziny również. Panie Arturze zapraszamy ponownie. Uszczypliwe komentarze na które nie ma Pan wiedzy i na które nie musi Pan reagować. Emilia to podszyta osoba która próbuje zdobyć informacje na temat firmy,. My wiemy kto to :) Pozdrawiamy Emilkę

Domino

Emilia, odnosisz się bardzo obszernie i wnikliwie do spraw firmy do których dostęp mają tylko osoby uprawnione. Jak to w przedsiębiorstwie zwykle bywa.Czy Ty jesteś byłą pracowniczką tej firmy? skąd masz wiedzę na temat kondycji finansowej firmy? Czy Ty masz obecnie dostęp do takich informacji?

Obiektywny

Jakim trzeba być mało inteligentnym by nie dostrzegać, ze samouwielbienie w tym miejscu sięgnęło zenitu. Pozytywne opinie i wpisy wychodzące z firmy o firmie tak bardzo biją w oczy ze nie sposób jednoznacznie stwierdzić kto jest ich autorem.

@Obiektywny

Można zrzucić to na intelekt ale też brak świadomości jak firmy jeszcze za dobrze się nie zna, więc może uzasadnisz to swoje stwierdzenie? Wiadomo jak obecnie z warunkami zatrudnienia tu stoją? Widziałam wcześniej negatywne opinie od byłych pracowników a jest ktoś na bieżąco?

Robert
@Emilia

Zwróć uwagę na ostatnie wpisy, które gloryfikują to miejsce. Są tak sztucznie wykreowane ze nie sposób w nie uwierzyć. Co do miejsca jeśli chcesz tam pracować to zweryfikuj ich wyniki finansowe, zobowiązania, jak masz kogoś to zapytaj w skarbówce, zus’ie, spróbuj porozmawiać z pracownikami i wówczas podejmuj decyzje.

Robert

Jestem bardzo zadowolony ze udało mi się trafić na firmę Tranzax. Bardzo profesjonalna obsługa i duży asortyment.

Polecam! Zawsze wszystko mają czego potrzebuję. Ostatnio kupiłem łożyska VTL bo polecali. Łożyska super się sprawdzają. Jestem bardzo zadowolony.

Zadowolony Klient

Super firma! Często u nich kupuję i nigdy się nie zawiodłem. Jak potrzeba łożysk różnych, przeróżnych to tylko do Tranzaxu. Zawsze tam wszystko dostanę na miejscu albo terminowo jak się umawiam to zawsze na czas. Podziwiam bo w tych czasach to ewenement. Trzeba im to oddać.

Klient123

Polecam łożyska VTL. Kupuję łożyska tej marki juz od kilku lat bo cena przyzwoita ( jak na te czasy) i uczciwa jakość. Alternatywa dla drogich marek. Polecam!

Trochę się zmieniło w pracy od roku 2020. Myślę, że warto pracować z takimi ludźmi jak Pan Jacek. Co do reszty kwesti.. jeżeli miałabym być na prawdę obiektywna - jeśli dobrze pracujesz to jesteś doceniany, a jak jesteś leser i nic ci się nie chcę to będziesz obrywał - jak wszedzie, a już w ogóle w czasach kiedy firmy łatwo nie mają.

Wiktoria
@Anonim

To jak u was doceniają dobrych pracowników? Na jakieś podwyżki można liczyć ? :)

Aleksandra
@Anonim

Nic się nie zmieniło... nadal to samo cyklicznie powraca... romanse w pracy są na porządku dziennym. Kariera robiona nie za wiedzę, zaangażowanie, zasługi i umiejętności. Właściciel udaje kogoś kim nie jest i nigdy nie będzie, zarozumiały i zachowaniem bardziej adekwatnym do magazyniera - narcyz. Atmosfera w pracy przy takich skandalach obyczajowych adekwatna do sytuacji. Jako były pracownik zdecydowanie nie polecam.

@Aleksandra

Ale czemu od razu magazynierów obrażasz. :( Te wspomniane romanse jakoś wpływają na pracę niezależnych pracowników czy wspominasz o tym w formie plotki?

@Emilia

Nikt nie miał na myśli magazynierów, tylko samą „górę tej firmy. Atmosfera beznadziejna, małolata zawróciła w głowie, szybka karierę zrobiła :) i sielanka trwa w najlepsze. Jak tak dalej będzie to wyglądać większość odejdzie a nikt nie chce pracować w takich warunkach z tak niekompetentnymi ludźmi.

Szymon
@Marcin

No wiesz. To prywatne sprawy szefa. Jak jest wolny to może robić co chce. A jak tu płacą? Bo nic nie wspomniałeś o kasie.

@Szymon

Szef żonaty i dzieciaty, wiec żadnego usprawiedliwienia nie sposób się doszukać. A ta małolata zapewne leci na wiadomo co … płaca słabo, zreszta jak chcesz się przekonać to idź na rozmowę to się dowiesz.

@Marcin

No ale jeśli miałby możliwość dowiedzieć się od kogoś stąd to po co miałby marnować czas na rozmowę? Martwi tylko fakt, że pracownicy tak plotkują, skupienie się na pracy nie powinno być istotniejsze?

@Szymon

Płacą niewiele.

@Anonim

Nic się nie zmieniło, a Pan Jacek już nie pracuje w tym miejscu - co najlepiej świadczy o atmosferze i sytuacji w tej firmie.

Emilia

Nic się nie zmieniło? Czyli jak na dzień dzisiejszy postrzegasz te warunki? Ile osób tak właściwe pracuje skoro przytaczasz jakieś odejścia?

Zenek
@Emilia

Cała GRUPA TRANZAX składająca się z 5 podmiotów zatrudnia łącznie w granicach 10 osób jak więc widać szału nie ma i (usunięte przez administratora) nie urywa. Atmosfera dramatyczna. Najdelikatniej nazwę to typowym mobbingiem. W tej firmie nie liczy się wiedza, zaangażowanie i wyniki tylko zupełnie inne rzeczy natury damsko - męskiej i to tej paskudnej. Właściciel to narcyz bez krzty kultury osobistej. Zazdrości sukcesów swoim własnym pracownikom - kuriozalne. To człowiek toksyczny, który niszczy ludzi m.in wspominanego we wcześniejszych opiniach Pana Jacka, który po dziesięciu latach pracy w końcu nie wytrzymał tego co tam się dzieje nie chcąc przykładać dalej ręki do matactw i (usunięte przez administratora) i firmować tego własnym nazwiskiem. Tam wszystko jest na pokaz - tylko i wyłącznie na pokaz dla zaspokojenia narcystycznych potrzeb właściciela. Bardzo gorąco nie polecam.

@Zenek

Zenek, no właśnie słyszałem o Panu Jacku że już nie pracuje. Szkoda człowieka, ale podobno to przez problemy natury procentowej z którymi borykał sie od wielu lat. Podobno sam na koniec przyznał się pracownikom. Tylko współczuć. Ja nigdy nie miałem z nim dobrych relacji bo zamiast przekazywać mi wiedzę z dziedziny metrologii to śmiał się ze mnie, że młody i nie potrafię, a ja pracowałem tam dopiero tydzień. Gdyby nie to może nadal bym pracował w Tranzaxie. Ale mimo wszystko żal człowieka...trzymam kciuki żeby wrócił na dobry tor!

Zenek
@Łuk hash

Jeżei ktoś a konkretnie Ty ma wykształcenie inżynierskie mechaniczne a nie potrafi posługiwać się najzwyklejszą suwmiarką to trudno się nie śmiać. Co do przyczyn odejścia Pana Jacka to nie zabieraj głosu w tej sprawie. Czy widziałeś kiedykolwiek tego człowieka pod wpływem? Bo ja nigdy przez wiele lat.

Czesław
@Zenek

Nie każdy ma do siebie dystans i potrafi przyznać się do niewiedzy. Pytanie jednak pozostaje dlaczego z firmy odchodzi długoletni pracownik? Chodzi o wspomniane tu niejasne zasady awansu, podejście właściciela do ludzi, czy o pieniądze?

@Zenek

Oj Zenek Zenek prawdziwy z Ciebie Zenek nie obrażając Zenków.???? Wylecz się z kompleksów. Walnij sobie drina to bedziesz szczesliwy/a ???? Widać że mało wiesz ????????????

@Czesław

Czesław, zawsze przyjmuję krytykę z pokorą, ale nie byłem pierwszym metrologiem którego Pan Jacek tak potraktował i wyżej wspomniana zazdrość była w tym wypadku na pierwszym miejscu. Takie sytuacje powtarzały się za każdym razem.

Byly pracownik
@Łuk hash

Mając nad sobą takiego dziada tez nie wytrzymałbym dłużej. Pracowałem z Panem Jackiem. To jedyna osoba w tej firmie, która miała wiedzę i znajomosci. Bez niego najdalej za rok wszystko się skończy. Poza tym wszystko na kredyt i w leasingu wiec tylko czekać aż zacznie ubywać „dobrobytu”

@Byly pracownik

Nigdy nie interesowałem się kredytami czy leasingami.To nie było w moich kompetencjach. Mówię jak było, to nie tylko moje zdanie. Pan Jacek potrafił gnębić ludzi. Myślę że wielu odetchnęło po jego odejściu. Co do jego choroby to nie raz widzieliśmy go na tzw. kacu. Wtedy zero kontaktu z nim. Nie jestem na tyle związany emocjonalnie z Tranzaxem aby odnosić się do tego tak jak Ty. Widocznie musisz ukrywać się pod nickami. Taki hejt napewno nie wychodzi od przypadkowych ludzi, którzy pracowali, byli, odeszli i żyją dalej.Myślę że to najbliższe otoczenie właściciela robi taki (usunięte przez administratora) na forum. Ja nie mieszam się w wasze konflikty rodzinne czy przyjacielskie. Wyraziłem swoją ostatnią opinię na tym forum. Jeśli dyskutować to tylko z ludźmi niezwiązanymi z manipulacjami, obiektywnymi, a nie tchórzami ukrywającymi się pod różnymi nickami.

@Łuk hash

Niestety ani rodzina właściciela ani rodzina p. Jacka - może faktycznie nie miałem z nim konfliktów i stad takie dobre zdanie o nim; jak dla mnie był rzeczowy i pchał tematy do przodu. Były pracodawca dla mnie jest również historia, życzę im jak najlepiej, ja nie z tych którzy cieszą się niepowodzeniami innych, życie toczy się dalej. Pozdrawiam

Dzisiaj styrany wróciłem z warsztatu. Ale sie cieszę bo w koncu dostalem lozysko którego od dawna poszukiwałem. Łożyska zakupiłem w firmie Tranzax. Niestety trochę się ich naszukałem ale kolega poradził mi abym zajrzał na Ujejskiego do Tranzaxu. Nie dość że łożyska były na miejscu, to jeszcze fachowa obsługa. Napewno będę tam wracał! Ludzie bardzo mili i dobrze doradzą. Serdecznie polecam!

TRANZAX

WITAM WSZYSTKICH ! HEJTOWAĆ MOŻNA, ALE HEJTY TO SŁABA STRONA OSÓB KTÓRE W SWOIM ŻYCIU NIC NIE ZROBIŁY A MAJĄ PRETENSJE DO INNYCH . DOBRA RADA DLA TYCH LUDZI !!! ZRÓBCIE COŚ FAJNEGO, A POCZUJECIE SIĘ SZCZĘŚLIWI . POZDRAWIAM TRANZAX GROUP .

Krisss
@TRANZAX

Fajnie jest poczytać trochę - całkiem być może - prawdy o firmach i stosunkach w nich panujących. Czasami lepiej przyznać się do błędu, niż pozostać (usunięte przez administratora) zadufanym w sobie i własnym widzimisię. Firma to ludzie, którzy w niej pracują. Już pisanie tych kilku zdań z wielkiej litery, pokazuje, że debilizm zwycięża w tej kopalni kretynów na wysokich stołkach.

Jak dużo osób pracuje w Tranzax Łożyska Sp. z o.o.?

około 15 osób

Aleksander
@Anonim

To zespół jest pewnie zgrany skoro jest was tak mało? Nie ma rotacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Tranzax Łożyska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tranzax Łożyska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tranzax Łożyska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tranzax Łożyska Sp. z o.o.?

Tranzax Łożyska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Kornela Ujejskiego 30
    85-168 Bydgoszcz

Tranzax Łożyska Sp. z o.o.