Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Koza

Z tego co wiem, pracownik nie napisze opinii bo to mała załoga i każdy boi się wychylić. Pani prezes mało się zna ale trzęsie firmą mocno. Myślę, że jeśli firmę stać na Volvo dla prezes to dla ludzi także coś zostanie? Ostatnie 3 opinie to na pewno ręka prezeski:D Z tego co wiem pieniądze mają na czas i tylko to się liczy a prezeski nie trzeba kochać.

zadowolony

Od dłuższego czasu w MD pracuje, nie wiem czy mają ogłoszenia gdzieś ale w każdym razie jakość Naszej pracy wzrosła dzięki normalnemu traktowaniu i kierownictwu które w końcu słucha tego co się do nich mówi...

zadowolony

W megadyne wszystko zmieniło się na lepsze od połowy zeszłego roku, nie ma już osób które nic nie robią i nieustannych "(usunięte przez administratora) ", podwyzke tez dostalem także wszystko jest na plus!!

Cypis

Właśnie mam ofertę do pracy na produkcji. Megapracuś powiedz coś więcej. (usunięte przez administratora) Za dużo wymagają? Nie płacą? O co chodzi? Podobno jak się sprawdzę umowa na czas nieokreślony. Prawda?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Lilia

A możesz coś konkretniej, dlaczego tam jest tak źle? (usunięte przez administratora)

Lilia

Megapracuś! To co ty w tej firmie jeszcze robisz? Nigdzie indziej Cię nie chcą?

Witam Czy ktoś posiada jakieś bardziej aktualne info o Chiorino

Najlepiej zapytać pracowników, bo zdaje się, że ten negatywny anonim napisało wyrzucone kierownictwo :)

^^ Cóż, to nieprawda, np. warunki finansowe na pewno lepsze niż przed grudniem 2010. info z własnej kieszeni, czy raczej konta.

Witam! Nie polecam pracy w tej firmie, nowe kierownictwo jest jeszcze słabsze niż stare. Dla pracowników żadnych perspektyw na przyszłość, a tym bardziej na poprawę warunków finansowych. Stanowczo odradzam.

Na szczęście dla Megadyne czasy(usunięte przez administratora) skończyły się z końcem roku 2010. W tym momencie firma pod nowymi sterami działa prężnie i daje ludziom możliwość pracy na zdrowych i godnych warunkach. Polecam.

Jestem zainteresowany praca w tej firmie napisz mi coś dokładniej:)

Nieistotne

Firma Megadyne jest firmą, która zorientowana jest jest na wyniki, (nie na ludzi). Dąży do celu, niestety - po trupach! Pobywa się ludzi, którzy stają się niewygodni. To firma, która nie potrafi zadbać, a co najgorsze - szanować, swoich pracowników. Zaczynając od niskich pensji, ukrócanych z miesiąca na miesiąc bez podania powodu, przyczyny. Kierownictwo w sposób agresywny i ordynarny odzywa się do podwładnych, a w chwilach konfliktowych - chowa się po kontach. Jeśli chodzi o pracowników - to ludzie wspaniali i ambitni, ale niedocenieni i zdeptani niekiedy przez (usunięte przez administratora)

majhen
@Nieistotne

Ja pomimo swego wieku pracuję i jestem zadowolony. Sądzę że nie masz racji. Jak komuś się nie chce pracować tak jak na SWOIM to trudno żeby jakikolwiek pracodawca był z tego zadowolony. Zatrudnij się na kierowniczym stanowisku i dbaj o niesumiennych pracowników. POZDRAWIAM.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.