Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

Klocek

Jeśli ktoś nie czuje powołania do pracy przy porządkach czy też w ochronie obiektów to zawsze może pracować w innej dobrej firmie. Ostatecznie może założyć własną firmę i będzie wiedział jak to jest dobrze.

Szukam

Może ktoś napisać czy miał osobisty kontakt z panią prezes tej firmy?

Pucuś

Zawsze można samemu organizować sobie prace i nie pracować na nikogo!

@Pucuś

To wstyd zenujace wynagrodzenie umowa smieciowa brak przyszlosci poraszka !!! Omijajcie szerokim lukiem ta prace to jest wyzysk czlowieka !!!

SEBUS

Bolo zadna praca nie hanbi to fakt tylko wynagrodzenie niskie juz tak !!!

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Pucuś

Widzę, że firma bardzo stara się żeby mieć dużo ofert pracy. Niestety dużo osób tylko narzeka. Tak to już jest i długo pozostanie. Osoby z mniejszym wykształceniem nie dostana pracy dyrektora ale roszczenia mają,

Bolo
@Pucuś

Pracować trzeba wszędzie żadna praca nie hańbi, szanujący się człowiek nie pozwoli sobie na traktowanie poniżej godności . Czytając komentarze stwierdzam,że firma lubi się wysługiwać ludźmi chorymi robiąc im wodę z mózgu .. takich im potrzeba. A Ty Pucuś pewnie liżesz d*** tym dyrektorom i stad masz takie podzielne opinie.

SEBUS

Witam.Pracowalem na termach maltanskich ludzie to jest sadyzm za 10 zl na godzine nie da sie za takie wynagrodzenie godnie zyc.Nie polecam tej pracy !!!.

Pucuś

Myślę, że każdy człowiek bez względu na wykształcenie czy wykonywaną pracę zasługuje na szacunek. Jeśli dzieje się coś niewłaściwego to ktoś powinien się tym zająć i zgłosić.

BB

W katowicach kierowniczka przesiaduje u konkurencji i słyszałam że idzie do nich razem ludzimi do chorzowa

BB

Pucuś

Clar system chyba ciągle sie rozrasta? Mają taka dużą ofertę pracy.

Pirol

Ja uważam, że jak człowiek pracuje w firmie i zachodzi potrzeba przerwania urlopu to chyba można postąpić jak człowiek. Przecież urlop dostaje sie w całej wysokości.

@kaban Gdybyś znał trochę przepisy kodeksu pracy to wiedziałbyś, że są przepisy zezwalające na ściągnięcie pracownika z urlopu z ważnych powodów. Wydaje mi się, że jeśli jest to możliwe to trzeba być człowiekiem.

Znam Piotra
@Piotr

Gdybyś znał znaczenie słowa mobing to nie mędrkowałbys tutaj na forum... Nie te czasy Panie Czarny Piotrusiu.

Znam Piotra
@Piotr

kaban

pracuję w UDT Bydgoszcz ostatnio jedna z pań sprzataczek ,ktorą zatrudnia firma CLAR w Bydgoszczy powiedziala mi,ze musiala przyjsc z urlopu do pracy poniewaz kierownik ww firmy stanowczo powiadomil ją, że jak nie stawi sie do pracy to ją zwolni, bezczelny typ

Patrycja

Pracownik Gospodarczy-jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku?

xyz

Czy ktoś prcował jako Koordynator projektu ? Xyz

Patrycja

Czy wiesz, gdzie firma informuje o aktualnych propozycjach współpracy? Jeśli nie warto zajrzeć do wywiadu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20180,wywiad-ewelina-waskowiak-monika-przyborska

Patrol

Widziałem ofertę na stanowisko pracownika ochrony. Słyszałem, że to dobra firma i chce złożyć cv ile moge dostać na poczatek kasy? Czy podpisuję umowę o pracę? Jak duże obiekty są do ochrony? Czy wypłata jest płatna w terminie bo to dla mnie jest ważne?

mek

po podwyżce najniższej krajowej na 2000 brutto firma pozmieniała etaty z całego na 3/4 - zakres obowiązków bez zmian oczywiście. Biedni przedsiębiorcy, muszą oszczędzać, bo niedługo na chleb im zabraknie...gdyby nie PFRON umarliby z głodu...Osoby pracujące u nich od ponad 10 lat nie mają wciąż stałej umowy, bo po wygaśnięciu drugiej przenoszeni są do siostrzanej spółki i biznes się kręci...Wyzysk i czerpanie korzyści z niedoinformowania i niezaradności życiowej pracowników, których większość z nich to osoby niepełnosprawne a także dojenie PFRONu, który, dziwię się, że jeszcze funkcjonuje....

@mek

Po zmianie przepisów nawet przeniesienie do siostrzanej spółki liczy się jak kolejna umowa i po33 miesiącach umowa na stałe.

Sprzatająca

Zawsze można zmienić pracę o ile mamy takie zdolności. Ta firma ma taki a nie inny charakter pracy a ludzie najlepiej by sobie posiedzieli. Firma spoko musi chyba pomyśleć o zmianie załogi!! może to konkurencja?

jagr38@interia.pl
@Sprzatająca

Zmienić,nie poto się uczyłem , żeby takie nieuki mną kierowały!A sprzątać , to potrafi kazdy,chyba ,że pracuje w Borgu i ma dwie lewe ręce!Moja babcia ma 80 lat i sprząta lepiej , niż niejedna sptzśataczka z Clara na Borgu!

malpa1977

to najgorsza firma jaka moze byc brygadzisci wyrzywaja sie na pracownikach strasza dyscyplinarkami ublizaja

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM