Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

malpa1977

to najgorsza firma jaka moze byc brygadzisci wyrzywaja sie na pracownikach strasza dyscyplinarkami ublizaja

Zrywak

Czy Clar ma w ofercie etat brygadzisty w Krakowie? Zależy mi i jesli ktoś wie proszę o informacje,? Ile dni w tygodniu jest praca? Bardzo dziękuję!!

anne

ja pracowałam w fimie kilka lat. Okres ten uważam za stracony. Otworzyłam własną firmę przez franczyzę, kontakt znalazłam na http://polskafranczyza.pl/index.php i teraz wiem, że żyję:) tzw franchising sami sprawdźcie. Powodzenia!

Katja

Witam. Proszę o informację o warunkach pracy w Czachorowie koło Gostynia. Nie słyszałam nic wcześniej o tej firmie a chciałabym złożyć tam papiery. Oferta pracy dotyczy : pracownik magazynu , przyjmowanie zamówień lub coś w tym stylu. Z góry dzięki.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Czyścioch

Clar zatrudnia ludzi, dając możliwość utrzymania się. Polska to nie są Niemcy gdzie obowiązują inne stawki.

Ala
@Czyścioch

A straszenie ludzi że ich się zwolni jak nie przyjdą po godzinach do pracy to normalne jest w Polsce?! A nie płacenie za nadgodziny i nie opłacanie składek ZUS też jest normalne w Polsce?! A zatrudnianie ludzi ze wschodu na tz. martwe dusze aby mógł pracować u nich bułgar lub Ukrainiec to normalne jest!? Wyłudzenia pieniędzy od państwa za zatrudnienie osób niepełnosprawnych a ludziom mówi się że niema żadnego dofinansowania dla nich a oni sami rozpisują te pieniądze na pracowników ale im ich nie dają tylko jakiś cudem znikają z firmy . Czy to normalne jest w Polsce!? Najgorzej jest rejonu warszawski i okolice.

Zbigniew

Firma chce zarobić jak najwięcej kosztem każdego pracownika i środkami z PFRON i z UE. Od człowieka ważniejsze jest np.oszczędność płynu do mycia,oszczędność ubrania roboczego czy papieru. Ale to norma w firmach ochroniarskich,sprzątających, pośredniczących itp. Pracuję od 3 lat. Zawsze mogę się zwolnić i iść do innej tego typu firmy i mieć te same pieniądze i ten sam szacunek i ten sam kit wciskany.

mac 29

Witam nie polecam tej firmy pracowałem tam 5 miesięcy nie polecam gdy spytałem Pania brygazistke kiedy bedzie umowa ciagle było nie wiem itp gdy dostałem umowę to na 1 m c i tak ciągle Pozniej dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny pewna osoba nie powina być brygadzista a tak wogle powinien odwiedzic ich Pip o raz Sanepit jedyne to ze kasa był w miare terminowo ale odradzam

Pucuś
@mac 29

Praca fizyczna nigdy nie jest do końca miła. Do najprostszych prac zawsze znajdą się ludzie ale taka firma jest bardzo potrzebna.

RAMZES

WITAM CO KTOS O ATOLIV W OLAWIE NA TEMAT CLAR SYSTEM

angela

A Pan Dyrektor Makroregionu Wielkoolski niejaki Bogusłąw dalej popycha koordynatorke Ewe ? Pewnie tak ,bo maja przecież codzienne spotkania w AWF.ciekawe czy zona Bogusława o tym wie? To bzykanko trwa już długo i ma wpływ na karierę Ewy koordynatorki,lansowana. A pracowników liniowych w d... ma.Nygus z niej jakich mało,wysługuje się brygadzistkami Marzenka ,Wiesia inne normalne z roboty wywaili.Ciekawe co czescy własciele na to

natali0014

witam czy moze ktos wie gdzie gdzie przeniosla sie ta firma z lublina kierowniczka byla pani Edyta to byl szpital na kruczkowskiego bo nie moge odzyskac ksiazeczki zdrowia

Były pracownikkkk

Oddział Katowice brak słów... pracowałem na jednym z obiektów przemysłowych w ochronie...za przeproszeniem dowódca od siedmiu boleści co przychodzi na 16h pracy się wyspać,udaje pana i władcę myśli że jest nie do ruszenia. Pan M.G. Jego chamskie,wrecz wulgarne zachowanie jest karygodne do osoby która na stanowisku dowódcy powinna być przykładem dla pozostałych pracowników. Jeżeli zatrudniają np nowa osobę i jest nią dziewczyna to robi podchody typu wyjazd integracyjny,wspolne dnióweczki itp...ale co zrobisz,nic nie zrobisz ..("jak w domu nie pożre,to idzie na miasto...") Kiedy prosiłem o trzy dni wolnego w miesiącu to miał z tym bardzo duży problem..by mi je dać na grafiku. Natomiast on zawsze miał takie wolne i tyle ile potrzebował gdyż grafik zawsze robił pod siebie. Kiedy się odezwalem to mi powiedział że jestem nowy...to ja się kur....pytam a co to ma do rzeczy. Miesiąc ma przykładowo 31dni...każdemu w miesiącu należy sie góra 8dni wolnego obojętnie jak je sobie rozlozysz,byle nie pod rząd...nikt na obiekcie nigdy nie miał żadnych wygórowanych wymagań...a zatrudniając osoby z grupa w zakładzie pracy chronionej chyba liczyliscie się z tym że od czasu do czasu każdy musi pójść do lekarza na np badania kontrolne itp. Po prostu żenada...a główny kierownik go kryje,czemu to chyba nie muszę mówić,na wzajem się kryją,bo to co tam się dzieje powinno się otrzeć o inspekcję pracy i prokuraturę.

JAREK

FIRMA Clar SYSTEM POZNAŃ BRAK SŁÓW KTÓRA NIE DBA O PRACOWNIKÓW DBA O SWOJE TYLKO INTERESY TWORZĄC KILKA SPÓłEK UTRZYMUJE SIĘ Z PEFRONU ZATRUDNIA NA UMOWE ZLECENIE CHOCIAŻ POWINŁA DOPRAĆ SIĘ INSPEKCJA PRACY DO DUPY NAJWIĘKSZA FIRMA KTÓRA WYKORZYSTUJE LUDZI PONIŻA LUDZIE ROBIĄ PO 3 DNI PO 12 godzin . NIE PŁACI ZA NIEDZIELE ANI SOBOTE ANI WIĘCEJ ZA NADGODZINY . TYLKO ZATRUDNIA RENCISTÓW I Z GRUPĄ ABY DOSTAĆ DOTACJE UNIJNE . TA FIRMA BRAK SŁÓW JAKO OSOBY SPRZĄTAJĄCE NIE ZAROBICIE BO NIE PŁACĄ OPINIA BYŁEGO PRACOWNIKA Omijać z daleka . A KIEROWNICTWO NIGDY NIC NIE WIEDZĄ I TAK SAMO POKAZUJĄ JAK BY WSZYSTKIE ROZUMY ZJEDLI BRAK SZACUNKU ZASTRASZANIE WULGARYZMY BO BRAKNIE IM LUDZI DO PRACY . LUDZIE SĄ DWA DNI NIE ROBI SIĘ PO 8 godz tylko 12 .

bosh

Wiecie czy wciąż jest poszukiwany pracownik gospodarczy w Tychach? Niby jest umowa zlecenia, ale stawka to około 10zł a pewnie i tak dochodzi do tego odpowiednia premia. Najważniejsze jest to, że dbają o swoich pracowników, bo atmosfera znacznie dopisuje.

EWA

Pracowałam dla Pawlaka J. Okropny z niego burak i h..m. Oszukuje na wynagrodzeniu i pisze fikcyjne umowy na już nie pracujących ludzi.

ruda

witam pracowalam w firmie Clar system CIieszyn Marklowice od wrzesnia zeslego roku nie polecam nikomu pracy w tej firmie jeden drugiemu dolki kopie zero szacunku dla ludzi a kierownictwo to oszysci potrafia wykorzystac ludzi a po pol roku zwolnic dla mnie firma Clar system to nic wiecej jak oszusci iniewdziecznicy odradzam komu kolwiek podjecia pracy w tejze firmie no chyba ze chcecie byc potraktowani jak psy

Tutu

Czy ktoś pracuje w katowicach urząd wojewódzki w clarsystem? Mam propozycję pracy

AnonimowaKowalska

Clar system..ochrona,woj śląskie. Niestety pracuje juz w tej firmie 6rok i z miesiąca na miesiac jest coraz gorzej. Oszukuja coraz bardziej na godzinach,stawkach,nadgodziny ci wyroznieni (dowodca i jego kolega do kieliszka)mają płacone co miesiac,urlopy sprzedają po nawyzszej stawce,gdyz przełożony ma swój tzw. kajecik i w nim przy kazdym nazwisku jest inna stawka.tak powiedziała nam pracownica z biura w katowicach..przez przypadek sie wyglądała. Ci gorsi nie wiiemm dlaczego bo wykonujemy tą samą prace co nasi koledzy mamy placone nagdodziny kwartalnie ale niestety nig eh nam sie nie zgadza..dowodca zmienia listy obecnosci,z tego powodu musimy sobie ich pilnowac i zawsze gdy nam brakuje pieniazkow w dniu wyplat sa cyrki bo dzwoniac do przełożonego dowodcy słyszymy dobrze ja to sprawdzę a potem "ja nie zauważyłem nieprawidlowosci" tzw system "raczka rączkę myje" Kazdy z nas ma juz tego dosyc bo nawet mając orzeczenie idąc po sprzet rechabilitacyjny i skladajac wniosek w firmie slyszymy ale nie mozemy wam dofinansowac polowy tylko 150zl...gdzie aparat ktory potrzebuje kosztuje 1000zl. To jest śmieszne bo dowoodcy daja 300zl dofinansowania na benzyne z Pfron ja sie. Ku....pytam naa co mu to jak on tylko dwa razy w tyg jezdzi do biura zawiesc listy obecnosci i go...robi. Jest jes z-ca ze kilkanascie podpunktow ktore nalezaloby opisac i ostrzec innych przed pracą w tej firmie...ale poki co nasza grupa szukaa.innej pracy bo nikt od dwoch lat nie umie zrobic.z tym porzadku. Ciekawe czy tylko w katowicach robia takie numery...ciekawe co na to Poznań,kiedy wkoncu zareaguje. Jak można mając tak kompetentnych pracowników ich nie szanować...nie wspomne o graffikach ktore dowodca robi pod siebie pan G.M. ludzie zapier...po 3razy 16stki...a dowodca tylko sie zamienia a potem nie przychodzi. Mam nadziejje ze dodacie te opinie a nie bedziecie kryc dalej tych osob..i ze wkoncu ktos zrobi u nas kontrole i nam pomoże. Pozdrawiam

AnonimowaKowalska

Robert

Ta firma to pomyłka! Pracowałem na obiekcie przemysłowym pod warszawą, było super choć wynagrodzenie takie sobie, ale pracować trzeba było i to czasem naprawdę ciężko. Brygadzistę mieliśmy dobrego do momentu gdy kierownik pan Janusz P...k zatrudnił swojego człowieka. Okazało się że znają się od lat i awansował swojego człowieka a poprzedniego brygadzistę wywalił na łeb! Nowy brygadzista zatrudniał nowych ludzi i wymieniał cały swój zespół, ja odeszłem sam ale po pewnym czasie dzwoni do mnie kierownik abym podjął prace bo niema komu jeździć sprzętem i odśnieżać , odmówiłem. Za jakiś czas dzwoni do mnie ten nowy brygadzista i proponuje mi w imieniu kierownika stanowisko kierownika w miejscowość Osów Zielonka i okolice itp. Też odmówiłem bo nie chce skończyć jak jego poprzednik który poświęcał się i angażował w pracy, a poza tym powiedziałem mu że co Kierownik Janusz P. niema odwagi sam zadzwonić?! Fałszywi ludzie w tej firmie pracują a jak mają dobrych ludzi to nie umieją docenić ich tylko za dobre wyniki zwalniają z dnia na dzień. Za te pieniądze poza tym niech sami pracują bo to już kpina bo nigdzie tak nie płacą. Mam prace 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie i mam w miesiącu 1950zł do reki i tyle już w normalnych firmach płacą!!!.... Oszukańcy i kumoterstwo w firmie.

Pracodawca obiecuje złote góry-a tymczasem to smieciówka za grosze i stanie z pało nad głową ,tam nietrzeba osób z grópą tylko zdrowych młodych i silnych ,ale oni nie pójdą za tą stawke 6.50-Grajewo

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM