Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

kotek

nie polecam tej firmy jest to jedne kolesiostwo przynajmniej w lublinie,nagminnie osoby zaufane pracuja w tym samym czasie na umowę o pracę i umowe zlecenie więc pobierają wynagrodzenie podwójnie nikt nic głosno nie powie w trosce o prace.

ala

Ja pracuję W Clar jako sprzątaczka. Pisz Pani że sprzątaczki wykonywały źle pracę.Może ma Pani Rację. Chodzi mi o to że winę za to ponoszą nie sprzączki ale koordynatorzy. Ja pracuje na obiekcie gdzie na jednej zmianie powinno być 4 osoby ,a zazwyczaj są 2 . Z góry mamy powiedziane że gdyby się ktoś pytał to mamy mówić że jest pełna obsada.kobiety boja się o pracę to nic nie mówią,nie mówią że środki są fatalne, że nie mają czym pracować, że nie maja siły . Dodam jeszcze że zatrudniają osoby z grupami czyli niepełnosprawne , a maja zapieprzać jak zdrowe. Więc jeśli będzie pani zatrudniała sprzątaczki to niech się pani zainteresuje czy maja czym pracować, ile ich jest i za jaka kwotę pracują.

zuza

ma pani zupelna racje ja odmowilam mycia okien bo stan zdrowia mi nie pozwala wchodzic na wysokosci i ponioslam konsekwencje zostalam zwolniona to jest wyzyskiwanie czlowieka przez czlowieka

Kajka

Muszę przyznać rację. Miałam nieszczęście zatrudnić te firmę do sprzątania mojej. Usługa wykonywana na poziomie żenującym, pracownicy wymykają się do domu w połowie czasu pracy na co mamy dowody. Kłamstwa i kretactwo że strony wymienionych ponizej Pan. Niestety panie koordynatorki popadły w samozachwyt i nie przyjmowaly żadnych skarg i uwag. Ręka rękę u nich myla. A brak zadowolenia klientów mają w nosie Szkoda że nikt z tzw. góry tam nie interesuje się co naprawdę się dzieje

Kierownik rejonu.

Premię i paczki otrzymali wybrani pracownicy firmy.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
NATALIA

Prace w serwisie sprzątającym Clar system polecam wszystkim. Miłe kierownictwo pani Małgosia i pani Alicja. Również bardzo sympatyczna jest brygadzistka w Środzie Wlkp Na ul.Kórnickiej.

Dagmara

Czy Clar serwis daje paczki dla dzieci na swieta lub cos dla pracowników

@Dagmara

Prędzej dadzą wypowiedzenie, niż jakieś premie, czy paczki...

ASIA

Ale bzdety totalne kłamstwo!

maciek23

firma clar to oszuści,uważajcie na nich,umowy o pracę po kilkunastu dniach pracy,obiecują umowy za najniższą czyli za 1750 a nagle dostajesz pracę przez agencję pracy tymczasowej na umowę za 1440 brutto czli 1050 na rękę omijajcie tą firmę z daleka

Nieznany

Witam , chciałabym wyrazić opinie na temat firmy "Clar System" .. Jest to jeden wielki (usunięte przez administratora) a w szczególności jeśli chodzi o kierowników którzy mają do sprzątania obiekt Galerii "City Center" w Poznaniu .. Jest tam jeden wielki wyzysk , kłamstwo , kłamstwem pogania .. Pracownicy piją w szatniach alkohol , kierownicy wykorzystują pracowników w taki sposób ,że każą nam pracować po 16 godzin i oznajmiają to pół godziny przed zakończeniem obecnej zmiany ,że muszę zostać od godz 6 do 22 i ich to nie interesuję ,że pracownik nie ma śniadania .. Kierownictwo chodzi po galerii i co chwilę krytykuję wykonywaną pracę ,że wiecznie coś jest źle .. Poza tym , kierownik którego się tyczy ten wpis ma 26 lat z tego co mi wiadomo i nie ma pojęcia o tym jak się wykonuję swoją prace , chodzi, rządzi ludzmi , krytykuje , a grafiki układa w taki sposób ,że pracownik pracuje 11 dni w tygodniu pod rząd bez dnia wolnego , w tym po 16 godzin , nie interesuje go życie prywatne pracownika .. A jeszcze na koniec da wypowiedzenie bo stwierdzi ,że pracownik ma "nie wyparzoną twarz" , bo najlepiej by dla nich było aby pracownik wykonywał sowją pracę i nic się nie odzywał ... w dodatku zostałam oszukana na wypłacie kilkakrotnie i to nie na małych kwotach , ponieważ wynosiły one nawet po 300zł .. Jedno wielkie chamstwo ! Ten kierownik który tam wykonuje swoją prace , nie powinien tego robić , nie ma pojęcia jak to się powinno robić , nie dorósł , do takiego stanowiska .. Bardzo źle są ludzie traktowani ,a jak się postraszy inspekcją pracy , ponieważ bardzo źle traktują ludzi to przenoszą pracownika na inny obiekt aby się pozbyć problemu .. ! Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy , a to jak oni traktują ludzi i tak dowie się o tym kierownictwo wyrzej i zostanie zgłoszone do inspekcji pracy !! Chamstwo ! Firma zeszła na dno .. !

podstawa + premia ... wolne żarty , pracuję w tej firmie dwa lara , i nigdy nie było premii

obserwator

Ja pracowałam w kilku firmach sprzątających. I mogę powiedzieć że wszystkie działają tak samo. Znaczy to minimum środków , ludzi( najlepiej z II grupą bo dostają większe ulgi i dotacje), a dużo roboty. Praca ponad siły schorowanych ludzi,bo pracodawcy chyba myślą że wszyscy to maja orzeczenia na "piękne oczy". Brygadziści , koordynatorzy to ludzie niekompetentni.Umieją tylko drzeć pysk i straszyć ludzi ,sami nic nie robiąc tak jak to robią najczęściej brygadziści. Uważają oni z są tylko do nadzorowania i poganiani innymi , sami noc nie robią ,siedzą tyko i kawę piją . Jak ktoś się odezwie, o ma inne zdanie niż "kierownictwo" długo nie popracuje. Zapieprzaj i się nie odzywaj.

sprzątaczka

Piszesz ,że praca prosta. Może i prosta,ale ciężka. Dam przykład . Ja pracuje na zakładzie produkcyjnym, sprzątamy we dwie hale, tj: kible, łaźnie , szatnie:damskie, męskie , przylegające do hali biura, jest ich 10, korytarze,schody. RAZ na m-c myjemy wszystkie przeszklenia .Dodam ,że hala jest bardzo duża,jesteśmy osobami niepełnosprawnymi.Ja też mogę napisać ,że przykręcanie śrubek to prosta robota. Takie osoby co przyszły i też myślały że to lekka praca , to rzucały robotę nawet w pierwszym dniu.

obuzony
@sprzątaczka

sam jesteś cep

kiler

Prośbą kto ma szanse niech spiepsza do innej roboty nieda się pracować z Myszkowskim to furiat

nowicjusz

A jak pracuje się w biurze?Atmosfera ? Z góry dziękuję za info.

kicia

zgadzam się z ostatnim wpisem to samo dzieje się w powiatowym mieście w Środzie wlkp.Nic dodać nic ująć.

zkka

to jest prawda że brygadzistki i koordynatorki robią co chcą ta k jest w Poznaniu a o chorobowym to już lepiej nie pisać jak się ma umowę na zlecenie to pochorobowym przenoszą cię na inny oddział bo w tym starym oddziale doczyściłaś brudy i nie masz nic do gadania tak postąpiła koordynatorka pani A.ja się dziwie czy w tym zakładzie niema kierowników i dyrektorów.

dzidek431

jak oszukać w clar ? to bardzo proste. Miałem stawkę najniższą krajową +200zł premii a kiedy najniższa krajowa wzrosła o 100 zł to podniesiono mi stawkę o te 100,ale obcięto premię o tyle samo I powiesz że to nie kant?

Jak mogą oszukać na stawkach? Przecież wiesz co ustalałeś i co masz na umowie. Sprzątam co prawda w innym rejonie polski ale szczerze wątpię żeby były jakieś różnice w umowach. Jak coś jest nie tak z kierownictwem to idź do biura lub zadzwoń bo jak nie będą wiedzieli to nic z tym nie zrobią.

gosc

Poczytajcie też opinię na temat np Salcom Bayer czy Lanua Investments to wszystko to ta sama firma tylko by oszukac US ZUS czy pracownika natworzyło się chyba 6 firm pod tym samym adresem i pod tym samym kierownictwem

gosc

Taka jest prawda jak pisze łukasz,nie tylko kanty,nasmiewania ale i potrafią koordynatorki z pogarda się odnosic

lukasz

Uwaga robią w balona z godzinami. Pierwszy dzień w pracy robicie za darmochę potem stawka śmiechu warta a praca ciężka. Pracują tam jedynie ludzie zdesperowani i tylko na chwilę a brygadzistki śmieją się, że wyrabiają normy na oszustwach. Szukajcie uczciwej pracy ale nie tu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM