Opinie o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

boj

to wreszcie pada ta stocznia czy nie bo już nic nie kumam, a Pawełek nadal szaleje pamiętam jak zaczynał pracę od internetu, pierwszy nigdy nie powiedział robolowi DZIEŃ DOBRY , on w ogóle to jeszcze tam udaje że pracuje czy już się przeniósł do Auchana na wiadomy dział

były

Nie Pajacuj, gdybać możesz co i jak ,ja ci nie podpowiem.Zagadki trzeba rozwiązywać samemu oby nie w godzinach pracy.

xxx

Do były >>> Jak czytam to paplaninę to mnie szlag trafia !!! a gdzie ty byłeś kolego jak stoczniowcy szli na most !!! narażali życie i tak nic to nie dało bo stocznia upadła. Już cie nie ma!!!! chodz i walcz najlepiej odejść !!!! to i Zapomniałeś o jednym jak dzielili to i tobie .

byly

pracowalem tam ucieklem z tamtad niedawno i dzieki bogu ,szkoda mi tylko paru kolegow , wi wisza kase tylko za luty a wam

Czy po rozmowie w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
były

Widać , że brakuje ludzi odważnych,niebojących sie powiedzieć jakie są fakty.Kiedyś tak nie było.Ten zakład i ludzie w nim pracujący są specyficzni.Nikt nie mówi i robi co trzeba kiedy naprawdę jest ku temu powód.Kiedy było dobrze pod względem finansowym, wręcz za dobrze wtedy zaczął się wyścig szczurów.Zaczęło się poróżnianie,kombinowanie z kasą (umowami)itp. Ludzie zaczęli się poróżniać, jedni mieli lepiej,drudzy gorzej.To nie wina ludzi STOCZNIOWCÓW tylko systemu płacowego,dania wolnej ręki co do podziałów pieniędzy nieokrzesanym brygadzistom.Wtedy zaczeły się kłopoty ale dyrekcja tego nie zauważała.I tak powoli ci co dzielili kaskę na wypłaty powoli uszczuplali i tak marny majątek firmy.A póżniej nastał smutny koniec i trwa do dziś ale gorszy w skutkach bo przecież ci co dzielili jada na jednym wozie z innymi a tu już się nie da zakombinować.Smutna prawda ale takie są fakty.Z bólem serca to piszę,bo każdego dnia myślę o kolegach z którymi tu pracowałem i żałuję ich losu.

xxx

Co taka cisza ?? Dostali po 400 zeta i chleją ????

xxx

oooo obudził się pajac Zorro łąpiesz ja anemik zółwie idioto podaj adres to ci pokaze zdrajce .

Co taka cisza ?? Dostali po 400 zeta i chleją

stary

Co taka cisza? Wątki się skończyły?

nowy

Jam w kadrach to siedzą trzy panie , tylko ściemniają na biurze przepustek ( elektronicznym ) !! Ciekawe czy córunia i Mir ... mają umowy na stałe zapewne mamusia nie zwolni jak i tej drugiej juz prawie ? księgowej bez szkoły . Całe to towarzystwo to wielka mafia nietykalny koleś z byłej epoki Fabisiak i ten cwaniaczek Kazimierczak to jest zagadka . Pozdrawiam

Jam

Pozdrawiam panie z kadr, teraz może tylko jedną- nie wiem, ale kiedyś były dwie- czemu ? I to jest zagadka. Na 100-u ludzi dwie kadrowe- nie dziwię się że stocznia pada. Gdybym zatrudniał ok. 100 osób to- księgowa i kadrowa były by w jednej osobie, jeden majster i 2 brygadzistów- ale nie głupich, . A jeśli chodzi o zarząd, - rynek zbytu to nie tylko Holandia czy miejscowy rynek, trzeba być po prostu rozgarniętym, a nie tylko trzepać kasę i uważać się za pępek świata.

BYŁY

Gdybym napisał że byłem najmądrzejszy łatwo byłoby się domyślić o kogo chodzi- a Ja wolę być incognito. A "ciekawski", to pewnie BHP-owiec lub jakaś inna gadzina z biura.Życzę zdrowia- by z rozumu to ty nie masz pożytku - samolubie! Pasuje ci jak na ciebie zasuwają inni ludzie, a ty bierzesz kasę za nic nie robienie.

ciekawski

Pytanie dnia do ~nowy: Kto ma te wranglery? Bo kto ma nową furę to wszyscy wiedzą...

nowy

Jaki szacunek ma prezes do robotników nie płacą pensji na czas , nie płacą składek do zus i pzu , zabierając posiłki regeneracyjne , socjalne itp . No jaki ????????????????? żaden !!!!! Rozpiepszyć zakład i winą obarczyć holendrów ??? wypłaty na raty z opoznieniem !!!! Gdzie te obiecane kokosy ??? ,, będziecie ubierać się w levisie " kto ??? bo jak narazie naszywki ,, Wrangler " to na (usunięte przez administratora) umysłowych świecą i nowe fury na parkingu stoją . Szkoda pisania i tak ten dupek administrator to usunie !!!!!!

JP2

To nieprawdopodobne, to niesłychane ile w niektórych opiniach zwykłego chamstwa, prostactwa, oszołomstwa, agresji, wulgarności, braku szacunku dla człowieka oraz odmiennej opinii i tolerancji.

Ciekawski

Małe pytanko do "BYŁY - 2014-04-21 17:55:07": rozwiń temat: . "Niech ktoś ważny odpisze- ale nie sloganami- uprzedzam że tam pracowałem i byłem prawie najmądrzejszy". Powiedz nam wszystkim dlaczego byłeś tylko "prawie najmądrzejszy"? Skąd ta niska samoocena? Czyżby to praca w stoczni tak cię zdołowała że nigdy nie udało ci się zostać najmądrzejszym? Opowiedz nam wszystkim.... Dlaczego? Dlaczego!!!!1

2 były

(usunięte przez administratora) zakład i ludzie w nim pracujący , po prostu(usunięte przez administratora)itp. na porządku dziennym .

były

Czemu administrator usuwa wypowiedzi innych osób,tak nie można,żyjemy w demokratycznym kraju.Niech inni się dowiedzą jak ludzi traktują.

były

Masz rację (usunięte przez administratora) tam pracował, jego miejsce jest przy kierowniku(rowerowym,czyli kierownicy)

były

i niech zaorą to badziewie.Najwyższa pora, to wszystko przez umysłowo-chorych( z biura dla jasności do ciemnoty)

ktoś tam ?

(usunięte przez administratora) zejdż na ziemię !!!

Emeryt

I jak w stocznii? Słyszałem że się poprawiło.

Zostaw merytoryczną opinię o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Popłacińska 42
    09-401 Płock

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.