Opinie o Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B. w Płock

Danuta Nowy wpis

Dzień dobry. Widziałam to doniesienie co do tego, że firma od ponad pięciu lat nie prowadzi działalności. Czy to do dziś sprawdzone informacje? chłopak pracował kiedyś jako spawacz i zastanawiałam się czy w tej firmie przypadkiem nie produkuje się łodzi. W sieci pokazuje, że ma status aktywny, czemu więc nikt nie pracuje?

Klient Nowy wpis

Bartłomiej Ciecierski nie rozlicza się że zobowiązań.

Bartłomiej Ciecierski Nowy wpis

Witam serdecznie. Ja jestem Bartłomiej Ciecierski i chcę oświadczyć, że dana firma nie funkcjonuje od 5 lat i od 5 lat nie zatrudnia pracowników.

Julita Nowy wpis
@Bartłomiej Ciecierski

Wszyscy pracownicy zostali zwolnieni w związku z zamknięciem działalności? Dostali odprawy pieniężne czy może pomoc w poszukiwaniu nowej pracy? Dużo osób dostało wypowiedzenia?

Katarzyna

A dlaczego tak określasz? Co zrobił? Bo widzę tu po opiniach, że nie zapłacił ani pracownikom ani kontrahentom. Jestem ciekawa czy udało się komuś odzyskać pieniądze lub w jakiś sposób się dogadać?

Bartłomiej Ciecierski

Proszę mi to powiedzieć prosto w oczy. Ja się nie ukrywam i nie mam zobowiązań wobec pracowników. Najlepsze jest to, że dana firma nie funkcjonuje i nie zatrudnia ludzi od ponad 5 lat.

Brałeś udział w rekrutacji do Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient

Nie płaci. Nie odbiera telefonów. Nie reguluje swoich zobowiązań wobec pracowników i kontrahentów

Grażyna
@Klient

Od kiedy tak jest? Daj znać, czy ktoś próbował z nim rozmawiać na ten temat albo załatwić to w jakiś sposób. Ciekawe, czy jest szansa, że to wróci do normy. To kwestia jednej wypłaty czy więcej?

Bartłomiej Ciecierski
@Klient

Nie wiem skąd te wpisy. Najwyraźniej ktoś mnie nie lubi. Chcę powiedzieć jedno, że dana firma nie funkcjonuje i nie zatrudnia ludzi od ponad 5 lat.

Proszę o kontakt z osobami podobnie pokrzywdzonymi jak Ja.

Karol

Serio nie dawali tu umowy? Ktoś jeszcze zgadza się na takie traktowanie? Teraz można dostać chociaż zlecenie czy nadal takie same problemy?

@Karol

Zwykle jest zlecenie

Magdalena

Ok zawsze jakaś informacja... A ile na tym zleceniu płacą?

inwestor

zatrudnilem ta firme i podziekowalem ,ich praca to porazka wziolem druga firme ,nie polecam

stanislaw

zdala sie trzymaicie od tej firmy nigdy nie ploc na czs

zatrudnia na czarno nie placi na czas robi fuszerki

nie ploci

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B. - Płock

• Jak się pracuje w Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.?

Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.
  • Tumska 5 lok. 43
    09-400 Płock
  • NIP: 7742620813 REGON: 611331936

Ciecierski Bartłomiej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A.B.