Sportis S.A.

Bojano

Opinie o Sportis S.A.

Edyta

@polk najlepiej zawsze skontaktować się pracodawcą w celu ustalenia, czy będzie się jakaś rekrutacja. Wtedy masz pierwsze źródło informacji, bo np. teraz nadal w internecie nie ma żadnej oferty Sportis. Chyba, że jakiś aktualny pracownik wie coś na ten temat?

polk

A wiecie czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakieś ogłoszenie?

Miki

Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z ta firma, sa nieuczciwi, nie słowni i nie poważni. Jedno ustalają wychodzi pózniej co innego. Nie szanują ludzi, bhp, czy systemy jakosci u nich nie istnieją. Odradzam!

Miki

Nie poważna firma z nie poważnym zarządem.

klijent

Chciał bym zrobić nowe tuby w ribie co Wy na to

MON

zibi
@MON 22.10.2014 18:32
Nikodem, Twój post nie jest opinią o firmie, tylko jej reklamą (żywcem wziętą ze strony www tej firmy)....

Szefie , to Pan ma pseudo "Nikodem " ?

MON

Plusy: -dobre wynagrodzenie (można wynegocjować), -komunikatywni i pomocni pracownicy Produkcji, Minusy: -organizacja pracy i bałagan, -wygląd i wyposażenie miejsca pracy (PRL w pełnym wydaniu), -słabe BHP (niedziałająca wentylacja, pyły, szkodliwe opary itd.), -smutne twarze pracowników, brak poczucia udziału w czymś sensownym, -nieliczenie się z Pracownikiem ("od jutra bierzesz 3 dni wolnego"), -dojazd i nieelastyczne godziny pracy 7-15 (dojazd 1-1,5godz.).

Karol

Było bosko, nadgodzin ile chcecie. Koniec roku to maraton. Ogólnie szkoda zdrowia. Prezes pilnuje wszystkiego, szef produkcji

anty sportis

Tragedia.... laski zblazowane stare panny... niewychowane, bez klasy i wciąż pretensjonalnie nastawione do wszystkich. Zarząd bez polotu i pojęcia o biznesie. Atmosfera pracy najgorasza jaką mozan sobie wyobrazić. Rodzinka trzyma się korytka a reszta najlepiej zeby zasuwała całą dobe. Słaba firma nie warat polecenia. Do tego nie dbają o warunki BHP pracownków na hali produkcyjnej. Siedzą w tych smrodach i klejach bez masek...MASAKRA

Pracuś...

Zgadzam się z przedmówcą !!! Niby Prezesik żenujący dorobkiewicz zwykły skąpiec w adidaskach... Komuna to dobrze powiedziane...atmosfera pracy w prosektorium jest lepsza...Stara zblazowana kadra bez kreatywności.Szkoda czasu na pracę w takiej firmie krzak...

SŁABA FIRMA, SŁABY ZARZĄD !!!! WIEJE KOMUNĄ, ZARZĄDZANIE W FIRMIE TO FIKCJA.

Zostaw opinię o Sportis S.A. - Bojano

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sportis S.A.