Vogen Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Vogen Sp. z o.o.

dobry monter

Gruby piszesz jak jakiś kapuś czy konfident. Dzięki takim ludziom jak Ty prezesi wiedzą wszystko co się dzieje w firmie. Uważajcie na grubego bo to kapuś który chce zrobić karierę. Sławek H. Z Mrzezina czemu wykasowałeś swoje poprzednie posty ? Dalej chodzisz w babskich butach i z torebką avon ? HA HA .Pozdrawiam mojego ulubionego brygadzistę przez którego musiałem się zwolnić. Orderów pewnie coraz więcej ???

Spawacz

Co wy na siebie za psy wieszacie? Konkretnie do tematu mają być opinie o firmie Vogen to firma dno i wodorosty od czasu przyjścia spawalnika którego znaleźli na Allegro za 0zł. Bo tyle jest wart. Powinni się nim zająć bo psuje tą wizytówkę firmy, typu warzenie drutu i o opowiadaniu głupot na temat spawania gdzie sam tego nie potrafi. Jeżeli ktoś szuka pracy to nie w Vogen Spawalnik Rafał.K. nie da ci kariery w tej firmie zrobić a po drugie nie mają ciągłości pracy. Pracowałem tam kiedyś Pozdrawiam ekipę spawaczy.

Spawacz

3 najgorsze firmy w których dane mi było pracować: 1. CRIST(pracowałem do śniadania i spier...dolilem) 2. GSG TOWERS(2,5 miesiąca tylko dlatego że z kumplem się założyłem ze wytrzymam dłużej od niego z tymi poje..bami) 3. VOGEN Radzę omijać szerokim łukiem te komunistyczne obozy pracy

Wiesz jak się pracuje w firmie Vogen Sp. z o.o.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Olo
@pablo 22.02.2016 14:05
Fatalna firma wyzysk i zastraszanie przez spawalnika oraz Jarosiewicz prezes jest bezczelny i traktuje ludzi jak smieci....

Jarosiewicz to straszny bydlak i cham. Takich ludzi powinni zamykać . Traktuje ludzi jak śmieci oczywiście jak ma dobry humor. Firma Vogen wychodzi z założenia że gdyby nie oni to ludzie by nie mieli pracy a prawda taka że gdyby nie ludzi to by nie mieli po 3 domy i limuzyny w garażu. A ludzie żałują godzin i podwyżki. Standardowo są ludzie którzy będą chwalić ta firmę, tak zwane przydupasy którzy się uśmiechają a jak człowiek się odwraca to plecy bolą od w bijania noży.

Gruby
@Olo 09.08.2017 13:20

Ja nie wiem o co wam chodzi pracuję już tu prawie15lat i nie narzekam weźcie się lepiej za robotę bo jak walicie w kulki to wiadomo że tak będą was traktowali!!!!

Zostaw opinię o Vogen Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vogen Sp. z o.o.