Opinie o Riko Bobnar Pearl w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Riko Bobnar Pearl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Riko Bobnar Pearl o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riko Bobnar Pearl w Sopot

Jak jest z pakietem medycznym w Riko Bobnar Pearl? Można dołączyć rodzinę?

Mb Nowy wpis

Mam sprawę w sądzie z tym Panem ponieważ nie zapłacił mi należności za wykonaną pracę. Odradzam współpracę z nim

Jakie są warunki zatrudnienia w Riko Bobnar Pearl?

nowy Nowy wpis

Sam widzisz ze zainteresowani szukają adresu firmy. Te częste zmiany chyba coś znaczą

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riko Bobnar Pearl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamil

Przeczytałem, że prawie rok temu firma miała problem z płynnością finansową. Ktoś wie jak to wygląda obecnie?

Xxxx

Witam. Czy ktoś ma informacje na temat adresu siedzimy firmy Pana Riko?

Beata

Hej niepokojące komentarze widzę o braku płynności finansowej czy nadal ma miejsce taka sytuacja jak jest?

Czy można liczyć w Riko Bobnar Pearl na prywatną opiekę medyczną?

Zdziwiony

A ta firma jeszcze istnieje?

Renata
@Zdziwiony

Z tego co mi wiadomo to tak, ale może ktoś potwierdzi dla pewności?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Riko Bobnar Pearl? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

BOBEK

Myślę ze brak płynności finansowej firmy powoduje odejścia pracowników

Zdziwiony

Czy firma Peral jeszcze istnieje? Czy tez może ogłosiła upadłość ?

Zdziwiony

Dziwny facet ......a takie sprawiał wrażenie pozytywnego człowieka

Zdziwiony

I co tam nowego u mego ulubieńca Pana Bobnara?

Mniej zdziwiony
@Zdziwiony

Uciekl. Kase ludziom wisi. Telefonow nie odbiera. Siedziba firmy obecnie na ul. Galaktycznej 31 w Gdansku.

Michu.

Witam. Gdzie znajduje się obecnie siedziba firmy? Bo na Hutniczej raczej już jej nie ma?

nick

Od listopada czekam na pieniądze, "szef" Riko nie odbiera telefonow....firma poniżej krytyki , co tydzień odkładają termin wypłaty , kontrakt zakończony , kasę zgarnął a o pracownikach zapomniał

W jaki sposób firma jest zarządzana ?

k.
@Michał

??????....rozwin pytanie

geniu

nie płacą na czas

Kora

Możecie powiedzieć jaka jest sytuacja w firmie na dzień dzisiejszy. Czy są przestoje? A jak z wypłatami za prace?

No cóż ....bez komentarza

Beata
@Zdziwiony

Jak należy rozumieć Twój wpis? Widziałam tu komentarze odnośnie przestojów w płacach pracowników stoczni. Jak wygląda sytuacja w 2021 roku? Będę wdzięczna, jeśli poszerzysz opinię o istotne informacje.

Mati

Dzięki tej firmie, nie mam za co kupić dzieciom prezentów na święta. Z tygodnia na tydzień mówili że już wysłali przelewy że już, już, mija kolejny miesiąc i jak pieniędzy nie było - tak nie ma.

Kamila

Czy firma miała postojowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Riko Bobnar Pearl - Sopot

• Jak się pracuje w Riko Bobnar Pearl?

Zobacz opinie na temat firmy Riko Bobnar Pearl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riko Bobnar Pearl?

Riko Bobnar Pearl
  • Armii Krajowej 116 lok. 15