Opinie o Riko Bobnar Pearl w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Riko Bobnar Pearl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Riko Bobnar Pearl o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riko Bobnar Pearl w Sopot

Zdziwiony

I jak tam w firmie u Rika , uspokoiło się? Płace normalnie wpływają na konta?

Zdziwiony

Coś słabo takimi samochodami jeździ a nie ma na place dla pracowników. Dziwne

Niestety Były pracownik
@Zdziwiony

Bo tak jest jak liczy się tylko swoją kieszeń niech rozliczy się ze Zdzisiem chłop miał ciężka sytuację a ten Ala szef czy co to jest mówi może zapłacę może nie zapłacę do dziś dnia nie oddał mu 16 tys zł..do tego wysłał mu pismo że to on zalega ale jemu 16 tys ale euro....mozna ?? Haha .czas zgłaszać podatnika do urzędu skarbowego i inspekcji tylko ten sposób działa na pseudo firmę Pearl

Do dziś dnia brak odzewu

Jak w tytule wciąż bez zwrotu gotówki duża liczba ludzi, odchodzą nawet największe (usunięte przez administratora) do dziś dnia problemy finansowe, brak wypłat na czas Ci którzy się trzymają coś dostają Ci którzy odchodzą są zapominani z płatnościami...nie strasz nie strasz bo się zesrasz ???????? niepolecam i mądrzy ludzie którzy cenią swoją pracę nigdy tam nie pójdą bo po co robić i prosić o wynagrodzenie , słowa które są tu pisane wynikają z prawdy o tej firmie która boli zdrowych normalnie myślących ludzi niestety polskie prawo działa jak działa dobrze że internet nie zapomina i ludzie mogą się dowiedzieć co jest grane i wyciągnąć własne wnioski

Anatol

Taki spokój na forum trochę dziwna sytuacja. Podzielcie się nowinami.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Riko Bobnar Pearl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Zosia

Jestem ciekawa czy koronawirus nie wpłyną negatywnie na kondycje finansową firmy.Czy są zwolnienia lub przyjęcia do pracy? Poproszę o opinie.

Beata

Ciekawi mnie, jaka jest aktualna sytuacja Riko Bobnar. Dajcie znać, jeśli coś wiecie, z góry dzięki. Szukają może osób do pracy?

Riko

Pozdrawiam wszystkich Znajomy zwrócili uwagę na ten porta, i widzie, dzieje się. Widzie że wszyscy otrzymały pismo mojego radca prawnego. Ciesze się że tu piszecie takie rzeczy, możecie się ukrywać za Nick Name ale przez nakaz sądowy Administrator musi udostępnić dane oraz IP numer komputera. Jak już wiadomo jaki przekręt był na Mayeru i jak przekazałem dowody do Fiberduru, J.S.- direktor generalni był natychmiast zwolniony. Wasza firma Vaspeq- sprawa już nie jest w moich rękach.... też otrzymały pismo i sprawa się toczy dalej. Mam swoją firmą od roku 1992 i takiego przekrętu jeszcze nie dożyłem. I tego tylko tak nie zostawię. Także, śmiało możecie pisać... Pozdrawiam.

????

Jeśli chodzi o firmę Pearl wbrew tym opiniom które tu czytam prosperuje bardzo dobrze .Jesli chodzi o współpracę z fiberdur to nie z winy firmy została wstrzymana tylko z winy pracowników którzy ugadali się z nią o niższa cenę za wykonanie pracy wszystko się wstrzymało . Na chwile obecna mamy ludzi lepszych i znających się na pracy jak kiedykolwiek pracowali w tej firmie . Jeśli chodzi o kasę za prace tez jest wypłacana na czas . POZDRAWIAM ZDRAJCÓW ????

D.J.

Szczerze? Pan Bobnar nie powinien zajmować się interesami, jeżeli ma zamiar powierzać los swojej firmy osobom, które kompletnie nie ogarniają. Kierownik biura/Dyrektor/Projekt manager pan M.S., obojętnie jak go nie nazwiemy kompletnie nie zna się na niczym. Szczerze mówiąc nie wiem po co trzymać i opłacać kogoś, kto prawdopodobnie nie ma pojęcia po co wstaje rano z łóżka. Chodzi po biurze i hali nie robiąc absolutnie NIC. Czasami pogada z pracownikami i coś powie, żeby pokazać jaki on to nie jest ważny i "mondry" dzięki czemu wśród pracowników cieszy się kompletnym brakiem szacunku. Kierownik hali/Majster pan M.G, który cieszy się za to większym uznaniem wśród podwładnych, kieruje tzw. prefabrykacją na hali w Gdyni. Jego mocna pozycja oraz powszechny szacunek wynika głównie z tego, że kieruje on głównie bliższą oraz dalszą rodziną oraz innymi osobami słabiej lub mocniej prywatnie z nim związanymi. Czuje się bezpiecznie ponieważ nikt z rodziny nie posiada tak szerokiej wiedzy oraz umiejętności jak on, swoim krzykiem oraz nieskrywaną "kulturą osobistą" przepięknie wkomoponował się w nowy wizerunek firmy PEARL. Pracowałem dla tej firmy parę razy i mam to szczęście, że pieniądze za pracę dostałem wszystkie. Nie ma się co oszukiwać, że prawie nigdy na czas. Ostatnio na hali w Gdyni, gdzie z 30 zatrudnionych osób pracują głównie szlifujący ukraińcy za głodowe stawki oraz garstka monterów. pozostali ludzie, to wyżej wspomniana rodzina pana M.G., która przechadza się po hali bez większego celu. Pamiętam początki tej firmy, gdzie panowała rodzinna atmosfera, prowadzący pilnowali roboty a pan Bobnar dużo bardziej angażował się w sprawy swojej firmy. Niestety dobrą pracę i zdrowe relacje zastąpiły układy oraz chęć szybkiego wzbogacenia się nowego kierownictwa. Stawki w tej firmie na dzień dzisiejszy zaczynaja się już poniżej 20 złotych. Każdy kto chociaż trochę pracował w tej branży wie, że to nie jest zdrowa praca i niewiele osób chce tam pracować. Obecnie pracuje już dla innej firmy i czekam na ostatnią wypłatę która powinna pojawić się lada dzień. Odradzam wszystkim zainteresowanym podjęcia jakiejkolwiek współpracy do momentu aż kierownictwo tej firmy się nie zmieni. Panu Rikiemu przez wzgląd na stare czasy życzę lepszych pracowników i więcej szczęścia w doborze ludzi.

Czarek

Ta firma to nieporozumienie. Zarejestrowana gdzies tam z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 49. Aktualnie wdpółpracuje z firma Future Pipe bo Fiberdur rozwiązał z nią umowe z uwagi na nierzetelność. Perarl zalega ludziom z wypłatami na ponad 100.000zł i nie widać szans na wypłatę tych pieniędzy. Bobnar jest mi winien 15.000 zl. Gdy mówię mu że pójde do sądu to się śmieje i drwi. Wszyscy dobrzy , doświadczeni pracownicy odeszli. Zostali pijacy i rodzina. Nie ma przyszłości w tej firmie więc szkoda czasu. Nie polecam.

Leszek

Pracowałem dla Bobnara kilka lat. Zawsze miał kłopoty z przepływem gotówki i rodziną której członkowie to podsrawa firmy. Wyrzucono go ze stoczni Meyera w Papenburgu i nie ma tam wstępu ze względu na łamanie praw pracowniczych. Zalega ludziom wypłaty za rok 2018 i 2019 na ponad 100 000 zl i jego zachowanie świadczy o tym, że nie zamierza wypłacić tych pieniędzy. Osobiście nie polecam bo przy tylu ofertach pracy dla stoczniowców można wybrać o wiele lepiej.

Zenek

Pearl to firma nie placaca ludziom na czas. Czeka sie po kilka miesiecy i nie wiadomo kiedy nastapi ten dzien w ktorym dostanie sie pieniadze. Jest tam coraz gorzej na pieniadze czeka kilkunastu ludzi. Ludzie ktorzy pracowali po kilka ladnych pare lat odchodza bo juz nie wytrzymuja.

Niestety były pracownik

Nie polecam oszusta, nie odbiera telefonów, około 20 osobom zalega z wypłata za miesiąc czerwiec i parę dni lipca, zero kontaktu zero informacji , niektórym starym pracownikom nie zapłacił za część mają, było paru nowych pracowników którzy odeszli jak zobaczyli co się dzieje i do dziś dnia nie dostali pieniążków za swoją ciężka pracę, potrafi potrącić wynagrodzenie za przekroczenie prędkości w busie które ustalil w formie mandatu, brak narzędzi pracy i osób kompetentnych proponuję mocno się zastanowić wybierając współpracę z firmą Pearl

Leon

Firma krzak.. Szef to pała i nie liczy się z pracownikami.. W biurze pracują same osoby nie potrzebne.. Cały czas jakieś kary z (usunięte przez administratora) wyssane.. Nie płaci pracownikom na czas.. Brak kontaktu ze wszystkimi.. Niech zapłaci zaległości... Nie polecam formy...

D.

Wyplata zgodna z wczesniejszymi ustaleniami. Oplacony nocleg, przejazd, stawka jak na polska firme ok. Elastyczny grafik. Ja nie narzekam.

@D.

I jak D.? Nadal tam robisz zapewne i nadal zadowolony jesteś. (usunięte przez administratora)

Bronek

Coś z tą firmą jest nie tak skoro jest w Gdyni a tutaj widnieje że Sopot, ściema goni ścieme ,(usunięte przez administratora)idiotyczne pomysły z dnia na dzień, dobra perspektywa dla meneli którzy nie chcą siedzieć w domu i nie potrzebują kasy

Negocjator

Pearl - ?? Brak kasy na czas,stawki głodowe, brak kontaktu z kim kolwiek, zaległości po 3 miesiące z płatnościami , biuro ?? Ksiegowa która nie odbiera telefonów i nie ogarnia nic tak naprawdę jest nie potrzebna. kobieta od wszystkiego i od niczego , mistrzem świata jest dyrektor zupełnie chłop od niczego, tak w skrócie jedno wielki dno, Pozdrawiam

Bezkasy

Nie płaci ludziom po kilka miesięcy. Ma gdzieś pracowników. Jak nie ty to inny jest na twoje miejsce. NIE POLECAM!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Riko Bobnar Pearl - Sopot

• Jak się pracuje w Riko Bobnar Pearl?

Zobacz opinie na temat firmy Riko Bobnar Pearl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Riko Bobnar Pearl?

Riko Bobnar Pearl
  • Armii Krajowej 116 lok. 15