Mazurskie Przedsiębiorstwo Prod.-Budowl. J. W.

Augustów

Opinie o Mazurskie Przedsiębiorstwo Prod.-Budowl. J. W.

Jeśli ktoś może zatrudnić się gdzie kolwiek indziej to wszędzie bedzie lepiej niż w Ślepsku!!! I nie chodzi już na chwilę obecną o mizerne wynagrodzenie ale o to jak oni sznują w tej chwili swoich pracowników!!! Nie liczą się z ludźmi, z ich godnością, zero szacunku. Dla nich pracownik to nic nie znaczący robol, który powinien być dozgonnie wdzięczny, cicho siedzieć i dozgonnie dziękować, że wogóle pracuje! W tej firmie dobrze mają tylko Ci co wazylinują, a przy tym do perfekcji opanowali sztukę pokazania swojej ciężkiej "pracy"!!! Nikomu nie polecam podejmowania pracy w tym zakładzie!

Zostaw opinię o Mazurskie Przedsiębiorstwo Prod.-Budowl. J. W. - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazurskie Przedsiębiorstwo Prod.-Budowl. J. W.