Opinie o P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski w Augustów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski w Augustów

Cezary Nowy wpis

Firma Solarski z Augustowa, to firma która zasługuje na pochwalę. Co jakiś czas kupuje od nich lodzie i zawsze jestem zadowolony z zakupu. Goście w moim pensjonacie również są zadowoleni.

Olga Nowy wpis
@Cezary

Potwierdzam zawsze solidni.

Kajetan

Super sprzęt i fajne ceny. Dzięki takiej ofercie z przyjemnością rozwijam swoją pasję.

Leszek Nowy wpis
@Kajetan

Bardzo dobrze że są takie firmy. Polecam.

Izabela Nowy wpis
@Leszek

Ano to fajnie, a orientujesz się czy ktoś oprócz właściciela jeszcze tutaj pracuje?

Kamil

Sami rzekomi klienci się wypowiadają? To forum pracownicze, podziękowania można słać osobiście do firmy :) Ktoś tam w ogóle pracuje, że nikt się nie wypowiada? Jakiej pensji można oczekiwać na początek?

Karol

A tak z ciekawości ile macie zmian ?

@Karol

Bardzo fajne są tutaj też zjeżdżalnie dla dzieci.

Jarek
@Karol

Oo zjeżdżalnie są super. Dwa lata temu kupiłem zjeżdżalnie, ale też i łódkę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Aleksandra

Jaki model łodzi był hitem w tym sezonie? Jestem bardzo ciekawa opinii innych, którzy zdecydowali się na zakup w tej firmie.

Radoslaw
@Aleksandra

Zawsze dobrze się sprzedaje solar 360.

Andrzej Chmielarz

Mój solar 360 już od trzech lat sprawuje się rewelacyjnie. Dziękuję firmie Solarski.

Dziwne

Trafiłem tu przypadkiem (chodzi mi o stronę GoWorka), i mam pewną sugestie dla osoby która wystawiła te opinie. Wszystkie są napisane w tym samym stylu, podpisane w taki sam sposób imieniem (głównie męskim), także pisała to jedna osoba. Forma takiej "reklamy" firmy jest żenująca, i może tylko zaszkodzić, niżli pomóc. Radzę się zastanowić i nie siać propagandy, bo to zawsze wyjdzie na wierzch - ludzie w dużej mierze nie są idiotami, tym bardziej jak jest to tak nieudolnie zrobione :)

Patryk

Zakup łodzi był na dogodnych przeze mnie warunkach. Z całej obsługi firmy jestem bardzo zadowolony.

Roman
@Patryk

Zakupiona łódź sprawuje się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jescze we wrześniu sobie popływam.

Ernest

Witam. Silniczek przyszedł bardzo szybko. Dziękuję.firmę oczywiście polecam!

Pablo

Witam. Silnik yamaha zregenerowany w eks[resowym tempie. dzięki.

Antek

Praca się wydaje ciekawa, w końcu to budowanie łodzi... Czy mając doświadczenie ogólnie przy stolarstwie mogę się tu dostać do pracy przy konstrukcji łodzi?

Tomasz

Bardzo szybko wysłali silnik. Dziękuję.

Maciek

Pierwszy raz zamawiałem łodzie z Solarsky, ale przyznajęze bardzo dobra marka! Świetnie się nimi pływa.

Darek

łódka po prostu nie do zdarcia!!

Joanna

Fajna firma. Kontakt dobry i silniczek szybko wysłany!

Anadeusz
@Joanna

Potwierdzam !! Zyczylbym sobie więcej takich firm na polskim rynku z rak dobrym podejściem!!

Kacper
@Joanna

Firma w każdych detalach spełniła moje oczekiwania. Łódź solar 460 sprawuje się bardzo dobrze.

Edward

Łódź solar 360 piękna robota. Czekam na kolejne egzemplarze!

Bartłomiej

Silnik przyjechał bardzo dobrze zapakowany i cała wysyłka odbyła się bardzo sprawnie. teraz będę mógł po woli szykować łódź na wakacje.

Firma stworzona dla zapalonych żeglarzy!! silniczek latem śmigał aż miło. Podziękował! przepraszam, że dopiero teraz opinię piszę, ale jakoś tak mi się zapomniało.

Maksimum profesjonalizmu prezentuje ta firma od początku transakcji po jej koniec.

Norbert

Ja mam z SolarSky przyczepę podłodziową Solar 400 i bardzo fajnie się u mnie sprawdza!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski - Augustów

• Jak się pracuje w P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski?

P.P.H.U Solar-Sky Export-Import Waldemar Andrzej Solarski
  • Tytoniowa 3