Opinie o Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. w Żarnowo Pierwsze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. w Żarnowo Pierwsze

Ksawery Nowy wpis

Przejrzałem zakładkę kariera, i chyba znalazłem coś dla siebie. Mianowicie wakat na specjalistę ds BHP. W dodatku czytam, że średni staż pracy pracowników stoczni to 12 lat. Jakie są więc najważniejsze atuty tego pracodawcy? Czy może do nich zaliczyć również płace?

Jest praca dla specjalisty ds. sprzedaży i marketingu. Ktoś był już na rekrutacji i podpowie jak przebiega? Można na pierwszy etap umówić się zdalnie? Ile osób prowadzi rozmowę? Będę wdzięczny za wskazówki.

Iza
@Marek

Proszę złożyć cv, w razie zainteresowania odezwie się do Pana kierownik działu. Pierwszy etap rozmowy może odbyć się telefonicznie. Pozdrawiam

Ewela Nowy wpis
@Iza

A jak wyglądają kolejne etapy rekrutacyjne? I ile ich w ogóle jest? :)

Iza Nowy wpis
@Ewela

Zwykle każdy proces jest dwuetapowy dla stanowisk specjalistycznych oraz kierowniczych. W pierwszym etapie spotkasz się z menedżerem/kierownikiem zatrudniającym, który poszukuje pracownika do swojego zespołu. W kolejnym kroku rekrutacji poznasz Dyrektora Zakładu i Właścicieli Firmy. Podczas spotkania przybliżymy szczegóły oferty, opowiemy o naszej firmie, zespole i specyfice pracy.

@Pracodawca Nowy wpis

Witam Czy zatrudniają Państwo aktualnie kobiety na produkcję laminatu? Z doświadczeniem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kacper

Ilu godzinne są tam zmiany?

Gosc
@Kacper

8 godzin 7:00 15:00 czasami trzeba chwile zostać dłużej ale rzadko

Gosc

Skoro wam nie pasuje firma,to proponuje pójść do niebieskiej firmy z Rajgrodzkiej każdy wie o jaka chodzi.tam jest dopiero (usunięte przez administratora) kiła i mogiła i do tego (usunięte przez administratora)na każdym stanowisku,non stop rotacja pracowników

Brygada 805

Sprostujmy oszczerstwa wystosunkowane w kierunku brygady 805. Pracujemy razem od kilku lat i zawsze byla pozytywna atmosfera dopuki nie pojawilo sie piate kolo u wozu, czlowiek problematyczny, siejacy zamet i robiacy szum wokol siebie. O danym czlowieku mozna by napisac ksiazke ale nikt nie chcialby jej czytac. 3miesieczna kariera dobrze nie swiadczy o czlowieku. Gorace pozdrowienia od brygady. Polecamy udac sie do specjalisty. Dobrego.

Młody

Duza kasa. Ale nie polecam brygady na montażu na 805 brygadzista wyzywający innych kiedy ma sie zapierdol po 12h dziennie pracujac przez 3 miesiace? I to na dodatek ja pracowałem. A brygadzista chodził i chlał. Dyscyplinarka powinna byc dla niego. Ale bronią starszych. żal.

Firma jako pracodawca bardzo się stara i ma dobrą opinię więc może trzeba zacząć kontrolę własnej pracy?

Bene

Płace nie adekwatne do zlecanych czynności . Kierownik montażu pasjonuje się poniżaniem pracowników .

Grzegorz

Cześć. Ile u was można zarobić na stanowisku produkcyjnym?

Heniek

Nie polecam.

qwerty1234

Syf kiła i mogiła, nie szanują pracowników i za najniższą krajową wymagają Bóg wie czego.

Zostaw merytoryczną opinię o Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. - Żarnowo Pierwsze

Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 9B
    16-300 Żarnowo Pierwsze
  • NIP: 8461593278 REGON: 200056000 KRS: 0000248101

Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.