Opinie o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Na stocznie wyświetliło mi się kiedyś ogłoszenie dla spawacza, chłopak po okolicy zatrudnienia będzie szukał i chciałam zerknąć na jakie warunki by się tu pisał. Widzę, że co roku ktoś się upewnia co z tą kasą, o której pisali kiedyś. w tym roku dalej niewyjaśniona jest to sprawa?

Anka Nowy wpis

Od roku nikt nie pisał o sytuacji byłych pracowników. Czy cokolwiek się rozwiązało względem tych złotówek, o których była wzmianka jeszcze na początku ubiegłego? I co się stało ze środkami trwałymi i tak dalej?

Paweł Nowy wpis
@Anka

Jak już pisano rok temu: nic się nie stało, złotówki zaległości nikt nie zobaczył, nikomu włos z głowy nie spadł a niektórzy już 2 rok czekają ????

Wanda

witam, mogę prosić o informacje o firmie? tu pisali o upadłości a ja po krs widziałam, że aktywni. nie zaktualizowali czy do dziś coś się zmieniło w tej kwestii? co się z firmą obecnie dzieje?

Paweł Nowy wpis
@Wanda

Nic się nie dzieje. Złotówki zaległości nikt nie zobaczy, nikomu włos z głowy nie spadnie a niektórzy może odczują to i 2 razy.

Czy firma Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

były

Firma to totalne (usunięte przez administratora). Jest w upadłości .Prezes Mał-wicz wykończył stocznię. Sam się kasy nachapał ,mam nadzieję ,że mu się prokuratura do tyłka dobierze .Nie szkoda mi go wcale .Kawał skur-yna.

Czy po rozmowie w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Spotkałem nie dawno kasztana- kierownika od Was - gadał że wszystko jest prawie wyplacone.

Może kasztan ma wypłacone, a robotnicy niestety od lipca zero.Kasztan dobrze palec trzyma prezesowi to może kasę dostał. Tacy ludzie jak kasztan to tylko na poziomie zwykłego robola ,bo na kierownika to się nie nadaje.Tam jest do wymiany kierownik, biuro i prezes.To może coś wtedy z tego będzie.

Sławek

Czyli znaczy się wszyscy ?

Stoczniowiec- były

I co dostaliście trochę kasy? Zrywajcie się z firmy bo to nie ma sensu czekać na kasę, tym bardziej że energia idzie do góry- a wasz zakład jest bardzo energochłonny.

@Stoczniowiec- były

Może stać ich żeby siedzieć za darmo.

Pawel

A po co wy tam siedzicie Roboty dookoła pełno Nie dostaniecie grosza i nie będzie żadnej innej roboty Robią was ch. a i tyle a wy łykacie to jak indor kluchy Jak małe dzieci Ja dałem sobie dawno spokój z tą stocznią i bardzo dobrze żyje Chcecie to tam siedźcie ale nie płaczcie że jest źle Łaskę na was kładą i się śmieją z was Ale to wasz problem Kto mądry to z tamtad uciekł i nikt was nie żałuję Sami jesteście sobie winni

Sprawiedliwy

Taki jak jest w centromos cie to może być poza Białorusią tylko w Polsce Jacy właściciele byli i obecni wykonali przy pomocy prawników lepszy przekręt Nie chcą zwalniać jak twierdzą i trzymają w szachy (usunięte przez administratora) Niech upadłość całkowita oddadzą pieniądze wypłaca odprawy dadzą świadectwa i możemy rozmawiac????

@Sprawiedliwy

to jak nie płacą wam kilka miesiecy a wy do roboty przychodzicie? na święta coś wypłacą?

A skad wyplacone. Trzeba z tym isc do wszystkich instytucji jakie tylko sa i zglaszac gdzie tylko sie da,to co sie tam dzieje to juz przekracza wszelkie granice nie placa wyplat od lipca na swieta ludzi zostawili bez pieniedzy!!!Nikt nic nie wie te damy ktore odbieraja telefony nic nie wiedza to po co one tam siedza. Robercik sam sobie jedz do gdanska.

Dziadomost a nie centromost zalegaja z wyplatami za 3 i pół miesiaca

@Anonim

Co tam się dzieje? Jak to nie macie wypłat za tak długi okres czasu? Prezesi nic z tym nie robią? Jak mogą Was tak zostawić?

@Anonim

Teraz to już 4,5 miesiąca a o zamknięciu coś słychać?

@Sławek

podobno będzie upadłość.

Olo

A gdzie teraz sa naganiacze? Pochowali sie w domach?

Dobrodziej

Oddajcie ludziom 3 pensje!

Były

Witam co się dzieje teraz w stoczni? Pozdrawiam

Obecny
@Były

Nie ma pracy i kasy. Siedzimy w domach. Biuro przychodzi rotacyjnie do firmy

W tej firmie juz nawet biuro nie pracuje bo nie ma komu podpisac papierow o zwolnienie wszyscy pouciekali jak szczury.odradzam kazdemu prace w tej firmie jesli bedzie rzadzil kierownik kasprzak z szefem tragedia.

...

Co w tym dziwnego, że nie pracują skoro oni tak samo jak reszta pracowników nie dostaje wynagrodzenia.

Kazik

No no ciekawe jak inspekcja tam wpadnie czy jeden z drugim bedzie taki szczesliwy kacprzak i caly szef skoncza sie grożby w kierunku pracownikow.

Michas

Mamy polowe czerwca czekamy na wyplate za kwiecien totalne (usunięte przez administratora) a nie firma

Olo
@Michas

Jak nie płacą to się zwolnij jak można pracować za darmo

Stary

(usunięte przez administratora) jakiego nie ma chyba w calym płocku a nawet nie wiem czy w polsce.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Janusz59

Szef nic nie wary.... Tylko wypłata wpływa po dwóch miesiącach to już zaczyna wariować jak w Concordia..... Kierownictwo jest za nim.... A jak zapytasz kiedy wypłata to mówią że dopiero dostałeś i czemu pytasz(a dostałeś za styczeń w marcu.... I tak jest co miesiąc)

pawel
@Janusz59

(usunięte przez administratora) głąbów majstrów Józefów po szkole numer dziewieć który cale zycie wiercil otwory w płaskownikach do drabin i zajmował sie donoszeniem na pracowników i będzie super

Krzych

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora)....mamy marzec a wypłaty nie ma za styczeń. Ludzie są wykonczeni i zastraszani przez firmę.. Jedzie się do pracy nie ma czym robic a oni odcinają dniówki..wszyscy pala wszystko palnikami i rano o 6 żeby nikt nie widział wywożone jest na zlom przez firmę kron ;) Kasa do biura idzie ale ludzie nic z tego nie maja. Gdzie jest inspekcja się pytam co było zgłaszanie nie raz...

...

kolejny miesiąc bez wypłaty, perspektyw i nadziej...

Monter
@...

Przecież pieniądze szczęścia nie dają ale z drugiej strony skąd ty możesz o tym wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Popłacińska 42
    09-401 Płock

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.