Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.

były 2014-05-08 06:57:24
Nie Pajacuj, gdybać możesz co i jak ,ja ci nie podpowiem.Zagadki trzeba rozwiązywać samemu oby nie w godzinach pracy.
boj 2014-05-09 22:15:36
to wreszcie pada ta stocznia czy nie bo już nic nie kumam, a Pawełek nadal szaleje
pamiętam jak zaczynał pracę od internetu, pierwszy nigdy nie powiedział robolowi DZIEŃ DOBRY , on w ogóle to jeszcze tam udaje że pracuje czy już się przeniósł do Auchana na wiadomy dział
xxx 2014-05-10 00:00:51
Gdzie zaczynał i kim był parę ludzi wie ,ale kim jest to chyba oczywiste Cyt ,, ojciec nikim matka nikim a syn budowniczym " To się boj nie dziw ,że dzień dobry to od tego[usunięte przez admina] nie usłyszysz . Boj pamiętaj zero podniesione do potęgi zawsze jest zerem .
norek 2014-05-10 16:34:30
czyli największym problemem w Centromoście jest przede wszystkim kierownictwo? po za nimi atmosfera jest ok?
nowy 2014-05-10 19:04:27
Problemem jest widmo upadłości !!!! Tylko jak to bywa zawsze niestety obarcza się roboli !!! Zle pracują i tak jak powiedział prezes ,,jak nie chcą to droga wolna" . Szkoda ,że jemu ktoś nie powie jak nie potrafisz rządzić to droga wolna . Kogo zatem winić za ten bałagan kto rządzi - kierownictwo !!!!! Każdy jest kozak jak przyjdzie obcy kapitał da kontrakty , zaliczki i można dupe wozić kilkanaście lat . Dojechać do emerytury i ogłosić upadłość .
Upadły. 2014-05-15 18:50:06
Pozdrawiam zapracowanych.
robol 2014-05-16 13:55:28
Dziękuje Panie prezesie
pracownik 2014-05-18 12:28:03
Apel do kierownictwa !! Może wreszcie ktoś przyjrzy się temu co dzieje się z majątkiem stoczni w zakresie narzędziowni . Rozliczy tego kolesia prezesa z jego gospodarności i handlu na prawo i lewo . Ma bardzo ciekawe oferty od materiałów po elektonarzędzia niczym na allegro.
tymoteusz 2014-05-19 02:20:53
pracowniku, a skąd masz takie informacje? to brzmi jak poważny zarzut.. wcześniej pisał ktoś coś o upadłości - widmo nadal realne?
y 2014-05-19 09:15:07
To jest jak z kochankiem - wszyscy wiedzą a mąż dowiaduje się na końcu .Czy tam jest napisane ,że handluje narzędziami własności stoczni???
norek 2014-05-19 15:19:02
może przestańmy się tutaj skupiać tylko na prezesie, a pogadajmy o tym jak obecnie wygląda sytuacja w samej stoczni z perspektywy pracownika
Bożydar 2014-05-19 18:19:59
No jak Norek? wszyscy pracują i wierzą, że ten statek wypłynie jeszcze na głębokie wody bo nadzieja umiera ostatnia.
pawel 2014-05-21 22:03:21
perspektyw brak, kasy brak, na życie brak co tu dalej opisywać i na czym się skupiać, nędza i bryndza i jak tu się nie wkórwić kiedy tylu hui w koło,kiedy władza tego zakładu przypomina zoo, kiedy do drzwi domu pukają komornicy itp.itd.Można tak bez końca jak w tej piosence Liroya pt. Jak tu sie nie wkórwić, Bardzo pasuje do całej sytuacji stoczni(usunięte przez administratora)
Grabowswki Paweł 2014-05-29 10:30:13
Dziękuje Panie Prezesie za wyrozumiałość, powiodło mi się zdecydowanie. Szkoda tylko, że na stoczni tak zle się dzieje.Przykro mi. Pozdrawiam wszystkich.
norek 2014-05-29 14:55:36
czyli obecnie co? wszystko zbliża się praktycznie w kierunku tego, że z Centromostu już niedługo pozostaną tylko wspomnienia?
xxx 2014-05-31 20:10:52
oooo obudził się pajac Zorro łąpiesz ja anemik zółwie idioto podaj adres to ci pokaze zdrajce .
hnjbhhjd 2014-06-04 20:19:02
Karnisterek jedz tam skąd wróciłeś
pracownik 2014-06-09 16:32:23
powiem jedno nie raz byłem świadkiem jak dawano nam do podpisywania jakieś oświadczenia, aneksy , odwołania itp. tak było w pokoju nr.1 przypominało to czasy PRLu, gdy kazano podpisywać różne papiery. Tak robiła SB, tak p. A...ZATKAŁO KAKAO.Niech się to wreszcie rozwali, szkoda dobrych ludzi, oczywiście z produkcji. POZDRAWIAM WAS CHŁOPAKI.
xxx 2014-06-09 20:16:23
Po tym wpisie , który pasuje jak kij do .... w całej tej stronie nic nie winika !! To jakieś gorzkie żale wyrwane z byłej epoki co ni jak do centromostu nie pasują . Pani A akurat w tym pokoju za PRLu nie siedziała . SB ? to już przeginasz ostatniego ubeka pożegnano w 96 - 97 jak stocznia upadała , Chociaż te ochłąpy , które przejąl centromost troche z ubeckich metod mają do dziś . Piszcze prezyjnie o co wam chodzi . Jakie papiery ?????
Były 2014-06-09 23:46:36
Dajcie już z tym spokój co było i jak było każdy pracownik o tym wie,a to że zastraszali jeszcze kilka lat temu,cytuje Panią Bre....ką jak pan nie podpisze to może być różnie,dała do zrozumienia że mogę tego żalować.Ja sie nie zgodzilem i skorzystalem na tym,lecz niektórzy się zgodzili a potem żałowali.Chodzi o półroczne przrestojowe,rzekomo na własną prośbę.Totalne nieporozumienie,siegające ciosów poniżej pasa przez firmę.
Jam 2014-06-21 08:14:06
Napiszcie biedni pracownicy kiedy ostatni raz wam zapłacili kasę za pracę i jakie zaległości w wypłatach macie.
norek 2014-06-21 13:08:01
skoro nie dostają wypłat to nie ma co ich dalej chyb już nazywać pracownikami centromostu w płocku
xxx 2014-06-22 17:24:48
Czytam post tego ,Jam , i nie wiem o co temu bogaczowi chodzi ironicznie drwi z pracowników.Z tego co wiem to centromost płaci !! Może z opóżnieniem i niestety za pracę bo ktoś te pływaki robi. Może ten gościu to jakiś mecenas co chce pomóc ??? Bo jak nie jest pracownikiem z tego co widać to niech .spier... jak taki ciekawy . A tego , norka , wpis to już totalny debilizm ,, poznasz głupiego po wpisie jego " A kim niby są idioto ??? Nadal pracownikami CENTROMOSTU i tylko im współczuć zostaje a nie pisać bzdury takie jak wy !!!!!
Jam 2014-08-02 18:25:24
To kiedy idziecie na zieloną trawkę ? Szczaw i mirabelki - to będzie wasze żarcie.
Adek 2014-08-05 18:34:04
Ty jam ty naprawdę jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy tylko udajesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ca
Jam 2014-08-10 08:36:25
No i co - panowie prezesi będą trzepać kasę jeszcze przez rok- a Wy będziecie tyrać za grosze- wypłacane po terminie, a w końcu będziecie walczyć w sądzie o kilka zaległych pensji. Dla takiego prezesa- rok to kupa kasy,a dla was? Taki ktoś jak "Jam" dawno temu olał to badziewie- ale ciekawi mnie co się tam dzieje. Nie to żebym życzył robotnikom żle- ale nie lubię tych najmądrzejszych biurokratów.
ziaba 2014-09-19 21:19:59
jeszcze walcze walcze w centrali i nawet placa zalymm polizgiem na orlenie w 2miechy prawie osiem tysi oby tak dalej pozdro dla stoczniowcw
paweł 2014-09-26 06:28:23
Te 8 tysi teraz a za miesiąc ,góra półtora znów będzie po 1,500 i to w ratach ,bo robota na Orlenie się za miesiąc skończy...
Grabsiu 2014-10-13 21:05:10
Pozdrowienia chłopaki, trzymajcie się ciepło, zimą idzie. Czas na wielkie zmiany.
fred 2014-10-29 02:17:21
póki co to myślę, że cieszcie się chwilowym dobrobytem i w mędzyczasie myślcie nad tym co trzeba będzie zmienić gdy znowu te piękne czasy się skończą. Dobrze , że na zimę coś się poprawiło przynajmniej. Ale wiadomo , że trzeba raz na zawsze rozwiązać sprawy tak , aby pracownicy wreszcie mogli żyć spokojniej
Grabsiu 2014-12-15 16:00:18
Wesołych Świąt dla wszystkich bez wyjątków. Niech się jak najszybciej poprawi sytuacja Was wszystkich.Tego Wam szczerze życzę i pozdrawiam.Do siego roku.
Jacek 2014-12-16 04:14:59
Nie wierzę że stocznia o tak dobrej renomie na zachodzie niby upada.Pracuję na jednym z kadłubów który wyszedł z pod rąk specjalistów z tej stoczni i mogę powiedzieć jedno~nie muszę na nim gonić rdzy tak jak koledzy na chińskich g.... .Dla informacji,pracuję na pierwszej ROSSECIE z 2003 r.
shrek 2014-12-16 22:23:36
O jakiej stoczni piszesz czyżby Beka bo to raczej nie możliwe cz masz na myśli Centromost
JAR.......... 2015-01-12 10:46:21
witam wszystkich pracowników stoczni szkoda zeby taki zakład padł może to był błąd wchdzić w układ z holędrami a i może wodzowie juz zadługo są ja kiedys tam pracowałem ale musiałem zrezygnowac z pracy z powodu wyjazdu rubcie wszystko zeby firme ratowac bo jeszcze przyjadą dobre lata
Jacek 2015-01-31 08:33:14
Witam wszystkich jak tam sytuacja w stoczni?
goral 2015-03-21 22:15:55
Co tu teraz już nic nikt nie wymodzi szkoda tych ludzi kturzy naprawde za.....li na cwaniaczków nygusów oni zawsze wcisno język między pośladki.Jak napisałem prawde to administrator na drugi dzień mie usunoł ale on też prace znajdzie u taty dziwie się panu panie K. Żyjemy podobno w kraju gdzie wolność słowa jest prawem ,ludzie przekonaliscie sie nie raz jak domagaliscie się zarobionych pieniędzy od szefostfa to byliscie prowodyrami.Jeszcze raz wróce do panów kasztański,kapósta ifiglowaty,chyba trzeba będzie jeszcze raz zapytać tylko już gdzie indziej czy majstrowie łapją się na wcześniejszą emeryture.Koledzy waciaki (bo tak nas nazywali)wspułczuje sam tułałem się od firmy do firmy ale nie lizodupem nigdy nie byłem.
Wieloletni pracownik 2015-03-22 04:56:05
Tam już tylko zostali najsłabsi, niewierzący w siebie i swe możliwości. Oni już nie są w stanie nic wskórać. Ostatnio przejeżdżałem obok zakładu w tygodniu i co widzę pusty parking, nikt nie pracuje. Jakie było moje zdziwienie. A kiedyś szefostwo mówiło ludziom że za parę lat będziecie jezdzić Mercedesami tak miało sie dużo zmienić. Póki co sami widziciejak jest. Pozdrawiam Stoczniowców.
nowy 2015-05-27 12:56:53
siemka wszystkim dawno nie bylo wpisu slyszalem ze cos sie ponoc poprawilo. jak co prosze o komenty
JAM 2015-06-18 18:51:51
Co tu taka cisza- czy stocznia już nie istnieje?
Wojtasiewicz 2015-06-24 14:47:49
@Jam jak nie jesteś pewny to wystarczy spojrzeć w KRS online chociażby i tam się utwierdzić w przekonaniu. Też ostatnio przeglądam w miarę regularnie oferty pracy i z centromostu rzeczywiście od dawien dawna nic nie było umieszczane. Może to znak, że wreszcie ustabilizowali swoją strukturę i nie potrzebują częstej rotacji.
NOWY 2015-06-26 18:26:54
PODOBNO WAN JUZ ZACZOL BURZYC BUDYNKI NA STOCZNI WIECIE COS O TYM
melka 2015-08-20 17:45:07
ja tak nic @nowy o takich akcjach nie słyszałam, solidnie mnie zaskoczyłaś. w sumie na ich stronie internetowej żadnej takiej wzmianki nie ma. co więcej, jak widze zajmują się też handlem złomem u nich w stoczni i ciekawi mnie jakie zatrudnienie z tym związane może zaproponowac mi firma obecnie i na jakich warunkach
ss 2016-02-25 18:54:26
co tam ciekawego w płockiej stoczni słychać ?
Były 2016-03-01 21:01:16
A powrocili ciule ,niektórzy nawet rzucili prace za granicą by tu mieć lżej np na majstrowskim foteliku. W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co niektórym sie przewraca. Ale ważne że stocznia prosperuje jakos i garstka dobrych stoczniowcow ma tą pracę. Tylko czemu za taką kasę. Zwariowany ten kraj. Wszędzie mafia, wszystkich okradają. I znowu rozpęta się patologia ... ha ha. Pozdrawiam chłopaków i nie dajcie sie oszukiwać .
obecny 2016-03-16 02:52:35
07.03.2016 r. 2016 r w Płockiej Stoczni Rzecznej, z udziałem kilkudziesięciu gości zagranicznych, odbyło się uroczyste położenie stępki pod pierwsze, potężne Zbiornikowce. Uroczyście wspawano także kamienie węgielne na 3 pierwszych blokach kadłubów. Dzięki ofiarnemu zaangażowaniu i wysiłkowi całej załogi Płockiej Stoczni, uroczystość wypadła imponująco. Przypomnijmy że Płocka Stocznia do połowy 2018 roku zbuduje 15 kadłubów potężnych zbiornikowców. Fiński koncern Wärtsilä wyposaży serię 15-stu Zbiornikowców, które zostaną wyczarterowane przez Shell Trading Rotterdam B.V. (Shell).
były pracownik 2016-03-20 19:45:41
Miło syszeć cos takiego. Niech produkcja trwa. Pozdrawiam załogę.
maciek 2016-04-08 15:15:29
niekoniecznie ludzie wracali tutaj tylko dlatego, ze za granica nie wyzło, ogólnie raczej dobry mają socjal i utrzymuje sie on nadal na dobrym poziomie.
były 2016-04-09 21:18:12
kto został a kogo brakuje ?
Byly pracownik 2016-04-10 20:47:35
Jaki socjal o czym ty mowisz czlowieku. Tam jak dobrze nawet bylo to socjal byl na poziomie bardzo niskim. Nie pisz bzdur.
norek 2016-05-09 13:22:46
To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem tutaj w dobrym momencie. Teraz może być rzeczywiście gorzej, bo ludzie tak piszą...
Zostaw swoją opinię o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.