Opinie o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Jacek

Nie wierzę że stocznia o tak dobrej renomie na zachodzie niby upada.Pracuję na jednym z kadłubów który wyszedł z pod rąk specjalistów z tej stoczni i mogę powiedzieć jedno~nie muszę na nim gonić rdzy tak jak koledzy na chińskich g.... .Dla informacji,pracuję na pierwszej ROSSECIE z 2003 r.

shrek
@Jacek

O jakiej stoczni piszesz czyżby Beka bo to raczej nie możliwe cz masz na myśli Centromost

Grabsiu

Wesołych Świąt dla wszystkich bez wyjątków. Niech się jak najszybciej poprawi sytuacja Was wszystkich.Tego Wam szczerze życzę i pozdrawiam.Do siego roku.

Grabsiu

Pozdrowienia chłopaki, trzymajcie się ciepło, zimą idzie. Czas na wielkie zmiany.

paweł

Te 8 tysi teraz a za miesiąc ,góra półtora znów będzie po 1,500 i to w ratach ,bo robota na Orlenie się za miesiąc skończy...

Czy po rozmowie w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ziaba

jeszcze walcze walcze w centrali i nawet placa zalymm polizgiem na orlenie w 2miechy prawie osiem tysi oby tak dalej pozdro dla stoczniowcw

Jam

No i co - panowie prezesi będą trzepać kasę jeszcze przez rok- a Wy będziecie tyrać za grosze- wypłacane po terminie, a w końcu będziecie walczyć w sądzie o kilka zaległych pensji. Dla takiego prezesa- rok to kupa kasy,a dla was? Taki ktoś jak "Jam" dawno temu olał to badziewie- ale ciekawi mnie co się tam dzieje. Nie to żebym życzył robotnikom żle- ale nie lubię tych najmądrzejszych biurokratów.

Adek

Ty jam ty naprawdę jeste (usunięte przez administratora) czy tylko udajesz (usunięte przez administratora) ca

Jam

To kiedy idziecie na zieloną trawkę ? Szczaw i mirabelki - to będzie wasze żarcie.

xxx

Czytam post tego ,Jam , i nie wiem o co temu bogaczowi chodzi ironicznie drwi z pracowników.Z tego co wiem to centromost płaci !! Może z opóżnieniem i niestety za pracę bo ktoś te pływaki robi. Może ten gościu to jakiś mecenas co chce pomóc ??? Bo jak nie jest pracownikiem z tego co widać to niech .spier... jak taki ciekawy . A tego , norka , wpis to już totalny debilizm ,, poznasz głupiego po wpisie jego " A kim niby są idioto ??? Nadal pracownikami CENTROMOSTU i tylko im współczuć zostaje a nie pisać bzdury takie jak wy !!!!!

Jam

Napiszcie biedni pracownicy kiedy ostatni raz wam zapłacili kasę za pracę i jakie zaległości w wypłatach macie.

powiem jedno nie raz byłem świadkiem jak dawano nam do podpisywania jakieś oświadczenia, aneksy , odwołania itp. tak było w pokoju nr.1 przypominało to czasy PRLu, gdy kazano podpisywać różne papiery. Tak robiła SB, tak p. A...ZATKAŁO KAKAO.Niech się to wreszcie rozwali, szkoda dobrych ludzi, oczywiście z produkcji. POZDRAWIAM WAS CHŁOPAKI.

@pracownik

Po tym wpisie , który pasuje jak kij do .... w całej tej stronie nic nie winika !! To jakieś gorzkie żale wyrwane z byłej epoki co ni jak do centromostu nie pasują . Pani A akurat w tym pokoju za PRLu nie siedziała . SB ? to już przeginasz ostatniego ubeka pożegnano w 96 - 97 jak stocznia upadała , Chociaż te ochłąpy , które przejąl centromost troche z ubeckich metod mają do dziś . Piszcze prezyjnie o co wam chodzi . Jakie papiery ?????

Były
@xxx

Dajcie już z tym spokój co było i jak było każdy pracownik o tym wie,a to że zastraszali jeszcze kilka lat temu,cytuje Panią Bre....ką jak pan nie podpisze to może być różnie,dała do zrozumienia że mogę tego żalować.Ja sie nie zgodzilem i skorzystalem na tym,lecz niektórzy się zgodzili a potem żałowali.Chodzi o półroczne przrestojowe,rzekomo na własną prośbę.Totalne nieporozumienie,siegające ciosów poniżej pasa przez firmę.

hnjbhhjd

Karnisterek jedz tam skąd wróciłeś

Grabowswki Paweł

Dziękuje Panie Prezesie za wyrozumiałość, powiodło mi się zdecydowanie. Szkoda tylko, że na stoczni tak zle się dzieje.Przykro mi. Pozdrawiam wszystkich.

pawel

perspektyw brak, kasy brak, na życie brak co tu dalej opisywać i na czym się skupiać, nędza i bryndza i jak tu się nie wkórwić kiedy tylu hui w koło,kiedy władza tego zakładu przypomina zoo, kiedy do drzwi domu pukają komornicy itp.itd.Można tak bez końca jak w tej piosence Liroya pt. Jak tu sie nie wkórwić, Bardzo pasuje do całej sytuacji stoczni(usunięte przez administratora)

Bożydar

No jak Norek? wszyscy pracują i wierzą, że ten statek wypłynie jeszcze na głębokie wody bo nadzieja umiera ostatnia.

y

To jest jak z kochankiem - wszyscy wiedzą a mąż dowiaduje się na końcu .Czy tam jest napisane ,że handluje narzędziami własności stoczni???

Apel do kierownictwa !! Może wreszcie ktoś przyjrzy się temu co dzieje się z majątkiem stoczni w zakresie narzędziowni . Rozliczy tego kolesia prezesa z jego gospodarności i handlu na prawo i lewo . Ma bardzo ciekawe oferty od materiałów po elektonarzędzia niczym na allegro.

Upadły.

Pozdrawiam zapracowanych.

robol
@Upadły.

Dziękuje Panie prezesie

nowy

Problemem jest widmo upadłości !!!! Tylko jak to bywa zawsze niestety obarcza się roboli !!! Zle pracują i tak jak powiedział prezes ,,jak nie chcą to droga wolna" . Szkoda ,że jemu ktoś nie powie jak nie potrafisz rządzić to droga wolna . Kogo zatem winić za ten bałagan kto rządzi - kierownictwo !!!!! Każdy jest kozak jak przyjdzie obcy kapitał da kontrakty , zaliczki i można dupe wozić kilkanaście lat . Dojechać do emerytury i ogłosić upadłość .

xxx

Gdzie zaczynał i kim był parę ludzi wie ,ale kim jest to chyba oczywiste Cyt ,, ojciec nikim matka nikim a syn budowniczym " To się boj nie dziw ,że dzień dobry to od tego[usunięte przez admina] nie usłyszysz . Boj pamiętaj zero podniesione do potęgi zawsze jest zerem .

Zostaw merytoryczną opinię o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Popłacińska 42
    09-401 Płock

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.