Opinie o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. w Płock

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Tom

Dzisiaj jest program o artyście KK a co dopiero artysta KM?

Kamil 23

Witam. Stocznia w tym momencie to (usunięte przez administratora) Zero perspektyw. Kasa na raty albo po 25. Suwnice zepsute brak kasy na naprawę to prezes kazał złom zbierać i na handel ;) Dźwigi bez UDT ale nie szkodzi bo i tak paliwa brak;) Zero zup regeneracyjnych a te hale bez okien i ogrzewania to cieplej na zew. Pozdrawiam

Kamil 23

Spawacz 135

Panowie na jaki adres wysylac cv do Centromostu?

@Spawacz 135

kadry@centromost.com.pl

Ktoś

Podobno CV wysyłane e-mail nie są brane pod uwagę. Trzeba na miejscu podpisać Rodo

Czy po rozmowie w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ricko

witam chcialem zapytac jak wyglada praca na stanowisku spawacza 135 ? Jaka stawaka? Czy warto iść tu do pracy ?

Ktoś
@Ricko

Stawka uzależniona jest od stażu pracy i umiejętności.

Dawid

Czy firma zapewnia szkolenie na spawacza ?

Jak jest z pakietem medycznym w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Darek

Ubiegasz sie tam o prace czy juz sie dostales?

Ulka

Kochani dlaczego nie piszecie nic o firmie? Słyszałam dobre opinie i miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś więcej.

Podwykonawca

Mamy 14 marca, kiedy dostanniemy zaległe wypłaty za styczeń i luty? Czyżby znów przelew z Holandii nie odszedł? Takie cuda to się chyba tylko tu zdarzają. Może potrzebna jakaś kontrola z urzędu, lub wizyta w sądzie pracy?

Byly pracownik

Jaki socjal o czym ty mowisz czlowieku. Tam jak dobrze nawet bylo to socjal byl na poziomie bardzo niskim. Nie pisz bzdur.

norek
@Byly pracownik

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem tutaj w dobrym momencie. Teraz może być rzeczywiście gorzej, bo ludzie tak piszą...

były

kto został a kogo brakuje ?

obecny

07.03.2016 r. 2016 r w Płockiej Stoczni Rzecznej, z udziałem kilkudziesięciu gości zagranicznych, odbyło się uroczyste położenie stępki pod pierwsze, potężne Zbiornikowce. Uroczyście wspawano także kamienie węgielne na 3 pierwszych blokach kadłubów. Dzięki ofiarnemu zaangażowaniu i wysiłkowi całej załogi Płockiej Stoczni, uroczystość wypadła imponująco. Przypomnijmy że Płocka Stocznia do połowy 2018 roku zbuduje 15 kadłubów potężnych zbiornikowców. Fiński koncern Wärtsilä wyposaży serię 15-stu Zbiornikowców, które zostaną wyczarterowane przez Shell Trading Rotterdam B.V. (Shell).

@obecny

Miło syszeć cos takiego. Niech produkcja trwa. Pozdrawiam załogę.

Były

A powrocili ciule ,niektórzy nawet rzucili prace za granicą by tu mieć lżej np na majstrowskim foteliku. W (usunięte przez administratora) co niektórym sie przewraca. Ale ważne że stocznia prosperuje jakos i garstka dobrych stoczniowcow ma tą pracę. Tylko czemu za taką kasę. Zwariowany ten kraj. Wszędzie mafia, wszystkich okradają. I znowu rozpęta się patologia ... ha ha. Pozdrawiam chłopaków i nie dajcie sie oszukiwać .

ss

co tam ciekawego w płockiej stoczni słychać ?

NOWY

PODOBNO WAN JUZ ZACZOL BURZYC BUDYNKI NA STOCZNI WIECIE COS O TYM

JAM

Co tu taka cisza- czy stocznia już nie istnieje?

nowy

siemka wszystkim dawno nie bylo wpisu slyszalem ze cos sie ponoc poprawilo. jak co prosze o komenty

goral

Co tu teraz już nic nikt nie wymodzi szkoda tych ludzi kturzy naprawde za.....li na cwaniaczków nygusów oni zawsze wcisno język między pośladki.Jak napisałem prawde to administrator na drugi dzień mie usunoł ale on też prace znajdzie u taty dziwie się panu panie K. Żyjemy podobno w kraju gdzie wolność słowa jest prawem ,ludzie przekonaliscie sie nie raz jak domagaliscie się zarobionych pieniędzy od szefostfa to byliscie prowodyrami.Jeszcze raz wróce do panów kasztański,kapósta ifiglowaty,chyba trzeba będzie jeszcze raz zapytać tylko już gdzie indziej czy majstrowie łapją się na wcześniejszą emeryture.Koledzy waciaki (bo tak nas nazywali)wspułczuje sam tułałem się od firmy do firmy ale nie lizodupem nigdy nie byłem.

Wieloletni pracownik
@goral

Tam już tylko zostali najsłabsi, niewierzący w siebie i swe możliwości. Oni już nie są w stanie nic wskórać. Ostatnio przejeżdżałem obok zakładu w tygodniu i co widzę pusty parking, nikt nie pracuje. Jakie było moje zdziwienie. A kiedyś szefostwo mówiło ludziom że za parę lat będziecie jezdzić Mercedesami tak miało sie dużo zmienić. Póki co sami widziciejak jest. Pozdrawiam Stoczniowców.

Jacek

Witam wszystkich jak tam sytuacja w stoczni?

JAR..........

witam wszystkich pracowników stoczni szkoda zeby taki zakład padł może to był błąd wchdzić w układ z holędrami a i może wodzowie juz zadługo są ja kiedys tam pracowałem ale musiałem zrezygnowac z pracy z powodu wyjazdu rubcie wszystko zeby firme ratowac bo jeszcze przyjadą dobre lata

Zostaw merytoryczną opinię o Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Popłacińska 42
    09-401 Płock

Centromost Stocznia Rzecznia w Płocku Sp. z o.o.