Opinie o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medcom - przetwornice trakcyjne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

Były kandydat

Byłem kiedyś ( 2017 rok ? ) na rozmowie kwalifikacyjnej na Jutrzenki. Rozmowa kwalifikacyjna trwała od godziny 18:00 do 22:00... 4 godziny i gdyby nie fakt, że to ja delikatnie ją zakończyłem... trwałaby może i do rana. Prowadzący opowiadał o jakiś bzdetach, większość informacji musiałem wyciągnąć od niego sam, bo bujał gdzieś daleko w chmurach. Dowiedziałem się, że w tej firmie ( na magazynie ) tylko praca i praca po 12 - 16 godzin dziennie i tylko z dwoma niedzielami ( i to jak dobrze pójdzie ) wolnymi. No sorry, ale takie warunki to mają sieroty w kopalniach uranu w Afryce. No, ale może coś od tego czasu zmieniło się na plus - jeśli tak, to napiszcie o pracy na magazynie.

Wypowiedzenie trwa dwa tygodnie?

@Marek

To zależy, od rodzaju i okresu umowy, na którą jesteś zatrudniony

Jakie są w tej chwili zarobki na stanowisku technik montażysta?

A bez nadgodzin?

PYTANIE

Czy praca jako serwisant/mechanik jest opłacalna?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medcom - przetwornice trakcyjne spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w Medcom - przetwornice trakcyjne zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak

Filomena

@Zly Zabrakło konkretnych argumentów , jak się nie pracuje w firmie to faktycznie trudno ją oczernić konkretami, prawda?

Zly

Słabo!

Jak jest z pakietem medycznym w Medcom - przetwornice trakcyjne? Można dołączyć rodzinę?

Można

Jak jest z awansem w MEDCOM?

Asdaf

Zależy czyim jesteś pociotkiem i skąd chcesz awansowac. Z produkcji raczej marne szanse na awanse.

@Asdaf

Niestety prawda.

Awans

Płaska struktura, nie ma gdzie awansować. Ma to swoje plusy i minusy. Finalnie jednak prowadzi do bałaganu.

Czy w Medcom - przetwornice trakcyjne są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma szkoleń zewnętrznych

@Asdaf

A SEP?

Asdag

SEP jest, do 25 kV

Pojawiła się rekrutacja. Dosłownie na parę godzin. O co chodzi?

Retoryk

Bardzo nie polecam. W firmie pełno układów, jak w nich nie jesteś, to nic nie znaczysz. System płac skonstruowany tak byś robił 70 nadgodzin miesięcznie. Zarabiasz normalna pensje w momencie robienia nadgodzin. Każdy Ci patrzyna na ręce, nawet osoba która wydaje się być miła dla Ciebie.

Kiedy będą maseczki?

Nie ma przyjęć na montarz? Ferie?

Dysortograf

na montarzu nigdy nie było przyjęć, ale są na montażu

Edward
@Dysortograf

Znasz firmę od środka i możesz powiedzieć mi coś na jej temat? Szczególnie ciekawi mnie kwestia atmosfery wewnątrz zespołu, to zawsze bardzo ważny czynnik. Liczę na Twój wpis!

Byly
@Edward

miałem przykrosc pracować nie polecam

@Byly

To pięknie i cudownie. Możesz napisać konkretniej?

Byly

nie ma o czym

@Byly

Pomogłeś...

Znów ruszyła rekrutacja. Jest jak widać prawie permanentna.

Gienadij Johnson

Już nieaktualne.

NIck

Czy na pewno firma robiąca URZĄDZENIA KOLEJOWE ma Panu dostarczyć maseczki ? Proszę o dokładne sprawdzenie gdzie je Pan zamówił przed wystawieniem opinii innej firmie...

Przedstawiciel Medcom

Szanowni Państwo, Proszę zwracać uwagę jakiej firmie wystawiacie opinię. Firma Medcom Sp. z o.o., Warszawa ul. Jutrzenki 78A zajmuje się produkcją urządzeń energoelektronicznych, a nie sprzedażą produktów ochronnych!

@Przedstawiciel Medcom

Czy prowadzony jest nabór pracowników? Jakie są zabezpieczenia w zwiazku z COVID 19?

Morek

Mija 30 dni od zamówienia i tylko co poniedziałek wiadomość z automatu z przeproszeniem za zwłokę w realizacji. (usunięte przez administratora)

Wszystkie ogłoszenia o pracę zniknęły. Koronawirus?

Gienadij Johnson

Czy firma działa?

Gratulacje serdeczne. Sami wyciągnięcie wnioski. Reklama pożyczki. Brawo Wy.

Zostaw merytoryczną opinię o Medcom - przetwornice trakcyjne - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Medcom - przetwornice trakcyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Medcom - przetwornice trakcyjne
1.8/5 Na podstawie 331 ocen.

Medcom - przetwornice trakcyjne