Opinie o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Medcom - przetwornice trakcyjne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medcom - przetwornice trakcyjne w Warszawa

stary pracownik

pracowalem w Medcom ok 2 lata. Faktycznie atmosfera była kiepska, lecz zarobki całkiem całkiem. Tylko brak szacunku ze strony kierownictwa i brygadzistów. Jak nie chciałeś zostawać nadgodzin bo przykładowo nie mogłeś z jakiegoś powodu i odmówiłeś to juz byłes najgorszy

erc

Dlaczego tyle ścinków kabli się wywala? Nawet metrowe i szczególnie grube. Nie można zrobić wspólną, posegregowaną przedziałami grubości kabli skrzynie drewnianą plus przedziałek na rzeczywiste ścinki poniżej 5cm i uszkodzone. I wykorzystywać je na przykład na zwory. Co roku setki tysięcy złotych wywalane są na ścinki. To pewnie jakieś 15% zamawianych kabli. Zdecydowaną większość można i trzeba wykorzystać. Jakaś zmowa milczenia z której korzystają tylko brygadziści?

szukający

Może ktos sie wypowie jakie są realia pracy na magazynie :? jakie zarobki w modecom???

szukający

rogal_ ale jakies konkrety ?stawka godzinowa? pensja stala plus premia? jak to wyglada:???

kaziutak

sami widzicie, koles stwierdził, ze 1800zł to dobry hajs, wiec nie liczcie, ze zarobicie w tej polackiej biedzie wiecej niż 2500 czy niech bedzie 3000zł wiesnioki bed (usunięte przez administratora) u byźmesmena i za miche kartoszku, byle dostać cokolwiek. Jak u kitajców.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medcom - przetwornice trakcyjne spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
słowik

Jak ci nie odpowiada praca w tej firmie to jedź do Niemczech. W 2015 średnie miesięczne zarobki w Niemczech według Statistisches Bundesamt (niemiecki odpowiednik naszego GUS-u) to 3,527 euro miesięcznie (ok 14 tys. zł). I nie narzekaj. Auf Wiedersehen.

ON

1800 TO DLA CIEBIE DOBRA STAWKA:??? W DZISIEJSZYCH CZASACH TO SMIESZNE... ZA PRACE NA MAGAZYNIE TO SIE DOSTAJE 25OO ZL

log

jakie warunki pracy sa na magazynie?jakie zarobki?

WAKAT

Hej jakie są godziny pracy na magazynie ? i jakie zarobki :? jest ogloszenie ze szukaja asystenta dzialu logistyki ( praca od poniedzialku do piatku) tak jest napisane , czy aby napewno nie ma pracujacych wekkendów??? moze ktos cos wiecej napisac : z gory dzieki za info . pozdrawiam.

ktos

A co było w czwartek?

cienias

Jakieś echa ostatniej sytuacji z czwartku

Szukam pracy

Witam serdecznie wszystkich aktywnych Piszę tutaj z zapytaniem, a mianowicie czy warto aplikować i interesować się zatrudnieniem w firmie medcom? Nie chodzi teraz o ukończone studia czy moje wykształcenie (studia i tytuł to gucio, najważniejsza jest praktyka), chodzi mi o to, czy w tej firmie dają szansę pracować tym, którzy jeszcze nie mieli nic wspólnego bezpośrednio ze stroną techniczną czy konstruktorską urządzeń projektowanych i produkowanych "u Was" (totalny świeżak) oraz czy istnieje realna możliwość rozwoju osobistego w postaci szkoleń oraz współpracy międzynarodowej (wyjazdy na kontrakty)? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

asfd

"produkcja zarabia od 2000 złotych w górę, także całkiem nieźle." Koper weź się walnij w głowę i nie wracaj...

smerf

My z produkcji to jestesmy ludzie prości i proste mamy potrzeby. Zjeść, odpocząć, napić się, "zabawić" i czasem komuś przywalić. Nie potrzebujemy durnych zabaw, żeby się zintegrować. Niech zawody robią se ci co za biurkiem pracują.

papa smerf
@smerf

Smerf co to za szufladkowanie współpracowników,chyba że wszystkich reprezentujesz. Jednym takie zabawy podobają się a innym nie, udział w nich jak i cały wyjazd jest dobrowolny. Kwestia jeszcze tego co masz na myśli mówiąc "ludzie prości"?

nierób

A ja tam mam wszystko w gdzieś. Brygadzista mnie lubi, daję mu prezenty i mam dobrze. Pracować też nie muszę. Jakoś leci a pensyjka super !

mateusz1978

Nie zdąrzam, tylko zdąrzam !

igor34

A ja tam nie wiem o co chodzi i zawsze na czas zdążam.

montazysta medcom

A ja nie mam nic do zarzucenia w brygadzie atmosfera jest ok, wiadomo są ludzie którzy wszystkiego wiedzieć nie mogą, ale to jak wszędzie. Jest kilka osób z którymi miło i fajnie się współpracuje trzeba pilnować swojego nosa i swojej pracy. Ale brygada w której jestem widzę że różni się od innych to pewnie dlatego.

Marszałek Rokosowski

No to fajowo się zaczyna. Chycą i co dalej ? Wszadż kij w odbyt czy może muduł ?

zygi

@ktos @ wzrokowiec czy inny jaskiniowiec mam wrażenie, że zapuszczasz się niebezpiecznie w rejony gumisiów,chłopie,jak oni cię chycą zza tej ściany, to ci z pewnej części ciała zrobią jesień średniowiecza i wiosnę ludów razem wzięte

wzrokowiec

Drodzy koledzy! Kultura osobista, szacunek dla współpracowników oraz pewne normy cywilizacyjne wymaga aby poczucie estetyki innych nie było gwałcone przez wystawianie na widok publiczy pewnych częsci ciała, które nawet na plaży pozostają zakryte. Koledzy usilnie namawiam Was do zainwestowania w solidny pasek lub szelki. Z poważaniem M.N. Iksiński.

Zostaw merytoryczną opinię o Medcom - przetwornice trakcyjne - Warszawa

• Jak się pracuje w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Medcom - przetwornice trakcyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcom - przetwornice trakcyjne?

Medcom - przetwornice trakcyjne
1.8/5 Na podstawie 331 ocen.

Medcom - przetwornice trakcyjne