Opinie o Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o. w Łódź

Magdalena Nowy wpis

Widze, że są tu dość negatywne opinie. Podobno komuś została nie zapłacona dość duża suma pieniędzy. Czy to prawda? Może ktoś potwierdzić? Jeśli tak, to czy sa jakieś informacje czy to zostało uregulowane?

marta Nowy wpis
@Magdalena

znaczy się mi już zapłacili ale trzeba było to zgłaszać do kancelarii, ta firma z tego co wiem to cyrk na kółkach zostawie może numer do wymiany informacji 503.313.318

obecna

Ostrzegam wszustkich zainteresowanych przed firma Multiinvestment i rodziną Pawelskich oraz wszystkich ich współpracowników. Wcześniej powyższa firma nazywała się AZP Anna Pawelska udziałowcem był Zbigniew Pawelski oraz ich dzieci. Siedziba firmy Łódź ul.Zenitowa 9 . Własciciele tej firmy oszukali mnie jako Wykonawce robót budowlanych salonu z serwisem Autotraper w Starowej Górze. Nie otrzymałem wynagrodzenia w wysokości ponad 300 000 zł. W wyniku wygranej po 11 latach sprawie sądowej uzyskałem wyrok na Naszą korzyść oraz nakaz zapłaty na ponad 900 000 zł. Niestety powyżsi oszuści rozwiedli się aby zabezpieczyć majątek. Nieruchomości zostały sprzedane a pozostały majątek Anny Pawelskiej przekazany dzieciom. W razie pytań prosze o kontakt.

anonymous Nowy wpis
@obecna

Proszę o usunięcie postu

bartek

Ostrzegam wszystkich zainteresowanych przed firma Multiinvestment i rodziną Pawelskich oraz wszystkich ich współpracowników. Wcześniej powyższa firma nazywała się AZP Anna Pawelska udziałowcem był Zbigniew Pawelski oraz ich dzieci. Siedziba firmy Łódź ul.Zenitowa 9 w tej chwili w Warszawie ul.Solec . Własciciele tej firmy oszukali mnie jako Podwykonawce robót budowlanych salonu z serwisem Autotraper w Starowej Górze. Nie otrzymałem wynagrodzenia w wysokości ponad 300 000 zł. W wyniku wygranej po 11 latach sprawie sądowej przy udziale jako interwenienta ubocznego firmy Autotraper uzyskałem wyrok na Naszą korzyść oraz nakaz zapłaty. Niestety powyżsi oszuści rozwiedli się aby zabezpieczyć majątek. Anna Pawelska nie posiada majątku i twierdzi ,że jest na utrzymaniu dzieci. Nieruchomości zostały sprzedane a pozostały majątek Anny Pawelskiej przekazany dzieciom. Firma Autotraper również nie ma zamiaru rozliczenia się z Nami za wykonane roboty.Uważajcie na tych oszustów.W razie pytań prosze o kontakt Bartosz Świderski 602233743

anonymous Nowy wpis
@bartek

Prosze o usunięcie postu.

admin

Znasz dobrze firmę Multiinvestment Sp. z o.o. Biuro Zarządzania Inwestycjami lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o. - Łódź

Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o.
  • Kościuszki 80/82 lok. 604
    90-437 Łódź

Biuro Zarządzania Inwestycjami Multiinvestment Sp. z o.o.