Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Wszyscy szukają problemów nie tam gdzie są. Dlaczego atakowanie innych tak łatwo nam przychodzi w sieci?. Jestem pracownikiem który pracuje już długie lata. Nie patrzę na innych tylko na to co ja wykonuje. Płace są coraz gorsze to fakt ale zastanówcie się dlaczego tak jest?. Zadajcie sobie pytanie czy tacy jesteście idealni w wykonywaniu swojej pracy. Przecież tutaj nikt nikogo nie trzyma na siłę. Człowieku jeden z drugim zwolnij się jak ci nie odpowiada. Kadra zarządzająca zasłania się kryzysem w firmie co moim zdaniem jest bzdurą. Szef wie tyle sam zaobserwuje albo ktoś mu powie i jak widzi osoby które siedzą na telefonach zamiast pracować to się wkurza i ma racje. Czy też chcielibyście płacić komuś za siedzenie jakby to była wasza firma ?. Każdy by na jego miejscu zachował się tak samo. Dlatego dla tych wszystkich którym nie pasuje mam receptę. Złóżcie wypowiedzenie i rozwijajcie się albo w swoich firmach albo u innych pracodawców jak tutaj nie widzicie możliwości.

Najbardziej narzekają pewnie Ci, którzy robią swoją robotę na odp......, a później serwis musi rozpatrywać reklamacje, które są właśnie przez brak jakości i przyłożenia do swojej pracy. Z takim podejściem "jaka płaca taka praca" niestety cierpi renoma firmy.

ona

Serwis rozpatruje reklamację hahhahahhah przecież oni zero pojecia mają o czym kolwiek hahha "proszę o opinie w czym problem" standarowe pytania z działu serwisu...zero odpowiedzialności i spychologia tematów.

Rozumny

(usunięte przez administratora), ostatnio zauważyłem że przez coraz niższe premie ludzie mają coraz bardziej wyrąbane na robotę, możemy się okłamywać ale jaka praca taka płaca stety bądż niestety , panuje podejście że oni nas (usunięte przez administratora) to co mamy być jakoś zaangażowani bardzo w pracę, takie podejście płacowe wraca a nikt nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważne jest odpowiednie zmotywowanie pracownika,bo tutaj jest nowosądecka mentalność wyzyskiwania , to nie są już czasy niewolnictwa że ludzie będą pracować za dom nad głową i jedzenie a nic ponadto...

Xyz
@Rozumny

Przełożeni nie mają pojęcia co to motywacja. Zapytaj którego to Ci wywali oczy. Masz słuchać, nie mądrzyć. I faktycznie lepiej się nie odzywać, mieć wyrąbane. Przyjść, zrobić co należy i iść. Bez angażowania się w cokolwiek. To nie popłaca.

K006

A k006 to samo. Jeden wielki przekręt

Agata
@Rozumny

A premie są niższe, bo plany są ciężkie do zrealizowania, czy po prostu poucinali stawki? Nie prowadzą żadnych szkoleń motywacyjnych dla pracowników?

To ci dam przykład 1zl podwyżki bo stwierdzili że na tyle zasługuje druga sprawa za plecami kogoś się wysyła na magazyn czy to nie (usunięte przez administratora)chyba są pupilki i donosiciele wybrani przez w tej firmie

Rudy

No właśnie widziałem trochę ofert na stronie firmy. Mnie interesuje na pracownika produkcyjnego. Robota tylko na dwie zmiany? Bo piszą o dyspozycyjności więc zastanawiałem się czy nie ma też nocek albo pracy po godzinach. Wiesz jak się pracuje na produkcji? Bardzo ciężko?

Rydz
@Rudy

Bardzo ciężka praca, wystarczy zostać majstrem albo jego ćwiartką to przez 8 godzin nie wiesz w co ręce włożyć, tyle obowiązków. Najlepiej to maja zwykli pracownicy bo się można przeplątać czy w kiblu przesiedzieć a nawet i szluga zapalić na legalu. Także warto aplikować. A nie, czekaj.. pomyliłem stanowiska i obowiązki.. : )

Blondyn
@Rudy

(usunięte przez administratora) dziale tam jest totalna samowolka kawaler robi co chce chowa się za regałami 5ss godziniaze ściemniają po 10godz czy jest potrzeba czy nie najważniejsze są godzinki bo można firmę naciągnąć

Szafran 92

W zeszłym tygodniu, (nie będę pisał dokładnie kiedy bo nie chcę być szykanowany) byłem na linię technologicznej rozkroju i zespalania szyb do okien. Produkcja w toku, szyby przez linie przelatują, pracownicy nie specjalnie byli zainteresowani czym kolwiek po za własnymi telefonami nie wpominajac o odruchowym wciskaniu przycisków poszczajacymi dany element "dalej" gdzie postępowano podobnie. Chyba lepiej było by zatrudnić średnio tresowaną (usunięte przez administratora)do takiej pracy, no ale to nie mój biznes. Kosz na stłuczkę pełen i to stuczonych szyb już po zespoleniu - a miałem nadzieję że technologia jest tak cudowna i zaawansowana ze nie będzie nic wyrzucane. Jednak to co mówi się na firmie o tym wydziale to prawda. Pozdrawiam uczciwie pracujących.

T.K

Ja mam takie pytanie kto w końcu rozliczy zastępcę brygadzisty k002 i jego kolesi za sprzęt elektroniczny. Szkoda że nie można tutaj wstawiać zdjęć na tym forum na przykład z aukcji (usunięte przez administratora). W internecie nic nie ginie.

Szary

Niekiedy rozmowy w cztery oczy to za mało. Wiedzą tylko Ci, którzy w tej rozmowie uczestniczyli i zwykle nie wychodzi to po za dział. W ten sposób nikt nic nie wie, co złego się dzieje. Albo taka osobę się delikatnie naprowadza na właściwe tory. Metody są różne, byle chronić własny (usunięte przez administratora)

Hit to na 129 dziale jest ludzi na magazyn dają bo brakuje je a roboty jest bo nad godziny robią porażka

K006

Czekaj czekaj. W październiku zaczną sie wolne piątki jednak przy takiej samej ilości pracy w marcu już normalnie będziemy chodzić w piątki. Jak to potrafi się wszystko zmienić jak już ludzie nie mają urlopów? 1300 bram w październiku to wolne 3 piątki, a w marcu 1000 to jednak pracujmy cały tydzień. Ciekawe jakie szkolenia mieli w tym roku, że wciskać ciemnotę.

Tak hit a nadgodziny robią od 5 lub zostają hit racja albo na siłę na magazyn wysyłają to jest prawda ktoś chyba nie ogarnia tematu

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Dyzma Nikoś

Wytłumaczy ktoś dlaczego panowie z k003 a dokładnie tych dwóch zajmujących się fasadami przychodzi wcześniej i zostaje dłużej, nic nie robiąc przez ten czas? A nadgodzinki lecą

Pracownik k003
@Dyzma Nikoś

Słuchaj... skąd tyle w tobie goryczy?? Brakuje ci odwagi przyjść i zapytać się wprost tych dwóch? więc wpadłeś na genialny plan jaki jest wpis?? Płytkie! I gratuluję pomysłu! Pozdrawiam i mała wskazówka na przyszłość nie bój się do odważnych świat należy!!????

Szary
@Pracownik k003

Może gość chce sprawiedliwości. Skoro wszystkich obowiązuje obecnie 8 godzinny dzień pracy i nadgodziny są zakazane to facet ma rację. Jak wszyscy to wszyscy. Pojedyncze jednostki pokazują, że są ponad rozporządzenia samego Właściciela firmy lub wewnątrzdziałowe. I nadal trwa proceder naciąganych nadgodzin. I dotyczy nie tylko obszaru k003.

@Szary

Na k003 zostają na nadgodziny a podobno nie ma co robić, a przez cały dzień widać jak kilka osób stoi przy jednym oknie i debatują o życiu

Farciarz
@Szary

Ale wy jesteście (usunięte przez administratora)!!! sprawiedliwość??? Załatw sobie jeden z drugim przeniesienie na ten dział to posmakuje je męskiej pracy????

Farciarz

No budowę widać jak się dokształcają po innych działach ???????? w końcu ????????a nie tylko łopata grabki i chodzenie po dachach, tam kamer jeszcze nie ma

Farmazoniarz
@Farciarz

Napisz to samo jeszcze raz tylko użyj języka polskiego i znaków interpunkcyjnych Ok?

Szarik
@Farciarz

Koledze chodziło raczej o ciężkość pracy np na budowie, kopalni czy hucie są warunki pracy o wiele trudniejsze niż tu. Ale jak widzę co poniektórych lelum polelum to myślę że doceniliby dopiero gdyby dostali się pod ziemię lub posmażyli na słońcu po 12h. Doceńcie to co macie.

Kazek
@Farmazoniarz

Truuuuu

Małpa

Co przerobią? Chyba (usunięte przez administratora) steremu bo ja tam pracy adekwatnej do wynagrodzenia nie widziałem. Ściema jak wszędzie

Tuco Salamnca po wylewie

Jakie znajomości (usunięte przez administratora) Żeby robić nadgodziny? Ale wy jesteście odklejeni. Typowi robole narzekajacy na pracę, ale nie poszukają innej, bo wiedza, że gdzie indziej ich zjedzą

Tico Seicento
@Tuco Salamnca po wylewie

Amelinium świeci pustkami z robotą a (usunięte przez administratora) koczują od 5 do 15-16

Rico Martinez
@Tico Seicento

To może porozmawiajmy tez o stalówkach, na których co niektóre jednostki potrafią od 5 rano przesiedzieć do 19. Nawet nie ma co się bronić, bo pracownik pracujący sumiennie może pociągnąc zmiane maksymalnie do 10 godzin. Na stalówkach natomiast jest kilka takich ewenementów, którzy potrafią pracować dopóki noc ich nie przyciśnie. Jeszcze nie tak dawno chodzili po hali i płakali ze zakaz nadgodzin a w pierwszą sobote od ich lamentu cyk od 5 do 12.

Tico Salamandra
@Rico Martinez

Na stołówkach owszem tez się tak zdarza, natomiast amelinum jest w tym wybitnie dobre

Nyzma Dikoś z K003
@Tico Salamandra

Ale zauważyłeś bystrzaku, że na k003, ci co pracują od 5 w większości wychodzą o 13 i pracują od 5 tylko po to, żeby urwać się ta godzinkę wcześniej? Zauważyłeś może też że na k003 są drugie zmiany więc to co (usunięte przez administratora) nazywasz nadgodzinami to po prostu druga zmiana? Wy jesteście tacy (usunięte przez administratora) czy tylko udajecie? Kto Wam w ogóle internet podłączył (usunięte przez administratora) xd

@Dyzma Nikoś

Jest dużo innych działy ci naciągają godziny a w tygodniu roboty dużo a nadgodziny zostają i soboty ci co dostali więcej jak 2 zł podwyżki wybrani przez kierownika i majstra

Kierowca zawodowy

Witam jak wyglada praca na ciężarówkach jakie wynagrodzenie premie czy warto się przyjąć

Robol

Może warto obniżyć ceny produktów? Bo zamówień coraz mniej, ludzi wysyłają na urlopy, premie słabe. Za chwile najniższej krajowej nie będzie. Za co będziemy żyć?

Owocowe czwartki jakie mają być od września kosztem części premii to fajna opcja. Zawsze to pracownik zdrowszy jak przyjmie trochę witaminek :) dla mnie bomba

Serio

Przecież owocowe czwartki są od kilku lat tylko że na produkcji wypadają raz w miesiącu xd

Romek
@Serio

Teraz mają być regularnie ale niestety dodatkowo płatne

Zirytowany

Według mnie ta żałosna premia roczna to całkowita porażka. Zaledwie 2500 tyś zł? Rozumiem iż 5 miesięcy, które spędziłem na L4 wpłynęły na tę sumę ale według mnie to nadal całkowita porażka.

Zbigniew

Wie ktoś ile minimum miesięcy trzeba przepracować żeby dostać chociaż parę stówek rocznej ?

Bardzo dziękujemy za obcięta, nie wiedzieć czemu, premię roczną.

Edek

Ile minimum trzeba przepracować czasu żeby co kolwiek dostać premii ?

pracownk

Zwracam się do zarządu ponieważ inaczej w tej firmie się nie da pozyskać informacji trzeba pisać na gowork-u to śmieszne ale prawdziwe. W imieniu pracowników chciałbym żeby ktoś przekazał w końcu informację o premii rocznej czy będzie, jeśli będzie to kiedy, kwoty możecie nie podawać bo to już za duże wymagania jak na tę firmę. Ludzie chcą sobie zaplanować jakiś wyjazd czy inne rzeczy związane z premią roczną i po prostu, zwyczajnie w "normalnej" firmie już dawno powinna być informacja na ten temat. Niestety wydaję mi się i to nie tylko mnie, że pracowników na produkcji traktuje się jak kogoś gorszego i nie liczy się z ich zdaniem, prośbami itd... Mam nadzieję że ktoś się ogarnie i poda konkretne informacje. Dziękuję

@pracownk

Roczna pod koniec czerwca wypłacana, oczywiście względem poprzedniego roku okrojona dosyć sporo, bo przecież bieda w firmie, ale partnerami klubów sportowych zostają. Pozdrawiam

@Robol

Co to znaczy pod koniec czerwca? Ja czekam na dokładną odpowiedź

Oski
@Robol

Informowali Was dokładnie o ile jest ta roczna premia okrojona? Jeszcze zapytam od razu, czy to premia, którą dostaje każdy pracownik, czy tylko jakaś część zatrudnionych osób? Ja się rozglądam za robotą, więc takie niby małe informacje ale ważne dla mnie.

@Oski

O około 1000 do 1500 zł zależnie od działu

@pracownik

Premia roczna mała bo pracy nie było tylko nie wiadomo gdzie śmiech może kierownik oda kasę swoją i reszta podwyżki śmiech s jeszcze kremu mało

Wolek

No i czemu kłamiesz. Prmia 5 stówek mniejsza

Głodny Mirek
@Wolek

A wiesz może kiedy będzie wypłacona roczna?

Wikusia

Witam pracuje w tej firmie już x lat i zauważyłem że nakrętki z wody wyrzucane są do kosza bo nie wolno ich wynosić poza teren firmy tak więc zwracam się do szefostwa o np utworzenie jakiegoś pojemnika na nakrętki i postawienie go np przed wejściem na zakład aby każdy mógł wrzucić . Potem można je przekazać dla Wikusi z Nowego Sącza która cierpi na SMA. Czekam na mam nadzieję pozytywną odpowiedź

@Wikusia

Lepiej wyrzucić niż zbierać na szczytny cel i tym samym komuś pomóc. Taka polityka

@Robol

Bo nie Wolno pomagać firma się rozpadnie rozpadnie się jak ludzi się szanuje podwyżki dla wybranych reszta nie jak ktoś dużo mówi to trzeba się go pozbyć na siłę ale nie te numery sądy pracy są

Czarnotowidze

* do pracy w nadgodzinach tj. również soboty inaczej straszy utratą premii i zwolnieniami.

Gruby Dżej Dżej ze wsi
@Czarnotowidze

Kiedy do kurxx nędzy dadzą tę śmieszną premię roczną?Parę groszy a przekładają co chwila.(usunięte przez administratora)

@Gruby Dżej Dżej ze wsi

Śmieszna premia co ledwo na waciki starczy a przekładają jakby mieli wypłacić tysiące . Jedno słowo : Żenada

Srania
@Ania

Ciesz się, że w ogóle jest coś takiego jak premia roczna, bo dają a nie muszą i przestańcie wreszcie narzekać. Typowe polaczki, tylko dej i dej, zawsze mało.

Jack

Tym mafiom działowym nie dasz rady. To są takie układy, że nikt sobie sprawy nie zdaje ile stanowisk jest niepotrzebnych. 5s umie naklejki naklejać i wymyślać, tylko nijak ma się to do rzeczywistości produkcyjnej niekiedy. Elementy składowe do produkcji ewaluują, niestety układ wymyślony przez 5s nie i brakuje miejsca na regalikach. Biora się za coś, a potem nawet pieniędzy nie ma na regały czy nowy stolik. Tylko z odzysku. Wielu nie pracowało nigdy na hali 8h. Nic nie wiecie. A szydzenie z produkcyjnych widać na każdym kroku. I może powinniście po tych halach chodzić w obuwiu ochronnym, dla waszego bezpieczeństwa. Bo Wam grozi to samo co Nam.

@Jack

Oni nawet naklejek nie przyklejają tylko pracownicy muszą się odrywać od pracy i to robić bo to wielkie pany są ci z tego śmiesznego 5S na czele z tym ich menagerem :) I jak tu człowieka ma szlak nie trafić. Dosyć że marnie się zarabia to jeszcze oczekują Bóg wie czego no i trzeba pracować na tych (usunięte przez administratora) JAK KTOŚ MĄDRY NIE WEŹMIE SIĘ ZA TO (usunięte przez administratora) TO MARNIE TO WIDZĘ.

To ładnie nas robią na kasę (usunięte przez administratora). Trzeba będzie pakować manatki i uciekać z tej firmy. Wydaje mi się że to już początek upadku.

Ciekawe do czego przyjdą, co będą robić. Na naszym dziale roboty coraz mniej. Gdzie ten SEZON ?

Klient

Gdyby ktoś chciał kupić bramy garażową to radzę się zastanowić , okleina odchodzi po 10 latach a firma nie raczy nawet odpowiedzieć. Nie polecam.

Aaa

(usunięte przez administratora) dajcie premie roczna .układało się tego trochę z tych miesięcy w których nas okradacie

Panna Migotka
@Aaa

Premia ponoć po 20 czerwca ale wszystko może się zdarzyć i znów przełożą

Kiedy będzie wypłacana roczna premia?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 48 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 141 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.