Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

w internecie widnieje oferta pracy na stanowisko konsultanta technicznego . firma oczekuje od kandydata prawa jazdy kat. B . w jakim celu ? trzeba mieć też swój samochód ? orientujecie się , ile tak mniej więcej można tutaj zarobić ? ;) podacie widełki ? ;)

ExPracownik

Prawo jazdy może się przydać czasem podczas wyjazdów służbowych np na targi/szkolenie. Praca w 99% czasu na miejscu w Wielogłowach.

K003

Mi się tak trochę wydaje że na tym amelinium to się trochę ludzia w głowach kora mózgowa się odkleiła. Patrząc na wymagania z strony przełożonych to tak jakby pracownicy zarabiali po 7000-8000 takie mają wymagania. Jakby tlum ludzi czekał pod bramą na miejsce pracy na k003, uważam że już dawno powinien ktoś sprawdzić kompetencje osób zarządzających pracownikami na k003. To jest żałosne że taka duża firma a ludzie którzy tam pracują nie potrafią zarządzać ludźmi i organizować pracy.Ps ryba zawsze psuje się od głowy. Pozdrawiam wytrwałych alimenciarzy i trwajcie w biedzie dalej

Xyz
@K003

Nie tylko na Waszym dziale tak jest. Notoryczny (usunięte przez administratora) donoszenie, psucie reputacji reputacji pracowników przed kierownictwem, przypusywanie sobie wszelkich sukcesów i pomysłów. To jest na porządku dziennym. Czasem dowiesz się takiej histori, że nawet bajkopisarz jest przy donosicielu słaby. Ale kij zawsze ma dwa końce i w drugą stronę też to działa. O kierownictwie też można usłyszeć pochlebne opinie. Zawsze trzeba wysłuchać opini różnych ludzi, nie jednej, która wybija się na opowiadaniu farmazonów na swój zespół.

K003

Dobra rada dla chętnych nowych pracowników Jak najdalej od wydziału k003 aluminium

Pracownik z pasją
@K003

Dokładnie jak najdalej od tego działu kogo by się nie zapytał z pracowników odradzają pracy niestety warunki pracy , atmostaera i płaca zachęcają jedynie do ucieczki

Kasztan

Kreatywna księgowość... Kwota jaką otrzymaliśmy na rzekomych podwyżkach została ucieta w premi i w rezultacie zarabiamy tyle samo. To jest (usunięte przez administratora) Robią z nas (usunięte przez administratora) W tej firmie nie było realnej podwyżki od lat. Zamieniamy się w (usunięte przez administratora) Opinia o firmie w mieście juz jest masakryczna. Noooo ale na firmowych tiktokach wszyscy uśmiechnięci.

Wypłata licha i znowu zaczynają się wolne pojedyncze dni. Kiedy podwyżka? Bo urlop umiecie zaplanować ale nie swój

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Duża nowoczesna firma a pracownicy zarabiają prawie najniższą krajową, wstyd. Oczywiście nie wszyscy

k006

witam mam taki temat do poruszenia właśnie dzisiaj poinformowano nas że piątki prawdopodobnie wolne a ja się pytam jak to jest bo w tej firmie są chyba jakieś dziwne układy bo na całej firmie jest nacisk a żeby ograniczać pracę po godzinie 14 tak zwane nadgodziny i pracę w soboty spowodowane jest to tym że jest spadek zamówień więc ok wszystko jasne jak co roku tylko dlaczego u brygadzisty ROMANA praca od 5 i wszystkie soboty a to ten sam kierownik i ten sam dyrektor

Tańczący z ogrami
@k006

Boli? Ma boleć, ta firma to kpina zamiast patrzeć na siebie to każdy patrzy dookoła czy ktoś nie ma lepiej od ciebie, my na spawalni też mamy dwa dni wolnego w tygodniu i nikt nie pisze o boże na panelu robią cały tydzień jak to jest, jest większa podaż na panele aluminiowe najwidoczniej niż na zwykle bramy, widać to nawet ile chłopaki wysyłają paneli i profili do malowania, w 2022 jak na panelu (usunięte przez administratora)nocki za dodatek od dyrektora nikt nic nie mówił mimo, że był zakaz sobót nadgodzin itp. Patrz na siebie, jak ci brakuje godzin/kasy zmień pracę albo dogadaj się z dyrektorem żebyś szedł na inny dział do robić, pozdro

Słoma
@k006

Bardziej pasuje tutaj opis akurat kogoś z Łuków, ten sam kierownik i dyrektor oraz zawiść, wrzesień, październik oraz listopad w roku 2022, my na linii wolne, całe 006 stało a luki oczywiście po 12godzin, o 5 już byli i do 17 elegancko także najpierw popatrzcie na siebie a później na kogoś

Jak dla mnie mogą pracować nawet po 15h w sezonie, ich wybór, ale w obliczu spadku zamówień to nie fair, żeby jedni robili non stop nadgodziny, a inni mieli dni wolne, choć są z tego samego działu. Wniosek: nie ma co się śpieszyć z pracą, bo jak skończysz wcześniej, będziesz miał wolne.

Świadomy obywatel
@k006

Popieram pana wypowiedź. Zarządzanie w sposób mądry i rozsądny dużym działem wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Napisałam pan prawdę, którą wszyscy mówią między sobą niestety tylko po cichu.

Xxx

Juz nie maja zbytnio z czego zabierać gdyż dochodzimy do najnizszej krajowej . Na ten moment fakro dako newag oferują lepsze zarobki. Poczekamy jeszcze chwile i zobaczymy kim będą robic.

Kibol
@Xxx

Najciezsze działy na których trzeba ciężko fizycznie pracować maja najgorsze premie

Rozumny

JEZELI TO PRAWDA DO DUZA HUPOKRYZJA ZE Z JEDNEJ STRONY ORGANIZUJE SIE STOWARZTSZENIA ZRZESZAJACE KRWIODAWCÓW A Z 2 STRONY ZNIECHĘCA SIE DO TAJ SZLACHETNEGO CZYNU I NIE WAZNE JAKIE SA POBUDKI LUDZI KTORZY ODDAJA KREW ..

Byly

Pracowałem i stwierdzam że to byl czas stracony. Ludzie ktorzy tam pracują lata podziwiam.Na każdym dziale /stanowisku rodzina majstrów zastępców liderów praktycznie nic nie robiących informatorów zajmują się jedynie dzieleniem między sobą premii.

K006
@Byly

Niestety kadry i kierownicy i oczywiście majstry po ukladach rodzinnych jedynie dbają o swoją posadę nie wspomnę o dyrektorach. Jedynie coś ruszą temat po spotkaniu z dyrektor personalnym :)

@K006

Przypominam o zmianie najniższej krajowej. 21zł na godzinę to trochę wstyd, a opowiadanie jak wysoka jest premia to komedia. Wasza premia to tak na prawdę 600-700zł, a reszta to wyrównanie do najniższej.

21 zł a powinno być 27 70 więc jak dodamy te 6.70 do godziny to wchodzi około 1100 zł co ci się należy a reszta to premia czyli jak to było ostatnio 400 zł więc wydaje mi się że to troszkę wstyd tak okradać pracowników

A za co można dostać tę premię? Są jakieś konkretne warunki, których trzeba przestrzegać? Czy frekwencja ma na nią wpływ? Jeśli coś wiecie, to napiszcie. Będę wdzięczny, bo chcę tu zaaplikować.

Robol67

Ciekawi mnie kto wymyślił tak ciekawy pomysł drugich zmian na k0015. Przez długi czas pierwsze zmiany a tu nagle się okazuje że 2 zmiany co 2 tydzień do marca(a co dalej?). Przy czym rozwalając wszystkie poukładane plany pracowników w czasie wolnym. Po takim czasie każdy miał wypracowaną rutynę pracy i czasu wolnego. Jedna decyzja to wszystko zostało rozwalone... Dziękuję pozdrawiam

Pytam

Dlaczego „podwyżki” w tej firmie zawsze są w lipcu skoro najwyższa krajowa wzrasta zawsze od nowego roku? Pół roku w plecy, chociaż to tylko 1-2 zł.

@Pytam

Bo dwie podwyżki minimalnej załatwia się tu jedną i wszyscy na to się godzą?

Do wszystkich zainteresowanych pracą w firmie wiśniowski omijajcie szerokim łukiem wydział k003 tj. stolarkę aluminiowa najgorsza premia na zakładzie stawki głodowe kierownik obiecuje złote góry potem udaje że nic nie mówił brygadziści patrzą tylko żeby im było dobrze ewentualnie ich (usunięte przez administratora) .Dobra rada zdała od k003

Witam mam taką propozycję dla za zarządu wiśniowski podobno jest planowana przerwa tygodniowa w pracy od 5 lutego cały tydzień a może dobrze by było żeby firma okazała swoje zainteresowanie pracownikami i przełożyła tą przerwę na 12 lutego jak są ferie bo wiadomo w tym tygodniu od 12 dużo osób weźmie wolne żeby zająć się dziećmi bo będą ferie to rodzice poświęcą czas dziecko był by to najlepsza propozycja i czas dla rodziny ja bym był zadowolony jak by tak było i pewnie dużo osób by się z tego ucieszyło

Cześć, prośba o taką szybką informację. Regionalny Menadżer Sprzedaży i Obsługi Inwestycji - jest jeszcze takie stanowisko? Byłem pewny, że ofertę dla siebie znalazłem, ale patrzę, że to nie aktualna tylko jakaś z lipca, coś nowszego mają? Długo tam w ogóle te przyjęcia trwają generalnie?

Chętny do pracy

Witam, jakie zarobki na obsłudze klienta w języku włoskim?

aTomek

Kolega @Zachwycony dobrowolnie zrzeka się swojej działki. A pytanie do reszty: wie ktoś kiedy będzie kasa na święta?

Znalazłem w internecie ofertę pracy na stanowisko konstruktora. Firma oczekuje gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji. Rozumiem, że są organizowane jakieś szkolenia/kursy? Można później liczyć na awans? Jeśli tak, to po jakim czasie? W wymaganiach napisano również o dyspozycyjności. W jakich dniach i godzinach? Bo nie mam pojęcia, a to dla mnie ważne. Będę tu aplikować, dajcie znać.

pracownik jeszcze

Chciałbym przypomnieć zarządowi że od stycznia rośnie płaca minimalna i w lipcu też więc bardzo proszę o podniesienie w styczniu i w lipcu w styczniu ma być 27,70 zł a nie jak ostatnio że podwyżka płacy minimalnej była dwa razy a wiśniowski dwie podwyżki przykrył jedną w wysokości 2 zł brutto jak takie podwyżki będą to będzie trzeba sobie brać co nie co żeby to rekompensować

Zachwycony

Zgadzam się z przedmówcą. Dla ambitnych i inteligentnych pracowników droga do biura stoi otworem. Ci mniej inteligentni niestety muszą zadowolić się najprostszymi pracami fizycznymi i narzekaniem na tym portalu. Pozdrowienia dla ambitnych

Xyz
@Zachwycony

Może mówiłbyś inaczej, gdyby Ci znajoma nie załatwiła ciepłej posadki w biurze. Uwierz mi, że wiele osob z produkcji jest inteligentniejszych niż w biurze. Nawet nie potraficie wprowadzić poprawnie danych. Chcesz przykłady?

Zachwycony
@Xyz

Nikt nie musiał mi nic załatwiać. To bardzo popularne, by winę za swoje niepowodzenia zrzucać na rzekome koneksje rodzinne innych osób. To tak jak gadanie w stylu „jak ma pieniądze to na pewno kradnie”. Ciężką pracą i wykształceniem można bezproblemowo zdobyć lepszą posadę niż typowo fizyczna harówka na hali. Niestety nie zrozumie tego taki troglodyta jak Ty, który wyłapał jakiś babol w papierach, który może zdarzyć się każdemu i dorabia do tego teorie, że każdy w biurze się myli, bo kiedyś coś tam znalazł, a prawdziwe „talenty” marnują się na hali. Wystarczy poczytać tego Goworka żeby zobaczyć jacy ludzie dominują w tej firmie. Roszczeniowe parobki, którzy za minimum zaangażowania chcą nie wiadomo jakich pieniędzy. Prawda jest taka, że prawdziwych specjalistów w tej firmie jak garstka. Większość z Was można zastąpić pierwszym lepszym ochotnikiem po max. miesięcznym szkoleniu. Ty zapewne to też jeden z tych nieomylnych i błyskotliwych, halowych asów przestworzy, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy, bo potrafi odbić kartę, wpisać sobie bułki jak akurat jest bogracz i wie kiedy pani sprzątająca kończy pracę w jego ulubionym kiblu tak, żeby od razu go zająć i usiąść na jeszcze świeżej desce. Spójrzcie na siebie, a nie na wszystkich innych dookoła, bo większość komentarzy wytyka co zrobił pracownik X, brygadzista Y, czy dział XYZ. Wielcy strażnicy ciężkiej i uczciwej pracy, którzy niby tak ciężko pracują, ale mają jednocześnie czas by monitorować kto komu się podlizuje, kto ile czasu spędza na telefonie czy toalecie i kto ile porcji zjada na stołówce. Wydaje mi się, że nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Jeśli jest tak źle to po co się męczyć w tej niesprawiedliwości? Może poszukaj firmy która doceni takiego fachowca przez duże F jak Ty

Rozumny

Dokładnie, dlatego też uważam że świat się nie kończy na Wieloglowach i jest wiele firm w których lepiej się zarabia , jak ktoś ma tego świadomość i ambicje dlugo tu nie siedzi :)

@pracownik jeszcze

To samo miałem pisać. 27.70 od lipca 28.10 więc czekamy na podwyżki w styczniu i to myślę że nie jak ostatnio 2zł tylko co najmniej 5.

ZYX

Pamiętajcie również że pieniądze to nie wszystko a harować na (usunięte przez administratora)z biura którzy tylko wytykają i pomniejszają premię bo odebrałeś telefon od rodziny, bo poszedłeś do kibla na dłużej niż 2 minuty, bo usiadłeś na 3 minuty bo ci słabo się zrobiło od tego (usunięte przez administratora) to już się kończy. Od roku pracuje w sąsiedniej firmie bo miałem już dość tego (usunięte przez administratora) i mimo że mam tylko albo aż 4tys na rękę to atmosfera bez porównania. Zastanówcie się czy warto-czy nie warto założyć związku aby wami tak nie poniewierali.

Ty

Wy wszyscy. Nie szanując pracowników, podnosząc płacy choćby widząc rosnącą inflację, (usunięte przez administratora) pieniądze czy to z dotacji czy podczas pandemii bo nie małe pieniądze firma zgarnęła i rozdysponowała między detektorów albo przeznaczając na wycieczki. Myślicie że my o takich rzeczach nie wiemy? Nam się nic nie dostało - (usunięte przez administratora)

obiektywnie

Chciałbym wyjść z inicjatywą, aby ktoś poprostu popatrzył obiektywnym okiem, co kto robi dla firmy, dla jej dobrego imienia i dla jej finansów i aby takie osoby zostały docenione. Nie raz wymusza się na pracownikach wykonania rzeczy jakie "cennikowi" się nie śniły. Czy takie osoby są docenione? Raczej nie... Ludzie biorą na siebie odpowiedzialność a potem jak coś lekko jest nie tak to serwis pezywala reklamację i od b razy pula premii w dół. Tak to ma wyglądać? Ludzie co nie mają pojęcia o produkcie a pracują w serwisie przywalaja reklamację na inne działy a jak sami się pomylą, to jest sprawa polityczna? Serio, ktoś nad tym panuje? Albo ci co chcą sprzedać... Wymuszają aby techniczni się zgadzali byli by tylko słupki sprzedaży sue zgadzały, nawet jak cenę zaniża byle by tylko sprzedać, to nic, że firma nic nie zarobi albo i straci... Ważne, że sprzedaliśmy....

Realnie
@obiektywnie

To samo się tyczy trzymania nierobów, na stanowiskach zwykłych pracowników jak i wyższych, a niektórzy ambitni zostaną docenieni „dobrym słowem” a majstry za walenie w uja biorą ciężkie pieniądze. Jak zwykły pracownik ma większą wiedzę od majstra to chyba coś nie tak?

@obiektywnie

Eeee nie lepiej udawajmy że nie ma problemu :) w końcu ba końcu I tak liczą się słupki sprzedażowe a to że coś nie jest opłacalne gdzie tam by się ktoś tam przejmował ...

Witam, czy ktoś pracuje jako serwisant i mógłby podać jakieś widełki zarobkowe? Czy dostanę samochod służbowy do wykonania zleceń? Pracuje się głównie w pojedynkę czy na wyjazdy do klientów będę miał drugiego pracownika?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 258, z czego 48 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.