Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Majo_nez

Gdzie jest nasza premia roczna wypracowana przez pracowników .

& Pracownik
@Majo_nez

Panie Andrzeju "więcej odwagi" chyba że się pan boi , że ludzie jednak odejdą po tej 'rocznej' , ale i tak podobno nie ma zamówień. Niech pan zacznie płacić godziwe pieniądze to nie będzie się pan musiał martwić że ktoś odejdzie... pozdrawiam,no i Odwagiiii

Majo_nez

Dobrze że pieniądze zgadzają się u góry pracownik może za darmo pracować . Ludzie z waszą premia czy bez niej i tak się zwolnią .

Były

Atmosfera fatalna, przerzucanie pracowników jak nie ma roboty po innych stanowiskach, faworyzowanie swoich pupilków a takiego to nie ruszą ze stanowiska, (usunięte przez administratora) jest powszechne dlatego nie warto chyba ze poziom takiego traktowania komuś odpowiada to się odnajdzie w tej firmie. Did I say something wrong?

@Były

Podobno mają być podwyżki. Coś wiadomo?

ony

Tak? Ciekawe ile pewnieujak ostatnim razem 300 zł... 1000 to mało...

Koko

Jak dodasz premie to wychodzi ponad minimalna krajową w przeliczeniu na stawkę ;)

Szary
@Koko

I premii notabene wychodzi z 600 zł. Ale cieszmy się, że jest taka wysoka. Aaa sorry i za podp...nie kogoś dostaniesz więcej. Ale za 200 zł honoru nie kupisz.

I

Widzę że nie spodobały się nasze podziękowania zarządowi w sprawie wypłat i kazali usunąć. Widocznie pracownicy fizyczni nie mają nic tu do gadania i niech dalej klepią biedę

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Malarz proszkowy

Roczna w listopadzie po sezonie, doszły słuchy że dużo osób czeka na roczną i do widzenia, dlatego też chcą przytrzymać ludzi do listopada.

@Malarz proszkowy

Nie pisz głupot i nie wprowadzaj pracowników w stan nerwowy. Może zwolni się z 10 osób a nie pół zakładu By się martwili że w sezonie nie będzie kto miał robić. Premia na początku czerwca . Pozdrawiam

@Malarz proszkowy

Najlepsze to teraz śmieszne podwyżki 2zl w dzisiejszych czasach to jest śmiech ciekawe ile dostali kierowcy i majstrowie i reszta po biurach

Takie wyrównanie powinno dotyczyć tych, którzy mają najniższe stawki a nie wszystkich. Jak mam dogonić tych co są zawsze te 2 zł przede mną ?

@Malarz proszkowy

Nie ma co, trzeba uciekać póki czas. Lata tłuste już były i nie prędko wrócą, póki były pieniążki hulaj duszo piekla nie ma, a ty zonk! Pieniądze wywalane w błoto, przepych nowego biurowca, przerost kadry zarządzającej, tworzenie zero produktywnych stanowisk, zastępców, liderów a porzytku z tego zadnego, a tylko straty. Zarobki mniejsze niż w 2021 więc o czym my mówimy. Do widsenia i życzę powodzenia!

Malarz proszkowy

Do podziału dla brygadzistów i ćwiortek, Ty jako sprzątaczka nic nie dostaniesz

Nikita
@Malarz proszkowy

Jawna obraza sprzątaczek. Widać jakim jesteś arogantem, owładnięty brakiem szacunku. Poza tym żadna praca nie hańbi.

Malarz proszkowy

Nie wiem czy wiesz ale są kombinezony i maski więc nie ma takiej potrzeby żeby co kolwiek wdychać, chociaż za takie dobre pieniądze to można i wdychać

Panna Migotka

Nie pleć bzdur ,bo ludzie czytają i Się cieszą że będą Mieć pieniążki a tu nadchodzi dzień i przelewu brak. Mimo tego miłego dnia

Kochaś Marian

A Tobie pasuje? Ty się zwolnij

Jam Łasica

Za miesiąc bo dużo ludzi się zwalnia to wiadomo żeby nie wypłacić

Spawacz

Pani Prezes proszę mi powiedzieć czy obserwowanie pracowników na kamerach przez wysłannika 5S któremu nie chce się przyjść ze stoperem na produkcję jest zgodne z prawem? Jeszcze chodzi po hali i chwali się że dostał dostęp i widzi wszystko i grozi że się nami zajmie. Co to ma być? Tak traktujecie swoich pracowników? Chyba jest to niezgodne z prawem

@Spawacz

To 5S powinni zlikwidować. Nie wiem kto takich (usunięte przez administratora) trzyma w firmie. Ciekaw jestem co oni takiego robią że musi być ich aż tylu. Jak dla mnie to bezpieczeństwem i poprawą jakości pracy bo dostajecie nagrody za innowacyjność i technologię ale niestety realia wyglądają całkiem inaczej. Technologów też powinniście sprawdzić co robią i czy zajmują się faktycznie tym czym powinni. Niestety przez takich ludzi ta firma nie funkcjonuje już tak jak dawniej. Zamiast iść do przodu to się cofa.

5S

Chciałem zapytać czy z tego całego 5s mają prawo nagrywać stanowisko pracy telefonem na którym jest wizerunek kilku osób i jest to praca pod presją..bo chyba przeginają..

Malarz proszkowy 15
@5S

Co to te 5S ? Jakiś nowy dział nierobów? Od czego oni są ? Robią problemy jakieś ? Jak tak to pisać, zgłoszę gdzie trzeba.

Malarz proszkowy 15

Kiedy premia roczna ? 1 czerwca ?

ktoś

a może doszło do zarządu info o ilości pracowników, którzy po rocznej zamierzają się zwolnić z tego łagru i prawdopodobnie premie dopiero w listopadzie będą, żeby zatrzymać ludzi do końca sezonu ;-/

5s

Gdzie był ostatnio przeprowadzony 5 s?? I się odpowiedź znajdzie jaki to wydział

Hellboy

S5 od uporządkowania? Na spotkaniu i omówieniu planów było ich 3. Mikrofon nie działa, przez 15 min zastanawiali się jak odpalić slajd pobrany z internetu - bo przecież sami tego nie wymyślili.. Spotkanie przeciągneło się o 40 min po za nasz czas pracy. To jest ok? Ilu jest pracowników w s5 którzy mają stałe pensje a sami nie potrafią się ogarnąć. Serio trzeba aż tylu ludzi do wyznaczenia miejsca na produkty itp.? Logistyków brakuje w firmie? A może (usunięte przez administratora) A może to oni zamiast nas powinni pracować do 24h.

Stary Pracownik -prawie emeryt

Nie zatrudniajcie się w tej firmie, piszę to zwłaszcza do kandydatów na pracowników zwłaszcza na działach produkcji! Po kilku miesiącach i skończonym tak zwanym "sezonie" w grudniu pod koniec roku wywalą was bez żadnych skrupułów na przysłowiowy bruk, nawet na bezrobocie z urzędu pracy nie zarobicie przez te kilka miesięcy! A zarobki w tej firmie za naprawdę ciężką odpowiedzialną pracę to najniższa krajowa! Pracuję w tej firmie ponad 25 lat i naprawdę wiem co piszę. Widziałem dramat i rozpacz na przestrzeni tych dekad w taki sposób zwalnianych pracowników, którzy ciężko harowali! Jak ktoś przewiduje zatrudnienie się tutaj, niech lepiej dwa razy się zastanowi przed podjęciem takiej decyzji.

Bo dla niektórych atmosfera jest ważniejsza. Pieniądze na terenie Sącza wszędzie są podobne. Ale jak Cię codziennie gnoją w pracy, to żadna premia czy życzenia na święta nie zmienią Twojego nastawienia. I nie oszukujmy się, jak widzisz pupili, którzy wiernie trwają przy nodze brygadzisty to nie tryskasz zaangażowaniem do pracy ani nie masz w głowie hasła dobrze mi się tutaj pracuje.

Zniecierpliwiony pracownik

Szanowna Pani Dyrektor Personalna Zwracam się z uprzejmą prośba, aby respektować swoje słowa skierowane do pracowników produkcji i w końcu przyjść na ustalone wspólnie spotkanie... Widząc, że próby organizacji spotkania drogą oficjalną nie skutkują, jednocześnie mając świadomość, iż Pani to na pewno przeczyta, kieruję moje słowa za pośrednictwem portalu. Serdecznie zapraszam na spotkanie. Pani wie na który dział. Z poważaniem Zniecierpliwiony pracownik

@Zniecierpliwiony pracownik

Mnie się wydaje, że to wyraz bezradności ze strony Pani Dyrektor. Stanowisko to jedno, predyspozycje i gotowość do pełnienia funkcji to drugie. Życzę udanego załatwienia sprawy, mnie niestety się nie udało.

Luzak

Właśnie oglądam kwitek i tak sobie myślę że ja to mam szczęście że trafiłem na montaż. Orobić się nie orobię bo siedzę większość dniówki. Składam sobie bramy z fajeczką jak u siebie w garażu, muzyczka leci, czasem tylko muszę posciemniac jak TenTego chodzi bo majstrów to już dawno nie widziałem. Kasa super tylko ja się pytam po co muszę aż 9h tu być jak i tak roboty mam na 4-hemoroidow się nabawię.

Robol K015
@Luzak

A ja to się cieszę że robię na lakierni k015. Całe 8 godzin tyram jak dzika (usunięte przez administratora), pod czujnym okiem majstrów. Nawet pierdnąć się boję żeby który nie usłyszał. Ale zawsze kiedy mi się chce, powtarzam swoje ulubione hasło : " Wolę bąka przytrzymać w (usunięte przez administratora) niż siedzieć w chałupie ". Dla nas na lakierni nie ważne są pieniądze, ważne żeby była praca. Zawsze o nią prosimy bo jesteśmy tak wytresowani. Gonią nas do pracy Ci nasi majstrowie bo im mamona bije po głowie. Dlatego lubię pracować w pocie czoła bo ze mnie dureń i (usunięte przez administratora) U nas wszyscy tacy sami z logicznym myśleniem nie obeznani. Robić będziemy choćby firmy nie było, byle naszemu Andrzejkowi dobrze się żyło. Dziękujemy za wspaniałą możliwość pracy.

Młody
@Robol K015

Może przełożeni Pani kierownik k015 zainteresują sie ile osób już sie zwolniło i z jakiego powodu. Dźwiganie siatki lub innych detali do malowania przez 8h nie jest takie przyjemne jak przejście w lekkich bucikach przez halę. Nakładacie coraz więcej obowiązków na nas a na premii tego nie znać. Jestem ciekaw kim kierowniczka zapełni tą lukę jak zostanie emeryt i 5 osób biurowych z czego trzech siedzi robiąc sobie tosty i pijąc kawę z ekspresu a dwóch to tak zwani chłopcy na posyłki żeby o głównym nie mówili źle tylko o ćwiortkach? Praktykantami? Mało widzę tu młodych pracowników i sie im w cale nie dziwie. Może będą przychodzić emeryci dorabiać sobie do emerytury. Kto wie co nas tu jeszcze czeka…

Xyz
@Młody

Nie polecam pracy na tym dziale,kolesiostwo ze strony majstrów i faworyzowanie tych którzy majstrom wykonują usługi w zamian ci dają im większą premie co po niektórym pomieszało się w głowie i myślą że nie ma na nich mocnych bo to z nimi rozmawia "kierownik "i w ten sposób przykleja latke niewygodnego pracownika którego trzeba niszczyć ucinajac mu premię. Na koniec jeszcze raz powtórzę omijać k015 szerokim łukiem bez wyjątku jaki majster

Zxc
@Xyz

Dokładnie k015 w każdym wypadku to (usunięte przez administratora) wykorzystywanie ludzi i dojenie na kase. Młodzi pracownicy maja większe premie od starych pracowników ponieważ maja plecy (rodzina itp itd) dyrektor i zarząd nie widza co sie dzieje na siatkach i nie tylko bo dotyczy to wszystkich lakierni?ilu ludzi odchodzi i z jakiego powodu?

Zyx

Jeśli chodzi o podlizywanie to bardzo niezdrowo robi się na malarni (tej co nigdy nic za pierwszym razem nie wychodzi) ponieważ niewypada żeby zdrowy dojrzały facet tak wchodził w (…) jeden pseudo lider to nawet się ślini, może się mu podoba nie wiem nie wnikam… Ten ów lider dłużej przebywa w biurze u brygadzisty niż na swoim stanowisku pracy. Idzie sezon na owoce wiec muszą dobrze trzymać ze sobą. Bądźcie jeden za drugim jak na innych działach bo będziemy najsłabiej zarabiać jak już tak nie jest. Karma jest(usunięte przez administratora) wraca ze zdwojoną siłą.

Stojący w korku

Dziś przy wyjściu zapaliło mi się niebieskie światełko przy czym mloda pani ochroniarz z wiecznie niezadowoloną mina powiedziała mi że.musze poczekać bo jest 12 osób w kolejce śmiechu warte robicie absolutnie wszystko żeby dopiec pracownikowi nawet jak już skoczy swoją charówę za jakże "zacne pieniądze".

ccc

Ta firma robi wszystko żeby poniżyć pracownika i pokazać swoją władzę nad ludźmi. Najpierw bramki na stołówkę, teraz kolejki do wyjścia... ciekawe co będzie następne

Bartolini

Witam serdecznie , chciałbym pogratulować jakże wspaniałego pomysłu który wpadł ,, le(g)kutko " do głowy osoby za to odpowiedzialnej, cudownie jest gdy możemy zakończyć naszą pracę wszyscy razem o 14 , w kolejkach do bramek możemy się lepiej poznać , wymienić się spostrzeżeniami lub opowiedzieć o swoim życiu od narodzin gdyż jest na to czas ,lecz gdyby nam tego było mało nie musimy sie martwić bo na parkingu ustawiamy sie w kolejce samochodowej która jest tak duża że spokojnie możemy sobie zamówić coś na wynos z restauracji w Starym Sączu i jeszcze ciepłe przywiozą. Mam pomysł aby na wejściu wywiesić napis ,,PRACA CZYNI CIĘ WOLNYM " brzmi znajomo, przychodząc do pracy 5:45 możemy liczyć ze będziemy mogli wyjść już 14:20 ze względu na kolejki do bram wolności , no chyba ze zostaniesz wylosowany niebieskim światłem wtedy potrwa to troche dłużej ze względu na przeszukanie czy nie wynosisz z zakładu cennych rzeczy ,( pozdrawiam Panią w blond włosach) Poruszyć chcę tez kwestie Tiktoka , moim ulubionym filmikiem jest ten w którym piękna Pani stuka w klawiaturę , opis brzmi ,,gdy umieścimy oferte pracy a w tle leci piosenka a jej słowa to BRING THE ACTION , starszemu pokoleniu wyjaśnie ze chodzi tu o to że zaraz sie zacznie i bedą walić tłumy , jakoś tego nie widać no chyba ze są umówieni po 14 to się spózniaja ze wzgledu na kolejki :D Jak wysoką pewność siebie trzeba mieć żeby coś takiego wstawiać , firma powinna zmienić nazwę na Zbawienie Sądecczyzny gdyż wiele osób uchroniła od bezdomności , teraz żyją tylko w ubóstwie. I na koniec tego Roastu nasi wspaniali handlowcy walczą jak mogą o sprzedaż produktów , dzięki nim możemy sie pochwalić zamówieniami na okres gdzieś trochę ponad tydzień do przodu, fenomen na skalę światową . Podsumowując PARODIA ta firma jedzie na renomie sprzed lat , jeżeli zarzadzać beda Ci sami ludzie to czekają nas spadki na samo dno, (usunięte przez administratora) i ludzie niespełnieni (usunięte przez administratora)( taka hybryda), delikatnie już da rade podciągnąć to pod to słowo na M***** Pozdrawiam serdecznie.

Fracz

Powodzenia przy wyjeździe z parkingu jak cały zakład będzie pracował 6-14

Głodny Mirek

Wiecie coś czy będzie premia roczna w tym roku i kiedy jak co ? Jedni że będzie drudzy że nie bo inflacja i ciężkie czasy

Głodny Mirek

To fajnie. Tamtym rokiem była 1 czerwca , myślałem ze tego też tak będzie, dobrze że jednak będzie bo różnie gadali

Nikolas

Jeżeli chodzi o sytuację na k006 to nie jesteście sami k002 między innymi spawalnia jest cały czas pod obserwacją ludzie zabierają po 200zl z premii za to że schodzą 20sekund przed dzwonkiem że stanowiska że idą umuc ręce przed jedzeniem kierownik na okrągło kontroluje monitoring wydaje mi się i wielu innym że wchodzimy w jakiś dziwny tryb zniewolenia takie pytanie bo czepiacie się produkcji niemal o wszystko a porządków to nie powinno się robić od góry ?? Bo jawna sielanka wyciera sobie gęby pracownikami !

Cage
@Nikolas

Nawet czajnika nie można mieć na kawę a w biurze to ekspresy i kuchnie na każdym dziale. Produkcja to chyba (usunięte przez administratora), tak nas traktują. Jeszcze te(usunięte przez administratora) z 5s, bezużyteczne istoty czepiają się o wszystko, bo narzędzie nie na swoim miejscu. (usunięte przez administratora)

@Cage

Jawnie czerpią satysfakcję z dręczenia ludzi zamiast zająć się realnymi problemami. Większość wywiązuje się że swoich obowiązków i wykonuje swoją pracę należycie i zasady jakie są też respektuje, ale wszytko ma swoje granice i nie można do przesady ograniczać wolności drugiego człowieka chociażby do prawa zachowania własnej higieny osobistej przed Przerwą. Osobiście uważam że wszytko można pogodzić i żyć że sobą w zgodzie ponad podziałami i hierarchią stanowiskową wystarczy być tylko człowiekiem i mieć w sobie choć trochę empatii.

@Cage

Powiem Ci wprost i bez złoślowości...Jak Ci nie pasuje, to się zwolnij. Ja zwolniłem soę niespełna rok temu. Nie przez zarobki, czy dyscyplimę, tylko prxez złą atmosferę ma dziale, gdzie nieroby i cwaniacy.rzucali kłody pod nogi tym, którzy pracowali uczciwie i nie angażowali się w rozgrywki personalne. (Nie chodz o moją osobę) Teraz w nowej firmie mam świetną atmosferę, żadnych konloktów nie ma, bo wszyscy mają ten sam problem.... Ciężko wyciągnąć najniższą krajową. Tak więc.. Weż się do roboty i nie stękaj, albo wypad x firmy i zrobisz miejsce komuś, kto doceni pracę w dzisiejszych czas

Maly

To co się wyprawia w firmie to jakaś tragedia nagrywają pracowników robią im zdjecia o której schodzą że stanowiska wystawiają listy iminne na halach kto będzie ukarany itd jak tak można parodia 21 wieku nie podniesli najniższej krajowej i jeszce chcą nas (usunięte przez administratora) z premii mało tego zabrali nam prawie cały urlop nie zapłacili ani jednego dnia postojowego i jeszce zaczynają zastraszać ludzi i okradać z tych marnych wypłat wstyd a najlepsze jest jak chłopaki opowiadają jak na k006 kierownik z biura stoji w rogu przed przerwą albo przed 14 i obserwuje bezczelnie i wydzwania że ludzie nie pracują i wtem oto sposób to jest najbardziej rozwojowa firma chwalca się nagrodami itd Brawo !!!

@Maly

To co piszesz to prawda. Dziwię się że jeszcze nikt nie zareagował na tak jawne łamanie praw pracowniczych odnośnie monitoringu, który wg kodeksu nie służy do robienia zdjęć pracownikom, bo to łamanie prawa. Radzę doczytać odnośnie monitoringu do czego służy, na pewno nie do tego, żeby robić nam zdjęcia czy wkraczać w naszą prywatność - tak, mimo tego, że jesteś w pracy masz do niej prawo. Na Koo6 łamane jest prawo do prywatności nawet odnośnie szafek pracowniczych, bo kierownik sobie je otwiera jak gdyby nigdy nic. Czasem chyba zapomina co to etyka w pracy i nadużywa wymyślonych przez siebie praw. Jednak realnymi problemami nikt się nie zajmuje. Kierownik koo6 powinien być dumny, że ma takich ludzi którzy robią fantastyczną robotę i naprawiają nie swoje błędy. I to my każdego dnia płacimy swoim zdrowiem za oszczędności działowe. Dyrektor Hładun starał się, żebyśmy mieli jak najlepiej i każdy wspomni go z dobrym słowem. Tutaj nie sądzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 258, z czego 48 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.