Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

My

I kolejny miesiąc za nami po podwyżkach których prawdę mówiąc nie odczuwamy ponieważ po raz kolejny premie są niższe o 4-5 stówek niż rok temu choć roboty tyle samo no widocznie warzniejszy jest wysoki zysk dla firmy a pracownicy niech bieduja dalej bo przecież firma jest za ludźmi.

Faja
@My

Mówią że spadek roboty a ja jedyne co widzę to spadek ale wypłaty bo roboty tyle samo a wypłata mniejsza jak rok temu

Buda
@Faja

Na majstra trzeba zarobić na jego zastępców tak samo na działowych kapusi tez no i lider tez swoje weznie to co się dziwić że nie ma chajsu. A i w każdej budzie siedzą jeszcze tacy co wklepanie paru słów na klawiaturze zajmuje im cały dzień

pies
@Buda

To idź i się zatrudnij do tej budy, a nie narzekasz. Zobaczymy co wtedy powiesz

Rozumny

Pisanie takich głupot jak nie którzy jest działaniem na szkodę firmy , co ma sobie potem pomyśleć o firmie potencjalny kandydat , sam bym sie zastanawial czy wysyłać cv sugerując się wypowiedziami co niektórych. I wcale nie jest tak źle jak piszą co niektórzy wiadomo że każdy apraca ma swoje wady i zalety ale nie powiedział bym że jest tak beznadziejnie jak co niektórzy tu piszą. :)

Post
@Rozumny

Ziomek a słyszałeś ta nute Czy ona z nim spala Czy było bara bara Wielce ciekawi mnie. :)

@Post

A co to ma do rzeczy... Ja tylko wyrazilem swoją a opinie :)

Nuta
@Post

Zawsze możesz podejść i zapytać osobiście

Nutka
@Post

Jest też fajna piosenka Anny Karwan ''Głupcy'' Urywek brzmi : ''Nie mam już siły z Tobą kłócić się znów Ciągle to samo, brak mi nowych słów'' Na nową play listę w sam raz :) A o bara bara to zespół Milano ;) Pozdro

@Nutka

Nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj :) ja jakbym był niezadowolony z pracy do tego stopnia że wylewał bym na jakimś forum swoje zale które i tak nic nie wnoszą to dawno by mnie już tu nie było.

@Rozumny

A jak widać, większość woli jednak wylewać swoje umyślone żale

@???

Oczy od czytania tego, co tu się dzieje

@???

I licz swoje pytajniki podrobie

eh

Uspokójcie się, to jest portal do wyrażania opinii, albo dyskusji faktycznie o pracy, a nie do tego co wy tu odwalacie, serio, dziecinada. Chcecie się kłócić jak dzieci, to idźcie na priv

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Leszno
Mały k115

Mirek przestań być taki fałszywy dla ludzi

Jan o6

elektrycy to goście którzy non stop podp....ale sami zasłonią się paczkami i głową w telefonie ! a przeszkadza im muzyka ale sami non stop w słuchawkach !

Woli

Chciałby się dowiedzieć jaki zarobki są w tej firmie

lennny
@Woli

zarobki zależne są od stanowiska, więc ciężko odpowiedzieć

Makłowicz

Dlaczego ? Ja się pytam dlaczego wszyscy tak źle mówią o firmie? Skoro macie dach nad głową i jedzenie za darmo ?

qwerty

mocne słowa jak na kandydata

@qwerty

jak dużo teraz wiedzą ci kandydaci (;

ekso

no twój wpis był na pewno bardziej inteligentny heh

Neo

I macie zamiar teraz się wykłócać i obrażać? Dajcie sobie na wstrzymanie, komu to potrzebne

@Neo

niepotrzebne, ale jak ktoś przejawia taki poziom, to nie widzę powodu, aby mu nie odpowiadać

Neo
@ekso

A róbcie co chcecie.

@Neo

luz, nie potrzebowałem ku temu twojego pozwolenia

Gold

Witam chciałbym odnaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie a mianowicie dlaczego na cały dział pracuje tylko połowa osób a połowa się płata i ma wszystko w dupie, włącznie z brygadzista, a pieniążki i premie mają taką samą.

Gold2
@Gold

Bo premie ustala brygadzista a platają się osoby które mają z nim układy. Pieniądze mają lepsze niż reszta.

Status
@Gold2

Na czym polega taki uklad z majstrem?

K103

Dla czego w tej firmie nikt nic nie robi ?

@K103

Dlaczego*

@K103

bo siedzisz tu zamiast robić

Jak to jest ze firma dała podwyżki a ludzie zarabiają mniej niż przed podwyżkami bo premie obcinane są o 400-500 złotych patrząc na kwitek z tamtego roku

Kcin

Nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

ujmująca historia

Makłowicz

@Kcin nie narzekaj gdzie Ci będzie lepiej ????

Kcin

Dlaczego płeć żeńska „pracuje” na pół gwizdka i nie wykonuje swoich zadań, szukając wymówek, jednocześnie zarabiając takie same pieniądze? „Brygadier” i kierownik wiedzą, a poprawy nie ma. Mają jakieś większe prawa??

Ktoś

Dobre pytanie

@Kcin

Dlaczego nie zwrócisz uwagi w pracy tylko piszesz tu?

To ci nie pomoże

@pzdr

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

@pzdr

Nawet jakbym był pierwszy w kulach, to by nic nie dało. Nie dało by nic

Zafascynowany

Dzisiejsze jajeczko z pasztetem nie było najgorsze moje pytanie jest takie czy jest możliwość podania na śniadanie jajecznicy na boczku. To pisałem ja jarząbek. K...

Okrasa
@Zafascynowany

Proponuję jajecznicę na boczku z cebulką i jak wiadomo ketchup, ponieważ łamiemy przepisy. Z góry dziękuję i proszę wziąść moje skromne zdanie pod uwagę.

@Zafascynowany

może szwedzki stół odrazu (;

Merytorycznie

Przemiał ludzi niesamowity, potrafią zwolnić człowieka lub po wypełnieniu umowy poinformować że nie widzą sensu dalszej współpracy żeby po miesiącu zadzwonić do tej samej osoby z propozycją ponownego zatrudnienia. Ciągle brakuje ludzi więc taka polityka jest co najmniej dziwna ,a sądeczyzna to nie okręg krakowski gdzie mamy około miliona ludzi i skąd mają stale się brać nowi pracownicy ? Do samego końca nie wiesz na jakie konkretne stanowisko trafisz, widzę że niektórzy mają żal o siedzenie na telefonach ale niektórzy mają do obsługi tego typu maszyny które tylko raz na jakiś czas trzeba doglądnąć i usunąć błędy więc mają latać do innych i za nich robić? Mi osobiście nigdy to nie przeszkadzało i szczerze to wolałem swoje stanowisko gdzie ciągle coś było do roboty i czas leciał, niż taką monotnonie jak mają chlopaki na maszynch. Trzeba przeżyć 3 miesiące z żałosnymi zarobkami (po pierwszej umowie jest lepiej ale zarobki rzędu 3,7-4,3 tys z nadgodzinami i premią w 2022 to słabe pieniądze), a i tak musisz brać pod uwagę że po przedłużeniu w grudniu jest duża szansa ze cię wywalą więc jaką masz mieć motywację do efektownej pracy wiedząc że możesz w każdej chwili wylecieć, bo rację bytu mają ci co wchodzą w (usunięte przez administratora) brygadziście i donoszą wszelkie złe opinie jeśli im coś powiedziałeś a takich nie brakuje na żadnym dziale. Pracowałem tam 15 miesięcy i cieszę się że zakończyłem z nimi współpracę. Na plusy to zaplecze socjalne, chodź minusem jest to ze niektórzy chodzą w ubraniach całkowicie podziurawionych i wyglądają jak żule spod sklepu bo nie dostaną nowych mimo próśb, a nowi pracownicy mimo deklaracji otrzymania ubrań po pierwszym miesiącu dostająje gdy podpiszą umowęna rok. Co do zarobków napisałem wyżej i każdy musi ocenić sam (sytuacja w kraju jest ciężka bądźmy szczerzy), czy za tyle mu się oplace bo jak dla mnie to oferta dobra dla młodych co mieszkają z rodzicami lub tych starszych co w życiu już to co chcieli to osiągnęli. Jak chcesz pracować 8h, nie orobić się zbytnio, mieć posiłki, socjal firmowy i przestrzeganie bhp to możesz spróbować swoich sił ale jeśli lubisz dobrze zarobić, nie lubisz się podlizywać przełożonym a (usunięte przez administratora) "kolegów" z działu cię wykończy to odradzam stanowczo.

@Merytorycznie

Niestety donosy do przełożonych to chleb powszedni w tej firmie bo każdy będzie chciał dla siebie ugrać jak najwięcej. Zarobki żałosne nowi pracownicy dostają umowę na UWAGA 17 zl brutto gdzie minimalna to przecież 19,70 ale widziałem na wlasne oczy bo pokazywali nam zdjęcia i nie wiem na jakiej zasadzie to się odbywa ale jak ktoś ma mieć ochotę do pracy mając stawkę skrajnie głodową. Niech się krawaciarze zastanowią bo w całej firmie brak ludzi i takim pluciem ludziom w twarz wyników firmy nie poprawią

Kcin

W robocie mają wakacje to po cl wyjeżdżać?

Sususo
@Kcin

Za co on pieniądze bierze

On

moim zdaniem firma jest w porządku. praca nie jest jakoś wybitnie ciężka, warunki całkiem niezłe. mi się pracuje dobrze. pozdrawiam

boi
@On

Na jakim stanowisku pracujesz?

@On

i fajnie, mi też

Teo

Szukam firmy, w której mógłbym odbyć staż. Doczytałem, że jest tu taka możliwość, ale czy ktoś wie kiedy pojawiają się takie oferty? Chyba że trzeba pytać po prostu.

poweranger
@Teo

Najlepiej zwróć się bezpośrednio, największa szansa na legitne info

@Teo

Na wypadek jeśli jednak zniknie - wejdź na stronę, w zakładce kariera jest segment poświęcony praktykom i hiperłącze, które cię przekieruje gdzie trzeba.

onil

co za niebywały spryt kolego

@onil

No i po co te docinki?

onil
@usuń spacje

to nie była docinka. chwali się że jesteś pomocny.

ferre
@usuń spacje

a na te praktyki tu to warto się udać, ile to trwa?

@ferre

Nie korzystałem, więc nie się niestety nie wypowiem

ferre
@usuń spacje

no dobra ale może ktoś inny wie?

Lolo

Trzeba pytać indywidualnie

rhye
@ferre

Z tego co wiem, to osoby uczęszczające były zadowolone. Jest kilka opinii na podstronie Szkoły Praktyk, polecam odwiedzić

@rhye

a gdzie tego szukać, tej podstrony?

ghost
@rosche

Przecież wyżej masz dokładną instrukcję w co klikać...

ghost
@rosche

Nie każdy musi śmigać w internecie jak nastolatek, ale czytać dokładnie jednak by wypadało

@ghost

przepraszam, mój błąd, bo źle zrozumiałem tamtą wypowiedz

rosche

ale skąd ja mam to wiedzieć niby?

ja tu nawet nie pracuję

tylko pytałem o praktyki

Karmen
@Teo

Musisz zacząć szukać ofert na własną rękę. Tak, jest możliwość odbycia stażu. Do wyboru masz umowa o pracę umowa o dzieło umowa zlecenie kontrakt B2B umowa na zastępstwo umowa o pracę tymczasową umowa o staż / praktyk

Miły pan

Czy można prosić stołówkę o to by sałatki nie były dawane w pojemniku razem z ciepłym daniem ? Są one potem gorące i nie da się ich jeść,pozdrawiam

@Miły pan

Pozdrawiam, smacznej kawusi życzę. Wiadomo co, wiadomo kogo.

Norbert

Hej, wysyłam cv na specjalistę ds. eksportu. Jest tu ktoś z tego stanowiska? Powiecie jak się wam pracuje i czy koło dwóch lat doświadczenia będzie okej?

@Norbert

Koło to masz w rowerze. Taki ekspert a słownik mu obcy.

Norbert

Ucięło mi literkę w słowie około i już się trzeba przyczepić? Wolałbym poznać odpowiedź na pytanie

@Norbert

Nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 47 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 142 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.