Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Xyz

Czy jakieś działy pracują już w systemie 10 h z wolnym piątkiem?

WSK
@Xyz

Piatek wolny a w sobotę przyjdzie majster i jego zastępca a lider będzie im kawkę parzyl w nowym biurowcu dalej stare zasady

Proszę aby ktoś w końcu wziął się za brygadzistów, już ludzkie pojęcie przechodzi to że nic nie robią i tylko w kiblu szlugi palą

Czy był ktoś na rozmowach o pracę w zeszłym tygodniu?

onil
@Kandydat

a co chcesz wiedzieć? nie można po prostu zapytać konkretnie?

@onil

Został ktoś przyjęty? Bo do mnie nie odezwali się ani w lewo ani w prawo.

Kolins
@Kandydat

Może dużo ludzi jest? Byłeś na rozmowie?

@Kolins

Tak już 2 tygodnie temu i cisza, jaka jest sytuacja w firmie? dużo pracy?

Kolins
@Kandydat

nie odpowiem ci na to pytanie, bo jestem też kandydatem i nie mam takiej wiedzy, a tak poza tym jest info w ogłoszeniu, że skontaktują się tylko z wybranymi osobami

Brat
@Kolins

Z nikim się nie skontaktują bo ludzi na urlopy wysyłają , robota jest a podwyżek jak nie było tak nie ma

Nana

@Nick chodzi mi o atmosferę i pracę na lakierni z tego co już się dowiedziałem malują tylko stolarkę a jacy ludzie tam pracują i czy idzie się z nimi dogadać?

@Nana

Na firmie jest 5 lakierni proszkowych od aluminium po siatki zależy na którą cie przyjmą

Medal
@Nana

Jak się umiesz dogadywać z ludźmi to się dogadasz. Medal ma dwie strony.

Medal

Ja nie narzekam

Maciek
@Nana

Pani kierowniczko niech się pani nie boi bo cały zakład za Panią stoi.

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
My

Może jakieś podwyżki by pasowało dać pracownikom bo za niedługo nie będzie za co dojechać do pracy

poweranger
@My

Obawiam się, że pisząc na goworku ich nie wyegzekwujesz

@My

W tym racja podwyżki cisza tylko roboty więcej

Co z podwyżkami szanowny panie AW? Pewnie za chwile polaczków zwolni a zatrudnią sąsiadów z ua i będą robić za 2500

Człowiek z wielkimi uszami

A jednak nie mylił się! Dariusz Elektro-nostradamus przewidział wojnę! On zawsze wszystko wiedział! ( Nawet jak nie wiedział tak naprawdę).

Wenowef
@Człowiek z wielkimi uszami

On wszytko wie dużo ale najwięcej po fakcie, to prawda

Pra. po pseudo szkoleniu BHP

Witam szanowne grono czytające z biura, porozmawiajcie z panem Krzysztofem i panem mydleniem oczu żeby dokładnie prowadzić szkolenia BHP bo to jest śmieszne, mówią na szkoleniu że nasza wypłata zależna jest od ilości wypadków i blokowaniu maszyn na stanowisku, częściowo się zgadza ale jak pracownicy zgłaszają problemy to jest tylko wielka uwaga przy słuchaniu i tu się kończy nic nie robicie w tym kierunku żeby usprawnić i poprawić bezpieczeństwa, Kilka spraw przytoczę było zgłaszane że na wydziale k006 dochodzi do notorycznych sytuacji gdzie wózkowi poruszają się bardzo szybko z telefonami w ręku, mianowicie DJ, który z uwagą w aktach za znęcanie się na pracownikach teraz zostaję brygadzistą ale to rozumie to kolega z ławki Kierownika, układy nie ma rady. Wystarczy jako BHP przejść się po hali zaczekać w jednym miejscu, gdzie wózki jadą i można kilka osób złapać z telefonami. Kolejna sprawa była zgłaszana odnośnie palenia papierosów po WC wystarczy przejść po WC w ciągu dnia zobaczyć co jest pełno niedopałków leży koło toalety brud, smród nie da się wytrzymać trzeba na wdechu wchodzić, wystarczy spytać się sprzątaczki które WC najgorsze są, ale proponuję BHP zaglądnąć do WC I tak nie macie co robić i tak się mydle oczy pląta po halach to niech sprawdzi, chodzi tak że cały dzień mu schodzi przejść hale sprawdzić, a wystarczy prosty sposób na koniec palenia w WC założyć czujniki Dymu są bardzo dobre czujniki dymu które wyłapują dym papierosowy wystarczy zamontować ale nie na baterie i nie za 20 zł tylko lepsze, a jeżeli firmę nie stać to proszę podajcie numer konta to po przeczytaniu to przez inne osoby coś wam wyślą żeby pokryć koszty ja też się dorzucę na jeden, A także jeśli chodzi o WC miedzy wydziałami K006 Magazyn produktów a wydziałem drzwi stalowych, są tam osoby które notorycznie co 10-20 minut chodzą na papierosy, podam do przykładu Jasper pseudonim, z tego wydziału chodzi z 8 osób regularnie na papierosa, także panowie z łuków wydział k006, notoryczni co chwile na papierosa, a także do dyrekcji że firma szuka kosztów oszczędzania a cały wydział pod brygadzistą widelca robi co chce na zakładzie nie ma dużo pracy na zakładzie ale oni regularni od 5 godziny do 15-16 godziny pseudo pracują proszę się tylko przeglądnąć na tym wydziale pewnym osobom które przez cały dzień robią pomalutku z nogi na nogę, to co on robi przez 10 godzin w pracy inny robi to w 4 godziny wystarczy sprawdzić że dwa lata temu na stanowisku bram roletowych było było 4 osoby i na linii panela 2 dziś jest tam prawie 12 osób a robią tyle samo bram co robili 2 lata temu wystarczy na te stanowiska zmienić pracowników wymienić na innych i zobaczycie że będzie szybciej i nadgodzin nie będzie potrzeba, a także stanowisko Nowa linia Pakowania która ledwo po odbiorze już poprawiają ciągle się psuje specjalnie bo trzeba zostawić prace na nadgodziny albo trzeba przyjść w sobotę bo dobrze płacą. Ja to bym się przyglądną wszystkim tym co zostają na nadgodziny czy zachodzi potrzeba a gwarantuje, że nie zachodzi, szkoda, że na gowork nie można dawać zdjęć, bo pokazałbym, jak wyglądają te WC po palaczach była by wizytówka firmy

Gieras
@Pra. po pseudo szkoleniu BHP

Czy w firmie są potrzebne jakieś kwalifikacje żeby zostać brygadzistą? Bo przykład DJ na 006 czy Gierasa na 003 i wiele innych podobnych typów pokazuje, że wybrani sa albo po znajomości albo przez przypadek. Wydział 103 to ewenement, bo na 1 brygadziste przypada kilku pracowników.

dziki

Choć ogarnij Nowa Linię to pogadamy jak na razie to gruby radzi sobie !

Typek
@Gieras

@Gieras . Słuchaj chlopie raczej po znajomościach nie są wybierani . Widocznie znają się na robocie . A co do DJ jak żeś taki mądry i do przodu to chodź na wydział 006 i operuj linia . Każdy z Was jest mądry wypisując na internecie. A pewno w realu nie jeden z Was jest (usunięte przez administratora). Tak że chłopie zamiast pisać tutaj to idz i spróbuj swoich sił. I nie piernicz głupot...

Dorota
@Gieras

Szlak Cię trafia bo chłopak jest mega ogarnięty przed 30 ma własną działalność jest znanym i dobrym Dj ma bardziej wymagane stanowisko w robocie żonę dzieci dom a ty co pewnie na garnuszku u rodziców albo na wynajmie a co do lini to nie był sam na szkoleniu i jakoś nie widać żeby inni ogarnęli temat ! a z tego Co wiem to jest po elektroniku tak że żal mi was

Nana

Witam szukam pracy związanej z stolarka aluminiowa a w szczególność chodzi mi o lakiernie do malowanie profili, ponieważ mam już w tym temacie doświadczenie, czy może się ktoś na ten temat wypowiedzieć?

@Nana

na jaki temat? na temat pracy, obowiązków. stanowiska. czy moze na temat tego czy są przyjęcia czy cię przyjmą??? nie do końca rozumiem w czym rzecz

Uważać trzeba na tzw. majstrów bo donoszą jak im ktoś się nie spodoba, pewnie w ich procesie myślowym czasem jest to uzasadnione ale śmiać mi się chce w jakiej niewiedzy funkcjonują myślą że pracownik jest nieświadomy tego co się dzieje i można nim spokojnie sterować. Czasami ich wymysły i straszenie ,,górą,, są po prostu żenujące

Dziewczyna

Jak wygląda praca na produkcji dla dziewczyn ? Zamierzam zlozyc CV tylko zastanawiam się czy jest bardzo ciężko ?

Dział
@Dziewczyna

Kwestia działu. Praca na jednym jest cięższa, na innym lżejsza. Zależy kto co uważa za ciężką i jak trafi. Da się przeżyć, ale trzeba być jednak nastawionym na pracę, nie zaś na tipsy i jojcenie o swoim losie. Praca na produkcji to nie praca w biurze i zanim się zdecydujesz, przemyśl to dobrze.

senia
@Dział

Dobrze, że trafiłam na taki wątek, bo też zaczynam czegoś szukać. Nie zamierzam jojcec, ale tak dopytam, bo chodzi o to, żeby też nie trafić na dział na którym faktycznie sobie nie poradzę. Więc mam nadzieję, że jest to jakoś dobierane pod osobę?

Rada
@senia

Nic nie jest dobierane pod osobę, chyba, że masz znajomości. Na rozmowie nikt nie pyta o preferencje, tylko o doświadczenie ewentualnie znajomość obsługi elektronarzędzi bądź maszyn itd. Wchodząc na hale z założenia masz dać sobie radę, a od weryfikacji są brygadziści i okres próbny. Nie ma pytania czy chciałaby Pani pracować tu czy tu - to nie koncert życzeń. Rzucają tam, gdzie jest aktualnie zapotrzebowanie.

Mogą dać od razu bez okresu próbnego czy zawsze jest ?

Na start można liczyć na coś więcej niż tylko podstawa jak ktoś był uczniem na danym dziale to tez ma okres próbny czy normalna umowę z premia. To zależy od majstra ?

Cześć mam pytanie ile dadzą na okresie próbnym najniższa tylko czy jakaś premie tez jeśli będę dobrze się spisywał to zależy od majstra ile mi przydzieli ?

Kasa

Tak ok 2500 spokojnie powinieneś dostać

@Kasa

A premie może przydzielić jak dobrze będę się spisywał ?

neapolis
@Kasa

a są jakieś premie/dodatki?

były, zdziwiony

Pierwszy raz trafiłem na tego gw, wszedłem z ciekawości i mi mowę odjęło...to wszystko piszą ci sami ludzie, z którymi sobie rękę podawałem, śmiałem i rozmawiałem, ot tak...a tu taka kultura, skakanie sobie do gardeł, obrażanie, jak nie firmy to siebie nawzajem...inaczej sobie to zapamiętałem przykro się to czyta, pewnie apel dawnego kolegi nic tu nie zmieni, ale serio ludzie, gdyby, to przeczytał przed przyjściem do pracy, to byłbym mega uprzedzony, a wiem, że tu tak naprawdę są spoko i wartościowe osoby nie rozumiem po co sobie taki wizerunek robicie, krytyka krytyką, bywa słuszna, ale forma, w jakiej ją podajecie to jakaś makabra

Darkos
@były, zdziwiony

nie ma się co przejmować, kto ma przyjść to przyjdzie. pozdrawiam pana.

Mały Mietek ze wsi
@były, zdziwiony

O to,to , dobrze piszesz , ale ludzie wkurzeni żeby taka firma bogata nie dała grosza na Święta tylko cukierki , wstyd , nie wolałbyś dostać pieniążków niż cukierków? Dawniej dawano pieniądze ,porządne paczki (mega wypasione) i nawet indyki

Darkos
@Mały Mietek ze wsi

co ty masz z tą wsią człowieku? już byś dał spokój naprawde...

pzd

widać z daleka żeś niemądry. wychowanie i kultura to wartości których nie znasz ale może nie jest dla ciebie za późno ;))

były, zdziwiony

Właśnie o takim zachowaniu jak twoje mówię... pozdrawiam.

@Mały Mietek ze wsi

wiadomo, że bym wolał, ale czasy są jakie są, a niezadowolenie można wykazać w inny sposób.

były, zdziwiony

obawiam się, że mnie z kimś mylisz ale nie szkodzi.

Lech

Robota jak robota raz lepiej raz gorzej, uważać trzeba na ludzi bo bardzo obgadują jeden drugiego. Brak informacji i odpowiednich relacji między przełożonym a pracownikiem ale to zależy kto i jaki ma iloraz inteligencji. Warunki pracy bardzo dobre, zarobki nie są najgorsze

Wielogłowy

Do tych wszystkich którzy zadają pytania i chcą się zatrudnić w tej firmie, w grudniu zwolnili na bruk ponad 250 osób które nie miały nawet prawa do zasiłku dla bezrobotnych, i taka sytuacja jest co roku. Potem na sezon szukają następnych nieświadomych, naiwnych i skutek co roku jest dokładnie ten sam! Taka to jest firma i perspektywy rozwoju w niej. Dlatego ludzie przemyślcie dwa razy zanim podejmiecie w tej firmie pracę. Ja mieszkam w Wielogłowach i doskonale wiem co się w tej firmie dzieje. Jakie takie pieniądze zarabia w tej firmie garstka, reszta ma najniższe pensje krajowe i jakąś nędzną premie która i tak nie jest w większości wypadków wypłacana!

Dlaczego kłamiesz?

Prawda pracy dużo ale pieniedzy nie ma jak krajowa 19 zł a nie ma tego

@Wielogłowy

Firma ma dużo minusów ale to co ty piszesz jest jak prawda Kurskiego. Twój komentarz do usunięcia. 250 osób...... Haha skąd ty to wziąłeś? Pewnie masz 2, 346787 km wysokości.......

Warto złożyć papiery na dział montażu ?

WD-40
@Nowy

ja myślę że warto. jest w normalnie tak patrząc na różne inne miejsca np. w których byłem.

Lock
@WD-40

w jakich godzinach pracuje ten dział?

ciekawy
@Lock

tez jestem ciekaw, pewnie zmianowo ale czy sa nocki

Elmo
@ciekawy

czy w ogłoszeniach o pracę nie ma takich informacji przypadkiem?

ciekawy
@Elmo

nie znalazłem konkretnych informacji o godzinach, a dobrze byłoby wiedzieć czy trzeba się zrywać na 6 czy na luzie na 8

Elmo
@ciekawy

no ja np znalazłem że jednozmianowa ale to może niech jakiś pracownik potwierdzi bo tak to sobie możemy gadać

VIP
@Elmo

Większość przychodzi na 6 do 14 są tez tacy co na 7 do15 albo od 5 do 13

pytanie
@VIP

i od czego to zależy kto jak przychodzi?

Kula
@VIP

To się jakoś ustala na początku czy można wymiennie? Ktoś może odpowiedzieć?

@Kula

Idziesz tam gdzie jest zapotrzebowanie i zostajesz

Są przyjęcia na produkcje ?

oleh
@Nowy

Są, na stronie. Jakie stanowisko cie interesuje

Rafał

@K006 Co to ma być, że wystarczy mieć brodę i od razu można chodzić do pracy kiedy się chcę. Chodzenie w kratkę podobno nie jest mile widziane, ale jak się ma takie znajomości to można robić wszystko...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 374.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 264, z czego 48 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 143 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.