Opinie o Okna Wiśniowski (Grupa Wiśniowski Sp. Z O.O. S.K.A.) w Wielogłowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. w Wielogłowy

Pracownik lini

Witam wszystko zwłaszcza grono dyrekcji firmy Wisniowski, w zamian za organizowanie liderów brygadzistów i uczyć ich jak wywierać (usunięte przez administratora) na pracownikach i podnosić normy już wysoki, to lepiej żeby Dyrektora z broda Małego od spawalni bram rolet-owych a także kierowników z lini i tego tęczowego a zwłaszcza jego i może tez brygadzistów wysłać albo udzielić im szkolenia w kierunku kultury osobistej jak się zachować w towarzystwie bo fajnie tak wyglada jak jest firma z zewnątrz na przykład do składania lini polowania kierownik z dyrektorem rozmawiają z osobami z zewnątrz i trzyma ręce w kieszeni, jest to brak szacunku dla tej osoby z która się rozmawia, chyba ze między czasie grają w bilard wiec rozumie ze sport ważniejszy ale to śmiechu warte jaki poziom jest w tej firmie

Firma zewnętrzna
@Pracownik lini

Święta prawda ten kierownik młody podobno mówią na niego tęczowy pewnie homo, skoro tęczowy to jakaś porażka, pracuje w firmie co wykonuje usługi pod Wiśniowskiego i cała prawda to jest to chyba kierownicy ale brak kultury przychodzi płata się pod nogami udaje osobę ważna zadaje pytania na które odpowiadałem na inny temat a on kiwał głowa jak by rozumiał a chodziło o całkiem coś innego nic się nie znają widać ze załatwione po rodzinie bo wiedzy brak. Przychodzi taki bez słowa nawet dzień dobry nie powie ani się nie przedstawi ręce w kieszeni zero szacunku dla innych i udaje ze się zna my mówimy im co innego a oni co innego i od razu wiemy czy się zna na robocie czy nie, kolega pracuje teraz na lini od niedawna i opowiadał ze ten kierownik od lini Panela chyba Daw. To jakiś nie normalny problemy z ludźmi wymaga nieświadomi czego. Chodzi sprawdza wszystko, podobno nawet sprawdza ile kto do wc chodzi znajomy mówił ze zbiera dowody o (usunięte przez administratora) w pracy bo to co oni odwalają to pod sąd trzeba zgłosić

Realia
@Firma zewnętrzna

Bo człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Kultury osobistej nie nauczy Cię ani Hilfiger ani Boss. Stanowisko zobowiązuje. Pracownicy często są zażenowani takim zachowaniem wobec gości jak i ich samych. Wstyd na kraj jak nie świat.

@Realia

Ci dwaj z dyrektorkiem rozwala ten dział. Daj dziecku władzę i takie będą efekty. Ale na innych działach nie lepiej niestety w tej firmie niema porządnych detektorów, kierowników, brygadzistów to się nazywa chłam madein Wiśniowski.

Giovanni Rucorri
@Firma zewnętrzna

(usunięte przez administratora). Jak mu zwróci ktoś uwagę, to zaraz do prasy poleci i złą opinię wystawi. Nie bierze się do pracy tęczowego, chyba że to korporacja jak Apple(tam to wszyscy są tęczowi). Taki tęczowy wprowadzi demoralizację pod swoje poglądy i niech mu ktoś podskoczy to zwolni, a jak ktoś ma kredyty etc. to będzie się męczył, może dojść do samobójstwa(usunięte przez administratora)

Tfu

Może by tak jakiś czujnik dymu w toalecie zamontować? Albo dodatkowa godzinka pracy dla śmierdzieli fajeczkowych? Halo zarząd!?

Expresso
@Tfu

Czujnik dymu, ale i zraszacze. Jak zapalą papierosa to woda z sufitu ochłodzi ich zamiary (usunięte przez administratora) się w pracy i siania pożaru.

Xxx

Pozdrawiam Pana Rafała z wydziału k002 który robi korekty w godzinach i wsadza nosa tam gdzie nie trzeba wraz ze swoim (usunięte przez administratora)Radkiem Z. Który w weekend gra na weselach a w poniedziałek odpoczywa na stanowisku i Rafał na to nie reaguje . Pozdrawiam również innych oddanych sprawie którzy także donoszą ale nie patrzą co się dzieje na ich stanowisku jak palą papierosy i siedzą to Rafał odwraca wzrok w innym kierunku i nie wyciąga żadnych konsekwencji nie jedno krotnie majster Krzysztof R. Ich ostrzegał przed kierownikiem . Co ci ludzie tam robią i po co ich tam tyle oceńcie sami pracownicy K002 pozdrawiam

Leon
@Xxx

Jakby Ci zamontowali bramę za darmo i sprzedali za półdarmo to też byś odwracał wzrok ????transporty miedzi i te sprawy

Ghj
@Xxx

Pewnie schowani za szafą na V kingu

AA
@Xxx

To samo IP sugeruje ze sam sobie bu..a odpisuje.

Kqkahsba
@Xxx

Kurde w końcu ktoś napisał prawdę Taka jest prawda inni mogą robić co im się żywnie podoba przeplatają się całe dnie i nawet uwagi nikt nie zwróci...

@Xxx

Pracownicy są już poirytowani całą tą sprawą i niesprawiedliwością i jak zarządza zastepca brygadzisty k002. A ten człowiek ma bardzo nieczyste sumienie w stosunku do firmy. Czas rozliczyć tego człowieka.

Dobrze gada

XyZ
@Xxx

Jakbyś miał trochę odwagi to byś podszedł i wyjaśnienił to w cztery oczy podkreślam jakbyśmy miał odwagę Kolego.

@XyZ

Na układy nie ma rady

@Xxx

@Xxx Widzę że cie coś boli i próbuje się wyżyć na kimś innym wpulczuje temu co go tak oczerniasz ale jak sobie tak podbudowujesz ego to rób tak dalej bardzo dojrzałe posuniecie z twojej strony Gratulacje pozdrawiam

Emil W.
@Xxx

To że ktoś ma dwie prace, to już ci nie pasuje. typowe u polaczków to zazdrość, że ktoś jest bardziej zaradny.

Pytam

Kiedy firma pozbędzie się kopciarzy kiblowych??

Prawda
@Pytam

Jak by chcieli to by już dawno to zrobili ale tam jest przyzwolenie bo większość tych globów z produkcji pali. To są ludzie którzy nigdy się nie zmienią utknęli w tym gównie jaka jest firma Wiśniowski i czy mają się rękami nogami a firma ma z nich pożytek i wysysa z nich życie. A gdy firma padnie oni też bo te pety chyba już są po 20 zl. Logika mrówki. Biada ludziom co niemieją pokonywać swoich granic.

Grando
@Pytam

(usunięte przez administratora) to jest zmora zakładów w Nowym Sączu. Potem można zwymiotować od (usunięte przez administratora) w łazience, taki smród papierosów.

Bardzo spokojna i rzeczowa rozmowa, jedynym - bardzo dużym - mankamentem jest fakt braku jakiegokolwiek kontaktu po jej przeprowadzeniu. Jeżeli na zakończenie pierwszego etapu rekrutacji podaje się informacje, że kontakt będzie do konkretnej daty i później go nie ma to ciężko jest traktować potencjalnego pracodawcę poważnie.

Brak

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Geniusz

Jestem wdzięczny firmie "Wiśniowski" za spełnienie moich marzeń ćwiczenia fachu na praktykach BHP, oraz studiów inżynierskich. Praktykę na studiach magisterskich już odbyłem we własnej firmie. To jest jedyny pracodawca w Nowym Sączu co wiedział, żeby przygotować nowe kadry do zakładów, to dzięki niemu szkółki powstały (gdy inni pracodawcy nie myśleli o tym, to teraz spotkają się z ucieczką pracowników do Krakowa, gdy autostrada powstanie i kolej szybkiego ruchu). Poznałem syna Pana Wiśniowskiego, bardzo porządny człowiek i rzeczowy, a to jakie słuchy chodzą o nim to jest jego prywatne życie (tylko zazdrość innych powoduje plotki niskich lotów). Nie mam zamiaru pracować dla Pana Wiśniowskiego, bo nie toleruję pracy ze znajomymi, których mam tam wielu. Za to perspektywicznie myśląc marzy mi się bycie podwykonawcą, ale to w przyszłości jak dożyję. O nikim nie napiszę takiej pozytywnej opinii ze względu na to, że nie doświadczyłem poniżenia jak u innych pracodawców, a w Nowym Sączu miałem ich wielu (bo CV i szkół to mam na 3 strony). Wiem jak działąją pracodawcy w NS, zmowy mieli w Ratuszu na bankietach jak tu Gułag zrobić dla mieszkańców, bo przecież 6 godzin koleją do Krakowa to by nikt nie chciał lecieć. Ludzie jak są ubezwłasnowolnieni, to można ich zniewolić, a tego nie toleruję, bo zawsze szukałem w nich człowieczeństwa (a realia życia są odmienne, każdy chce przeżyć, a czasy Honoru dawno minęły). Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów i z Bogiem.

Rocky

Witam serdecznie . Nie polecam tej pracy jedno wielkie nie porozumienie pod względem płac i docenianiem pracownika możesz pracować i robić kupę dobrej roboty i tak tego nikt nie zauważy w firmie jest bardzo duża rotacja ludzi co można zauważyć gołym okiem .Omijać szerokim łukiem bo ciężko bedzie tam zarobić uczciwe pieniądze

Balboa
@Rocky

Idź gdzie indziej (usunięte przez administratora)za 2900

Czarny Koń

Dzień dobry, Jak wygląda komfort pracy przedstawicieli handlowych? Czy zarobki są konkurencyjne? Pozdrawiam.

Szanowna dyrekcjo bardzo proszę o podniesienie stawek ponieważ już ledwo nas stać na życie nie mówiąc już o benzynie żeby dojechać do pracy

To

To rowerkiem ;)

Marian

Kim jest gumulok w firmie ?

Marian

Dlaczego Wy nic z tym nie zrobicie ? Przecież to jak on traktuje ludzi to jest jakaś kpina.

Wlodo
@Marian

Kolejny biedaczek którego kierownik nie przytulił i nie pogłaskał. Śmiech na sali jak mięczak

Kazek
@Marian

Dziwne że chłop się najpierw pyta kto to jest a później pisze jak mu krzywdę robi.... Niebywałe. Myślał może że wszyscy tacy tępi jak on.

@Marian

Szkoda słów Człowiek na nieodpowiednim stanowisku on nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek związanym ze spawaniem i nie nadaje się do tego a jego zastępca koza ???? to już w ogóle, jak ten wydział funkcjonuje to jest szok .

Krystian
@Marian

Piz*ą i tyle w temacie mówił mi że nic nie osiągnę a zarabiam teraz więcej niż on????

Stary wyga

Ej a widzieliście jak nawalony był dziś pewien majsterek... Alkomatów na ochronie to już od początku pandemii nie widziałem tak więc czym chata... Ale jak się komuś coś stanie... Będzie za późno...

Mietek

Skladamy się na lampe/klosz tylną prawą Peugeot 407 dla brygadzisty Pawła?? 3 miesiące juz tak stwarza zagrozenie w ruchu lądowym. Auto zlom Tegoborze pomoże albo Mystków.

Uwaga nowość na aluminium premia będzie nie za robotę ale za to kto będzie miał wpisane więcej stanowisk w tabeli Rafałek chyba szuka nowego sposobu jak tu dać pieniądze największym nieroba i tym których lubi jakaś paranoja.... Połowa wydziału stoi nic nie robi ale tego nikt nie widzi.... Tylko przyjmują coraz więcej ludzi którym dają większe stawki jak mają starzy pracownicy... trzeba będzie chyba pismo napisać do zarządu żeby się ktoś nimi zajął....

Były

Po co się tam marnujesz zmieni prace tam się nigdy nic nie zmieni. Ja zostałem z stamtąd okucia ościeżnic wykopany siłowo nie zapomnę to do końca życia jak ci ludzie mnie potraktowali razem z Rafałkiem na czele plus zarząd firmy. Zycie mu tego samego ale to chyba się nie zdarzy zresztą dyrektorek jest nie lepszy. Tam się nic nie zmienia tylko ludzie tracą swój czas lata życia a po paru latach są wykopywani. Ja zresztą był tam po wypadku z winy pracodawcy i teraz świetnie sobie daję radę. Nie liczę się z ludźmi, nie współczuje , ludzie to świnie, nie boje się niczego wręcz pracodawcy się mnie boją. Tego nauczyli mnie ci ludzie co mnie zniszczyli w tej firmie nikt się zamną nie ują oczernili zagnebili wręcz zaszczuli. Jak to sie mówi za pieniądze ludzie wszystko zrobią ale co tacy ludzie są warci którzy zniszczyli człowieka z zawiści i zazdrości. W niedziele znów polecą do kościoła i będą udawać świętych gdy ciągną świat w otchłani swoimi czynami wręcz dziełami.

Nie pozdrawiam aluminium bo zatrudnili 2 ciepłych i boje się tam przychodzi.

Pracownik k006

Witam chciałem się dowiedzieć od dyrekcji a wiem że to czytacie. Zbliża się impreza działowa i mam pytanie takie jeśli ktoś nie idzie na tą imprezę to kiedy firma wypłaci pieniądze tego człowieka na konto bo wiadomo że jak idzie to te pieniądze trafiają do lokalu a jak ktoś nie może iść bo zmarła mu osoba to czy firma wypłaci część tych pieniędzy na konto bo te pieniądze są nam zabierane z wypłaty i są to nasze na fundusz socjalny sa to nie małe pieniądze co miesiąc a nie wypłacając ich tym osobą to jest tak jak by ich się okradało z drugiej strony w czasie epidemii jak jest możliwe zorganizowanie takiej imprezy z zachowaniem reżimu sanitarnego. ale można to sprawdzić wyśle policje do lokalu czy są spełnione warunki

Zafascynowany
@Pracownik k006

Kto w tej firmie rekrutuje pracowników? Poziom, który prezentują pracownicy, sądząc po wypowiedziach, jest poniżej zera.

Zafascynowany 2
@Zafascynowany

Poziom pracy jest też zerowy u niektórych asów działowych. Niejeden się obija to dołożą mu ludzi, inny sam się morduje to dołożą mu roboty. Logika k006.

@Zafascynowany

Pani detektor kadr nie jak Pakosinska do niej kieruj zale.

Rudy 102
@Pracownik k006

podaj nr konta prześlę Ci kasę .bo żal mi takich ludzi którzy nie załatwia normalnie sprawy przez kierownika tylko piszą anonimowo hahaha żal

@Pracownik k006

Nikt ci nie broni iść na imprezę. Jeśli cię nie było to już twój problem. Nie rób z siebie żebraka i oszołoma.

Ggg

Ktoś może mi powiedzieć coś o kapale z budowy

Pentagon

Proszę Państwa sprawa jest poważna! Nasz tajny agent pseudonim Buźka został wysłany na misję wywiadowczą na Żoliborzu w celu uzyskania tajnych informacji odnośnie bezpieczeństwa RP. Udał się tam pod pretekstem zamontowania Rico PRO do kuwety kota prezesa.Po wykonaniu działań nasz agent był świadkiem jak najbardziej wiarygodny człowiek w Polsce Paweł K....iz mówił do prezesa że będzie wojna! Informacje są sprawdzane nie możemy tego lekceważyć.

Blitzkrieg
@Pentagon

I wiem, że Wszyscy myślicie ze Ja to napisałem (wyżej wiadomosc) ale zapewniam Was , że to nie Ja!!!!! Nigdy nie chciałem tutaj pisać ale w końcu muszę! To jak już napisałem to dorzucę coś od Siebie. Wujek mi dzwonił że pod FAKRO stoi kilkanaście wojskowych ciężarówek z jakimiś silosami, a za nimi rząd ciężarówek z logiem AZOTY Tarnów, dalej pojazdy saperskie... i kilka rządowych samochodow. Odnowiono i uruchomiono rampę przeznaczona dla Sądeckich Zakładow Napraw Autobusów. Eszelon składający się z 117 wagonów zablokował linie kolejowa nr 96 a rozładunek BWP I LEOPARDOW odbywa się właśnie na odnodze Fakro. Osobiście tego nie widzę, ale są tacy co nie muszą patrzeć a widzą. Pracy nie braknie dla nikogo. I nikt mi nie wierzyl.....

Witam chciałem pogratulować osobie z ochrony tej co wpadła na tak genialny pomysł z umiejscowieniem parkingu dla rowerów i skuterów na samym końcu w 1 sektorze , widać mądrość tej osoby jej inteligencja jest bez granic zamiast dać parking pierwszy od ochrony żeby pracownicy mieli bliżej zostawiajac rowery i mieli poczucie bezpiecznego miejsca ze im nikt nie ukradnie to w taki miejscu dali ze gwizdając można rowery i skutery zabierać i nikt nie zauważy, zamiast wspierać i promować jazdę skuterem czy rowerem do firmy bo zajmują mniej miejsca na parkingu bo na jednym miejscu stanie 4 pojazdy to teraz ja wole autem przyjechać do firmy bo mi się niechęć tak daleko chodzić do roweru i martwić się przez cały dzień czy ktoś go pod wałem nie ukradnie i nikt nie zauważy. Świetny pomysł ze strony osoby która na to wpadła widać jej inteligencje proszę żeby jeszcze się ta osoba wypowiedziała tu i przedstawiła chciałbym poznać te inteligenta osobę

To ja

Cześć, to ja

Leszek

Bardzo dobrze zrobili....stoicie tymi pukawkami z Chin jak święte krowy zajmując miejsca dla samochodów..

Pracownik okna

Widzę ze ktoś w końcu nie wytrzymał i napisał prawdę o tym parkingu dla rowerów i skuterów to jest śmieszne na sam koniec ich dawać żeby (usunięte przez administratora) miał lepiej i tak roweru nie potrafili upilnować pod nosem ochrony i ktoś ukradł. A co do skuterów to tez zrezygnowałem z jazdy na korzyść samochodu bo mi się nie chce tak daleko chodzić i obawa ze ktoś ukradnie, a drugie to widać ile osób zrezygnowało z rowera i skutera dziś na parkingu było Góra 6 skuterów i kilka rowerów a wcześniej jak było blisko to było ich ponad 20 to już widać ile miejsc zajętych na parkingu a mogło być wolnych. Kolejna sprawa to parking kierowców tir. Stoją w pierwszym rzędzie a auta stoją cały tydzień jak są w trasie ich dać na koniec a rowery i skutery z przodu to tylko 4-5 miejsc w sumie

Pedalarz

I tak (usunięte przez administratora) na koniec parkingu żeby dojść do samochodu więc w czym problem?

Był
@To ja

Ochrona komuchy które myślą ze jak będą szczekać jak pan kazał to myślą ze będą mieć profity. A prawda ze ta cała ochrona jest z w skorumpowana i nieraz przepuszcza ludzi którzy w pewnym układzie i wynoszą komponenty produkcji lub wywożą całe produkty. Ta to jest ochrona co niewianych by zaszczuła a złodzieji nosi na piedestale a do zwykłych ludzi dymi i szuka afer o nawet błahostki.

@To ja

Ludzie którzy niszczą zwykłych ludzi bez przyczyny wyzbywają się wszelkich cech ludzkich. Byle uprzykrzyć życie innym. Nie zasługują na nazywanie ich ludźmi to zwykłe zwierzęta ludzkie.

Oni ogólnie mają poronione pomysły z tymi parkingami. Zwykły fizyczny pracownik który tyra cały dzień ma miejsce parkingowe dwa kilometry od wyjścia ale administracja panowie i panie muszą parkować blisko. Już mnie trafia jak widzę w tej firmie tak nierówne traktowanie pracowników.

Dyskryminacja

Wejście i wyjście pod biurowcem tylko dla elity biurowej. Produkcyjni to z założenia (usunięte przez administratora) więc nie mogą tamtędy wychodzić, a ochroniarz siedzi, czasem śpi i to ma być praca? Na czym ona polega? Na powiedzeniu komuś z biura do widzenia?

Janek

Nie porównuj tego Wieloglowskiego cyrku do zwierząt. Zwierzęta nie zabijają dla zabawy. Zabijają gdy są głodne....

Rafale z k002 nie bądź taki centuś i zasponsoruj żonie jakieś pożądane ubrania a nie tylko nosisz z firmy to podkoszulek to bluzę to polar i dziwne że dla pracowników brakuje. Jak tam zamrażarka pełna po imprezie że spawaczami?

Stasiu

Polecam zarządowi się przyjrzeć majstra na aluminium za niedlugo będzie więcej majstrów niż pracowników którzy siedzą nic nie robią tylko spacerują z jednego kąta do drugiego a pieniądze dają tym którzy nic nie robią a ci którzy mają zapierdol dostają średnia dziwię się że nikt z zarządu tego nie widzi co tam się dzieje...

@Stasiu

Który to tam majstrem został znowu. Rafałek się otacza swoimi cwana bestia jak tak dalej pójdzie wypłynie z akwarium na głębokie wody wraz z Dunajcem.

Stasiu
@Były

Znów pchają pieniądze swoim w kieszeń i się dziela pewnie na parkingu jak parę lat wstecz przez co Rafałek zostal chwilowo zdegradowany ale sprawa ucichła i zaczynają to samo robić mogli by się zainteresować wkoncu w zarządzie czemu jest tak że jeden ma 1400premi a inny za tą samą robotę 2400....

@Stasiu

A komunista siwy co robi ? Przesiedzi pół dnia w budzie... Na innych wydziałach majster normalnie pracuje....

Były

Miną rok (usunięte przez administratora) myśleli ze przegram a ja wygrałem przegraną było by funkcjonować w tej firmie pod kierownictwem Rafałka na K 003 czy pod kierownictwem Łukaszka na K 006. Nie generuje zysku dla tej korporacja co człowiek nic nie znaczy i udowodniłem reszcie ze tak jest dla nich jesteście nikim i jak już nie będziecie potrzebnie to się was pozbędą. Tak samo funkcjonuje to państwo dlatego pozwala na zaistnienie takich bytów wyzysku, cierpienia, niesprawiedliwości, układów, korupcji, kolesiostwa gdzie jeden za ta sama robotę dostaje drugie tyle co drugi jak nie więcej. Skazali mnie wydali wyrok i go wykonali dręczyli, wyśmiewali, kpili, a nawet zrobili mi koronę by wyśmiewać. Ja do koca bylem człowiekiem i stanolem po stronie prawdy walczyłem o siebie i innych bo nigdy nie byłem egoistom. Sprzedać się za pieniądze by już nie być człowiekiem, niszczy nasz świat za pieniądze, brać udział w nieuczciwych praktykach to nie moja gestia. Bo czym jest ten twór i jaki jest sens jego istnienia jeżeli większość tam się źle czuje, jest wyzyskiwana, traktowana podle dziełem boskim czy diabelskim.

Śmierdziele

Kiedy firma zrobi porządek ze smrodziarzami? Palą te faje po kiblach i zostawiają gnój po sobie! Może ktoś się tym w końcu zainteresuje a nie udaje ze mie ma problemu?

Śmierdząca wiesniara

To łap za widły i w pole, dwa tygodnie urlopu i jazda snopki wiązać, snobie.

Ponętna Wieśniacka z Kamionki
@Śmierdząca wiesniara

Ja na urlopie wypoczywam na Mazurach nad jeziorami a nie jak ty roszczeniowy ,nie tolerancyjny chłopku ze wsi w polu lub nad lokalną rzeką z Harnasiem w ręku

@Ponętna Wieśniacka z Kamionki

(usunięte przez administratora) Pseudo ludzie którzy ukrywają się pod postacią ludzi to zwykłe piekielne bestie które myślą ze wygrają te wojnę oni mają pieniądze a my ludzi którzy się nie sprzedają są zdolni do poświęceni wbrew wszystkiemu. Morawiecki i jego bada zbirów.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. - Wielogłowy

• Jak się pracuje w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 371.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 261, z czego 47 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 142 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.