Siegenia _Aubi

Kluczbork

Opinie o Siegenia _Aubi

Joanna

Nie do końca rozumiem Twoja wypowiedź @walduswedkarz. Wczesniej rozmawialiśmy o dyrektorze Siegenia _Aubi nierozwiązanych przez niego sprawach. Możesz odnieść sie do tego albo bardziej wyjaśnić swoją wypowiedź?

Walduś. wędkarz

Harujemy za grosze ale na szczeście daje się kierownika burAKA zrobić w babuko i na rybkach odpocząć coś pohandlować na lewo akcesoriami i żyjemy

Joanna

Piszesz o braku odzewu tutaj na forum @qwerty, czy Ty sam osobiście zgłaszałeś się do dyrektora i jakoś próbowałeś rozwiązać sytuację, którą opisywałeś? Jeśli o tym pierwszym to rzeczywiście przydałby się tutaj komentarz ze strony Siegenia _Aubi, i ich wytłumaczenie na roszczenia osób zatrudnionych.

qwerty

@Joanna nikt się nie odezwał do dzisiejszego dnia :) takie zachowanie ze strony dyrektora handlowego i kierownika regionalnego świadczy tylko o braku kompetencji danych osób na ich stanowiskach. Ich pozycja w tej firmie to pomyłka.

Joanna

@Numer obozowy to dość poważne oskarżenia wysuwane w stronę dyrektora. Czy powyższa sprawa była w jakiś sposób wyjaśniana poza forum? Warto przed postawieniem takich kroków, postawić na negocjacje i dać znać tutaj na forum, jak Siegenia _Aubi zachowała się w takiej sytuacji.

Joanna

@qwerty usłyszałaś już odpowiedź od firmy? Udało Ci się przedstawić przygotowaną prezentację? @Numer Obozowyco sprawia, że używasz takich porównań? Jak wygląda praca w firmie?

Numer Obozowy
@Joanna 01.03.2017 14:18

Dowiem się najpierw czy mogę umieścić nagranie wypowiedzi dyrektora Waldemara P. w sieci na temat wymagań ustawiaczy i leaderów grup z roku 2012 lipiec 10 , dotyczących nacisku na pracowników ,a później dodam coś od siebie - bo mam do powiedzenia wiele.

Numer Obozowy

Wiecie co ? Jak oglądam "Listę Schindlera " to w 86:00s minucie zaczyna się scena która przywodzi mi na myśl to co widać w tym miejscu pracy na co dzień , tyle że polscy karierowicze zawiadujący produkcją - których ja nazywam Sonderkommando (postaci z obozu w Brzezince), na szczęście nie mogą zrobić tego co ma miejsce w 89:10s minucie filmu , ale mają szereg kar innego rodzaju. Szczerze nie polecam zatrudnienia się osobom o słabej psychice .

Basia
@Numer Obozowy 03.01.2017 16:00

Prawda.S.D

qwerty

Dział handlowy śmiech na sali. Rozmowa rekrutacyjna na PH. Po rozmowie masz zrobić prezentację na temat firmy i przygotować się na ostateczny etap o którym sami poinformują w ciągu tygodnia. Mają się odezwać. Uczysz się co chwila o firmie w nadziei na rozmowę. Nie odzywają się wgl. Dzwonisz, pytasz i dostajesz informację, że trzeba czekać i poinformują kiedy będzie ostateczny etap przy okazji zaznaczając, że to w ciągu dwóch tygodni bo niby wszyscy na wyjazdach. I tak minęło kilka miesięcy bez odzewu. Strasznie niepoważne zachowanie. Świadczy to ewidentnie o firmie i dyrektorze handlowym tej firmy. Nie polecam.

Alam

No ja uwazam, że tutaj wszystko jest w porządku, dużo słyszałem właśnie o pracy w Kluczborku i nie ma co narzekać, bo po prostu dobra i pewna praca to jest

gonzo

Firma to oszuści poszukują automatyków i tylko dupe zawracają porzadnym ludziom a potem człowiek jedzie do Niemiec postac przy maszynie bo niemcy maja ich gdzieś firma nie warta polecenia fachowców szkoda czasu ściągają stare złomy z niemiec do polski i się tym szczycą w zakładzie wszystko się sypie cud że w ogóle funkcjonuje w dodatku prezes zarozumiały jakby wszystkie rozumy pozjadał odrazm komu kolwiek

rychu

praca na 3 zmiany tak? jak to wygląda? co rozumiecie przez zarobki ok? można liczyć na 3 brutto?

kura
@rychu 03.06.2016 11:04

zależy od działu ale raczej w sezonie na 3 zmiany, przy pełnym etacie średnio 1800 zł, zależy czy grupa wyrobi normę, a teraz jest bardzo ciężko dla nowych pracowników a starzy nie maja siły pomagać bo ciężko swoje zrobić

jaklb

Do kandydatów na pracowników produkcji: naszykujcie się ma wysokie normy, stres w pracy i szykanowanie ze strony innych pracowników. Ale zarobki ok. Pozdrawiam.

peter

jakiś czas temu luty 2016 było ogłoszenie na kierownika produkcji siegenia, SAP, niemiecki i doświadczenie w produkcji, chyba dalej szukają wie ktoś może kto jest obecnie i jak to stanowisko wygląda?

stefan
@peter 08.04.2016 12:07

pytasz, bo zostałeś zaproszony na rozmowę:)?

semira
@peter 08.04.2016 12:07

ogłoszenie musi być , ale to są stanowiska tworzone dla członków rodziny bądź znajomych , tych którzy obecnie sa przy korytku, przynajmniej tak to wygląda - bo oficjalnie przecież tak nie można

Nowy

Szukam pracy. Czy Siegenia to duża firma? Ile osób tu pracuje na produkcji?

pzdr

Samo to, że szukają cały czas ludzi do pracy o czymś świadczy... Zapewniam was, że to nie jest kwestia rozwoju firmy.

aneta1983

szukam pracy

Banan

Zależy na jaką trafi się grupę.Praca ogólnie nie jest ciężka i nie jest zła. Gorzej znieść[usunięte przez admina] ludzi,którzy tam pracują.

Zostaw opinię o Siegenia _Aubi - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siegenia _Aubi