Opinie o Siegenia _Aubi w Kluczbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Siegenia _Aubi, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siegenia _Aubi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siegenia _Aubi w Kluczbork

Adam Nowy wpis

A rozmowa o prace jest także w języku angielskim?

SIEGENIA Nowy wpis
@Adam

Dzień dobry, Wiodącym językiem obcym w naszej firmie jest język niemiecki. Natomiast większość rozmów rekrutacyjnych odbywa się w języku polskim. Pozdrawiamy, Zespół SIEGENIA

Ania Nowy wpis

Jak tam jest w tej firmie pracownik na start ile dostaje na rękę? Jakieś premie zmiany ile zmian?

SIEGENIA Nowy wpis
@Ania

Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 77 447 77 31. Pod tym numerem udzielamy wszystkich informacji dotyczących procesu rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół SIEGENIA

Monika

Jak z językami w tej firmie? Trzeba znać dobrze angielski?

zabkaaa234.
@Monika

nie trzeba .

Kamila
@zabkaaa234.

@zabkaaa234. Fajnie, że odpowiadasz. Słyszałam, że produkcja działa, zastanawiam się, czy przyjmują teraz nowych ludzi na okucia. Podpowiesz?

Marek K.
@Monika

Jak krztałtują się zarobki w Aubi? jaka stawka godzinowa lub miesięczne? jakieś dodatki?

Irek

Jeśli chodzi o zarobki to są uzależnione od wielu elementów. Ale duże znaczenie ma doświadczenie oraz zadowolenie firmy z pracownika.

Misiek
@Irek

przykładowo podaj, czy warto aplikować..bo z wypowiedzi nie wynika zupełnie nic...

Piter
@Irek

Jak obecnie wygląda praca w siegenia? trudna i męcząca fizycznie? ile można zarobić? wszystkie działy na 3 zmiany czą jakieś 1 zmianowe?

henders
@Irek

podaj przykładowe kwoty a nie filozofię firmy...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Handlowiec

Witam, jak tu jest w dziale handlowym? Jakie warunki? Pozdrawiam

heniek

Jak wyglądają zarobki w siegenia? za podstawowy wymiar czasu pracy ?wiem tylko ze praca niestety na 3 zmiany ;/

Misiek

Wiam jak z zarobkami w Siegienia? ile można zarobić w 168 g miesiącu?Jak wyglądają premie, albo nadgodziny? jak wygląda urlop(kiedy się chce, czy są jakieś przymusowe wypychania podczas przestoju)? Praca mecząca fizycznie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Siegenia _Aubi?

Jasiek

Dobra praca i już spokój na forum?

Joanna

Nie do końca rozumiem Twoja wypowiedź @walduswedkarz. Wczesniej rozmawialiśmy o dyrektorze Siegenia _Aubi nierozwiązanych przez niego sprawach. Możesz odnieść sie do tego albo bardziej wyjaśnić swoją wypowiedź?

Walduś. wędkarz

Harujemy za grosze ale na szczeście daje się kierownika burAKA zrobić w babuko i na rybkach odpocząć coś pohandlować na lewo akcesoriami i żyjemy

Joanna

Piszesz o braku odzewu tutaj na forum @qwerty, czy Ty sam osobiście zgłaszałeś się do dyrektora i jakoś próbowałeś rozwiązać sytuację, którą opisywałeś? Jeśli o tym pierwszym to rzeczywiście przydałby się tutaj komentarz ze strony Siegenia _Aubi, i ich wytłumaczenie na roszczenia osób zatrudnionych.

qwerty

@Joanna nikt się nie odezwał do dzisiejszego dnia :) takie zachowanie ze strony dyrektora handlowego i kierownika regionalnego świadczy tylko o braku kompetencji danych osób na ich stanowiskach. Ich pozycja w tej firmie to pomyłka.

Joanna

@Numer obozowy to dość poważne oskarżenia wysuwane w stronę dyrektora. Czy powyższa sprawa była w jakiś sposób wyjaśniana poza forum? Warto przed postawieniem takich kroków, postawić na negocjacje i dać znać tutaj na forum, jak Siegenia _Aubi zachowała się w takiej sytuacji.

Joanna

@qwerty usłyszałaś już odpowiedź od firmy? Udało Ci się przedstawić przygotowaną prezentację? @Numer Obozowyco sprawia, że używasz takich porównań? Jak wygląda praca w firmie?

Numer Obozowy
@Joanna

Dowiem się najpierw czy mogę umieścić nagranie wypowiedzi dyrektora Waldemara P. w sieci na temat wymagań ustawiaczy i leaderów grup z roku 2012 lipiec 10 , dotyczących nacisku na pracowników ,a później dodam coś od siebie - bo mam do powiedzenia wiele.

Numer Obozowy

Wiecie co ? Jak oglądam "Listę Schindlera " to w 86:00s minucie zaczyna się scena która przywodzi mi na myśl to co widać w tym miejscu pracy na co dzień , tyle że polscy karierowicze zawiadujący produkcją - których ja nazywam Sonderkommando (postaci z obozu w Brzezince), na szczęście nie mogą zrobić tego co ma miejsce w 89:10s minucie filmu , ale mają szereg kar innego rodzaju. Szczerze nie polecam zatrudnienia się osobom o słabej psychice .

Basia
@Numer Obozowy

Prawda.S.D

qwerty

Dział handlowy śmiech na sali. Rozmowa rekrutacyjna na PH. Po rozmowie masz zrobić prezentację na temat firmy i przygotować się na ostateczny etap o którym sami poinformują w ciągu tygodnia. Mają się odezwać. Uczysz się co chwila o firmie w nadziei na rozmowę. Nie odzywają się wgl. Dzwonisz, pytasz i dostajesz informację, że trzeba czekać i poinformują kiedy będzie ostateczny etap przy okazji zaznaczając, że to w ciągu dwóch tygodni bo niby wszyscy na wyjazdach. I tak minęło kilka miesięcy bez odzewu. Strasznie niepoważne zachowanie. Świadczy to ewidentnie o firmie i dyrektorze handlowym tej firmy. Nie polecam.

Alam

No ja uwazam, że tutaj wszystko jest w porządku, dużo słyszałem właśnie o pracy w Kluczborku i nie ma co narzekać, bo po prostu dobra i pewna praca to jest

gonzo

Firma to oszuści poszukują automatyków i tylko dupe zawracają porzadnym ludziom a potem człowiek jedzie do Niemiec postac przy maszynie bo niemcy maja ich gdzieś firma nie warta polecenia fachowców szkoda czasu ściągają stare złomy z niemiec do polski i się tym szczycą w zakładzie wszystko się sypie cud że w ogóle funkcjonuje w dodatku prezes zarozumiały jakby wszystkie rozumy pozjadał odrazm komu kolwiek

rychu

praca na 3 zmiany tak? jak to wygląda? co rozumiecie przez zarobki ok? można liczyć na 3 brutto?

kura
@rychu

zależy od działu ale raczej w sezonie na 3 zmiany, przy pełnym etacie średnio 1800 zł, zależy czy grupa wyrobi normę, a teraz jest bardzo ciężko dla nowych pracowników a starzy nie maja siły pomagać bo ciężko swoje zrobić

Zostaw merytoryczną opinię o Siegenia _Aubi - Kluczbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Siegenia _Aubi
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ossowskiego 64