Opinie o Rolmet w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rolmet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rolmet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolmet w Jelenia góra

Krystyna Nowy wpis

To sprawdzone ze pracownicy mieli jakieś problemy z szefem? Nie wiem za bardzo co oznacza ze jest nieogarnięty ale chłopaka tak teraz tyraja ze raczej wszędzie będzie mu lepiej zakładam ze nawet tutaj

Klient Nowy wpis

Firma nie godna polecenia bardzo ciężki kontakt telefoniczny, czekamy koło 8 miesięcy na reklamację (jedna z rolet przestała działać) łaskawie przyjechali zobaczyć co się stało, stwierdziło że coś się popsuło i muszą zamówić część zmienna i od 8 miesięcy cisza nie odbierają telefonów

Henry Nowy wpis

@KOMARNO To nie jest właściwe miejsce do składania reklamacji,ale to może konkurencja inspiruje do wpisów?

KOMARNO Nowy wpis

Omijać tą firmę szerokim łukiem Brak słów o fachowości.usunięcie usterek trwa już ponad rok. Przypuszczam że skończy się w sądzie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rolmet. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Spawacz - Ślusarz?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Kpina

Firma żart..."szef" żart... Ogólnie jak ktoś chcę udawać że pracuję to polecam..(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. Jeżeli chodzi o obsługę klienta to z ludźmi którzy tam pracują a zwłaszcza z nieogarniętym szefem dobrze być nie może...klienci uciekają nawet ci stali.

Popelina
@Kpina

Czyżby komuś nie wsmak prawda że się poskarżył na komentarze?? Lepszego dowodu nie trzeba. (Usunięte przez administratora) brawo

@Kpina

Firma to nie tylko szef, prowadzenie firmy to nie jest prosta sprawa. Nie wiem na jakiej podstawie wypisuje Pan/Pani takie rzeczy. Proszę konkrety.

@Kpina

Witam. Nie wiem kto tu wypisuje te bzdury o szefie Rolmetu i jaki jest tego powod.Powiem tylko tyle , ze jest to bardzo porzadny czlowiek i mialem okazje pracowac dla jego firmy .Trudno dzisiaj o dobrych ludzi do pracy i mysle , ze to jest glowny problem firmy.Kazdy oczywiscie jest najlepszy jak sie przymuje tylko pozniej okazuje sie jednak , ze tak naprawde nie ma pojecia o wykonywanej pracy. Taka niestety jest prawda , ze nie kazdy nadaje sie do tej branzy.Szef wszystkiego nie zrobi sam , a szkoda bo wtedy nie mialby reklamacji.

Propaganda
@many

Bzdury... widać że trzeba prosić o komentarze pracowników czy kolegów aby bronić swoich czterech liter? Konkrety są takie że konkretne wypowiedzi są cenzurowane bo prawda w oczy kole i tyle.. możecie się zasłaniać głupotą ale i tak większość firm omija was szerokim łukiem..i nie wypisujcie tu jak to jesteście oburzeni krytyką bo już wstyd.

@Propaganda

Przykro mi ,ale nie moge sie zgodzic z szanownym kolega/kolezanka z w/w wypowiedzia.Nikt mnie nie prosil zeby napisac prawde o rozgoryczonych pseudo-monterach albo pseudo-przedstawicielach albo pseudo-pracownikach.Znam czlowieka i wiem ,ze to porzadny gosc.Problem polega na tym ,ze za dobry dla ludzi jest i dlatego psy na nim wieszaja.Osobiscie pracowalem z nim i prawde mowie ,ze to good man.Produkuje chlopak bramy i rolety i bardzo dobrze ,ze sie odwazyl cos zrobic i tylko tak dalej.

Danuta

Ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji lub pracuje w dziale handlowym lub eksportu? Widzę, że szukają pracowników http://segme.pl/kariera/ Czekam na info jak wygląda u nich rekrutacja.

Stefi

Dokładnie firma jak.i towar nie godny polecenia.Działaja na zasadzie sprzedac bubel i miec wywalone na klienta .Szef tej firmy podczas problemu nie odbiera telefonów ,kontakt z nin sie urywa.Omijać z daleka.

Miłosz

Podpowiedzcie czy trudno dostać się do pracy w firmie? Jak prowadzą rekrutacje?

Żul
@Miłosz

Nawet żul by się dostał

On
@Żul

Ja sie nie dostalem i czuje sie urażony bo nawet zul ma wieksze szanse lodemnie, i ja nie pije prawie.

...
@Miłosz

Przychodzisz siadasz...jak z gęby jakoś wyglądasz i umiesz się odezwać to prawie na bank masz robotę. Gratulacje właśnie dałeś się nabić w butelkę...normalny człowiek po tygodniu ucieka, chyba że nigdzie indziej kogoś nie chcą to wtedy zostają...sami "fachowcy".

Un
@...

To wyjasnia sprawe juz wiem dlaczego sie nie dostałem. BRZYDKI STRASZNIE JEZDEM.

@Żul

Proszę się zastanowić co Pan/Pani pisze?. W tym momencie obraża Pan ludzi,którzy ciężko pracują a nie ślizgają się przez życie .Jesteśmy firmą produkcyjną i mamy swoje wymagania co do wykształcenia, umiejętności i podejścia do pracy .

Steffi

Witam Zdecydowanie nie polecam firmy Segme dawna Rolmet Towar totalny bubel .Dzialaja na podzeapolach Aluprof ale jakosc wykonania bram.i rolet katastrofa.Po zgloszeniu problemu wlasciciel olewa totalnie klienta,brak pomocy ,nie odbiera w ogóle telefonów. Omijac te firme z daleka.

@Steffi

Dzień dobry. Nie zgadzam się z tą krzywdzącą dla nas opinią.Czy wystąpił Pan/Pani z oficjalną reklamacją do nas?, nie jest też prawdą ,że nie ma żadnego z nami kontaktu, biuro pracuje na pełnych obrotach i żadnego zgłoszenie nie lekceważymy.

golec orkiestra

Lubię atmosferę w Rolmet za: ekipa

Feliks

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci. Chciałbym tu pracować.

Rodo
@Feliks

Chyba będzie wakat bo jeden z zatrudnionych rozsyła cv po firmach w branży. Wszyscy sobie przesyłają tą egzotyczną aplikacje, bo facet umieścił półnagie foto z basenu z uroczym uśmiechem w cv.

Oszukanu

Beznadziejna firma!!! pan Emil jesli napotyka problem nie odbiera telefonów, jego wspolpracownicy tez! Boi sie przyjechac na adres gdzie jest problem z jego oknami, a jego pseldo fachowcy z certyfikatem nie daja rady usunąć usterki. Zmiana nazwy firmy wynika pewnie z wieloma negatywnymi opiniami. Nie polecam tej firmy Dziadostwo!!!

obiektywny
@Oszukanu

Nie wierzę w to ten Pan Emil jest raczej w porządku. Nawet na tym wątku się wypowiadał - ma wszystko pod kontrolą. Może był po prostu na urlopie? Złożyłeś formalną reklamację? Często jest tak, że ktoś się pieniaczy a nie dopełnił podstawowych procedur. Nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku - ale prawnie sprawa wygląda tak, że składasz pisemną reklamację i gwarant odpowiada w ciągu 14 dni. Tu piszesz o jakichś telefonach... a przecież porządna firma ma ades, telefon, e mail i ma dział a nie wylącznie jednego Pana Emila który niby musi rozmawiać z każdym o wszystkim.

Henry

Jak sie pracuje? warto aplikować?

Nickielski

Rolmet nadal istnieje tylko pod inną nazwą. Jak wejdzie się do CEIIDG to po nazwą SEGME znajdzie się następującą historię Data zmiany we wpisie: 2018-01-05 Stara wartość: P.H.U. ROLMET S.C. Emil Kopaczel Anna Kopaczel Nowa wartość: Emil Kopaczel Wspólnik Spółki Cywilnej SEGME Tak więc od stycznia 2018 ROLMET to SEGME, a SEGME to nadal Ci sami ludzie co ROLMET.

SEGMENT WRZEŚNIA
@Nickielski

A co na to producent bram z Wrześni firma SEGMENT? To ewidentny plagiat.

@Nickielski

Ludzie ! Rolmet czy Segme co to za roznica dla Was .Chcecie nic nie robiac zarabiac ?i dlatego sensacji szukacie?Do roboty i nie jeczec mi tu

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Dominika

@many Rozumiem, dziękuję za Twój komentarz. Jak długo jesteś zatrudniony w rolmet? I na jakim stanowisku? Czy ta firma proponuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe?

Dominika

@many Twoja opinia może być trochę niezrozumiała dla innych użytkowników forum. Czy zatem w prosty sposób mógłbyś się wypowiedzieć o rolmet? Jak jest specyfika pracy w tej firmie? Jakie proponują warunki zatrudnienia? Twoje uwagi mogą okazać się przydatne osobom, które planują do nich aplikować.

Napisalem.Wystarczy pracowac

Dominika

Co możecie powiedzieć o zmianach jakie zaszły w rolmet? Czy wpłynęły one również na osoby zatrudnione w tej firmie? Zachęcam pracowników o przedstawianie swoich opinii dotyczących aktualnych warunków zatrudnienia i innych ważnych aspektów pracy zapewnianych przez pracodawcę.

Many
@Dominika

Jak wstawisz 17 szt. okien za jeden dzien i to sam to porozmawiamy o warunkach i zarobkach.Zarabiac kazdy chce tylko do roboty nie ma nikogo.Pracowalem dla Emila/szef ROLMETU/ i mozna bylo zarobic nawet 12 tysiecy za miesiac, ale jak sie robic nie chce to lepiej ponarzekac i bzdury wypisywac.Robert Many

@Dominika

Otoczenie rynkowe przekształcające się coraz szybciej i umacniająca się konkurencja wymuszają stałą transformację przedsiębiorstwa SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego. Kierunki tych zmian stają się z czasem coraz bardziej nieoczekiwane, a tempo rośnie. Przedsiębiorstwo SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego zarządza zmianą by móc właściwie odpowiedzieć na te zjawiska. Proces zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego podzielić można na kilka etapów. 1. Poznanie i zdefiniowanie okoliczności zmiany w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego, które mogą mieć charakter wewnętrzny, jak i zewnętrzny. 2. Zdefiniowanie z góry celu i ram przekształceń. 3. Zaplanowanie procesu, w tym precyzyjne wskazanie uczestników zmian i obszaru działań z uwzględnieniem czynników warunkujących skuteczność zmiany w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego. 4. Wdrożenie zmian z wykorzystaniem wszystkich powyższych czynników. 5. Zadbanie o trwałość efektów. W dzisiejszych czasach zarządzanie zmianą w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego oraz sprawne wprowadzanie nowych, lepszych rozwiązań stało się warunkiem sine qua non istnienia przedsiębiorstwia SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego na rynku. Zarządzanie zmianą w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego to proces, którego żadne przedsiębiorstwo działające w dzisiejszej praktyce gospodarczej nie uniknie. Od prawidłowego przeprowadzenia zmiany w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego niejednokrotnie zależeć może przyszłość przedsiębiorstwia SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego i jej pracowników. Za kluczowe czynnikami sukcesu w procesie zarządzania zmianą w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego można uznać: • oparcie zmiany w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego na klarownej, jasnej strategii ogólnej i strategii zmiany w przedsiębiorstwie SEGME ROMET i co tam jeszcze fajnego oraz • uwzględnienie w procesie transformacji czynników twardych, a dopiero później miękkich. Bez stosowania się do tych wskazówek niezwykle trudno zakończyć proces transformacji z sukcesem. Można go oczywiście odłożyć w czasie, albo przejść obok niego.

Dominika

Dosyć mało osób udziela się na tym wątku. Ale ktoś z Was może wie, jakie warunki pracy panują obecnie w Rolmet? Czy sytuacja uległa poprawie, a może jeszcze bardziej się pogorszyła? Prowadzą w tym momencie procesy rekrutacyjne? Wszelkie Wasze uwagi mogą przyczynić się do pomocy osobom, które potrzebują opinii na temat tego pracodawcy.

dominik
@Dominika

To właśnie Fabryka ROLMET vel Fabryka Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego jest najchętniej wskazywana jako potencjalne miejsce pracy. Jednocześnie jest to fabryka, która traktowana jest jako bardzo przyszłościowa Wykształcenie Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego niekoniecznie muszą ukończyć studia o specjalności związanej stricte z fajnością. - Często wystarcza dowolna uczelnia i kierunek obejmujący jeden z takich przedmiotów jak matematyka, medycyna, statystyka, informatyka oraz język senegalski. Niemniej jednak ukończone studia stanowią duży plus w CV. Kompetencje w cenie Ze względu na fakt, iż praca w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego to bardzo szeroki sektor obejmujący wiele stanowisk trudno mówić o uniwersalnym zestawie kompetencji predysponujących do pracy w tej fabryce, poza absolutną koniecznością posiadania zdolności abstrakcyjno-logicznego myślenia. W pracy tej sprawdzą się osoby o dużych zdolnościach analitycznych, lubiące liczby, skrupulatne i dokładne. Jeżeli jest to praca z dużą ekspozycją na współpracę z klientami, to bardzo istotne są kompetencje miękkie w postaci dużej otwartości na ludzi, komunikatywności oraz talentu do nawiązywania pozytywnych relacji. Kandydaci chcący wybrać tę ścieżkę powinni dodatkowo posiadać dobrze rozwinięte zdolności sprzedażowe. Należy również pamiętać, że praca tutaj, to praca wymagająca dużej uczciwości. Ważne jest zatem bardzo uczciwe i transparentne podejście do pracy u każdego z kandydatów starających się o pracę. Wachlarz stanowisk Szerokie spektrum stanowisk, jakie mieszczą się w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego możemy podzielić na kilka grup. – Jedną stanowią stanowiska związane ze sprzedażą i obsługą klienta – są to m.in.: opiekun klienta, specjalista ds. obsługi klienta. Kolejną grupą są managerowie placówek/oddziałów - celem tych stanowisk jest sprzedaż i nastawienie na utrzymanie klienta. Oprócz tego wymienić trzeba dział analityczny czy departament controllingu i przynależne do nich takie stanowiska jak analityk produkcji, fabrykant, nastawiacz robotów produkcyjnych czy analityk systemowy (IT) . Może to być ciekawy obszar zainteresowań dla wszystkich zainteresowanych. Typowa ścieżka kariery W związku z dużym zakresem prac wykonywanych nie sposób określić jednoznacznej ścieżki kariery w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego.- Praca tu daje różnorodne możliwości i kierunki rozwoju. Często jest tak, iż podjęte w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego praktyki ukierunkowują dalszy rozmów zawodowy, i tak na przykład odbywając staż w pionach wsparcia, czy w centrali najbardziej prawdopodobne jest, że dalszy rozwój pracownika będzie kształtował się w tych miejscach. Niemniej jednak należy pamiętać o tym, że sam Rolmet vel Segma czy cokolwiek fajnego daje wiele możliwości i różnorodnych kierunków rozwoju – ważne jest zatem, aby poznać jak najwięcej obszarów i zdecydować, który kierunek warto byłoby kontynuować. Przykład ścieżki kariery w zakresie stanowiskach sprzedażowych: - pierwszym krokiem jest zazwyczaj doradca klienta bądź stanowisko z obsługą. Następnym krokiem może być stanowisko doradcy klienta VIP/ Zamożnego, później managera zespołu albo dyrektora placówki. Ostatnie szczeble to np. dyrektor regionu lub sprzedaży. Ta ostatnia funkcja jest związana z liniami produktów. Szansa na wymarzoną pracę Jeśli ktoś poważnie myśli o dołączeniu do grona Rolmet vel Segme czy cokolwiek fajnego oczywistym jest, iż jak najwcześniej powinien inwestować czas w odbywanie praktyk i staży, także poza obowiązkowym zakresem narzuconym przez program studiów. Zawsze warto wykazywać się inicjatywą (koła naukowe, organizacje studenckie itd.), ponieważ ta zawsze jest premiowana przez pracodawców. Co więcej? - Coraz częściej, duże znaczenie ma znajomość języków obcych, zwłaszcza senegalskiego, dlatego jeżeli nie możemy pochwalić się żadnymi certyfikatami, to pamiętajmy o tym, aby rzetelnie określić poziom znajomości danego języka. Kolejnym istotnym czynnikiem, który może zwiększyć możliwość otrzymania pracy w Fabryce ROLMET vel Fabryce Przyszłości SEGME vel cokolwiek fajnego jest znajomość programów czy systemów komputerowych, dlatego warto już w czasie studiów poszerzać swoją wiedzę z zakresu m.in. Excela, Accessa, czy innych narzędzi IT np. programowanie VBA.

Wielka szkoda Emil...

Kiedy Żydówka zmienia nazwisko - wtedy kiedy wychodzi za mąż. Kiedy Żyd zmienia nazwisko - wtedy kiedy splajtował. Chylę czoła przed Narodem Żydowskim, z wielką przyjemnością czytam ich książki i dowcipy. Są bardzo mądre, pełne dystansu i humoru. Nie można im odmówić też - a może przede wszystkim - mądrości życiowej. Pan Gierszewski - założył firmę Drutex, i jej nazwa nie kojarzy się z oknami. Pan Wiśniowski - mistrz exportu nie odpuścił "ś" i ski nawet na niemieckim rynku. Pan Emil, właściciel Rolmetu - ocenił, że wśród jego klientów, nazwa jego doświadczonej rynkowo zbankrutowała. Szkoda. Dzisiaj Rolmet, jutro Metrol, pojutrze Seme, popojutrze Hurtownia Pomidorów. Skoro właściciele nie wierzą w markę, którą budowali tyle lat - jak mają w nią wierzyć pracownicy - nie mówię o klientach.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolmet - Jelenia góra

Rolmet
2.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • ul. Wincentego Pola 6
    58-500 Jelenia góra