Opinie o Call Center Inter Galactica w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Call Center Inter Galactica o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Polska

Julita

Firma która naprawdę nie jest godna polecenia zarobki naprawdę Šmieszne umowa zlecenie brak możliwości umowy o pracę program pięcia się do góry w firmie to stanowisko sukcesora co jest gorszym stanowiskiem od zwykłego doradcy zarabia sie po prostu mniej wielka rotacja pracowników menadzerowie sami odchodzą a tej Firmy coż można powiedzieć zwykle call center bez perspektyw fajne były kiedyś zarobki teraz to już drobne pieniądze jeśli chodzi o premię oraz godziny nie polecam tam podjęcia pracy

Niedźwiadek43

Stanowczo nie polecam tej pracy. Jak noga Ci się powinie, masz gorszy okres to od razu siadają Ci na psyche. Tną godziny pracy mimo, że nie robisz nawet 30 godzin tygodniowo a potrzebujesz trochę pieniędzy. To jest efekt rotacyjny. Górze nie zależy na szacunku do pracowników. Odejdą najlepsi - weźmiemy i przeszkolimy nowych, niczego nie świadomych jeleni. Też mi się kiedyś wydawało, że ta praca jest super, indywidualny grafik i wszystko fajnie - nie dajcie się temu zwieść. Po tym jak zwolniono najlepszego pracownika lokalizacji, bo zwyczajnie za dużo wiedział, to.. nie mam pytań:) Podsumowując: wszystkiego w życiu trzeba próbować, ale tej (jakże wątpliwej) przyjemności zwyczajnie wszystkim ODRADZAM.

Odział Gdynia odradzam
@Niedźwiadek43

Pięknie powiedziałeś każdy wie kto tym pracownikiem był D.N bądź W. CH chyba nawet kojarzę osobę która mogła to napisać Tak byłem najlepszym pracownikiem wraz z osobą która mnie przeszkoliła serdecznie ta osobe pozdrawiam panie Wojtku wszystkiego dobrego wiedzę mam wielką na temat tej firmy dlatego zostałem zwolniony biłem rekordy na ccig na projekcie first data polcard każdy kto tam pracował równiez o tym wie że zawsze jak ktoś potrzebował pomocy to mu pomagałem dzięki kolego że dostałeś taka opinię ale firma ma takie podejście Jak wspomniałeś tego nic nie zmieni można pracować po 12 h dziennie starać się bardzo ale jak niema tzw 0.14sph to już cię straszą że cię zwolnią co za tym idzie zamiast dać ci instruktarz podszkolić żeby dobrze szło pracownikowi to go cisną psychicznie przeżyłem to wiele razy w tej firmie poznałem wiele technik sprzedaży była fajna przygoda ale te nicki typu pani Malinka to. Szczyt chamstwa wiem kto to napisał szczyt chamstwa ale czego można się spodziewać po pani A. W bądź A. S Pani A. S Uczyła się przy mojej skromnej osobie a że zawsze nie mogła mi dorównać to się mści na forum tfu na ciebie kochanie

@Odział Gdynia odradzam

Ani nie A. S ani A. W. Fajnie że stawiasz się na forum w świetle człowieka bardzo LOJALNEGO w stosunku do pracy. Ale spoko. Każdy wiedział i widział jak wyglądała twoja praca pod koniec... Szkoda moich słów na ten temat. ŻENADA

@Niedźwiadek43

Cięcie godzin nie wynika z tego że ktoś jest słabszy. Cięcie godzin jest odgórnie, nie zależne od menadżerów. SZACUNEK DZIAŁA W DWIE STRONY.

@Malinka

Malinka nie tobie oceniać moja pracę podajesz moje inicjały a sama nie jesteś wstanie podać swoich bo mówisz po prostu brednie nic więcej leci (usunięte przez administratora) burza z waszej strony zresztą jak zawsze niczego dobrego nie można się spodziewac po tej firmie Co Do mojej pracy osoby które się szkoliły słuchał moich rozmów to chyba ci wystarczy amebo umysłowa żeby zamknąć Bużke

@Malinka

Cięcie godzin nie pozwala pracownikowi zarobić doskonale o tym tym wiecie cały czas są szkolenia bo nie szanujecie swoich ludzi szukanie baranów którzy Będa sprzedawać badziew na zimnej bazie naszczęcie koszmar który można z wami przeżyć już się zakończył

@Malinka

Pięknie kłamiesz ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

@Malinka

Także uprzejmie doniósł prawda gdzie trzeba Malinka

Ciekawa

A jak jest w Ccig w Częstochowie?

@Ciekawa

Wyraźnie widać, że chciałabyś rozpocząć pracę w Call Center Inter Galactica - to oczywiście bardzo dobrze. Pamiętaj, iż jeśli zdarzy się tak, że nikt Ci tu nie odpowie, to z takim pytaniem możesz już śmiało zwrócić się bezpośrednio do nich. Tu masz kontakt: https://ccig.pl/kontakt/ Daj Nam później znać, co postanowiłaś.

Nowa
@Julita

Dzisiaj miałam certyfikacje i jestem na Maxa zadowolona. GORĄCE POZDROWIENIA DLA CAŁEJ KADRY CCIG Częstochowa

Wyjątkowy pracownik

Dzień dobry dodaje opinię na temat ccig w oddziale Gdynia 1. atmosfera przypomina cyrk 2.nie kompetętni menadzerowie 3.nie polecam firmy 4 zgadzam się 100 poracetach z opiniami poniżej 5.odradzam tam pracować stanowaczo słabe pieniądze małe premieki 6.kazdego mogą wyrzucić z dnia na dzień 7.masowe zwolnienia 9.brudne stanowiska pracy 10 .wieli nacisk psychiczny na konsultantów 11. Wyzwiska 12 plotki 13. Firma żart

Prawda smutna prawdziwa

Dzień dobry chciałqm.dodac opinię na temat ccig w Mieście Gdynia zacznijmy od samego poczatku tam może. Pracować. Każdy chyba nawet. Osoba upośledzona pracowałam tam dwa lata widziałam naprawdę wiele od malowania maenadzeröw na sprzedaż pod. Grożba zwolnienia z pracy byłam świadkiem. Masowego zwalaniania ludzi bez powodu umowa to. Šmieciówka Czyli zlecenie nadające się do do niczego nikomu nie muszę tłumaczyć jak to wygląda na sali panuje niesamowity hałas wrzask klienci się skarżą na wrzask Oczywišcie powiem wam di czego jesteście zmuszeni do wyciągania danych osobowych przez telefon do umów zobowiących jest dużo osób w szczególności fałszywych znam historie chłopaka którego wrzucili za błędy. Systemowe był w pierwszej trójce najlepj sprzedających ludzi na firmie charował jak wół godzina 8-20 przez wiele miesięcy odeszłam z projektu first data polcard Ponieważ osoba z wielkim došwidzeniem osoba która się poświęcał pracy została zwolniona w ciągu kilku nastu minut każdy na firmie wie kto tego chciał Najbardziej pani Gabriela lustyk obecna trenerka otyła nie sympatyczna osoba z bardzo złym charakterem krzywadzaca niewinnych ludzi oraz szef lokalizacji chłopak był pomocny wygadany bardzo miły każdy go lubił oprócz poszczególnych ludzi którzy zadrošcili mu obecnych wyników jego mandzerem był pan daniel osoba mało. Sympatyczna nie polecam z nim rozmawiać rósnwzniez

Zygi

Praca jak praca manager udaje,że jest wkurwiony itd. Zarobki ponoć tragedia a w styczniu ktoś zarobił ponad 7000 brutto xd nie znam typa dokładnie, ale wyniki widziałem jego i nie sciemniam koleś wykrecil rekord ccig niby pracuje tam rok, ale ja go widziałem pierwszy raz w grudniu o.o Ogólnie polecam jaknajbardziej ;)

taka jest prawda
@Zygi

hahahahahaha w tej firmie nikt nigdy nie zarobil wiecej niz 3500 i ja znam jedna taka osobę i ona sie wyrozniala na tle pozostalych, bo reszta nie jest w stanie dobijac nawet do 3000, wiekszosc pracuje za 1800, widać ze sciemniasz

Emeside
@taka jest prawda

Ale wy pierdolicie... Tomek Powalski robił bardzo duze wyniki raz w styczniu mial ok 5 tys na reke z godzinowka. Takto wychodzil 3.5 tys.

Mariusz

Lokalizacja w Opolu to totalna porażka , managerowie nie mają za gorsze szacunku , stały ucisk psychiczny nawet dla najlepszych pracowników bo w końcu nowy dzień zaczynają z zerem , niby elastyczny grafik a managerowie i tak wymagają zawsze więcej godzin , nowy BOM jedyna pozytywną osoba z lokalizacji za to shift to jakaś pomyłka i nieporozumienie . Pracowałem ponad rok i żałuję każdego dnia w tej firmie .

Jakoś przeżyłam

Właśnie zakończyłam współpracę z Gdańskim oddziałem, atmosfera i ludzie bardzo spoko. Menadżerowie czasami zwrócą uwagę (taka ich rola) ale najgorzej nie było. Byłem na projekcie gdzie codziennie coś się zmieniało i nikt nie wiedział co i jak sprzedawać i to było najgorsze... menadżer moim zdaniem sam nie ogarnia siebie co dopiero innych, no i w zasadzie go nigdy nie było, więc pomocy żadnej. Jeśli chodzi o dostanie się do pracy to bez problemu biorą wszystkich, zwróćcie tylko uwagę co do was mówią, w moim przypadku blondynka (nie pamiętam imienia - chuda) mówiła bardzo szybko i nie wszystko zapamiętałam, potem było różnie, więc dopytajcie bo podsunie wam kwitki do podpisania i marsz na szkolenie. Szkolenie wymagające ale trenerzy dawali wsparcie i zawsze można kogoś z nich złapać o coś zapytać, tu nie było problemu, czasami było ich za dużo i trzeba uważać. Ocena ogólna 7/10

Julita

@Anonim możesz trochę rozwinąć swoją myśl? Co rozumiesz przez młodocianym pracownikiem? Interesujesz się pracą w Call Center Inter Galactica? Byłeś już może na rozmowie w sprawie pracy? Zachęcam do wyrażania opinii o tym pracodawcy, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym!

Iza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Julita

Obecnie na stronie Call Center Inter Galactica, jest zamieszczonych sporo ofert pracy, głównie jako telefoniczny doradca klienta. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Czy umowa jest o pracę czy zlecenie? Czy jest możliwość dopasować grafik do swoich potrzeb na przykład dla studenta? Według ogłoszenia pracodawca oferuje atrakcyjne premie za sukcesy indywidualne i zespołowe, jak to wygląda w rzeczywistości? Czy firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń, dodatkowe benefity pozapłacowe? @Gość, czy przy podpisaniu umowy nie były od razu jasno wyjaśnione warunki dotyczące premii? Piszesz, że zwolniłaś się dość szybko gdyż odczułaś zbyt wielki stres, czy to był główny powód odejścia z pracy? Trudno odnieść się do Twojej opinii do funkcjonowania całej firmy, obsługa klienta nigdy nie należała do łatwych prac.

@Julita

Chciałabym zapytać jeśli jest się młodocianym pracownikiem to po jakim okresie czasu pracy można zrezygnować ?

Hej . Wlasnie zwolnilam sie od tych oszustow. Na poczatku wszystko pieknie wam przedstawiaja a potem w trakcie pracy i szkolenia dowiadujecie sie ze jest mnostwo kar za doslow(usunięte przez administratora)y, NIE MA ELASTYCZNYCH GODZIN PRACY, gdyz MUSICIE pracowac conajmniej 24 godziny tygodniowo przy czym i tak slyszycie pretensje ze czemu tak malo, pchacie starszym ludziom 5. umowe, wszelkie premie od umowy dostajecie po wypracowaniu dopiero 90h w miesiacu. Poza tym zwolnilam sie dosc szybko gdyz odczuwalam zbyt wielki stres od menadzera i grupy, z ktora pracowalam i, ktora nie byla zbyt mila. Zaplacono mi za dni, w ktorych pracowalam najkrocej. Tyle wam powiem. Decyzja nalezy do was czy chcecie sobie zniszczyc zdrowie tak nieodpowiedzialna firma. Pracowalam w CCIG w Częstochowie. Nie polecam.

~ :)
@Gość

być może osoba, która potrafi się popłakać bo 30minutach pracy nie nadaje się do żadnej ? Informacja o tym, że ktoś nie zapłacił jest zwykłym oszustwem, nikt nigdy w CCIG Częstochowa nie został oszukany pod względem pieniędzy, nigdy nie zdarzyło się, że ktoś komuś nie zapłacił za wypracowane godziny. Setki zadowolonych osób, które przewinęły się przez tę firmę nie są zgodne z opinią. Być może trzeba poszukać pracy przystosowanej do swojego poziomu a nie wyżalać się na forum, tylko dlatego, że ktoś sobie nie poradził i nie umie się do tego przyznać. Marnowanie zdrowia? Bez przesady :)

Robert

Może to nie była odpowiednia praca ?

Słyszałem, że to świetny pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą może rekrutacje?

Malwina

Ccig w Czewie podaje w ogłoszeniach stawkę gwarantowana 13 zl natomiast nijak ma się to z rzeczywistością. Nie polecam!

Aa
@Malwina

Owszem podaje 13,70 dokładnie obecnie tylko jak byś umiał /umiała czytać to jest kwota brutto obecnie netto jest 11,70 ;)

Julita

@Zawiedziona, @Zawiedziona 2, dlaczego tak uważacie? Jeśli poprzecie swoje opinie stosownymi argumentami będą one bardziej przydatne dla innych użytkowników forum. @masakra, jak wygląda sprawa z grafikiem? Większość Call Center pozwala swoim pracownikom na układanie godzin pracy samym sobie. @Zygi, dlaczego polecasz firmę? Jakie masz z nią doświadczenia? Jak według Ciebie wygląda atmosfera, relacje z przełożonymi, przygotowanie do pracy?

Igor

Call Center Inter Galactica to świetny pracodawca i osoby nie zadowolone niech szukają wrażeń w innych firmach.

Wyjadacz

Co uważacie odnośnie podstawy godzinowej?

Działacz
@Wyjadacz

https://mobile.facebook.com/CCIG-Wsp%C3%B3lnie-odniesiemy-sukces-1675143195876293/ Ogólnie teoretycznie jest to hmm dobra kwota za pracę jaką wykonujemy, najniższa krajowa. Wiadomo że to nie praca fizyczna itd, ale delikatna podwyżka mogłaby być, bo to od nas konsultantów się wszystko zaczyna. Zapraszam na stronę powyżej osoby chcące zmienić podstawe godzinową.

Julita

@anonim - a czy możesz opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Call Center Inter Galactica? Dlaczego podjęłaś decyzję o rezygnacji z zatrudnienia w tej firme? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Jak sie zwolnić z CCig? NIedawno zaczęłam tam pracę. Pracuję tam dwa tygodnie, ale już wytrzymać nie mogę. Mam miesięczny okres wypowiedzenia, istnieje jakiś sposób żeby szybciej się zwolnić? Czy jakaś kara finansowa mnie czeka?

Minęło trochę czasu, ale przyda się to dla wszystkich. Miałem podobny pomysł, aby zwolnić się po nie całych 2 miesiącach. Nie mogłem wytrzymać. Pewnego dnia pokłóciłem się z moją menadżerką i uznałem, że nie będę tam się więcej pokazywać. Nie przyszedłem następnego dnia. Było oczywiście kilka telefonów od menadżerki, później SMS że jak nie przyjdę to będę mieć poważne konsekwencje. I wiecie co ? Żadnych konsekwencji nie miałem. Wypłata przyszła mi na konto co do grosza, nikt więcej się ze mną nie kontaktował. Nie chcecie chodzić, nie idziecie. Nie dają wam umowy o pracę, tylko śmieciówkę - zlecenie. W związku z tym możecie zrezygnować w każdej chwili. Polecam. A jeszcze bardziej polecam poszukać innej roboty, szerokim łukiem omijać CCIG. Robiłem tam 2 miesiące, poznałem dużo osób i wszyscy, przynajmniej na słuchawce, byliśmy w jednym zgodni. W tej pracy nie da się wytrzymać psychicznie. Naprawdę lepiej idźcie do maka albo sprzątać kible. Nie polecam i jeszcze raz nie polecam robić na słuchawce. Totalna strata czasu. Nie sugerujcie się pozytywnymi opiniami na internecie, że praca jest ok i złe rzeczy piszą tylko ci co pracowali tam miesiąc. Piszą je najczęściej jedne i te same osoby na wyższych stanowiskach. Poznałem nawet dziewczynę, która pracowała tam ponad 2 lata. Ona też miała serdecznie dosyć tej roboty, niestety sytuacja życiowa jej nie pozwoliła na rotację. TOTALNIE ODRADZAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Polska

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Call Center Inter Galactica?

Kandydaci do pracy w Call Center Inter Galactica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Call Center Inter Galactica