Fol plast

Czeladź

Opinie o Fol plast

nowy_11 2010-05-25 07:24:48
Robilem tam sporo czasu firma totalny bajzel kombinuja jak tylko potrafia a zarobi tam tylko brygadzista bo zwykly pracownik tyra za grosze a ostatnie czasy to panu prezesowi sie w glowce poprzewracalo :) kto tam pracuje do tej pory to wie co mam na mysli!!!
zadowolony 2010-06-14 16:31:52
Pracowałem tam do lutego przez pare lat. To jest zakład ktory wykorzystuje człowieka jak tylko może. Zero premii nadgodziny do odbioru, [usunięte przez moderatora] prezesa chodzacego po hali z mina [usunięte przez moderatora]. Ludzie sa wporzadku ale biuro to porażka. A marketing hahaha.....:DDD Mój brygadzista pan T [usunięte przez moderatora]szkoda gadac
anonim 2011-05-29 12:38:06
zadowolony - 2010-06-14 16:31:52

Pracowałem tam do lutego przez pare lat. To jest zakład ktory wykorzystuje człowieka jak tylko może. Zero premii nadgodziny do odbioru, [usunięte przez moderatora] prezesa chodzacego po hali z mina [usunięte przez moderatora]. Ludzie sa wporzadku ale biuro to porażka. A marketing hahaha.....:DDD Mój brygadzista pan T [usunięte przez moderatora]. szkoda gadac

zgadzam siÄ� z przed mówcÄ� Pan T [usunięte przez moderatora] (jest po prostu [usunięte przez moderatora] i tyle w tej kwestii)
januuszzek 2016-09-05 16:05:31
Czy możecie powiedzieć jak wygląda praca na magazynie aktualnie ?
Zostaw swoją opinię o Fol plast - Czeladź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fol plast