Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Billy the Butcher

słyszałem same dobre opinie o tym miejscu więc wypada sprawdzić na własnej skórze

Gadget

doceniam że nawet w najgorszych momentach praca tutaj była pewna i stabilna

Take Away

Akurat tutaj o pracę nie trzeba się martwić. Jeśli komuś zależy na spokoju to jest to odpowiednie miejsce dla niego.

Soldier

przy podpisywaniu umowy wiadomo na jakie warunki się przystało więc nie ma zaskoczenia.

Ginzo
@Soldier

Taka prawda.

no
@Soldier

trzeba po prostu umiec czytac umowy, bo to lezy w interesie samego pracownika, wtedy nie ma szoku i człowiek wie, na co sie pisał

Nightmare King

Zwolniłem się i chciałem wrócić, ale już nie było dla mnie miejsca. Nie popełniajcie tego błędu co ja :)

Atos
@Nightmare King

no ale może za jakiś czas jakby znowu była rekrutacja czy coś to mozesz spróować się przyjąć jesli rozstawaliście się w dobrych warunkach

Iksu
@Nightmare King

To czemu się zwolniłeś skoro było dobrze?

Kathrina
@Atos

Zgadzam sie, że zawsze zostaje opcja powrotu. mnie tez zdarzyła się w życiu sytuacja, że musiałam zrezygnować z pracy (niestety nie z własnej woli), a kiedy wszystko inne sie poukladalo po prostu poczekam na oferty z tej pracy, zadzwonilam i nie bylo zadnego problemu, zeby wrocic. Warto probowac, zeby pozniej nie zalowac, zwlaszcza jesli tak dobrze ci sie pracowało.

Gdzieś ty trafił?

Blitz

Dobrze że w obecnej sytuacji w tej firmie wciąż jest praca.

Wajs

Bo pracujecie w systemie po 8 godzin nie?

No tak

A ile dni w tygodniu?

Weekendy też?

@czester

No idąc logicznym tokiem rozumowania to skoro pracuje się po 8 godzin to trzeba 40 w tygodniu robić minimum nie

@Op

Tak ta, w sumie bardziej istotne było czy pon-pt, czy weekendy również

@czester

nie mam nic konkretnego do napisania ale sobie popisze jak inni mogą to ja też

Hotsy-Totsy

Pracuje dla firmy już dobre 2 lata i powiem szczerze że jestem tu pierwszy raz. Z wpisów można wywnioskować że albo się ktoś na firmę uparł albo jakaś konkurencja chce jej zaszkodzić.

Jak kształtują się zarobki "Operatora Maszyn"?. Czy są jakieś premie miesięczne, wakacyjne, świąteczne?. Czy praca jest ciężka i normy wywalone są w kosmos jak na wielu zakładach produkcyjnych np. w Tychach?.

Witek (omijaj VG)

Nie polecam a wręcz odradzam!!!Zarobki bez szału(usunięte przez administratora)przerwa 15 minut z zegarkiem w ręku,normy wywalone tak że maszyna musi iść całą zmianę bez przerwy a nie rzadko to niemożliwe.Raport z dniówki musisz pisać co do minuty,czasy na ustawienie maszyny itd,a zapomnij że po 3 miesięcznym szkoleniu będziesz się w tych czasach mieścił,także nerwówa całą dniówkę(co tam wpisać?dlaczego tak długo?) ,często operatorzy z długim stażem mają problem z ustawianiem dziadostwa.(usunięte przez administratora)Nie polecam ,nie warto!!!napisz swojego e-maila dam Ci namiar na lepszą pracę

@Witek (omijaj VG)

Też właśnie słyszałem opinie, że operatorzy nie mają nawet czasu skorzystać z wc xD diffident28@gmail.com Jak możesz to podeślij i daj znać jak wygląda praca i ile płacą. Dzięki i piąteczka

Papo

Operator ma dużo czasu wolnego ręce w kieszeni a od roboty są kobiety

error

nie jest to prawda

eh

nie wiem skąd wytrzasnąłeś takie bzdury ale nie rozsiewaj informacji których nie masz potwierdzonych i które są z (usunięte przez administratora) wyciagniete bo to jest żenujące

Czy "składanie i układanie papierowych opakowań" to u was? Nie pisze konkretnie jaka firma dlatego się pytam

czester

to jakaś oferta, którą znalazłeś?

wrzucisz linka?

czester

ogólnie pasuje do profilu firmy, więc chyba to

Artek

jak może nie pisać jaka to firma? to skad ty to wziales???? no ta firma sie zajmuje opakowaniami ogolnie i pudelkami

cody

nadgo płatne, czy do odbioru?

stary
@cody

odkąd ja pracuje to zawsze wypłacają za nadgodziny

cody
@stary

to super bo w poprzedniej robocie były odbiory i nikt nie chciał chodzić wiadomo bo się nie opłacało w żaden sposób

stary
@cody

na odbiór to też bym nie chodził bo po co. ale jak wypłacają to czemu nie

@cody

A są obowiązkowe, czy jak ktoś jest chętny?

@czester

różnie. jak są płatne to zawsze znajdą się chętni na dodatkowa kasę takze nie ma z tym raczej problemu

@czester

potrzebujesz coś jeszcze wiedzieć?

Wajs

Zmieniał się wam jakoś system pracy w ostatnim czasie?

Skąd takie pytanie?

W

powiedziałbym ci ale ocenzurują

@W

Dawaj ;)

@Haps

Bo przy okazji pandemii sporo było akcji w firmach, że zmieniali czas pracy, np. redukując jedną zmianę, czy inne podobne, więc byłem ciekaw jak sprawa przedstawia się tutaj

@Wajs

No okej, no to się nie zmieniał i raczej nie sądzę by miało się coś zmienić. W takim systemie wszystko działa więc po co zmieniać coś co jest dobre

@Haps

Ty to wiesz bo tu pracujesz, ja się z różnymi przypadkami spotkałem, nie mam jak wiedzieć od zewnątrz czy wszystko działa, czy jest dobre itd. Dlatego zapytałem, po prostu.

No ok ok.

Mountain

czy jest jakiś gorący okres dla produkcji kiedy jest większe zapotrzebowanie na pracowników? np. w wakacje? czy raczej nie da się tego tak rozróżnić?

Egg
@Mountain

hmmm jak na moje oko to jest cały czas praca i raczej to jest zależne od zapotrzebowania na pracowników niż od jakiegoś specjalnego sezonu

@Mountain

Nie da się tego tak rozróżnić w mojej opinii

Mountain
@.

w porządku. myślałem że są może jakieś okresy w pracy kiedy po prostu potrzeba pracowników, ale jak rozumiem trzeba po prostu czekać cierpliwie na oferty

@Mountain

nie ma takich okresów. Rotacja tutaj raczej jest niska, ludzie lubią tu pracować i zostają na dłużej, jak się pojawiają oferty to jest praca, trzeba nad tym czuwać

@bingo

Idz na operatora ,praca pewna ,tylko czy ry twardy jestes.

bingo

ja nie muszę nigdzie iść bo ja tu już jestem. proponuję kurs czytania ze zrozumieniem

a operatorem jesteś

@pracownik

ja tak a co potrzebujesz wiedzieć

op
@bingo

jakie warunki ci zaproponowali na początek??

op
@bingo

interesuje mnie każdy aspekt w sumie wiec co mozesz powiedziec to powiedz

Ally

Czy wypowiadają się tutaj również pracownicy biurowi? Mam kilka pytań.

eska
@Ally

Śmiało ;) najwyżej nie będzie odpowiedzi.

Ally
@eska

Praca w standardowych godzinach, czy jakoś inaczej? Jak atmosfera pomiędzy działami? Ile trwa przerwa?

Daria

Jaka atmosfera w BOKu? Zamierzam złożyć aplikację na dniach i zastanawiam się jak zespół, czy zgrany itd.

iks
@Daria

wszystkiego dowiesz się na miejscu. nastaw się pozytywnie i dobrze będzie. rekrutacje to rzadkość więc to mówi samo za siebie

@iks

W sensie taka mała rotacja na tym stanowisku? Myślisz, że jest duża konkurencja i mam spinać tyłek i się pospieszyć, bo ktoś mnie ubiegnie?

Rada
@Daria

Nie zastanawiaj się tylko składaj i już. Kto lepszą opinię będzie miał niż Ty sama

?
@Daria

Ej, ale ty wiesz, że rekrutacja nie działa na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"?

arnold
@?

Ale działa na zasadzie jak się zgłosi wystarczająco dużo kandydatów to zamykamy przyjmowanie cv ;)

@arnold

bardzo słuszna uwaga. także lepiej się spieszyć jak się coś pojawia bo to rzadkość

I jak, złożyłaś?

@Daria

Jeśli tam, to podzielisz się informacją jak wyglądała cała rekrutacja?

@Kermit

Tak, ale dopiero chwilę temu

@Kermit

Więc nie mam się czym dzielić na razie ;)

Kermit

Czy mi się wydaje, czy macie nowa stronkę?

@Kermit

Trochę została odnowiona to fakt ;) myślę że teraz bardziej przejrzyście

@bingo

Szkoda, że nie ma polskiej wersji językowej, ale po angielsku też da radę

@Kermit

no może kiedyś będzie po polsku tego nie wiem

@Kermit

zawsze mozesz włączyć automatyczny translator żeby ci stronę tłumaczyło

@Kermit

chociaż to też zależy co z tej strony tak właściwie potrzebujesz czy coś konkretnego czy tak chcesz poprzeglądać

Nie ma potrzeby ;)

szubi

przyjmują operatorów maszyn bez doświadczenia?

henk
@szubi

a nie pisza nic o tym w ogłoszeniu np? to nie zaden przytyk tak pytam tylko bo moze tam cos napisali

Flo
@szubi

Doświadczenie nie jest aż takie istotne, liczy się chęć nauki

@Flo

n o i git, chęci są :D

Flo
@szubi

no to nic tylko iść i się uczyć

@Flo

najpierw to mnie w ogóle przyjąć muszą :D

Radosny
@szubi

a czemu mieliby nie przyjąć jeśli jesteś ogarnietym człowiekiem, chcesz pracować to dlaczego by nie. ja ogólnie wyznaje zasade ze lepiej być dobrej myśli, bo po co być złej ;p pozdrawiam

@Radosny

to już pozostawiam pracownikom do tego uprawnionym do weryfikacji. nie mówię, że jestem złej myśli, ale trochę pokory nikomu nie zaszkodziło. może ktoś mnie wyprzedzi, kto wie. czynników jest wiele :)

Radosny
@szubi

nadal utrzymuję się przy swojej dewizie ;p jak się ma pewność siebie to zawsze wszystko lepiej wychodzi

Ups
@Radosny

Są też czynniki zewnętrzne. Np. taki, że tej oferty już nie ma, to może znacznie utrudnić zatrudnienie ;)

@Ups

oj...no to poszalałem :P

Drag
@szubi

Może się jakieś nowe niedługo pojawią

Remik
@Drag

Cały czas są, w tej chwili 2

@Remik

zdecydujcie się w końcu czy są czy ich nie ma...

Unu
@szubi

Tak jak kierowców bez prawa jazdy????

Motylek
@szubi

Do Vg lepiej nie przychodzić, w sumie tam kto przyjdzie to zaraz ucieka, a atmosfera jest do kitu, w tej pracy zostaną osoby które mają krótki czas do emerytury, reszta pójdzie, skoro tak będą ludzi traktować, tam tylko operatorzy się liczą dla liderów, wnet im w tyłek wchodzą

poszukujący

można tutaj liczyć na stabilne zatrudnienie? szukam pracy właściwie na lata, ostatnio dużo razy musiałem zmieniać przez pandemię...powiedzcie mi, czy tutaj też jest niesamowita rotacja, czy raczej normalnie i nie ma jakiś zawirowań kadrowych? chciałbym w końcu w spokoju gdzies popracować dłużej....od siebie dam wszystko, jestem solidny, sumienny...w pracę wkładam serce...szukam miejsca, w którym to w końcu docenią, a nie wyrolują mnie

Kajko
@poszukujący

tutaj nie ma praktycznie żadnej rotacji. od dawna już poluje na oferty pracy i cisza na morzu...

Wewet
@poszukujący

Jeśli tylko uda Ci się trafić na ofertę i faktycznie uzyskać zatrudnienie, no to na pewno będziesz zadowolony. Firma jest uczciwa i dba też o dobro swoich pracowników. I nie mówię tego w żaden sposób na wyrost bo to szczera prawda poparta wieloletnim doświadczeniem tutaj. Zresztą sam fakt braku rotacji świadczy o tym.

Wewet
@poszukujący

Więc życzę powodzenia żeby coś się dla ciebie pojawiło bo myślę że jeśli miałeś wcześniej złe doświadczenia to tutaj mozesz osiąść na dłużej

trefl
@poszukujący

jeżeli nie zmaścisz czegoś na okresie próbnym, to pewnie zaproponują stałe zatrudnienie. ale to też nie tak, że się zatrudnisz i już od strzała będziesz mieć pewną posadkę, bo jak się nie sprawdzisz, no to wiadomo...

trefl
@Kajko

już nie przesadzajmy, pojawiają się, trzeba tylko szukać. nawet teraz są 3

Krzysztof
@trefl

Zdarzają się sytuacje, że firma VG Polska po zakończeniu okresu próbnego danego pracownika po prostu nie przedłuża z nim umowy? Zastanawia mnie ten fakt, dlatego mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Tobie uda mi się ustalić, jak to dokładnie wygląda. Niektórzy pracodawcy potrafią po okresie próbnym po prostu pożegnać się z danym pracownikiem.

@Krzysztof

no to teraz Krzysiek to żeś poleciał

@Krzysztof

czy to nie jest całkowicie normalne? chyba od tego jest okres próbny o którym obie strony wiedzą żeby sprawdzić danego pracownika na stanowisku

@Krzysztof

w każdej firmie tak jest i logiczne że jeśli się okaże że ktoś nie ma pojęcia o tym co robi, nie może się tego nauczyć albo będzie coś psuł to nie przedłuzą umowy. Ale jeśli wszystko jest w porządku to nie ma żadnego innego powodu dlaczego mieliby tego nie robić

Unu

Szukaj dalej Pozdro

Pola

Hej mógłby mi ktoś opisać przebieg rekrutacji? Czy mam się spodziewać jakiś zadań manualnych (nie wiem czy sobie wmówiłam, ale wydaje mi się, że gdzieś mi tu mignęło, że ktoś miał coś do zrobienia na rozmowie, ale kompletnie nie mogę znaleźć teraz tego komentarza i zaczynam mieć wątpliwości, czy to było tutaj...ale jestem niemal pewna, że tak, może źle szukam po prostu...ale mniejsza). Ja generalnie mega się stresuję przed takimi rzeczami, więc chciałabym być psychicznie z góry na wszystkie ewentualności przygotowana (no wiadomo, że na wszystkie się nie da, ale na tyle na ile to możliwe) Z góry dzięki za pomoc, bardzo się przyda. A! Mowa oczywiście o stanowisko pracownika produkcji, bo o tym nie wspomniałam.

@Pola

Hej :) Zjedź trochę niżej, może nawet na 2 stronę, bo dziewczyna fajnie wszystko opisywała, wraz z zadaniem, które dostała i ogólnie cały przebieg :)

Pola

Faktycznie, jest ;) Dzięki wielkie, w takim razie już nie mam pytań.

@Pola

nie mogę znaleźć, nakierujesz mnie proszę? na której stronie, jaki nick?

Pokemon
@amadi

2 strona, ctr+f słowo klucz "rozmowa" i znajdziesz cały wątek.

@Pokemon

chyba najwyższa pora nauczyć się skrótów klawiszowych. dzięki. wszystko mam

Ryzel

Specjalista ds. jakości - co wymagają jakie obowiązki? jak już ktoś o tym pisał tu to przepraszam ale szukałem i nie znalazlem

@Ryzel

No widzisz, a ja poszukałem i znalazłem

@Ryzel

-Pobieranie próbek, wykonywanie analiz bieżących -Koordynacja badań materiałów zgodnie z harmonogramem -Raportowanie wyników i archiwizacja - Obsługa, analiza, ewidencja reklamacji

@Sein

A odnośnie wymagań: -angielski B1(minimum) -Obsługa MS Office na b.dobrym poziomie -zdolności analityczne, dokładność -dyspozycyjność -mile widziane doswiadczenie w tej branży, lub pokrewnej, tudzież na podobnym stanowsiku

@Sein

No to przepraszam w takim razie, być może niedokładnie to zrobiłem

@Sein

Ale dzięki, to jest dokładnie wszystko to co potrzebowałem na ten moment wiedzieć

@Sein

Angielskie jest używany w trakcie pracy codziennej?

cedqw
@Ryzel

na poczatek popracuje nad polskie

@cedqw

Ojej literówka, no straszne, straszne...

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.