Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Crash Test

Obowiązków jest sporo ale dzięki temu czas mi szybciej leciy. Jak się siedzi i nudzi to dzień się nie kończy

aspid
@Crash Test

O jakim stanowisku mówisz?

Pietr
@aspid

myślę że po takim czasie możesz się nie doczekać odpowiedzi. na pewno nie jest nudno na produkcji to wiadome

@Pietr

Akurat czasami wchodzę na gw więc sprawdzam sobie czy ktoś odpisał mi.

@aspid

Na magazynie akurat pracuję.

Jerzy
@Crash Test

To jakie to obowiązki? :) Jak już zacząłeś to możesz rozwinąć ten temat trochę bardziej :P

goal
@Jerzy

a jesteś zainteresowany pracą czy pytasz tak tylko żeby pytać?

Grimm

nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o działanie tej firmy. jestem zadowolony

@Grimm

Ja tam conieco mam, ale i tak zadowolony jestem, w ogólnym rozrachunku

????
@abc

może jakieś szczegóły panowie? cokolwiek?

@????

A co chcesz wiedzieć?

????
@abc

no może coś na temat ludzi atmosfery, jak szkolenie na początek ile trwa wdrożenie?

@????

Każdy się zajmuję swoją robotą ale ludzie się raczej dogadują jak widzę. Pewnie jak przyjdziesz to ktoś z maszyn ci pokaże i będzie na początku patrzył czy dobrze robisz. Jak już zaczniesz łapać to wdrożenie się kończy. Ale nie wiem ile ci to zajmie, raczej nie długo myślę.

dzięki
@abc

okej, to dzięki za dobre wiadomości.

Halo
@abc

na rozmowie oprowadzają po firmie albo czy przydzielają jakąś osobę która ma na nowego oko?

Halo
@abc

czy to raczej różne osoby?

traveler

Na jakim poziomie należy znać angielski do pracy w biurze (spec ds. zakupów konkretnie)? Nie ma określonego levelu w ofercie, poza informacją o wymaganej znajomości. Może ktoś, kto pracuje z doświadczenia jest w stanie się podzielić informacją na ten temat i jak w praktyce to się przedstawia?

Wij
@traveler

Pewnie musisz się dogadywać z dostawcami i czegoś w między czasie nie pomieszać. Ja bym obstawiał poziom raczej bardzo dobry z angielskiego. Taki płynny, nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.

@Wij

a kojarzysz może czy trzeba mieć do cv jakiś certyfikat z angielskiego?

@Wij

Bo już wysłałem i teraz nie wiem czy nie za mało tam napisałem. Czy może będzie powiedzmy jakiś test już na rozmowie jak się odezwą. Mam nadzieję że jeszcze jakoś w tym tygodniu coś drgnie do przodu...

All
@traveler

Bardziej się liczy to co serio umiesz, a nie papierek. Ale mam nadzieję, że informację o znajomości języka jednak do cv wpisałeś?

@All

Nie no, jasne. Teraz sobie jeszcze trochę powtarzam i zobaczymy. Dzięki.

Malik
@traveler

Skończyła się już na to rekrutacja?

gg
@Malik

a znalazles oferte pracy? odpowiedz nasunie sie sama

Jabberwooki

Ile lat doświadczenia trzeba mieć, żeby pracować na wózkach? O UDT nie wspominam, bo oczywiście mam. Ale doświadczenie dość krótkie, zastanawiam się czy wystarczy

Mobil
@Jabberwooki

Ile dokładnie masz? Nie każą żeby mieć niewiadomo ile wyjeżdżone ale żebyś wiedział jak się jeździ. I żebyś zaraz czegoś nie popsuł. ale to też nie jest jakaś wielka filozofia z tym. zależy jak ogarniasz a i tak wszystko wyjdzie w praniu tak naprawde.

@Mobil

Niecały rok. Ale można zaokrąglić do roku, bo to kwestia 2óch miesięcy +-

@Mobil

Czyli nie ma określonej dolnej granicy tak? Byle ogarniać?

Mobil

@Blue Eyes

w jakich godzinach?

Odepe
@Grec

3 zmiany są i to chyba tak standardowo, od 6 potem od 14 no i trzecia zmiana przychodzi na 22.

pyt?
@Odepe

a nocki są dodatkowo płatne?

nor
@pyt?

Muszą być, zgodnie z kodeksem.

?
@nor

mam jeszcze takie pytanie apropo nocek, jest jakoś konkretnie układany grafik tak, żeby te nocki nie były bardzo męczące? w sensie, że np w jednym tygodniu nocki, potem dniówki, tak na zmianę?

Biddd
@?

nie będziesz mial tak ulożonego grafiku żeby nie przespać odpowiedniej ilości godzin albo zebyś chodził padnięty

loko231
@Biddd

Jest przecież kodeks pracy którego trzeba przestrzegać i można się na nim opierać jak coś jest nie tak. Nie można sobie dawać wejść na głowę nigdy. Tutaj raczej o tym pamiętają, jeszcze się nie spotkałem żeby było niesprawiedliwie

Biddd
@loko231

właśnie o tym mowię, dobrze znac swoje prawa

Sweet Dream

Trzeba pracować, robić swoje i będzie dobrze.

komandor

firma cały czas zatrudnia, czy raczej przestoje w temacie?

Noti
@komandor

Są na operatora maszyn a inne to nie wiem, ja właśnie na to chyba składam

Tres
@komandor

na pracuj.pl masz chyba z 5 ich ofert, więc sobie luknij, mnie akurat nic nie zainteresowało, ale może tobie wpadnie w oko

@Tres

i jak, ciężko się dostać? ktoś może się wypowie na ten temat?

Wit
@komandor

jak spełniasz wymagania i masz kwalifikacje na konkretne stanowisko to czemu miałoby być ciężko?

@Wit

no nie wiem, słyszałem o takich przypadkach, że jak przychodziło do rozmowy to pytania były troche odległe od stanowiska, na które ktoś startował i że ogólnie czasem tak lubią wymęczyć kandydata, więc pytam jak jest tutaj

Wit
@komandor

nie, to takich kwiatków tutaj nie ma, to już chyba rekrutacja musialaby być jakaś fikcyjna, że tak naprawdę nie chcą przyjmować. dziwne historie...

@Wit

to nie są żadne dziwne historie, nie raz o takich akcjach sie słyszało, nie każda firma pokazuje poziom i szacunek do pracownika

niezłehistorie
@komandor

nie ma tutaj takich jazd, nie słyszałem, żeby ktoś opowiadał coś takiego, a na pewno by się ktoś pochwalił jakby było coś nie tak przy rekrutacji. Jakby mnie się ktoś zapytał o coś nie związanego z tym co mam robić to bym się ładnie uśmiechnął i zapytał czy naprawdę jest to potrzebne i czy mogę poprosić o inny zestaw pytań, proste

Radko
@niezłehistorie

Widziałem że szukacie operatora wózka z UDT i że chcą z doświadczeniem. Kojarzycie ile tego doświadczenia trzeba mieć? Rok z kawałkiem wystarczy, czy nie bardzo?

Kristian
@Radko

tak logicznie, gdyby im zależało na konkretnym doświadczeniu to by to zaznaczyli, tak? że np. rok, dwa lata itd. a jak nie zaznaczyli to raczej oznacza, że masz mieć jakiekolwiek doświadczenie a nie, że przyjdziesz pierwszego dnia do pracy i to dla ciebie będzie czarna magia

Num Nums

To pewnie zależy od tego w jakim dziale się pracuje, ale u mnie wszystko jest elegancko. Wszystkie procesy chodzą jak w zegarku i mamy fajną atmosferę w dziale.

Wisa
@Num Nums

a jaki to dział, że tak ci tam dobrze?

Minion

Byłam kiedyś na rekrutacji w firmie. Wprawdzie ostatecznie nie dostałam pracy, ale wrażenie po rozmowie miałam bardzo pozytywne. Widać, że firma wymagająca, ale to na plus.

Bela
@Minion

a napiszesz co znaczy wymagająca? jakieś trudne pytania?

Bela
@Minion

i na co w sumie startowałaś?

Majczela
@Bela

ja raz startowałam na specjalistę do obsługi klienta i miałam podobne odczucia co do rozmowy

Takagadka
@Bela

raczej nie maglują dlugo, pytania na temat

Gracz132
@Takagadka

A doświadczenie trzeba mieć jakieś długie na wózki? Wie ktoś może?

Kryzysik
@Gracz132

na pewno uprawnienia, a staż już ci nie powiem, w ogłoszeniu raczej powinno być, jeśli by faktycznie wymagali

Ewelina

Czy są jakieś karty sportowe, paczki dla dzieci na mikołajki, prywatna opieka zdrowotna? Jakieś inne benefity?

Na jakich stanowiskach głównie pracują kobiety?

Lejk

wejdź sobie po prostu na strone z ofertami pracy i zobacz, jakie stanowisko by ci pasowało

Emila

na takich na jakich czują sie dobrze

Grasshopper

A jak dla mnie jest ok. wiadomo nie ma firm idealnych ale skoro nadal tu pracuje to wniosek jest jeden - źle nie mam.

Dragon

Mile wspominam tamten czas. Pracowało się ok., trzeba było się starać, ale to jak w każdej pracy. Wypłata zawsze na czas

Brown Eyes

Ja powiem tak: Praca jest super jeśli ktoś się do niej nadaje. Jest ciężko trzeba wszystko robić BARDZO szybko. Nie narzekałam na pracę tam. Chciałam pracować dalej. Niestety przyjęłam się w listopadzie "okres świąteczny" do końca grudnia umowa. Nie ukrywam, że byłam zła gdy nie przedłużyłi mi umowy. Jednej osobie przedłużyłi z 8 nowych. Ale praca i kasa bez zarzutów.

Pelikan
@Brown Eyes

Jeśli chodzi o tempo zawsze trzeba przywyknąć i albo ktoś je załapie albo nie. A z kasy i ogólnych warunkow też jesteem zadowolony, nie ma sie w sumie do czego przywalić

Kondzio
@Brown Eyes

Bardzo szybko ale idzie się przyzwyczaić. Na początku wydaje się ciężkie ale potem już samo w nawyk wchodzi i nawet się nie zastanawiasz i robisz dobrze.

Kneecap

Pracuję tu od 4 miesiecy,w porownaniu z poprzednią firmą... Jest o niebo lepiej:D

Zany

Macie jakieś spotkania pracownicze czy coś w tym stylu?

Charming

Gdzie mieści się główna siedziba firmy?

Google

Chce spróbować swoich sił. Jakie są ogólne wymagania dla kandydatów?

Ykar

W jakich godzinach?

Standardowo

6-14-22

Cute Pie

Od lat już tutaj jestem i nikt mi nigdy nic złego nie zrobił a wręcz przeciwnie, spotykały mnie tylko dobre rzeczy. raczej już tutaj zostane i nigdzie się nie wybieram

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.