Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Weronika

Dlaczego warto podjąć współpracę z VG Polska?

zeniba
@Weronika

bo jest dobrym pracodawcą, po prostu

Pytanko

Hej powiedzcie mi czy zarobki pracownika produkcji a operatora maszyn różnia się?

@Pytanko

dobre pytanie

@Pytanko

Oczywiście ze tak. Operator musi posiadać trochę większa wiedzę niż pracownik produkcji. Ustawianie maszyn nie jest takie proste dla nowych pracowników.

no tak, to w sumie dosyć logiczne

Damien

Czy praca jest zmianowa? W jakich godz?

Co tam słychać w VG? Jakieś nowości? na internecie żadnych niusów ;)

nihilnovi

raczej bez większych rewelacji, po staremu

@nihilnovi

@nihilnovi Po staremu, czyli dobrze? Jesteś zadowolony z pracy w VG Polska? Ile można tam zarobić? Z góry dzięki.

@nihilnovi

No nic, myślałem, że coś się dowiem ;)

Emka

Witam. Ostatnio bylo ogloszenie na grafika komputerowego. Jak wygladaja zarobki? Ogolnie jak atmosfera itd? Jestem mgr z grafiki i 7 letnim doswiadczeniem na stanowisku grafika. Pozdrawiam

Yamnik
@Emka

Było ogłoszenie na grafika i ja to przegapiłem? Ehh...

lifeisbrutal
@Yamnik

no cóż :) może następnym razem.

Emka
@Yamnik

Bo to bylo w lipcu

@Emka

A czy teraz szukają nowych osób do pracy w VG Polska? Daj znać, jeśli wiesz coś na ten temat. Z góry dzięki.

nick

Na stronie tzreba sprawdzac

Ada
@nick

na stronie rzadko coś jest...

Yamnik

A, to wszystko wyjaśnia :D

Kierowca

Czesto przyjezdzam tu po towar bardzo dlugi czas oczekiwania nawet czsami dzwonia zeby przyjechac po towar o 11 a i tak zaladunek poznym popoludniem tak jakby po zlosci robione

eeenieeee
@Kierowca

A od razu po złości

Ola

Cześć, widzę ogłoszenie na specjalistę obsługi klienta z j. angielskim. W ogłoszeniu jest mowa o znajomości niemieckiego - jak dobra musi być to znajomość? Bo ja uczyłam się go w liceum, więc dłuższy czas temu i idealnie po niemiecku nie śmigam, wręcz w tej chwili mam wiedzę bardzo podstawową...pytanie - czy to wystarczy?

kokos
@Ola

to nie jest obowiązkowa umiejętność, więc nie musisz się tym przejmowac

@kokos

Faktycznie, nie doczytałam dokładnie. To już się tym nie martwię, dzięki.

kokos
@Ola

spoko, ale na przyszłość - czytanie ze zrozumieniem to przydatna umiejętność ;)

@kokos

Będę mieć to na uwadze :P

Artur

Jakie szkolenia oferuje VG Polska na stanowiskach produkcyjnych?

@Artur

To bardzo trafne pytanie - także chciałabym dowiedzieć się, na jakie konkretnie szkolenia można liczyć w VG. Może ktoś postanowi napisać coś więcej na ich temat. A jesteś już po złożeniu tam swojej aplikacji, czy nadal z tym czekasz?

Artur
@Jolanta

czekam aż ktoś mi odpisze narazie ale jak dalej będzie cisza to chyba zaryzykuję i złożę cefałkę bez tego

Pojawiają się do was jakieś oferty pracy czasami?

Jolanta

Tak, na portalu pracodawcy.pracuj.pl znajdziesz oferty pracy od VG: https://pracodawcy.pracuj.pl/vg-polska-sp-z-o-o,11659 Szukają teraz: Operatora Maszyn, Operatora maszyn drukujących offsetowych - Drukarza oraz Specjalisty Obsługi Klienta z językiem angielskim. Zainteresowała Cię któraś z tych propozycji?

Bartek
@Jolanta

Jolu jest u was karta multi sport?

On
@Jolanta

Tak, obsługa klienta zagranicznego. Czy ma cele sprzedażowe, czy wpis o kulturze osobistej to mrzonki i liczy się tylko ilość sprzedaży, czy na 1 miejscu jest poziom obsługi ? A nie ilość sprzedaży kosztem zdrowia i stresu !!!

On
@Jolanta

I pensja w kwocie netto ile wynosi ?

Mano
@Bartek

Jola to moderatorka, raczej nie wie takich rzeczy :)

leon
@Jolanta

ooo, super bo ostatnio nie bylo

Cześć,możecie powiedzieć jak wygląda praca operatora maszyn ?jakie zmiany ?czy to jest praca właśnie na produkcji czy pracownik produkcji to nie to samo?

A>a
@Ania

jest stanowisko pracownik produkcji, operator maszyn, operator wzkow widlowych ale to wszystko produkcja jest w koncu

można robić nadgodziny?

@Chochoł

Postawiłeś bardzo trafne pytanie. Sporo osób zabiera tu głos, a więc miejmy nadzieję, iż ktoś szybko odpowie. A powiedz mi, jakie stanowisko by Cię interesowało? Pytam o to, ponieważ nigdzie nie widziałam żadnych ofert pracy od VG.

hołhołhoł

Zdarzają się

@hołhołhoł

Często rzadko?

hołhołhoł
@Chochoł

Nie jakoś często, jak jest potrzeba i tyle

@Jolanta

tak pytam póki co, wiem, że w tej chwili nie ma ogłoszeń, ale i tak spróbuje się zakręcić.

Gerard

plus za poczekalnie dla kierowców

nck

I po ofertach, trzeba się u was szybko decydować

renek
@nck

no co ty, już? :O

Norman
@nck

No nic, trzeba czekać na następny rzut

@Norman

Masz na myśli oferty pracy? Faktycznie nie znalazłem żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Mógłbyś napisać jakie stanowisko Cię interesowało? Czy ktoś składał CV do firmy i był na rozmowie kwalifikacyjnej, bo chciałbym się dowiedzieć więcej szczegółów.

Norman
@Krzysztof

No oczywiście, że chodziło o oferty pracy...nie znalazłeś, bo już nie ma, przecież właśnie o tym piszemy...

Orki
@Norman

Krzysiu bystrzak :D

Ugo

dla zainteresowanych na pracuj pl są oferty pracy jakieś

Aha
@Ugo

I to na wszystkie działy. Grubo.

@Aha

Masz rację. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/vg-polska-sp-z-o-o,11659 są nowe oferty rekrutacyjne. Pracodawca oferuje możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego. Co myślisz o tych ogłoszeniach i jak wygląda realne zatrudnienie w VG Polska? Jeśli jesteś pracownikiem podziel się proszę swoim doświadczeniem i mi odpisz.

Bundle
@Ugo

ooo, dzięki, że piszesz, długo nic nie było

Arrrro
@Ugo

Mam pytanie, ciężko się dostać tu do pracy?

vincent

Pewnie zależy od stanowiska

@Arrrro

Ruch jest spory więc liczę, że ktoś szybko udzieli Ci informacji na ten temat. Gdybyś już zdecydował się aplikować do VG Polska, to koniecznie daj znać jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna oraz czy jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez pracodawcę. Podziel się też wrażeniami jak Twoim zdaniem wyglądają pierwsze dni w pracy i czy VG spełnia Twoje oczekiwania.

Arrrro
@Krzysztof

Jasna sprawa, jak będę coś wiedział, to powiem.

RodS
@Krzysztof

ja już dawno byłem na rozmowie i przebiegła normalnie jak rozmowa rekrutacyjna, a co do warunków wychodzą w praniu. Ja jestem zadowolony

faust
@Arrrro

A na jakie stanowisko chcesz startowac?

@RodS

W trakcie rozmowy pracodawca sprawdzał może w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Ciekawi mnie, czy otrzymałeś również w trakcie rozmowy informację o poziomie wynagrodzenia oraz rodzaju umowy na początku swojej drogi w tej firmie. Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

@Krzysztof

a to nie jest tak, że wszystkie rozmowy zawierają to co mówisz?

lefik
@.

no raczej....

Ta część oferty nie przestanie mnie rozweselać -Pracę w młodym, rozwijającym się zespol-hi hi ale ubaw

blessyou

śmiech to zdrowie :)

Czy mógłby ktoś napisać jak wyglądają zarobki na produkcji? czy są jakieś premie miesięczne , wakacyjne, świąteczne?. Czy praca na produkcji jest bardzo ciężka?. Dzięki za odpowiedzi

Alen
@Zainteresowany

też się próbuje dowiedzieć ale nikt nie puszcza pary ile konkretnie, jedno jest pewne chyba nie ma dramatu, premie (z tego co wyczytałem) to jakieś są ale też o jej wysokości ciężko mi coś powiedzieć, a praca i tu znowu z zasłyszanych informacji nie jest ciężka. Co powiesz na informacje za informacje i podasz linka do jakiś sensownych i aktualnych ofert?

@Alen

No i dobrze, że nikt pary nie puszcza, bo tego nie powinno się podawać publicznie

Funny
@1

W krajach "cywilizowanych" podawanie stawki godzinowej w ofertach jest standardem. Natomiast w naszym "ciemnogrodzie" najważniejsza w ofercie pracy jest karta multisport i pracę w młodym, rozwijającym się zespole :)

@Funny

Nie no, w przypadku zdobywania info od pracodawcy to oczywiście, że powinno być wszystko jasno wyłożone co i jak, to nie ulega wątpliwości, ale uważam, że pracownicy nie powinni się chwalić kto ile zarabia na forum takim jak to, bo to po pierwsze nie jest zweryfikowane w żaden sposób, po drugie stawki często są zależne od różnych czynników, więc nie jest pewne, że każdy będzie miał tyle samo, a potem się rozwijają jakieś dyskusje, że "on ma więcej" czy inne takie

Funny
@1

Wiadomo, że osoba pracująca w biurze, jako wózkowy ma inną stawkę, bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć, że osoby, które chcą się przyjąć na produkcje zatrudniane są na różnych stawkach na początek. Musi być jakaś "wyjściowa" stawka obejmująca wszystkich nowo przyjętych. Na przykład na Oplu taka stawka to ok. 3200 brutto którą dostanie każdy nowo przyjęty na produkcję.

zainteresowany
@Funny

na Oplu?

Stary

Pracowałem w Vg pare lat temu coś się pozmieniało?

Heń
@Stary

Nadal w porządku ;)

Teresa
@Heń

Dobrze jest przeczytać, że sytuacja w firmie VG Polska przedstawia się zadowalająco. Teraz będziemy Ci wdzięczni za podanie nam trochę więcej szczegółów na temat tego pracodawcy. Gdzieś czytałam, iż oferuje on możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego. Wiesz może, czy dotyczy to pracowników na wszystkich stanowiskach, czy tylko konkretnych?

Karlaj

w porządku praca

Adi
@Karlaj

Zgadzam się z przedmówcą :D

Teresa
@Adi

Czy możesz napisać konkretnie, jakie są plusy pracy w VG Polska? Podziel się informacją, czym pracodawca wyróżnia się od pozostałych w branży. Wyczerpujące wpisy na forum są bardzo pomocne dla osób poszukujących odpowiedniej firmy, w której mogą się zatrudnić.

Poks

da ktoś linka do tych ofert, o których piszecie?

Poks

dzięki mikado

Dziku

Na jakim poziomie są zarobki na rękę bez i z nadgodzinami ?

Piecu
@Dziku

Sam jestem ciekaw, ale jak przeglądam to forum to raczej nikt nie narzeka

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.