Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Biuro

Dzisiaj jest wystawiona lista gdzie można się wpisać na delegację do KANADY. Lista będzie dostępna przez tydzień, aby każdy miał szansę się zapisać.

@Biuro

Ja się wpisałem jako dziewiąta osoba.

Delegat

Ja też się wpisałem

Zapisana

Super liczę że pojadę

Wpiszę się na przerwie

@Biuro

Moje nazwisko już figuruje na liście

@Biuro

Wpisałem się. Mogę jechac jako zwykły bagażowy nigdy nie byłem za granicą a Kanada jest dla mnie nie osiągalna. Chcialbym zaznać przygodę życia.

Inżynierka
@Biuro

Będę opiekunką grupy co mnie bardzo cieszy.

Cześć...

Wariacji na zakładzie ciąg dalszy, właśnie ogłoszono przymusowe nadgodziny bo brakuje i ludzi i samochodów , ludzi-bo wysłano za granicę i wiele osób odeszło z tego cyrku , samochodów- bo normy są tak wyyebane że plany nie schodzą .A teraz pracownicy opłacani przez Goworka mogą dalej pisać bzdury.

@Cześć...

Dziś zrobili mi lewatywę już czuje się dobrze.

@Cześć...

Nie ma przymusowych nadgodzin w zakładzie. To dobrze że jest praca co świadczy o rozwoju firmy.

@Dora

Dodam tyle że planowane są podwyżki od nowego roku i premii.

@Cześć...

Będą podwyżki? Skąd to wiesz?

@Kasia

Nieoficjalnie 30% dla każdego w zależności od stanowiska. Średnie zarobki pracowników wynoszą od 5 do 9 tysięcy brutto. Mojim zdaniem warto czekać firma się rozwija i zarobki skoczą w górę od nowego roku.

Gość87
@Cześć...

O czym Ty człowieku mówisz, przymusowe nadgodziny? To chyba fajnie, że można jeszcze zarobić ponad pensje, niektórzy wręcz blokuja nadgodziny lub zapisują tylko swoich, a tak każdy może zarobić ekstra...co z Wami jest nie ta k? Nie zwalniają , źle, dają zarobić ,źle, o co Wam chodzi ? Docencie też dozór bo bez niego jesteście jak dzieci w przedszkolu

@Gość87

Dokładnie ja się cieszę że są nadgodziny zapisałem się już na sobotę i niedzielę.

Jan

Ty chyba masz coś z banią. Najpierw narzekasz na firmę a potem ją chwalisz. Siejesz ferment i ciągle szukasz płatnych troli.

@Jan

Nie widzisz człowieku że jakiś pajac się się podszywa pod cudze nicki? Tak trudno to wywnioskowac z wpisów?

Jan

Ty za to jesteś zwykłym przygłupem który wyzywa innych troli. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to stul jape chamie.

@Cześć...

Zgadza sie też o tym słyszałam ze bedą podwyżki planów a nie zarobków buhahahaha.

@Cześć...

Mhmm też o tym słyszałem że będą podwyżki ale planów buhahaha

Prawdziwy monter

Trole trole i trole a teraz rzetelne informacje. Od nowego roku jedziemy do Kanady na delegację. Ma jechać 20 osób. Jedynym warunkiem jest znajomość języka angielskiego we wersji komunikacyjnej. Dieta w dolarach kanadyjskich będzie wypłacana co tydzień. Będzie hotet za darmo śniadania obiady i kolacje. Wypłata w dolarach. Od poniedziałku będą zapisy.

Miś

Chciałbym spotkać tego trola co pisze pod moim imienimieniem prosto w twarz bym mu pierdnol choć by nie było różnicy bo trolow gownem z pyska jedzie

@Miś

Mi jedzie z pyska bo uwielbiam kasztany i chętnie wyliże kakao chętnym facetom mniam

Prawdziwy monter

Skąd możesz to wiedzieć. Pewnie jesteś nowy i nie masz pojęcia o delegacjach. Jeżdżą tylko ze stażem. Do Kanady się ludzie wybierają lista od poniedziałku trolu.

Pracowałem jako stewardesa na trasie Warszawa- Sztokholm gdzie siadałem swoją wygoloną pupcią na męskich ogierach w obcisłej sukieneczce.

Miś

Pamiętam to. W karetce rozebrali mnie do naga i dostałem siarczyste klapsy na swoją gołą (usunięte przez administratora)

Delegat
@Prawdziwy monter

Ja mam pytanko jak będzie rozliczana ta delegacja w sensie czy tylko zapłacę podatek w Kanadzie czy (usunięte przez administratora) Pinokia też łapę na tym położy?

Miś

Poniedziałek i wtorek stoimy ale to już wiecie ale może do końca tygodnia będzie wolne bo części brak info od lepszych niż kierownik bo oni tylko propagandę mowia

@Miś

Ale bzdury. Pracujemy pełną parą dzisiaj były nadgodziny

@Dozorowiec

Specjalista od obornika i siwuchy się odezwał, pracować pełną parą to bedą pracownicy FCA a Ty do nich nie należysz. Naruchaj najpierw podzespołów opartych na półprzewodnikach których brakuje. Potwierdzam info że poniedziałek i wtorek stoimy a co dalej to sie okaże.

Dozorowiec

Podzespoły przyjechały już wczoraj na nadgodzinach. Brakujące komponenty także. Wczoraj robiliśmy w pocie czoła. Nadgodziny mają być w każdy weekend dla chętnych oczywiście. Sporo zarobimy na nadgodzinach.

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Leszno
Janek89

Chciałbym zmienić pracę, ile można zarobić na Fca, pytam poważnie bo nie wiem czy warto odchodzić i szukać szczęścia gdzie indziej, chciałbym na.start 6500 brutto, da radę ?

@Janek89

Spokojnie zarobisz te 6500 zł ale za dwa miesiące i brutto. Jeśli uważasz ze warto to poróbuj .Pomijając to że nie ma aktualnie absolutnie zadnych przyjeć to firma potrzebuje silnych i (usunięte przez administratora) Powodzenia.

Cześć.

Spokojnie za jeden miesiąc praca lekka i przyjemna

@Cześć.

(usunięte przez administratora)zarobisz te 6500 ale brutto i za dwa miesiące (usunięte przez administratora)

Oczywiście że tyle zarobisz w miesiąc bez problemu. Przepraszam admina.

Hmm

Nie kumam. Czytam te opinie i tak naprawdę nie wiadomo komu wierzyć. Jedni piszą o delegacjach a inni że ich nie ma. To jakaś schizofrenia.

Weź już skończ chłopie niby kierownik a zachowuje się jak zwykły głupek.

Kierownik

Pracuję jako kierownik działu na rękę 7 tysięcy

@Kierownik

Trolem jesteś a nie kierownikiem działu Trzech kierowników poleciało ostatnio z roboty z dnia na dzień pewnie stelantis stwierdził że się nie nadają albo za dużo strat przynoszą więc inne kierownik też nie długo też poleca bo to cholota a nie kierownicy stare pierdziele które tylko ludzi (usunięte przez administratora) a na robocie to żaden się nie zna udają że sie znają a tak naprawdę to zwykle janusze które przytakuja tylko szefom żeby nie wyszło że to tempaki

@Kierownik

Kierownika typowego janusza od razu poznać można jak z przewozu wysiada(usunięte przez administratora)kto pracuje ten wie jaki to kierowniki co wkrętarki od młotka nie rozpozna bo chyba że mu na e maila firma przysle kartę przed po i że se wydrukuje i da do podpisu robolom

@Miś

stara pokolenie dozoru bedzie zastępowane nowymi dozorowcami.ma to na celu ocieplić wizerunek firmy.los degradowanych jest narazie nie ustalony. jeżeli brygadzista lub kierownik był w miarę umiarkowany to moze liczyć na życzliwość załogi .gorzej z takimi co traktowali podwładnych jak (usunięte przez administratora) to na taki gest nie zasłużą..powoli sama góra sama sie zwalnia np szef spawalnii. i podobni.

dejavu

Kierownik to nasz ludzki pan. Jestem bardzo mile zaskoczony, że nie ma kar fizycznych ani psychicznych. Jeżeli Pan z dozoru nakrzyczy czy wyzwie to uważam to za normalne. Jeżeli Pan z dozoru nawet by mnie walnął w ryj to uznałbym, że to mojej winy. Przełożonych należy się słuchać bez gadania i zawsze pierwszym im się kłaniać.Tego wymaga kultura.

Kierownictwo
@dejavu

Popieramy takie zachowanie. Tak każdy pracownik powinien nas szanować.

Miś

No prawda każdy kierownik chodzi schludny słoma z butów zawsze czysta i swierza gumowce zawsze wyczyszczone to fakt ale z wiedzą już gorzej ale to już nie długo się zmieni bo stelantis da zatrudnienie kierownikom i umysłowym na liniach i tam się wykażą wiedzą

@Kierownictwo

Kierowniku jak w piosence przyjdzie czas na Ciebie a wtedy pokaże Ci jak robić dwie operacje na lini bo jak mówicie ludzi ni ma i ja będę patrzył czy ty jeszcze dychasz choć myślę że nawet pół nie będziesz potrafić zrobić takie kierowniki

@Miś

Wiecie dlaczego mam na hali ksywę parówa? Bo kabluje na swoich kolegów z działu i donoszę kierownikowi żeby mu się przypodobać.

Bartosz

Uważam że włożyłem sporo pracy w informowanie ludzi o sytuacji w Fca.Zwlaszcza ów delegacjach które są na Słowacji Włoszech Francji i teraz Kanady od nowego roku,ale trole tutaj szybko te informacje negują bo nie mają pojęcia o pracy w fca.

Miś

A jak u Was gadają na odcinku bo u mnie to mówią że kierownik ma na montera iść nawet nie na lidera tylko na montera albo ma wybór się zwolnić jak chce

Cześć.

Tu prawdziwy "cześć." Tutaj trole posługują się moim nickiem więc lepiej dać sobie spokój i poszukaj prawdziwego forum o pracodawcy, teraz gowork to całkowite (usunięte przez administratora) 90%opini to trole czyli administrator strony i tak od ponad trzech lat gdy adminem była pani Natalia było miło ale się skończyło .

@Cześć.

Cześć prawdziwy część A gdzie można pogadać bez tych trol i możesza dac jakiś namiar tylko szybko bo pewnie trol admin usunie

Dozorowiec

Ale tu pełno troli dawno mnie tu nie było a tu taki spam aż złapałem się za głowę

nick

PANIE DYREKTORZE TOMKU WDZIĘCZNA ZAŁOGA ZA WPROWADZENIE KILKU RADYKALNYCH ZMIAN W FIRMIE JEST ZA TO BARDZO WDZIĘCZNA BYNAJMNIEJ ZE STRONY PRACOWNIKÓW LINIOWYCH.RESZTA MOŻE BYĆ NIEZADOWOLONA ALE TO TYLKO GARSTKA TAKICH PRACOWNIKÓW.WPELNI POPIERAMY ZMIANY I ZYCZYMY DUŻO ZDROWIA I WYTRWAŁOŚCI JESZCZE TYLKO TRZEBA WPROWADZIC KILKA ZMIAN NA SZCZEBLACH KIEROWNICZYCH ABY ZAŁOGA Z CHĘCIĄ I POŚWIĘCENIEM WYTWARZAJĄC NOWE MODELE AUT BEZ BATA NAD SOBĄ ZE STRONY NIEKTÓRYCH KIEROWNIKÓW ZGŁASZANYCH DO REPO ZE STRONY ZAŁOGI.

@nick

Dyrektor to mnie klepi po zadku a ja poleruje mu berlo

@nick

trafisz na linie na najgorsza operację popracujesz w lini to zmiękniesz. podszywaczu nick

nick

tak sobie tylko napisałem parę słówek na forum a tu nagle po 15 minutach aby wejść na forum trzeba pokonac kilkanascie barier zabezpieczających i jeszcze wejść przez zagraniczne strony.ale nawyrabiałem w tym niezaleznym i opiniotwórczym forum. tę stronę przejeli chyba masoni kub iluminaci

nick

nowy dyrektor wprowadza nowe porządki w firmie.najgorzej cierpią pracownicy umysłowi oraz produkcja pośrednia robotnicy nie narzekają bo do zapieprzu przyzwyczajeni..smutno im za poprzednimi dyrektorami bo było lekko,łatwo i przyjemnie.teraz muszą sie wykazać w firmie na swoje stanowiska-teraz gorzej maja jak nauczyciele w podstawówce te fakultety ze średniej szkoły rolniczej na nim im teraz. amen!.

@nick

Najbardziej cierpi moja pupcia po pielgrzymce Wandzi

nick

jest tam kto na forum ze starej gwardi forumowiczów. mogę cos jeszcze dopisać jak bedzie wieksze zainteresowanie. czy forum na wymarciu przejete przez troling. dawajcie newsy co usłyszeliście PRZEBUDZENIE MOCY!

nick

przyszłe półrocze 2022 będzie dla zakładu bardzo ciężkie brak chipów branże motoryzacyjną wprowadza w poważne klopoty finansowe.wsparcie dla tej branży powinno dofinansowac unia europejska bo sama narzuciła drakonskie normy emisji spalin przynajmniej do okresu wprowadzenia aut elektrycznych na większą skalę mówi się ze wytwarzana u nas lancia moze w nowym roku zaprzestać produkcji. robota na taśmie produkcyjnej jest była i będzie ale inne dzialy wsparcia dla linii na wymarciu.szczęśliwi ci co przechodzą na emeryturę lub wczesniej za odprawy.

Dora

Dobrze że Admin usuwa te chore wpisy troli jak monter były. Ten człowiek musi mieć poważne problemy psychiczne.

monter były

Niektórzy członkowie Teamu Marcina pracują poza siedzibą firmy. Tym samym, nie mają oni okazji na co dzień integrować się przy kawie czy wspólnym obiedzie z pozostałymi pracownikami. Choć dzielą ich często setki kilometrów, to... wystarczy chcieć. W dniach 28 i 29 października cała drużyna Marcina spotkała się w pełnym składzie w biurze po to, żeby razem popracować, ale też miło spędzić czas po pracy Było smacznie, śpiewająco i tanecznie, wszak nic tak mocno nie spaja grupy, jak wspólnie spędzony czas w swobodnej atmosferze. (usunięte przez administratora)

@monter były

A ty Adminie niskiego szczebla .....byłeś na tym spotkaniu??? Hmm??? Czy nie???

Miś

Złapałem trola for gienia Bartosz mam do oddania koszt dostawy pokrywa te forum trol musi iść w dobre ręce bo jest ulomny i sika gdzie popadnie i (usunięte przez administratora) też robi gdzie stoi

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 314 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.