logo Fiat Auto Poland

Fiat Auto Poland

Tychy

Opinie o Fiat Auto Poland

Typek 2015-09-21 20:17:02
W pierwszej kolejności próbujcie przyjmować się do Delfo przez agencję Adecco w tychach (stawka - aktualnie dają 14.69 + 18 procent premii) - tam macie sanatorium w porównaniu do tego zapieprzania na montażu fiata.
Tomek 2015-09-24 09:48:22
Niestety próbowałem sie dostać do Delfo pomimo znajomosci ale nie przyjmuja , no chyba ,że jak sie ktoś zwolni (w co nie wierzę) pozatym lista chętnych jest baaaardzo długa
Libiążanin 2015-10-06 19:15:20
Mam pytanie, pracuje ktoś z Libiąża i czy wie jak dojechać tam pod Fiata?
bo chce się tam zatrudnić a nie wiem nic o dojazdach. Z góry dzieki
lolek 2015-10-07 10:04:21
nie ma przyjec pozwalniali prawie wszystkich, te pare osob pracuje do konca mies. i nara
69daro 2015-10-15 15:20:41
Rozmawialem niedawno z dwoma pracownikami tam zatrudnionymi i wyglada na to,ze sytuacja znow robi sie niewesola.Tych pracujacych "pod agencje" faktycznie prawie wszystkich zwolnili,malo tego podobno robiona juz jest takze lista osob do zwolnienia[z tych pracujacych na umowy na czas nieokreslony].Nawet uslyszalem takie stwierdzenie,ze moze byc w przyszlosci tylko JEDNA zmiana.Ma to zwiazek z zaprzestaniem w polowie przyszlego roku produkcji w tym zakladzie modelu FORD-a "K"[a wtedy straciloby prace 400 osob/wg zw.zawodowego SOLIDARNOSC].Brak nowego modelu auta tak musi sie skonczyc.....,czyzby Wlosi olali calkiem ten zaklad i bedzie powolne wygaszanie produkcji?
fiatowiec 2015-11-03 12:57:56
Przewozy jeżdżą z Libiąża do fiata, na dwie zmiany.
fiatowiec 2015-11-03 13:03:06
Sprostowanie:FCA(FAP)jest na Śląsku a nie w Małopolsce.
zainteresowany 2015-11-25 10:32:12
witam
mam pytanie czy dla pracowników waszej firmy są jakieś upusty w sprzedaży nowych aut..

-dziękuję za odpowiedz..
bolo 2015-12-02 10:28:26
Witam. Mam pytanie czy przyjmują obecnie do Fiata? Bo slyszalem że pozwalniali te osoby we wrzesniu ale slyszalem tez ze zostawili jakąś grupe ok 10 osob .
69daro 2015-12-06 18:37:55
Za kilka miesiecy FIAT w Tychach zakonczy produkcje Forda K ,wiec raczej nie liczylbym na jakiekolwiek przyjecia....,beda owszem.....ale zwolnienia.....cos okolo 400 osob.....
tyski 2016-01-19 22:32:15
witam przez jakiego posrednika mozna pracowac na fiacie??juz niemowie zeby dostac sie pod fiata po jakims czasie z gory dzieki za odp :)
tyski 2016-01-21 13:15:03
nio tak ale ni emam email szukam i nie ma jak cv wyslac do nich?
lysy 2016-01-21 22:37:25
Niema przyjec do Fiata i jesli w maju nie bedzie nowego modelu to poleci 400 osob
Mars 2016-02-06 21:30:12
Ja pracuję w tym obozie pracy na Lakierni
Olo 2016-02-15 12:23:53
Widzę ze Klimczyk znany na całym FIacie
lysy 2016-03-05 21:09:51
do steka @ pozyjemy zobaczymy potem bedziemy sie martwic.
pracoownik 2016-03-17 02:29:56
jest 17.03.2016 a ford idzie pełną parą i nie zanosi sie na to żeby go wycofali. Kto pracuje pare lat ten wie że zanim wycofali pande z tychów ludzie gadali 4-5 lat wcześniej rok w rok że już panda nie pójdzie , i sie zdziwili bo produkowana była jeszcze dobre 3 jak nie 4 lata. ostrożny byłbym z tym wycofaniem forda. Moim zdaniem to zwykła zagrywka zarządu.
Kr 2016-03-20 21:48:44
Hehehe Fiat Tychy wcześniej do 1992 roku FSM. Jeszcze do 2000 roku był to w miarę normalny zakład(razem z innymi spółkami umiejscowionymi wewnątrz np Delfo)Od 2001 roku czyli roku pierwszych dużych zwolnień zaczął się przekształcać w nieprawdopodobny kołchoz z masą odrażających brygadzistów, mistrzów i kierowników oraz kablarzy i donosicieli którzy wymyślali często nieprawdopodobne zmyślone historie byleby kogoś usunąć.Tak jest do dzisiaj
Pracujący 2016-04-02 12:13:10
Donosicielstwo i to w dużej mierze zmyślone - byleby tylko kogoś usunąć było już w spółkach Fiata Tychy (bo to jest kilka spółek produkcyjnych a nie sam Fiat)od lat 90-tych a nasiliło się od 2000 roku. Na to wszytko i na nierówne traktowanie ludzi na różnych stanowiskach czyli kolesiostwo, miało wpływ też duże bezrobocie w latach 2000-2004 a jak wiadomo kierownictwo Fiata Tychy i jego spółek jako największego i podobno najlepszego pracodawcy w regionie mogło organizować stosunki w pracy na zasadzie - jak się nie podoba to się zwolnij.Tak samo było i jest w innych firmach na strefie tyskiej.Z lat 90-tych pamiętam też chamskich strażników na bramach w Fiacie, i na koniec pracy kilku fałszywych i nieprzyjemnych mistrzów i kierowników zmianowych z przekształconej w 2000 roku spółki na tłoczni karoserii.Mimo dwukrotnej możliwości powrotu na razie pracuję gdzie indziej
kinko 2016-04-12 00:25:13
Dejta spokój naprawde trzeba byc zdesperowanym
śmiech 2016-04-15 19:37:35
hahaha trollu, ogłoszenie na "blacharza" to może dać prywatny zakład naprawy samochodów bo w zakładach produkcyjnych typu Fiat czy Opel takiego zawodu nie ma
Gdzie macie FORD-a K ? 2016-05-29 21:54:36
"Jest 17.03.2016 a ford idzie pelna para i nie zanosi sie na to zeby go wycofali".....he,he.....no a jak to sie stalo,ze juz tego autka jednak nie skladacie??......,a taki pewny byles.....Eh,alez naiwne jest to polskie spoleczenstwo,naiwne.......
luka 2016-06-07 20:55:16
A czy słyszeliście może o hazardzie mającym miejsce na terenie zakładu ?? Ponoć już nie pierwsza osoba popełniła samobójstwo z tego powodu ??
Byly pracownik FCA 2016-06-07 21:33:17
Przeciez duzo osob traci kase przez hazard..,ale co to ma wspolnego z FCA TYCHY ? W kazdym zakladzie pracy sa hazardzisci. O co sie zakladaja,czy nastepna sobota bedzie pracujaca,he,he ? :)
parcownikPS 2016-06-10 09:54:59
No to widac ktos Tu sie pomylil Bo Ford juz nie schodzi z linii od 20 maja...
Orxay 2016-06-15 12:26:37
Niestety, ale ta firma ma żenująco słabe zaplecze informatyczne.
Byly pracownik FCA 2016-06-26 13:47:28
Co tam zaplecze informatyczne....jak zatrudnieni w tym wloskim kolchozie zapychaja w NIEklimatyzowanych halach produkcyjnych......Makaroniarze robia sobie PODWOJNE jaja z zatrudnionych tam osob...raz,ze placa im o wiele za malo...to jeszcze nie zapewniaja normalnych warunkow pracy,jakie powinny byc spelnione w 21 wieku......no,ale wlasciwie to sami pracownicy sie na to godza...placa skladki zwiazkom zawodowym,ktore zupelnie niczego nie potrafia zalatwic....
Historyk 2016-07-01 21:27:02
"były pracownik FCA" to ty chyba jesteś od ponad 20 paru lat, bo od połowy lat 90-tych nie ma w Tyskim Fiacie żadnych makaroniarzy. Od mistrza po kierownika zmianowego i dyrektora wszyscy to Polacy
Byly pracownik FCA 2016-07-02 14:22:39
He,he....jaja sobie chlopie robisz ? :) Przeciez mi chodzi o to,ze ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlokalizowany w Tychach,jest wlasnoscia WLOCHOW......i nie ma zadnego znaczenia,ze kierownicy/dyrektorzy sa Polakami.To sa zwykle pionki,w rekach cwaniakow ,ze slonecznej Italii.
pracujacy 2016-07-07 11:29:38
@Cry to zalapuj sie dalej na serwisanta. O "odpowienich socjalach" wiesz, ale o tym czy szukaja ludzi na to stanowisko to juz na forum pytasz. Jak czytam wpisy takich jak Ty albo historyk to nie wiem czy sie smiac, czy plakac. W d... byli g... widzieli
Paulo 2016-07-09 01:12:41
Nie polecam , trzeba się narobić a zarobki ah , brak słów
Miras 2016-08-23 18:45:41
W jaki sposób składa się CV do Fiata w Tychach?
Trzeba wypełnić ten formularz ze strony: http://praca.fiat.pl/ i to wystarczy?
Nie ma jeszcze dodatkowych kontaktów?
pytający 2016-08-30 13:51:06
Pytanie do osób w temacie: czy to prawda, że Ypsilon będzie produkowany tylko do końca tego roku? Jeżeli tak, to dobrze pisał 69daro o powolnym upadku tej fabryki
XXX 2016-08-31 14:59:07
Agencja Pracy Gi-Group zatrudnia w tym zakladzie ,tam trzeba zwrocic sie z zapytaniem...tyle tylko,ze teraz raczej nie ma co oczekiwac na jakiekolwiek oferty ,bo zaklad ten ostatnio ledwo zipie....wlasnie niedawno zakonczyla sie tam produkcja modelu Ford-a K i nawet wg. zw.zawodowego Solidarnosc.., 400 osob jest zagrozonych zwolnieniem....Przyjecia moze i sa ,ale do biur.
Byly pracownik FCA 2016-08-31 15:19:11
"Nie polecam"..to jest malo powiedziane...he,he..tam trzeba biegac na linii non-stop jak potluczony,do szatni wracasz caly zmachany..w dodatku jak nie robisz sobot,to zarobisz faktycznie grosze....jedynie stary pracownik ma troche lepiej...ma dodatek,chyba teraz cos z 500 zeta,za staz pracy....,w dodatku jest tam mobbing,zastraszanie,zmuszanie do brania urlopow[w sytuacji gdy zaklad ma nieplanowany postoj] i ogolnie atmosfera jest tam nie za ciekawa....
pytajacy 2016-09-01 15:47:10
Byly pracownik FCA dzieki za odpowiedz. Zdazylem ja przeczytac zanim zostala skasowana. Widac FCA czuwa i kogos prawda zabolala. Jeszcze zapytam o jedno: kontrola sluzbowych maili i podsluchiwanie telefonow to prawda czy plotka?
Byly pracownik FCA 2016-09-02 14:30:17
Najwidoczniej FIAT stara sie na sile miec poprawny wizerunek w mediach....I faktycznie,kiedys to BYL fantastyczny zaklad pracy....ale ....za czasow....FSM....Mialem wlasnie przyjemnosc zalapac sie tam do roboty, na sama koncowke produkcji Fiata 126p...Wszystko zmienilo sie niestety w momencie przejecia tego zakladu przez Wlochow.Na gorsze oczywiscie.
Gostek 2016-09-16 20:41:49
Mam do was ludziska pytanie czy trzeba kupić bilet miesięczny za 290zł na fiatowski przewóz z Fiata? Byłem tam na rozmowie i gościu mi gadal że 290zł za miesiąc jak to tam jest? Czekam na odpowiedz dzięki.
Sokół 2016-09-18 17:34:03
Powiedzcie mi czy zatrudnienie jest bezpośrednio w Fiacie czy przez jakąś agencję? A jeśli tak to przez jaką?
123ased 2016-09-27 23:21:51
Fiat akurat stoi sprzedaje swoje oddział z magneti marelli samsungowi w Magneti Automotive Lighting Sosnowiec zlikwidowano już linie fiatów zwolniono 1 agencje pracy koreańczyki zmiany wprowadzać będą... radze szukać pracy nowej powoli bo do nowego roku będzie się czołgało wszystko potem koniec. Zamiast fiata kiedyś ma być Audi i BMW plany Samsunga na przyszłośc to tyle w temacie bo sami mało wiemi a czasu mało stabilność zatrudnienia to wgle...
Emeryturka nie długo 2016-10-03 10:12:56
Moja cała rodzina pracuje we Fiacie a ja już ponad 40 latek tam dymam. Pozdrawiam młodego Kierownika
UR spawalni S.K. :-)
Emeryturka nie długo 2016-10-03 10:13:48
UR spawalni S.K. :-)
siwy 2016-10-05 09:03:28
w marcu ale zeszlym roku, teraz przyjmuja na wozek widlowy przez agencje
Ktosik 2016-10-07 10:39:40
Czy ktoś wie coś o aktualnych lub planowanych zwolnieniach na Fiacie?
elektrotechnik do spraw sprzedaży części zamiennyc 2016-10-10 18:40:28
hehe jeden taki już pisał, że fabryka szuka blacharza. Teraz widzę, że w zakładzie produkcyjnym szukają specjalistów do sprzedaży części zamiennych. Macie ludzie wyobraźnię, naprawdę... Napiszcie jeszcze, że murarzy potrzebują ;P
feel me 2016-10-10 22:26:32
Hej, ale jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. sprzedaży? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że posiadam odpowiednie doświadczenie, a skoro premia się normalnie trafia do podstawy to sie wcale nie dziwię, że są teraz tak populani na rynku.
Gość 2016-11-07 11:10:49
Taka zapadła decyzja durniu
Ktosia 2016-11-07 19:25:58
Witam, czy tam są 3 zmiany ? Czy może 4-brygadówka? Jak z weekendami, też robocze? :)
nie polecam 2016-11-29 10:35:10
Niekompetentni przelozeni (czasem nawet chamscy), kolesiostwo, ludzie traktowani jak przedmioty - byle plan sie zgadzal i wlosi byli zadowoleni (urlop dostajesz wtedy kiedy pasuje to firmie), zarobki bez szalu, wszechobecny balagan, socjal jest (jak dla mnie bardziej w wymiarze propagandowym niz uzytecznym dla pracownika). Generalnie taki matrix korporacyjny dobry na start zaraz po studiach lub po to zeby troche popracowac, znalezc lepsza firme i odejsc
Byly pracownik FCA TYCHY 2016-12-01 10:03:38
FCA to jest ............wykanczalnia ludzi.....Jesli ktos chce zejsc przedwczesnie z tego swiata, to decyzja o zatrudnieniu w tym zakladzie bedzie odpowiednia...Pracowalem tam ponad 20 lat i w tym czasie na bramie wejsciowej widzialem chyba z ...30.....nekrologow.....To o czyms swiadczy...Najwiecej osob poszlo do piachu z dzialu MONTAZ.
Zostaw swoją opinię o Fiat Auto Poland - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiat Auto Poland