Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

monter były

polka,Proste,gupi pisior,ada,Przypomnienie,Jan,Erika,Zdzichu,Janek,Dora,Gość87,Bartosz.... TO NIE WSZYSTKIE TROLE ,AKTYWNE OSTATNIO:-) CZYŻBY ZWIĘKSZONA AKTYWNOŚĆ TROLI ,BYŁA ZWIĄZANA Z PODWYŻKĄ Z 0,60GR/WPIS-NA 0,61GR/WPIS??? OCZYWIŚĆIE , NIE Z SAMYCH WPISÓW TROL ŻYJE:-) JEŚLI KTOŚ ODPOWIADA LUB OCENIA WPIS TROLA(NIE MA ZNACZENIA,CZY ŁAPKA W GRĘ,CZY W DÓŁ)TROL DOSTAJE -BONUS- TZW PREMIA UZNANIOWA,ZA SKUTECZNOŚĆ,W POTRZYMYWANIU I ZWIĘKSZANIU ZAINTERESOWANIA :-) ODPISUJESZ,OCENIASZ... NABIJASZ KASĘ TROLOM,I PORTALOWI:-) DO OCENY JASNO MYŚLĄCYCH ,NIE DAJĄCYCH ,SIĘ "WCIĄGNĄĆ"W SPIRALĘ TROLI:-) W PIRAMIDĘ TROLI:-)

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Aaaa

Kiedy będzie postój?

Rozsądny

Nie nie pamiętam., pamiętam za to wystarczy nie kraść

Przypomnienie

Jutro kolejna grupa jedzie do Francji. Wszyscy gotowi autokar czeka pod firmą.Rano wyjazd.

Jan
@Przypomnienie

Gdzie ten autokar? Ja już czekam z torbą podróżną pod firmą.

Przypomnienie
@Jan

Spokojnie czekaj podjedzie jak jesteś zapisany :D

starsze pokolenie

Jak można wejsc na strone solidarnosci na facebooku lub Messengerze i pisac komenterze oraz otrzymywac na biezaco wiadomosci. o tyskim fiacie.ktos wie.

Erika

Ja ja Ty dobrze gadać ja nie widziec u nas w DE grupa co brać social ( Kindergelt Hartz 4) kraść pic na ulica krzyczeć (usunięte przez administratora)! Zrobic mur na Oder.

Zdzichu

W duże miasta, Tysze, bywam zrobić większą zakupa, ciężko furmanką przez te drogi zajechać, mało placu, kilku moich kumów pracuje w tych fabriken i cuda opowiadają, ile to w jeden dzień tych automobilów robią, Tera podiebno kryzysa nadszedł, jak ja to mówię koń pewniejszy, nasz Siwek na kryzysa uoporniony, ludzie wracajta do korzeni

Janek

Napotkał żem się na opinie kuma mego, że robota w takiej dużej manufakturze jest tegiejsza niż podczas zbierania plonów i obsługi sprzęta rolniczego, kak to jest podług Was ? Zali to prawda że więcej dukatów idzie dostać, jakie to stawki idzie wydostać ?

Zażenowany

Skończcie raz na zawsze z podkreślaniem faktu wiejskiego obszaru Tychów oraz okolic, a przez, to również korzeni duzej części pracowników. Nie czyni to nikogo gorszym czy lepszym. Ludzie z miasta też mają swoje przywary. Tychy od niedawna mają prawa miejskie, wyrosły jako baza pod zakłady motoryzacyjne, jednak obecnie, to śliczne, młode miasto, sypialnia Katowic, może nie z bogatą przeszłością ale na pewno lepsza przyszloscia niż wiele innych miast. Pisanie bez końca o walonkach, braku kultury, braku umiejętności korzystania z WC, prostackich zachowaniach nikogo nie rusza. Ciekawe gdzie jest inaczej, najgorzej to spojrzeć na siebie, okaże się, że taki Dubaj, to dopiero zakłamanie i udawany splendor.

LUDZIE LUDZIE!!!! OPANUJCIE SIĘ! CIĄGLE TROLUJECIE. Właśnie skończyło się oficjalne zebranie firmy gdzie była o podwyżkach od nowego roku i wzroście zatrudnienia. Będzie lepiej tylko trzeba przetrzymać zimę. Mają być delegacje do kilku państw nawet do Kanady i USA. Firma się rozwija i szuka partnerów gospodarczych. Jest dobrze więc KOCHANI NIE SPAMUJCIE.

Pytacz
@Andrzej

A jak kwestia wiz do Kanady ? Zarobki są w dolarach ?

@Pytacz

Zarobki na delegacjach są adekwatne do pracy w danym kraju. Jesteś na Słowacji czy Francji lub Włoszech to masz płacone w euro plus dieta

Dora

(usunięte przez administratora) zazdrości ze go wywalili i sie na delegacje nie zalapał

FCA Polska

Prosimy nie trolować w opiniach. Twoje doświadczenie wynika z braku zainteresowania dalszą współpracą ze strony naszej firmy. Powodem tego jest np. Opuszczanie dni pracy, za długie przerwy w pracy, zastrzeżenia agencji oraz negatywna opinia menagerów. Czarowanie rzeczywistości nic nie zmieni, następnym razem prosimy stosować się do standardów naszej firmy i do zapisów umowy. Pozdrawiamy! FCA Polska

monter były

Kto chce ,żyć normalnie,niech szuka zatrudnienia ,gdzie indziej... Na fca nie ma już perspektyw i stabilnego życia Był wyzysk,a będzie gorzej:-(

Koło

Na wsi obecnie nie ma już PGRy. Tera pracujemy w znoju na prywatnych Panów. Mają nowoczesne sprzęta, duże poletka, jest już w czym wybierać i nie trza na duże fabryki do Tycha szukać dobrego żywota. Jak jest chlyb i kiełbasa niepotrzebny wyzysk.

monter były

(usunięte przez administratora) ZAMIAST ROZWIJAĆ SIĘ I UMIESZCZAĆ ,FAKTYCZNIE ISTOTNE INFORMACJĘ DLA PRACOWNIKÓW ,ZAJMUJECIE SIĘ ZARABIANIEM KASY NA SPONSOROWANYM TROLINGU!!! I CHOĆ ,JUŻ NIE PRACUJE ,MAM WIĘCEJ INFORMACJI ,O TYM ,CO SIĘ TAM DZIEJE ,OD TROLÓW ZATRUDNIONYCH PRZEZ GO WORK!!! OFICJALNE STANOWISKO FCA ,ODNOŚNIE DALSZYCH PLANÓW: Podsumowanie spotkania z dyrektorami FCA Poland (usunięte przez administratora) oraz szefami jednostek produkcyjnych i analizy pracy: - redukcje, cięcia, optymalizacja ma przygotować nasz zakład na największy kryzys jaki może nas spotkać i to pozwoli nam go przetrwać i utrzymać na rynku, - równanie płac (podwyżki) możliwetylko ze zgodą na wprowadzenie rozwiązań istniejacych w innych zakładach grupy (redukcja przerw, wydłużony czas rozliczeniowy do 12 mc itp.), - do póki obowiązuje Układ Zbiorowy służba zdrowia i Crik pozostają bez zmian, - mam nadstan zatrudnienia, nie przewiduje się zwolnień grupowych, ale mogą być inne jeśli nie uda się wysłać pracowników w delegacje, - WCM powoli zastępowany będzie przez SPW (Stellantis Productions Way), - brak należytej komunikacji, niekonwencjonalne decyzje, zmienność decyzji podejmowanych przez dyr. wynika z coraz większym brakiem detali i materiałów do produkcji, - tematy dot. Trnawy są nowe dla wszystkich, więc pojawiające sie problemy będą rozwiązywane na bieżąco, - dyrektor T. Gębka przewiduje zgrzanie pierwszych nadwozi nowego modelu na przełomie styczeń/luty 2022 Wysłano z telefonu Samsung

@monter były

Leczę się psychiatrycznie

Tak na dobrą sprawę jeśli ktoś pyta ile kto zarabia to jest różnie , ja już pracuje 6miesiac i dostaje 3600zl na rękę te 2600 czy 2700 to są brednie nie popieram tych trolli za wypisywanie bzdur

Jaka jest prawda
@Adam

To są niezle pieniądze jak na nasze warunki

Jaka jest prawda

Czy ktoś napisze, ma moralna odwagę napisać jaka jest prawda odnośnie zarobków, jest tak dobrze, że je zanizacie boicie się napływu chętnych i pieszecie np 3000 zł na rękę czy jest w drugą stronę, jest źle i podajecie zawyżone wartości że wstydu tzn np 5000 zł na rękę. Gdzie jest sufit? Ile ktoś dostaje na wejściu np.? Czy są przyjęcia do pracy? Ma ktoś odwagę napisać jak jest ?

Drama

Nie mogę w to uwierzyć ile tu troli żaden z was nie mówi o konkretach. Nie wiem czy wiecie ale obecnie jest 654 wakaty na produkcję. Szukają pracowników stawka początkowa 4700 zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 314 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.