Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

monter były

Przepraszam za swoje chore opinie. Jestem zbyt ograniczony umysłowo żeby pracować w FCA i wam zazdroszczę . Jestem zerem.

Dora

Panie Bartoszu niech pan się nie daje w dyskusję z tym (usunięte przez administratora) Najważniejsze że od nowego roku jedziemy na delegację do KANADY a ten trol tylko zazdrości

@Dora

Na delegacje to na biegun możecie jechać bo miejsce bałwanów trolow jest tam gdzie dużo śniegu i nie ma żadnych delegacji do Kanady a dora to skrut od Dobrze Obciagam Rzetelnie Ambitnie

Janbezdomu

Przepis na wygraną, zabrać pieniądze ciężko pracującym i wykształconym, dać nierobom i słabo wykształconym, wierna grupa zawsze na Ciebie zagłosuje, rządzić za wszelką cenę, podporządkować sądy, zakneblować mkedia, i mamy totalitarna demokracje 21 wieku. Jak to się ma do Fca, od nowego roku, po wprowadzeniu nieładu, cięć na bramie dostanie duża podwyżkę, a inżynier nie dostanie nic, dyrektorowi zabierze się żeby było więcej dla cięcia, czy to sprawiedliwe, na pewno

@Janbezdomu

Ile matka trola takiego musiała zjeść śniegu żeby takiego trola bałwana urodzić daj znać ile bo inne matki pytają bo małe bałwanki są słodkie a potem z nich trole wyrastaja

zxc
@Janbezdomu

Niech weźmnie kredyt,zmieni pracę. Jak mu ciężko. Przepraszam bardzo,a Panowie inżynierowie to jaki nowy model samochodu zaprojektowali ? Jakąś linie ? Wszystko przychodzi gotowe.Wiec albo się marnują produkując tony bzdurnych papierów albo może jednak nie są aż tacy zdolni jak im się wydaje.

gość
@zxc

(usunięte przez administratora) Co z tego, ze zaprojektuja? zasponsorujesz, zainwestujesz? Nowy model, wdrozenie go do produkcji to koszt ponad 500 milionow Euro.

Gienia
@zxc

A co zaprojektowała towarzyszka Wandzia i reszta towarzyszy sekretarzy związku solimarnego że biorą pesje kierownicze plus obrywy od pracodawcy?

Gienia

Ponawiam pytanie co wnoszą do zakładu zwiazkole solimarni na etatach kierowników?

Witam czy ktoś wie co się dzieje w FCA Tychy w piątek zwolnił się szef: Spawalni, Montażu, Lakierni dodatkowo w piątek ostatni dzień w pracy była szefowa finansów zakładu.

Jacek
@Nowy

A skąd takie info? To był jeden szef do wszystkiego czy różni szefowie ? Tak czy inaczej w nowym nieładzie, obniża się im pensje żeby dać więcej dla niskowykwalifowanego personelu. Pewnie w takim świecie chce im się robić.

@Jacek

Cały zakład o tym mówi to byli trzej szefowie w sumie najważniejsi po dyrektorze

@Nowy

Coś wiadomo ?

@Monter

Tak, dzisiaj widziałem jednego w klubie tyłeczkowym. Extra doznania i rozkosze dupciowe.

Heheh

Wymyślili, teraz bon energetyczny, cuda na kilku,.

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Artur

Jestem mistrzem blacharzem. Mam 6 tysięcy netto

Miś

A teraz poważnie, jeśli moderator jest zainteresowany wzrostem zainteresowania na tej stronie proszę o kontakt , Miś chętnie pomorze,bo aktualne trole nie należą do inteligetow i z czasem zainteresowanie padnie jak w przypadku innych firm,np FCA Powertrein

Miś

Nad brzegiem jeziora trol siedzi i pierze I co raz majtasy do ręki bierze Pod słońce patrzy na boki się buja To zółte z dipy nie zejdzie ni ma wuja

Ze swoich pieniedzy dawaj i przyjmij pod swój dach ze stu a nie rozporządzasz się cudzą kasą!

Proste

Co Ci nie pasuje, taki rozszerzony Ład, i tak są plany żeby lepiej zarabiający w kraju płacili większe podatki żeby było na podwyżki pensji (poprzez obniżenie podatków) dla podstawowej kadry, o taką sprawiedliwość, kierownik linii zapłaci większy podatek i pensja bez zmian lub obniżoną żeby było na podwyżki dla cięcia (nic to tej funkcji nie mam ale uważam, że jak podwyżki to dla wszystkich), więc co Wam szkodzi połowa pensji dla emigrantów, oni nic nie mają, jest też sprawiedliwość

Ale przynajmniej swoim daje a nie obcym polaczku od siedmiu bolesci! Typowe lewackie myslenie niezadowolonego ze wszystkiego polactwa.

Czesiek

Lewackie to jest właśnie rozdawanie pieniędzy, zabieranie tym którzy ciężko pracują żeby dawać nierobom,.niektórym to się już wszystko miesza, ja cenie konserwatywne wartości ale nie jestem za rozdawnictwem, to jest właśnie lewactwo.

Waldek

Napisze jeszcze raz, jak będzie rozdawać dalej pieniądze to wygraja, chleb będzie wtedy po 10 zł a masło za 8...oni biją inflację przez te rozdawnictwo, rozdają nierobom

Wystarczy nie kraść

Naukowcy odkryli ze jeden na czterech wyborców partii Potwory i Spółka jest równie głupi jak pozostałych trzech.

Miś

Lubię oddawać się brzuchatym puszystym misiom.

monter byly

Dla obecnych polityków ludzkie życie jest niczym wobec słupków poparcia, Tylko tak można wytłumaczyc calkowity brak działań tego rzadu by zapobiec kolejnym zgonom. Wszystkie kraje ościenne wprowadzają zasady zmierzające do ograniczenia transmisji wirusa przez niezaszczepionych na reszte spoleczeństwa. Nawet jeśli niektórzy się oburzają to tamte rządy nie uginaja sie pod presja pieniaczy i postępują odpowiedzialnie. W Polsce rząd dla utrzymania paru % poparcia więcej NIE ROBI NIC by chronić nie tylko zdrowie ale też życie obywateli. To jest zbrodnicza władza j i osoby odpowiedzialne za te zaniechania należy postawic przed sądem, gdy będzie to już możliwe.

komu te kity

facet co ty wiesz o dobrm pracodawcy zerknij na polkowice a to zwykła plantacja mandarynek w sanescobar zamknąć ten cały (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Tak właśnie jest.

brat pracujący w vw
@komu te kity

sprawdz zarobki ich a twoję hehehe

Pracuję w FCA od 2018 roku i jestem zadowolony z mojej pracy. Warunki pracy są w porządku, zakład dba (a przynajmniej bardzo się stara) dbać o pracownika i nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego ze strony samego pracodawcy. Z ludźmi bywa różnie, ale wszyscy jesteśmy inni i nie każdego trzeba lubić i nie każdy musi lubić Nas. Najważniejsze, aby mieć szacunek do siebie nawzajem, bo przychodzimy do pracy aby zarobić pieniądze. W żadnym miejscu nie jest idealnie i FCA nie jest wyjątkiem, ale mam porównanie z innymi zakładami pracy i śmiało mogę stwierdzić, że FCA jest dobrym miejscem pracy. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest w porządku. Każdy z Nas chciałby zarabiać więcej, to jest zrozumiałe, ale pamiętajcie, że nikt Was nie trzyma na siłę w danym zakładzie pracy. Polecam pracę w FCA , naprawdę jest okej.

Jacek

Ile wyciągasz,.masz 5 z przodu ?

@Jacek

Tak , nawet czasem 6 z nadgodzinami

Co ty (usunięte przez administratora), ja wyciagam 15 klocków ale nie wychodze z zakładu i robie 24 na dobe.

gryps

Do konca roku planowane 10-tki w kazdy tydzień mniej lub więcej12 listopada piatek odrabiamy w jakas sobotę i ma byc hiper weekend.ale w tych dniach może zaistnieć pilna potrzeba produkcji. i bedzie organizowane dodatkowe nadgodziny za 100-120 procent. . do końca roku moze sie jeszcze dużo wydarzyć i wczesniejsze ustalenia trzeba będzie zmieniać.

Pytacz
@gryps

Super, ale pytanie brzmi ile naprawdę da się wycisnąć, czy pensje między 4 a 6 koła są na wyciągnięcie ręki, a jeżeli tak to po co te całe narzekanie ?

Nogi

Mój kolega chwali się że wyciąga świetne pieniądze jako monter ale nie chcę powiedzieć dokładnie ? Ile średnio zarobi monter ? Z sobotami powiedzmy, dobije do 6 koła na rękę ? A prostu pracownik produkcji ? Są jakieś konkretne wymagania ?

Konstruktor
@Nogi

Jestem konstruktorem. Zarabiam na rękę 8 tysięcy netto

Tadek
@Konstruktor

Jakie są wymagania dla przyjęcie na stanowisko konstruktora ?

ręki
@Konstruktor

Ja tez tyle zarabiam,konstruuję skrzynie drewniane do czesci blacharskich nadwozia aut do wysyłki tylko ze w Niemczech po przeliczniku na ojro zarabiamy podobnie.ja tylko skończyłem zawodówkę a na zachodzie takich konstruktorów brak i po co było się uczyć.

monter były
@ręki

Ta to przeżyj w szwabach za 1500euro jak nie ma 2 tysięcy to nawet nie warto wyjeżdżać mieszkania drogie chyba że piszesz o pracy z zakwaterowaniem w tych zapuszczonych lokalizacjach w jednym pokoju z jakimś starym alkoholikiem albo narkomanem który ucieka z polski przed prawem lub długami i dojeżdżać do pracy w jedną stronę 50km

dociekliwy

cos zlego dzieje sie na slowacji w fabryce aut.dochodza sluchy u nas ze dwom naszym pracownikom zawistni pracownicy tamtej zalogi polamali rece naszym kolegom z naszej fabryki.pogloski mowia o pracownikach z lini ;a'

Gość87
@dociekliwy

Łamią kity? Dlaczego ? To jakieś fake newsy...chcesz zniechęcić do wyjazdów innych żeby Ci miejsca nie zabrakło ? Chciwy na euro ?

Sama prawda
@Gość87

Byłem na Słowacji jest bardzo dobrze.Wielu pracowników rywalizuje o wyjazd na delegację dlatego ktoś rozsiewa fałszywe informacje aby zniechęcić innych. Lista jest pełna a na jedną osobę jest chętnych 10. Sami widzicie skąd tyle mylnych informacji na forum oraz troli

HENIEK
@dociekliwy

to prawda dziś dostałem info i jeszcze darli się na jednego że na chorobowe poszedł !!!!

Tadek

Jakie są teraz zarobki na fiacie na produkcji? czy dostanę 6 tysięcy na rękę?

Bartosz
@Tadek

Tak tyle można zarobić z nadgodzinami

Gość87
@Bartosz

A ile maksymalnie nadgodzin można zrobić ?

Tak za 2 miesiące

Tak za jeden miesiąc

Agencja

Jestem pracownicą agencji. Powiem szczerze że lepiej zatrudnić Ukrajinca bo z polakami są same problemy. Wiecznie coś nie wam nie pasuje. Ukrajincy są bardziej pracowici i wydajni według statystyk.

Sama prawda

Ludzie OPANUJCIE SIĘ WRESZCIE I NIE TROLUJCIE. JA PRACUJĘ JUŻ DRUGI MIESIĄC I MAM OKOŁO 4000 NETTO JAKO ZWYKŁY PRACOWNIK A WY JESZCZE NARZEKACIE???

gość
@Sama prawda

I po co pisac takie bzdury? Masz ale za 2miesiace

miły
@gość

Ma 20 lat i numery !!! ??? myślisz a może myślą !! I jak na spacerze

Miś

Żeby Ciebie trolu nie pociągneli do odpowiedzialności za podszywanie się pod firmę i wypowiadanie za nich

Jakie wypłaty osiągnąć można w firmie ? Możecie podać widełki, euro w delegacjach mnie nie interesuje, delegacje są podobno dla nielicznych To prawda że są zagwarantowane podwyżki ? Czy podwyżka zależy od stażu pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1031.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 939, z czego 314 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.