Opinie o Borim Sp. z o.o. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Borim Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borim Sp. z o.o. w Pszczyna

zwyczajny Nowy wpis

Słyszałem że szef to frajer...i z wyglądu i z zachowania

Grażyna Nowy wpis

Znalazłam info, że Borim zajmuje się dystrybucją paliwa, prowadzą hurtownię. W związku z tym chciałam zapytać o to, co proponują Przedstawicielom Handlowym podczas rozmowy. Jak się przedstawia kwestia premii? Powiedzcie, czy są wysokie prowizje od sprzedaży.

Wiecie czy Borim Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

HNM

Tak, udostępnia laptop i telefon, oraz samochód służbowy - na wyjazdy do klientów. Poza tym, dobrze się tam pracuje, i za naprawdę godziwe pieniądze (w żadnym wypadku nie za stawki minimalne). Wymagania są, owszem - ale czy w innych firmach rozdają pieniądze za nic? Z pewnością nie. Trzeba umieć ocenić sprawiedliwie. Wynagrodzenia są zawsze wypłacane na czas (albo i przed czasem), jest to też jedna pewnie z niewielu prywatnych firm, która honoruje przepisy Kodeksu Pracy (tak mówią sami pracownicy), wszystkie składki na ZUS są płacone w terminie (ludzie otrzymują z ZUS informacje, i to potwierdzają). I nieprawdą jest, że pracują sami Ukraińcy. Zdecydowana większość pracowników (ponad 90%) to Polacy, a wielu z nich - z długim, wieloletnim stażem. Gdyby było tak źle, jak niektórzy tu wcześniej pisali, to nikt nie pracowałby tam wiele lat. Negatywne i hejterskie komentarze piszą zazwyczaj ludzie sfrustrowani, którzy nie sprawdzają się w danej pracy czy na danym stanowisku, lub popełnili jakiś karygodny uczynek, albo nie umieli się dogadywać z kolegami, i nie potrafią przyznać się do własnych błędów. Znam osoby tam pracujące, i żadna nie narzeka, a wręcz przeciwnie. Ale - oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie, lub zatrudnić się, i się przekonać samemu, jak jest.

Aleksander Nowy wpis
@HNM

Dzięki za Twoją wypowiedź. Dzięki niej sporo dowiedziałem się o tym, jak wyglądają warunki pracy w tej firmie. Mógłbyś dodać, czy firma zatrudnia również osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały zawodowo? Jestem ciekaw, czy byłoby to dobre miejsce pracy na rozpoczęcie kariery zawodowej.

O*xio Nowy wpis
@HNM

Ten ZUS od najniższej czy, od całości, ty pierwsze, pytanie drugie , dlaczego jak tam tak dobrze jest jest taka rotacja kierowców , jestem z Pszczyny i czytam ogłoszenia na Plessie

Jak atmosfera w firmie? Ktoś z pracowników się wypowie?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Chciałbym aplikować do nich do działu handlowego, ale nie za dużo słyszałem o pracy u nich. Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami? @Luźny piszę, że dużo obcokrajowców, w dziale handlowym też? I co to znaczy że warunki są karygodne?

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o Borim? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Luźny

Pracowałem kiedyś, ale dalej mam znajomych i podobno sami Ukraińcy robią, bo warunki były i dalej są karygodne... Może dlatego nie macie nowych wpisów ;-)

Daniel

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Maciek

No daj spokój, naprawdę nie wiem skąd masz takie dziwne rzeczy do powiedzenia, to stek bzdur jest od zawsze

Czego się spodziewać po prywaciarzu i w dodatku złodzieju który mierzy swoją miarą...polecam więcej kontroli pip :) co do kuchni to rzeczywiście przydałby się porządny kucharz i mniej zarozumiała obsługa a nie stare baby ;p

Gosc

hahaha, człowiek w tej firmie jest niczym o czym świadczy ciągła rotacja na tych samych stanowiskach! Szefowa w porządku okazywała czasami trochę serca ale reszta osób które tam pracują bez komentarza. Najwięcej zarabiają ci co nic nie robią bez wykształcenia i doświadczenia. Nie ma to jak się dobrze ustawić i mydlić oczy szefostwu:/ Ciepła dobrze płatna posadka, a inni zapiepszają za marne grosze na dziwnych umowach!Pracowali tam fajni sumienni ludzie ale wszyscy uciekli;/

Odradzam w każdy możliwy sposób . Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną i pokazujesz ,że Ci zależy Szefostwo się cieszy ,że za psie pieniądze potrafisz robić z siebie kundla. Prędzej czy póżniej i tak potraktują Cie jak już wcześniej o tym napisane . Pozdrawiam wszystskich których zwolnili (będzie im lepiej) i tych ,którzy odeszli .

norbert

Tak samo popieramy opinię!Ceny dla koneserów a jakość zerowa!Nauczcie ludzi robić posiłki tak jak się to w karcie nazywa!Śmieszne podawanie posiłków, które nie odpowiadają nazewnictwu? Nie zachęcam do skorzystania z usług tej instytucji.

kasia

Podpisujemy się pod opinię poprzedników. Byliśmy dwa razy w restauracji BORIM i za każdym razem tak samo. Jedzenie,że kucharzy trzeba by było wysłać na kurs gotowania i przygotowania potraw,gdyż nie mają pojęcia, jak dane potrawy mają wyglądać i jak mają byc przyrządzone zgodnie z nazwą w karcie,porażka!Po otrzymaniu rachunku kolejny szok,gdyż ceny kosmiczne!Można wypaść z butów! Omijajcie jak Wam nie po trasie,bo my tam już napewno nie zaglądniemy!

warszawa

Witam! Cieszę się,że w końcu ktoś o tym napisał,bo myślałam że tylko ja mam jakieś ale? Kuchnia w BORIM jest tak słaba,że aż trudno o tym mówić?! Z mężem z powodu różnych interesów często stoujemy się w restauracjach. Nawet w Warszawie w hotelu Marriot nie zapłaciliśmy tyle za obiady co w restauracji BORIM o ile można ją tak nazwać? Ponadto kucharze powinni się nauczyć wytworzenia posiłków zgodnie z nazwą w karcie,gdyż wydaje mi się,że tego wogóle nie potrafią!My już tam napewno nie skorzystamy z usług!

marlenka

Popieram opinię poprzednika! Kuchnia w BORIM żałosna co do jakości a w cenie na miarę HOLLYWOOD!Nie wiadomo za co się płaci? Byliśmy tam na obiedzie i nie darmo dostaliśmy jedzenie,które nie odpowiadało nazewnictwu w karcie to do tego zapłaciliśmy słono, tak że nam szczęki opadły! Szefostwo powinno pójść po rozum do głowy i zmienić to dopóki nie będzie za pózno. My napewno już tam nie skorzystamy z konsumpcji a innym będziemy odradzać!

gość

Wystawiam bardzo negatywną opinię firmie BORIM co do gastronomii. Nie polecam konsumpcji w tym lokalu tej firmy. Ceny astronomiczne,gdyż kilogram fileta z kurczaka kosztuje 120,0 złotych, tak więc porcja obiadowa tego filecika wychodzi około 30,o złotych plus dodatki. Taki skromny w spożyciu obiad zamyka się w kwocie 50-60 złotych!!!!!!!!!!! Totalna porażka jak na tak barową gastronomię, gdzie jakość tego wydania też wymaga wiele do życzenia?! Zalecam omijanie tej placówki i z jej pożal się boże kuchnią!!!!!!!!!

piktel

W ramach tak bardzo upragnionych przez niektórych tutaj konkretów mogę wam powiedzieć, ze jedzenie w restauracji Borim jest naprawdę pyszne i widać że wszyscy przykładają się do swojej pracy. Ja od siebie polecam szczególnie kotlet po włosku, był pyszny. Kucharz wie co dobre no i obsługa bardzo miła i zaangażowana w pracę restautrracji. Ja polecam

arkos

hmm konkrety zawsze sie przydadza przy poszukiwaniu pracy i kazdy kto ubiega sie do pracy chiałby wiedziec wiecej na dany temat moze powiecie w jaki sposób wykorzystuja tych ludzi jak jest naprawde jak przebiega rozmowa kwlifikacyjna u nich i czy warto pracowac a taka pensje jaka oferuja czy ktos wie cos dziekuje

Firma mało konkretna , wykorzystują ludzi na maksa . Nie polecam !!!

marta

kelner, Borim w Pszczynie to zarówno stacja paliw jak i restauracja, zwyczajnie otworzyli restauracje na stacji paliwowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Borim Sp. z o.o. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Borim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Borim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Borim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Borim Sp. z o.o.

Borim Sp. z o.o.