Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

zainteresowana pracą

Czy to prawda, że przedstawiciele medyczni muszą w większości chodzić po aptekach i zbierać zamówienia? Sprzedaż z ręki jest najważniejsza, czy praca na receptach?

Fiku
@zainteresowana pracą

????????

Czytając niektóre wpisy nieco się uśmiałem :) Zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie podoba w danej firmie... Zawsze znajdzie się ktoś , kto zazdrości, że go tam nie ma... Osobiście polecam i to nie dlatego, że mamy dobre zarobki albo, że będziemy mieć dobrą flotę ale dlatego, że jest normalnie i jak ktoś jest nauczony pracy to będzie zadowolony!

Pracus

Tak? A widział ktoś tam premie?

Tak, tak. Jest tak od jakiegoś czasu.

zaba
@Ania

tak zawsze było, a nie od jakiegoś czasu,,,

Felek
@zaba

A dlaczego? To sieciowi nic nie robią?

Sal
@Felek

Tak?????

Może pracownicy dali powody żeby teraz firma tak nadzorowała ich pracę?

ALEKSA
@Andrzej

Oczywiście, że dali powody. Nie wyjeżdżali do pracy, do lekarzy nie chodzili, budżety przehulali. Na szczęście większość została "wykrojona" z tamtej actawirusowej ekipy.

@ALEKSA

Co za bzdury piszesz Hahaha dzięki tym ludziom w gabinetach lekarze usłyszeli co to slab i firma przestała być anonimowa. Zreszta wyniki mówią same za siebie bo recepty rosną i nie dzięki wizjonerom z krka tylko dobrym repom. I mylisz się kolego pisząc ze ludzie zostali wycięci. Sami odeszli niechcąc firmować swoją twarzą firmy która ich ściągnęła z najlepszych firm a potem oszukała.

Ognista Dama
@anonymous

Actawirusowa szarańcza tylko przejadła miliony bez efektów. Najlepszym dowodem na ich niemoc był GURU, który po 10 miesiącach już szukał dla siebie miejsca w innej firmie i zostawił swoje "pszczółki", bynajmniej nie robotnice. Teraz firma święci triumfy pod przewodnictwem wysoko wyspecjalizowanych menedżerów, którzy przywrócili rentowności linii medycznej i otisowej. W firmie na bieżąco są przyjęcia kolejnych osób. Otworzono kolejną linię, okulistykę do promocji unikatowych produktów. Wyraźnie tendencja wzrostu!

@Ognista Dama

Hahaha rekrutacja trwa bo nikt na e chce tam pracować ????????????

Jankes
@Ognista Dama

Nordfarm na koniec czerwca zwolnił ok 20 osób, w tym ludzi którzy kiedyś dla Slab robili dobrą robotę, może tam poszukać :)

Repka
@anonymous

Potwierdzam. Panowie Prezesi nie dajcie sie wciągnąć w korpo-g... tym słabej opinii wizjonerom z krka. Inwestujcie w ludzi którzy są wasza wizytówka u lekarzy dajcie im narzędzia poczucie bezpieczeństwa i przynależności do firmy-zespołu, a nie uniwersytecie w dyrektorów i ich zabawki...

Kolo

Popieram

M.
@ALEKSA

A skad t mozesz wiedziec ,ze nie wyjezdzali i nie pracowali ,znasz tych ludzi ,ze ich oceniasz?

Adrian
@Ognista Dama

To pewnie parówa (usunięte przez administratora)wypisuje. Facet ma problem z emocjami. Pzdr

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Zadowolona

Ludzie, malkontenci grubo ciosani! W S-labie jest świetnie. RKSi są kompetentni, dział marketingowy wykonuje dobrą pracę. Nawet pani D. I pan T. wzbudzili moją sympatię. A tak źle niektórzy o nich piszą. No i te Merc Benze, które się pojawią, dopełnią moją radość z pracy. Pozdrawiam nieudaczników-narzekaczy!

Kruella
@Zadowolona

Jak o firmie świadczy flota to gratuluje :))) czymś trzeba przekonać ludzi ... bo przecież nie produktami, standardami czy świetna atmosfera :) rodzinna firma pożal się Boże. Opinii na rynku nie zmieni gwiazda na masce. Nie te czasy. Ludzie nie dajcie się nabrać

Monia

Jaka aktualnie jest realna podstawa na stanowisku rep? ile wizyt jakie auto?czego spodziewać się na rozmowae kwalikacyjnej?

Ryszard
@Monia

Może warto zadzwonić i zapytać, czy firma nie poszukuje przedstawicieli handlowych? Obecnie rynek pracy jest bardzo aktywny, co widać zresztą po ogłoszeniach o pracę. Wiele firm rozwija się w szybkim tempie i poszukuje nowych osób do pracy, w innym przypadku firmy te mogą przestać być konkurencyjne! S-Lab udzieli Ci najbardziej aktualnych informacji na temat warunków wynagrodzenia.

Zadowolony

Niesamowity mądry rozwój i dobry kierunek strategii firmy gwarantuje tej firmie sukces na lata oby tak dalej inwestycja w dobór odpowiednich ludzi . Super S-Lab mądrze postępuje

Realny
@Zadowolony

Zadowolony, a Tobie sufit się na głowę nie spad?????

Południe
@Realny

Realny—- jak widac nie wszyscy to malkontenci i osoby kombinując. Ja tez uważam że nadszedł poprawny i bardzo pozytywny czas dla firmy. Realny— mysle ze juz nie pracujesz w firmie ale nadal żyjesz tym i cieżko Ci zrozumiec ze ludzie szanują ta firmę i widza w niej przyszlosc. A obecni pracownicy to popristu ludzie którzy rzetelnie pracują i idą do przodu.

Ryszard
@Południe

Firmy potrafią się zmieniać w bardzo krótkim czasie. Napisałeś, że nadszedł pozytywny czas dla firmy S-Lab. Czy możesz podzielić się z pozostałymi osobami na forum swoją wiedzą. Jakie pozytywne zmiany zaszły w ostatnim czasie w tej firmie?

Południe
@Ryszard

1. Ludzie którzy maja wizje i przyszli do firmy 2. Właściciele którzy dają managerom możliwość kreowania i decyzji 3. Szacunek 4. Dobre zarobki 5. Postrzeganie poprzez lekarzy i farmaceutów 6. Nastawienie i patrzenie w przyszlosc 7. Wyznaczanie realnych celów 8. Stabilizacja i brak co chwile zmieniających sie szefów i kierowników. A ta cześć jest wazna poniewaz ktoś wprowadzając działania robi to od a do z.

Północ
@Południe

Szacunek? oj... Postrzeganie przez lekarzy i farmaceutów? kpina... Stabilizacja? co rok wymiana zespołu....

Wróżbita

Nie pogrążajcie się pisząc te brednie ... chyba że osoba pisząca miała na myśli wiodące firmy farmaceutyczne na rynku i po cichu marzy o takim modelu firmy. Aleeee nie dla psa kiełbasa .Tak by chcieli włodarze stworzyć solidna firmę ale się nie da, na takich podwalinach (oszukiwanie, wykorzystywanie, nieczysta gra) i opinii na rynku. Większość pracujących rep juz zrozumiała strategie slab i szuka pracy.

Czy to prawda, że S lab zmienia flotę na Mercedesy? To u medycznych, czy w OTC? Jakie tereny mają wakaty?

Najlepsza firma w Polsce obecnie Polecam Lubię atmosferę w S-Lab za: Super podejście ludzi zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników terenowych

Brba

Czy ktoś może napisać, czy slab uruchomił specjalistykę, Ponoć zamierzali. Kiedyś pracowałam dla tej firmy, musiałam odejść, ale umówiłam się, że wrócę do specjalistyki. Niech ktoś powie czy mogę już dzwonić.

Jan
@Brba

Dobrze, że nie idziesz do Pani D. Otoczyła się kumpelkami, nic nie potrafiącymi. Jeśli nie jesteś z jej ekipy to nie będziesz doceniona!

Zaniepokojony
@Brba

To juz nie S-Lab tylko Krko-sraczka polowa firmy ludzie z Krka którzy ściągają swoich i wprowadzają rządy i niska kulture pracy z jakiej słynie Krka...ciągłe śledzenie po mapie z zegarkiem w ręku(swoją droga to jest fobia ktora trzeba leczyć drodzy managerowie) motywacja przez kija,atmosferę zastraszenia i dawanie poczucia ze Wam nie ufamy bo nie pracujecie i kradniecie. Przez takie zarzadzanie solidnego,trwałego ,odpowiedzialnego i utożsamionego z firmą zespołu nie zbudujecie. Prezesi i menadżerowie wybierzcie sie na szkolenie do takich firm jak Astra,Novartis,Accord,Johnson...uczcie sie od najlepszych a nie od Krka gdzie nikt nie chce pracować. Szkoda by bylo zmarnować ten potencjał...

Zaniepokojony
@Jan

To prawda. Pani D. kolejna pani z KRKA sciagnieta przez Pana T... Ludzie czy wy tego nie widzicie???

REALISTA
@Zaniepokojony

Jeśli jest tak źle to pytanie po co tam jesteś? Szukaj formy gdzie nikt nikogo nie kontroluje i przedstawiciel robi co chce ...na pewno znajdziesz ;)

@Reps, dlaczego nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Repka? Czy możesz przytoczyć jakieś argumenty, które zaprzeczą jego opinii? Dlaczego podejrzewasz, że ten wpis został napisany przez kogoś z innej brygady? Może chciałbyś napisać na ten temat coś więcej. Na forum na pewno jest kilku potencjalnych kandydatów, którzy czytają każdy wpis, ale nie chcą się ujawniać. Twoje zdanie może mieć dla nich kluczowe znaczenie.

Mmm
@Marta

1. Firma o relacje nie dba w cale. A wręcz ludzie z krka doprowadzają do konfliktów. 2. Śledzenie non stop...e-maile z rana... 3. Na razie bym nie poleciła gdyż ten model zarządzania nie wróży nic dobrego...nie ma liderów są kontrolerzy i kierownicy, nie ma współpracy i pomocy są rozkazy, nie ma jak tylko co, nie ma marchewki jest kij...

@Mmm

Zapewne pracownicy z krka wnieśli swoją kulturę pracy do firmy, s-lab, tak się zdarza, że w jakiej kulturze wyrosles, to taka reprezentujesz.

REALISTA
@Mmm

Czyli nie pracujesz już w tej firmie - skoro jest tak źle? Niewolnictwa przecież nie ma w PL...

@Ania, czy mogłabyś wyjaśnić coś więcej na temat związku firmy Krka z firmą S-lab? Czy te firmy się połączyły, czy może pracownicy przenieśli się z jednej firmy do drugiej? Na to forum zaglądam wielu kandydatów, którzy mogą nie wiedzieć jak wygląda aktualna sytuacja tej firmy.

@Jan, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na dokonywanie ocen poszczególnych pracowników firmy s-lab. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, zrób to proszę w konstruktywny sposób. Podaj konkretne argumenty lub opisz sytuację, które dowodziłyby słuszności Twoich stwierdzeń.

Hahaha
@Marta

Ile Ci S-Lab płaci Marto???

@Konkret, użytkownik @Rzepka wymienił kolejne plusy w pracy dla firmy S-lab. Rozumiem, że nie zgadzasz się z tą opinią. Czy możesz w takim razie podać kontrargumenty? Jak oceniasz swoją pracę? Czy jesteś z niej zadowolony i z perspektywy czasu poleciłbyś tę pracę innej osobie? Twoja ostatnia opinia dotyczyła kadry w tej firmie.

Repkiii

Repka

Firma bardzo przyjazna dla pracowników. Dba o dobre relacje wśród osób zatrudnionych. Nie ma śledzenia ani wizyt zza krzaka RKS. Świetna kadra zarządzająca. Premie niskie ale na czas. Pracuję kilka miesięcy a czuję się tu znakomicie.

Konkret
@Repka

Rzepka to co piszesz to jakiś żart myślę że ci płacą za takie bzdury

Reps

Bzdury!! Pewnie ktoś z brygady KRKA... :-D

@GIGANT OTC, Obecnie dla wielu pracowników, także dla młodego pokolenia liczy się przede wszystkim stabilizacja i jasno określony zakres obowiązków. Doceniają też dobrą atmosferę. Czy dostrzegasz takie pozytywy w pracy w firmie s-lab? Czy pracownik przechodzi na początku szkolenie?

Witek

Może ktoś podpowie czy rekrutują aktualnie?Jakieś wskazówki o zarobkach i dodatkach socjalnych?

GIGANT OTC
@Witek

Witku, rekrutują non stop. Spora rotacja. Ale bez obaw, ludzie pracowici są zadowoleni. Zarobki dla medycznych między 4000, a 5000. W zależności jakie masz doświadczenie i znajomość rynku. Benefity to karta medyczna.

Czy w ostatnim czasie zmieniło się coś w firmie s-lab? Czy firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników z doświadczeniem ? Może w firmie zainicjowano jakieś interesujące projekty? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą i przyszłą karierą zawodową.

@Wentyl, zawsze warto próbować swoich sił i aplikować do firmy. Rozmowa kwalifikacyjna będzie dla Ciebie okazją do zadania własnych pytań. Pierwszy kontakt z firmą da Ci też już pewne wyobrażenia co do kształtu firmy. Jeżeli otrzymasz propozycję pracy, zawsze możesz ją odrzucić. Na jakie stanowisko planujesz zatrudnić się w firmie s-lab? Może duża ilość ofert wynika z rozwoju firmy.

Ciekawa
@Marta

Co to za lakoniczne odpowiedzi? Automat tak odpowiada, czy wynajęty admin od zmiękczania wizerunku? :)

Zapewne....????

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków