Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

ExREP

Szydło wychodzi z wora! Bogowie Olimpu zauważają, że słynna drużyna z importu nie daje rady. Nowy skład sieciowych powoli pokazuje, że robi to co 50 pozostałych importowanych artystów razem wziętych :) Miło się na to patrzy z zewnątrz :) Powodzenia

LUK

Witam Zastanawiałem się dość długo czy warto coś tu napisać czy nie. Dodam swoją opinię pewnie wiele osób się z nią zgodzi a część opluje. Kilka lat temu wielu przedstawicieli zarówno w dziale OTC jak i dawnym RX tworzyło zgrane zespoły które promowały mało znane preparaty, to dzięki ich zaangażowaniu i determinacji w działaniu wspinały się udziały rynkowe owszem jak wiele osób zauważy mieliśmy tzw. argumenty dobrą ofertę i super bo potrafiliśmy to skutecznie wykorzystać. Dzięki temu dostawaliśmy pensje i premie. To czemu teraz szanowni prezesi i obecna klaso kierownicza nas opluwacie, przecież w dawnych czasach twierdziliście że jesteśmy najlepsi. To co wtedy była ściema ? Przestańcie nas opluwać i pokażcie klasę i powiedzcie dzięki za to co zrobiliście w naszej firmie. Opluwanie nas świadczy o waszej niskiej kulturze osobistej i sądzę, za chwilę to samo będziecie robili wobec tych ludzi których teraz zatrudniacie, LUDZIE to nie przedmioty trzeba ich traktować z szacunkiem. PANOWIE pomyślcie o tym. Pozdrawiam

Arturro

Najlepszy okres w historii.... no bo padne xD kiedys obroty farmaceutycznych wynosily 100tys miesiecznie, teraz Ci sami przedstawiciele robia po 45tys...co nagle stracili umiejetnosci i relacje ? Nie, stracili narzedzia do pracy, a stracili je na rzecz nowych nierobow z actavisu ktorzy mieli byc zbawieniem slabu a sa jego kotwica xD Panowie prezesi jesli to czytacie przejrzyjcie na oczy!!! Policzcie ile tracicie na rx a ile mieliscie zysku na Otc i poprzednich PM!!! Szkoda ze tak daliscie sobie oczy zalac obietnicami p saw... ktory juz uciekl

@Arturro

Synu marnotrawny, idź i niby wymieniaj leki S-labu i przestań wylewać żółć na forum. Zostałeś zwolniony, bo byłeś słaby. Więc przynoś teraz straty innemu pracodawcy. INFO DLA CZYTAJĄCYCH: S-LAB właśnie wkracza w nowy rozdział rozwoju. Tworzone są nowe miejsca pracy. Premie wysokie i wypłacane na czas. Kierownictwo nastawione na partnerskie relacje. ZAPRASZAMY pracowitych.

@Pan jest moim pasterzem

Nie wylewam zolci tylko pisze prawde ;) jak pisalem jeszcze pol roku temu zachwalalbym firme... teraz wszystko sie zmienilo... jak jestescie zapatrzeni w siebie i nie widzicie bledow... Wasza sprawa xD nawet za czasow szczekajacego bylo lepiej bo cisnal strasznie ale wynagradzal pracowitych xD jestescie darmozjadami ciagnacymi firme na dno im wczesniej prezesi to zobacza tym lepiej

Starszy brat w wierze
@Arturro

Nieudaczniku Arturro, dobrze że Cię nie ma, bo zaniżałeś średnią. Zobacz, Ciebie nie ma i spadków sprzedaży też nie ma. Konkluzja: nie potrafiłeś sprzedawać. Bez Ciebie świat kręci się dalej i S-lab się rozwija. P. S. Szukamy zdolnych i pracowitych przedstawicieli. CV wysyłajcie na adres e-mail biuro@s-lab.pl Na pewno ktoś zadzwoni i zaprosi na rozmowę.

@Starszy brat w wierze

No nareszcie xD Nieudacznik - pracował u WAS ładnych kilka lat i zbierał premie za plany < czyt. Wyrabiałem je ! > , czyli nie byłem chyba taki cienki :> to po pierwsze. Po drugie - ludzie właśnie widzicie jak się traktuje pracowników w S--lab! chyba już nie muszę tego komentować! Po trzecie - spadków nie ma, ponieważ nie macie już z czego spadać... Boli Was to, że ktoś prawdę pisze? " miałeś chamie złoty róg ... " Mogliście < i ciągle możecie > zrobić niezłą firmę ale obraliście zły kierunek i życzę by Wam się oczy otwarły bo jeszcze kilku dobrych znajomych u Was pracuje... Ostatni raz - Plusy w firmie : - zarobki -Premie Minusy - atmosfera - niepewność - brak poczucia stabilności Bez odbioru AUUUUU AUUUUUU

Bliski znajomy
@Arturro

Nie , pracuje już w Słabym ponad 2 lata, motywatorem dla mojego odejścia był ROCCO vel Gniewiszu i jego absurdalne pomysły np, ( przepisywanie trasowek z Farmaprom do tabele wExelu) i wiele innych kuriozalnych pomysłów dla których trzeba było siedzieć po nocach w niedziele , namieszać strasznie ilo to "Pracowników " podziękowało , pracują w innych firmach robią dobra robotę bo nikt kogo zam i mam kontakt nie zmienił pracy. Dziwi mnie tylko jedno, że po moim odejściu na moim terenie pracowały 4 osoby i nikogo teraz nie widzę, to nie konkurencja zabiera Wam sprzedaż, sami ja tracicie. Kasa i premie zawsze były na czas, za czasów Mariusza Sz, Henka, Carlosa była fajna atmosfera ludzie pracowali, chciało im się i było "normalnie" , wszystko zaczęło się od tego co Szczeka. Pozdrawiam.

do starszy brat w wierze
@Starszy brat w wierze

tak p. wojtku, na pewno ktoś zadzwoni, bo teraz to już na tej stronie trzeba prowadzić rekrutację, na ogłoszenia na pracuj.pl już nikt nie odpowiada z branży. zbyt głośno na rynku farmaceutyczno-medycznym o tym jaki syf jest w tej "pożal się Boże" firmie :) a już na temat zwolnień, jak to się odbywa, to naprawdę obecnie macie pozycję LIDERA na rynku :) A tak troszkę prywaty z mojej strony- co obecnie Mizeria robi w tym grajdole?

AAAAAAAAAAAAAAAAA

to keczupy miały wzięcie na sylwestra, takie dwa w jednym szampan i przyprawa . To mieli pomysł na biznes. Szkoda że sylwester tylko raz w roku.

@AAAAAAAAAAAAAAAAA

Frajesrstwo zaśmieca forum.... Może popiszecie w innym miejscu frustraci? Zawiedzione nieroby tylko szczekają!

@Pan jest moim pasterzem

Kim jesteś synu, że nas opluwasz, jak długo pracujesz cwaniaczku?

@AAAAAAAAAAAAAAAAA

Kilka miesięcy wystarczyło, aby zobaczyć jak bardzo jesteście leniwi. Dlatego was nie ma. Wreszcie firma osiąga sukcesy. Przeżywa najlepszy okres w swojej historii.

@Pan jest moim pasterzem

Oj o się popłaczę. Szybki rozwój i wzrosty HA HA HA. Człowieku na jakim ty świecie żyjesz i o czym ty piszesz. Przecież sam w to nie wierzysz. Zamiast rozwoju to się zwija a w jednym masz rację szybkie wzrosty to tak ale KOSZTÓW UTRZYMANIA. Jak piszesz to pisz prawdę a nie ściemę. Sam przecież wiesz że wasza sławna grupa wybitnych specjalistów nie zarabia na swoje utrzymanie i w tym tempie szybko nastąpi koniec.

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
AAAAAAAAAAAAAAAAA

to jest coś w rodzaju dawnej czekolady a nie to był tylko wyrób czekoladopodobny. to chyba coś w tym rodzaju.

do AAAAAAAAAAAAAAA
@AAAAAAAAAAAAAAAAA

to już wiemy, generalnie podróba :)))) ketchupy nie wyszły, to jak może wyjść coś innego???? na półkach wybuchały jak szampany, jak to opisywał człowiek od hurtu , p. K :):):)

AAAAAAAAAAAAAAAAA

taki czat firmowy. To jest super pomysł. Kto jeszcze chce coś napisać? Przecież muszą mieć co kasować.

do AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
@AAAAAAAAAAAAAAAAA

zaje..sta zabawa, od dzisiaj tutaj komentujemy najnowsze wydarzenia w tym , no właśnie, nie umiem tego nazwać!!! bo to ani nie firma, ani organizacja, co to K.rwa jest ????????????

AAAAAAAAAAAAAAAAA

Oj widzę , że firma zaczyna budować PR na gowork. Kasujemy wpisy które przeszkadzają. Trzeba skasować wszystkie i zablokować możliwość dodawania opinii zastosowanie tzw. prezesowskiej cenzury. Ciekawe ile czasu ten wpis się utrzyma?

do AAAAAAAAAAAAAAAAA
@AAAAAAAAAAAAAAAAA

tak jak rozmawialiśmy, pewnie całkiem niedługo :):):) nie pierwszy i nie ostatni :):):) wiesz AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, p. S się nudzą, czytają , kasują, dodają swoje, ktoś musi zachęcać, skoro kadra zarządzająca już nie ma argumentów, aby ściągać ludzi do roboty... pamiętam tekst p. J do ówczesnego kierownika krajowego : nam nie potrzeba pracowników, my potrzebujemy " zapierd..aczy" , nic się nie zmieniło :):):) tylko, że teraz naprawdę takich potrzebują :) Ale takich już mieli i nie docenili :) Brawo Wy :)

@do AAAAAAAAAAAAAAAAA

brawo MY!!!!

do AAAAAAAAAAAAAAAA
@AAAAAAAAAAAAAAAAA

Ci, którzy obecnie są gdzieś indziej i zabierają rynek S-labowi :):):) Krka da radę, bo kto jak nie oni położą tę firmę??????? w sumie to fajna forma rozmowy, zaczyna mi się podobać, chyba się przerzucimy na tę stronę, będzie weselej :):):) a MIZERIA zwariuje !!!!!!!!!!!!!!

Arturro

Jako Pm warto startowac ... maja wszystko czego chca a wynikow nie bylo nie ma i nie bedzie ;) P. Sa... juz o tym wiedzial i sie zwinal... z firmy ktora miala potencjal powalczyc na rynku OTC i Rx zostawil gruzy... szkoda tylko ze cierpia inni, ktorzy do tej pory utrzymuja firme na powierzchni... ale rownego traktowania miedzy dzialami chyba juz nie bedzie xD dlatego ciesze sie ze juz bede pod inna flaga z latwoscia i radoscia zamienial produkty s-labu na polkach aptek !!!

Danuśka

Sądzę, że S-lab zasługuje na więcej dobrych opinii.

Justyna

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela medycznego. Czy możecie podzielić się opinią czy warto tam startować?Jaki jest czas pracy?Jakie wynagrodzenie?Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele?

Doświadczony
@Justyna

Polecam Ci pracę jako PM. Umowa o pracę. Samochody Astry, nowe. Czas pracy, uczciwie podliczany. Ocena w oparciu o IMS.

@Doświadczony

Hahaha, dodaj jeszcze kilka faktów, np, że p. Sa....i rozstaje się z firmą ostatniego września, a to on miał być gwarantem sukcesu :)

Doświadczony
@do doświadczony

Kolejny zrzędzący . Nie pasuje to szoruj do innej firmy i daj sobie spokój z komentarzami! Mimo bredni, które wypisujesz S-Lab pędzi do przodu i wprowadza nowe produkty.

@Doświadczony

Pełza nie pędzi, i za chwilę się zwinie.

@Doświadczony

Pełza nie pędzi, i za chwilę się zwinie.

Justyna
@Doświadczony

Dziękuję za konkretną odpowiedź.Ciężko tu o taką;)

Forumowicze! Prośba o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze.

Ciekawy

A jak nie podpiszę to co?

Dzidek

Każdy z nas jest świadomy tego, że nie ma idealnych firm i wszędzie mogą zdarzyć się jakieś fuszerki. Ten się nie myli kto nic nie robi więc sądzę, że lepiej wziąć się ostro za pracę a efekty będą dobre.

Aneks

A kto się przyzna? Kto podpisał aneks ???

Aneks

A kto się przyzna? Kto podpisał aneks ???

Dzidek

s-lab jako pracodawca jest bardzo dobry. Nie ma ideałów

Arturro

Hmmm... a do actavisowych dzwonia??? Z tego co wiem w 40 osob robicie taki wynik jak nasza byla 20 osobowa kadra... szefostwo uwierzylo w bajki i maja basn z czarnym zakonczeniem.... Jezeli ktos szuka pracy to jeszcze z pol roku temu polecalbym firme. Bo kasa dobra a robota jak w kazdej innej firmie poprostu musisz robic swoje. Ale teraz... jednych stawia sie na piedestale a drugim za ich bledy scina sie glowy...

Anita

Trudno jest wyrobić sobie opinię o s-lab ponieważ wszyscy mają inne rady i inne zdanie o firmie. Może nie wszystko jest łatwo wykonać? Musi być jakiś problem z tymi przedstawicielami skoro tak dużo osób potrzebują!

Dobra Znajoma :)
@Anita

Może problem nie leży po stronie przedstawicieli, skoro nikt nie pasuje, zastanów się, co dwa lata zmiana krajowych bez względu na linie, uchował się jeden, co ciągnie trochę dłużej, ale to dupowłaz, może myślenie panów s powinno ulec zmianie, a nie całego świata. nie wszyscy są złodziejami panowie s, nie mierzcie każdego własną miarką, to, że wy okradacie ludzi, którzy zap.......ją na wasze dochody jest faktem, to nie znaczy, że tak samo działa w drugą stronę :) i nie mam problemu z tym, żeby spotkać się w sądzie panowie, jeśli tylko tego chcecie :)

Ty

Napiszcie coś jeszcze, fajnie się to czyta. Ja wam powiem coś w tajemnicy, tylko ciii, nikomu nic nie mówcie. Niech to będzie tajemnica. Mianowicie, słyszałem że teraz do lekarze będą przychodzić do przedstawicieli s-lab, tak samo apteki będą dzwonić żeby umówić termin zamówienia. Taki był plan na zmiany tej firmie i się udało. Takie pierdoły tu piszecie mniejsze i większe. A ten prawdziwy opis to jakiś konkretny czopek.

Daniela

Rotacja jest duża w każdej firmie ponieważ takie mamy czasy. Firmy traktują pracowników jak przejściową obsługę firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab