Opinie o S-Lab w Mirków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Lab. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S-Lab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Lab w Mirków

TAM TAM

w RX ogórka kończy się zwierzyna, pozostało trzech do odpalenia, więc zacznie się polowanie na OTC i resztę. Jeszcze chwila i zostanie sam nowy narybek a oni handel keczupem mają we krwi.

john ramenedes

Czyli że firma się rozpada? Czy Panowie S będą ja sprzedawać komuś?

Otis
@john ramenedes

Zespół coraz bardziej okrojony. Co miesiąc, regularnie kilka osób traci pracę. W biurze też kilka pań pożegnało się z pracą. S-Lab gaśnie...

ale to już było..... i nie wróci więcej...

30 września było wiadomo, co się stanie z ludżmi ogórka.... był czas, żeby poszukać pracy...tyle w temacie...

TEK

To co na placu boju został D'Artagnan i trzej muszkieterowie tylko szkoda, że trzej panowie zostaną straceni na koniec miesiąca a D'Artagnan będzie świętował sukces. Szkoda ludzi !!!!!!!

Przedstawiciel medyczny

Rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, pełen profesjonalizm. Bardzo miła pani, spotkanie odbyło się na czas.

-czego oczekuje pani od firmy? -gdzie widzi się pani za kilka lat? - jak pani sądzi,co będziecie tej pracy dla Pani najtrudniejsze/najbardziej problemowe -czym przekona pani lekarza?konkurencja jest przecież duża -czego oczekuje pani od firmy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
BREAKING NEWS

Tak, właśnie kolejne 3 osoby ze starego zespołu Rx straciły pracę. W lipcu ostatnia trójka pewnie dostanie wypowiedzenia! Doszło do tego, co miało nastąpić. Ostateczne rozwiązanie kwestii "ogórkowej"!

zainteresowany
@BREAKING NEWS

A co z Ogórkiem?

ale to już było. ...
@zainteresowany

Jak to co, ma ciepłą posadę na umowę o pracę u swojego starego znajomego S... nie ma ludzi, którzy znają historię, więc jest tworzona na nowo...

Ciekawy
@ale to już było. ...

To pracuje na dwa fronty?

i nie wróci więcej....
@Ciekawy

czytaj ze zrozumieniem, pracuje na umowę u Sawickiego w s labie

!

3 z RX kto jeszcze ?

?

Ciekawe ile odpalonych osób będzie w tym miesiącu ?

Dziunia

Czasami wymiana kadry przynosi dobre efekty.S-lab jest dobrą firmą ale niestety takie działania sa efektem niezadowolenia z pracy osób podległych.

Delfinek

Nie mogę się zgodzić z niektórymi wypowiedziami. Gdyby nie było podstaw do zwolnienia nie zostałaby zwolniona ta osoba. Chyba, że odpowiadała za coś i z tego tytułu poniosła konsekwencje, możemy kogoś bardzie lub mniej lubić ale przepisy są nieubłagane

Obserwator
@Delfinek

Delfinku, widać, że ideowo bronisz decyzji zarządzających... Jednak, widać też, że cięcia są wymuszone brakiem kasy! A brak kasy jest wynikiem błędnych decyzji w zarządzaniu w ostatnich 6 miesiącach! Można być świetnym sprzedawcą, ale jak średni szczebel zarządzania fatalnie sobie radzi, to w pierwszej kolejności lecą liniowi! Delfinek, przestań bredzić!

Delfinek

@LINIOWY Z całą pewnością nie jest to miła sytuacja ale bez powodu nie zostali zwolnieni? Wiem jedno, że jak człowiek dobrze pracuje to nie zdarzają się takie niespodzianki, chyba że firma pada i wszyscy są zwolnieni.

Tt

Buhuhaaa... Wiesz jedno... przepraszam, ale chyba ktoś Cię oszukał

Życie
@Delfinek

Byś się zdziwił za co potrafią w firmach farmaceutycznych zwolnić. Znam przypadki osób najlepszych w Polsce w rankingach(wycieczki jako nagrody premie) a zwolnione przez Rks bo były zagrożeniem a powody zwolnienia za dużo wiesz to nie firma dla Ciebie nie mamy dobrych relacji...

kolo

Spółka S-Lab jest nowoczesnym i innowacyjnym producentem leków, jeśli to zbyt ambitna firma dla niektórych to może lepszym rozwiązaniem jest zmienić pracę. Szukanie dziury w całym to domena wielu osób, którym praca zupełnie nie odpowiada, najlepiej żeby robili to inni.

LINIOWY
@kolo

Kolo, czy po dzisiejszym masz jeszcze jakieś suche teksty do napisania? Poleciało 6 osób z działu medycznego! Na kogo w przyszłym miesiącu wypadnie?

Daria

Czy możecie powiedzieć coś ciekawego i dobrego o firmie?

Otc
@Daria

Nie ma nic dobrego w tej firmie.

LINIOWY
@Otc

Cały czas cięcia etatów. W każdej grupie. OTC i medyczni, co miesiąc kilku jest odprawianych. Morale bardzo spadło. Nawet w nowo utworzonej grupe medycznej nadzieje oklapły. U wszystkich panuje lęk,czy w przyszłym miesiącu będą pracować.

Dziunia

Czytam opinie i widzę jak chętnie wszyscy udzielają rad w temacie prowadzenia firmy. Może trzeba założyć swoją?

pikuś
@Dziunia

Wiele osób "pracujących" u nas w firmie musi mieć swoje firmy bo inaczej nie mogłoby świadczyć usług dla firmy Slab...więc stąd to udzielanie rad..

pikuś
@Dziunia

sprawdzam

taki malutki test :)

Niuniek o jaki bałagan chodzi, mógłbyś powiedzieć coś więcej? A co powiesz na temat atmosfery?

Milutki

Uważam, że S-lab jest dobra firmą a że tu pracuję to wiem co piszę. Nie znoszę malkontentów .którzy swoje frustracje przerzucają na firmę w której bardzo często pracują. Praca dla takich ludzi jest karą.

Niuniek
@Milutki

oj Milutki, chyba bardzo krótko w tej firemce pracujesz. Nie zastanowiło Cię dlaczego Ci malkontenci tak się do firmy odnoszą? nie sadzę, żeby było tak bez powodu. Też w niej pracuję i uważam, że nie dzieje się dobrze. Bałagan jak był tak i jest a wystarczyłoby jasno określić zasady nie tylko ustnie ale i fizycznie. Ale tak to jest jak daje się ster w dłoń osobie, która nie wie co robi i o czym mówi a co najgorsze nie wyciąga żadnych wniosków ze swojego braku wiedzy a co najgorsze kompetencji. Szkoda, bo produkty nawet niezłe mamy ale kiepsko nimi "zarządzamy" i bez ładu i składu. W zależności od kaprysu nie szafuje się pieniędzmi firmy Pani KKS.

Delfinek

S-lab pnie się w górę i to jest super wiadomość dla pracowników.

nikt istotny :)
@Delfinek

no... budżety lecą na pysk, plany rosną, S-Lab idzie w górę,, jakaś nowa interpretacja :) Urlopy , L4, i takie tam, ale S-lab idzie w górę . Jak rozumiem, chodzi o ciśnienie Pana Wojtka- na pewno idzie w górę, u Pana Jarka nie idzie, bo dalej żyje w nieświadomości :) Tak po ludzku, szkoda mi Was Panowie ...

nikt istotny :)

Ola

S-lab podnosi się na nogi , po złym zarządzaniu Roccoco vel Gniewiszu , pozytywny wizerunek firmy zaczyna się budować . W Biofarmie niezły zamęt , mnóstwo dobrych PM odchodzi , mnóstwo RKS też odchodzi , niezłą rozpierduchę robi Gniewisz w Biofarmie , chyba się dobrze bawi !

Czlowiek Polnocy

Dobrych zapraszamy na "Północ".....oferty już są...., Kilka Cv "Slabowych" też lezy na biurku....ale to nie Ci....

@ania

Przekopiuję wcześniejszy post bo nie stracił i nie straci na aktualności ->>> Ty na goworku prosisz o opinię? Jesteś normalny? To portal dla frustratów i nieudaczników wylewających pomyje na kogo się da, a przede wszystkim na byłe firmy, która przypadkiem nie opłaciły jeszcze możliwości blokowania tych pomyj! Jeśli jesteś z branży łatwo znajdziesz w polu (apteka, przychodnia) jakiegoś przedstawiciela, (w tej chwili to około 130 osób,) który Ci powie co i jak. Jeśli nie jesteś z branży nawet nie wysyłaj CV (bez szans). Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o S-Lab - Mirków

• Jak się pracuje w S-Lab?

Zobacz opinie na temat firmy S-Lab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Lab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S-Lab?

Kandydaci do pracy w S-Lab napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S-Lab
2.4/5 Na podstawie 431 ocen.
  • Kiełczowska 2
    55-095 Mirków