s-lab

Mirków

Opinie o s-lab

Dziunia 2017-06-19 12:08
Czasami wymiana kadry przynosi dobre efekty.S-lab jest dobrą firmą ale niestety takie działania sa efektem niezadowolenia z pracy osób podległych.
? 2017-06-26 17:57
Ciekawe ile odpalonych osób będzie w tym miesiącu ?
! 2017-06-28 10:05
3 z RX kto jeszcze ?
BREAKING NEWS 2017-06-28 11:34
Tak, właśnie kolejne 3 osoby ze starego zespołu Rx straciły pracę.
W lipcu ostatnia trójka pewnie dostanie wypowiedzenia!
Doszło do tego, co miało nastąpić. Ostateczne rozwiązanie kwestii "ogórkowej"!
zainteresowany 2017-06-28 14:02
A co z Ogórkiem?
ale to już było. ... 2017-06-28 20:07
Jak to co, ma ciepłą posadę na umowę o pracę u swojego starego znajomego S... nie ma ludzi, którzy znają historię, więc jest tworzona na nowo...
Ciekawy 2017-06-28 21:33
To pracuje na dwa fronty?
i nie wróci więcej.... 2017-06-29 20:59
czytaj ze zrozumieniem, pracuje na umowę u Sawickiego w s labie
TEK 2017-07-02 20:49
To co na placu boju został D'Artagnan i trzej muszkieterowie tylko szkoda, że trzej panowie zostaną straceni na koniec miesiąca a D'Artagnan będzie świętował sukces. Szkoda ludzi !!!!!!!
ale to już było..... i nie wróci więcej... 2017-07-02 22:39
30 września było wiadomo, co się stanie z ludżmi ogórka.... był czas, żeby poszukać pracy...tyle w temacie...
john ramenedes 2017-07-03 21:00
Czyli że firma się rozpada? Czy Panowie S będą ja sprzedawać komuś?
Otis 2017-07-03 21:09
Zespół coraz bardziej okrojony. Co miesiąc, regularnie kilka osób traci pracę. W biurze też kilka pań pożegnało się z pracą.
S-Lab gaśnie...
TAM TAM 2017-07-04 21:34
w RX ogórka kończy się zwierzyna, pozostało trzech do odpalenia, więc zacznie się polowanie na OTC i resztę. Jeszcze chwila i zostanie sam nowy narybek a oni handel keczupem mają we krwi.
Feliks 2017-07-05 09:38
Czy jest rzeczywiście tak trudna sytuacja? Wszędzie mogą przytrafić się kłopoty ale trzeba myśleć pozytywnie.
OTIS 2017-07-05 11:46
Sytuacja jest tragiczna! Drużyny Rx z tzw grupy "ogórkowej" już praktycznie nie ma. Zostało 3 PM, którzy na 99% pożegnają się z pracą pod koniec lipca. Same redukcje pracowników w ostatnich 6 miesiącach.
Firma na zakręcie!
OTIS 2017-07-05 11:47
Firma na zakręcie!
Malwina 2017-07-16 09:24
Może to zamierzone działania firmy? Firma farmaceutyczna nie może utrzymać się na rynku? To mi się zupełnie nie zgadza, tym bardziej w obecnym czasie.
chichot losu 2017-07-18 09:24
To co pan O....K zbiera siły na ostatni etap likwidacji swojej grupy tzw. K1. Ciekawe czy koniec nastąpi w lipcu czy pobawią się jeszcze chwilkę i koniec nastąpi w sierpniu.
Wielki Szu 2017-07-18 14:36
Obstawiam, że ostateczne rozwiązanie kwestii K1 nastąpi z dnia 28 lipca. A 31 oddanie narzędzi.
100 zł na początek. Kto da więcej?
Pracownik 2017-07-19 10:30
S-lab może mieć gorszy czas w swojej karierze ale to n ie jest powód do urządzania sobie z tego żartów lub licytacji. To żałosne zachowanie pracowników i teraz rozumiem dlaczego firmy nie do końca szanują pracowników. Ja mam nadzieję, że jeszcze wszystko się ułoży.
? 2017-07-19 12:04
Żałosne zachowanie pracowników? Zastanów się co piszesz? Czy w normalnej Firmie dla nowych pracowników daje się wszystko a starych traktuje się jak śmiecie? A tak jest właśnie tu! Nowi dostali umowy o pracę a starych nikt się nie pytał czy chcą takie umowy. Bo co są słabi ? To dzięki nim była sprzedaż samo się to nie zrobiło (chyba że masz inne zdanie) to oni robili wszystko aby był większy obrót. I to dzięki tym obrotom znalazły się środki na zatrudnienie. To czemu ich potraktowano jak śmieci a nowych jak zbawicieli?
Nowicjusz 2017-07-19 14:04
Przebijam. 200 po raz pierwszy!!!
pf 2017-07-20 21:32
300 po raz pierwszy....
pamiętająca :) 2017-07-21 23:02
od 2008 roku firma S-lab zatrudniała tylko na działalność, różnie traktowali ludzi,ale żeby dobrze, to rzadko...
pracownikiem na pewno nie jesteś i dlatego zamilcz... nie pisz bzdur... Panie Wojtku :)
Wielki Szu 2017-07-24 18:14
Zbliża się Dzień Ostateczny.
Przebijam na 400 zł!
Daniela 2017-07-24 22:09
Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Takie dziwne żarty niektórzy sobie robią a przecież tu pracują ludzie i tu zarabiają na życie! Sadzę, że wszędzie może być gorszy czas.
znajomy od lat 2017-07-25 08:43
Drodzy Panowie Prezesowie..jak to mówią karma wraca. Nie krzywdzi się ludzi bezkarnie wykorzystując ich i udając, że się nic nie stało. Strasząc sądami w odwecie, że odważyli się powiedzieć własne zdanie.
Tak się nie robi..
Życzę powodzenia w przezwyciężaniu trudności. Może zatrudnijcie ..och przepraszam..niech świadczy usługi..MG..zdecydowanie pomoże..
PRAWDZIWY OTIS 2017-07-25 20:35
O jakich wy sądach piszecie?!
Nie dam na S-LAB złego słowa napisać! Wprowadzacie dezinformacje i kłamliwe pomówienia!
Bzdury powyżej piszecie! W firmie jest rozwojowo i bardzo perspektywicznie. Premie wypłacane na czas. A wszyscy, którzy zostali zwolnienie, w pełni sobie na to zasłużyli! Jeśli brak jest wyrobienia minimum to oczywiste, że firma podejmuje decyzje o odcięciu najsłabszych ogniw!
HI 2017-07-25 22:30
spoglądaj do tyłu bo za chwilę ty zostaniesz zwolniony prawdziwy OTISIE. I nie pomoże Ci twój zapał do sprzedaży. Ludzi zwolnili bo co nagle przestali sprzedawać. HA HA HA . Jak coś piszesz to wpierw zastanów się co chcesz napisać i jak masz pisać to prawdę nie brednie. Ciekawe co byś powiedział na miejscu tych których już zwolniono za brak wyników twoim zdaniem. Bo oni budowali tą firmę i zostali kopnięci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak ty możesz być kopnięty za chwilę. Nie jeden się już śmiał, i mówił że to brednie. A następnie jak dostał strzał między oczy to zmienił zdanie i zaczął dostrzegać stan faktyczny tej firmy i tzw wielki szacunek do ludzi . Obyś na koniec miesiąca nie musiał przełknąć gorzkiej pigułki wielkiego szacunku do pracownika jaki tu panuje. Pamiętaj że ty pracujesz tu tylko i wyłącznie na działalności a nie na umowę o pracę. Tak więc PRAWDZIWY OTISIE jeden telefon i cię nie ma.
PF 2017-07-26 11:45
ja mogę coś dobrego napisać o s-labie. Już tam nie pracuję co prawda, pracuję u konkurencji za niezłą kaskę, ale coś dobrego na ich temat zawsze mogę dodać. Otóż pojawiła się informacja, że zamiast na bioreaktorach firma będzie się koncentrowała na produkcji kechupu bo to im wychodzi najlepiej. BUAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Otisowiec 2017-07-26 16:29
Tylko najlepsi i wytrwali są godni pracy w S-labie!
Reszta słabych i ujadających kotów już dawno odeszła, bo nie wytrzymywali tempa, albo ich pożegnano bo byli fatalni!
Ogórkowi to słabi pieniacze.
Houk
Tt 2017-07-27 14:39
Wszędzie trzeba pracować.... i być efektywnym, nie jestem z S_LAB ( dla jasności) , ale czy ktoś nie dostał za pracę pensji? Premii należnej? Wiele osób pewnie pracowało już w różnych firmach, część może miała własną działalność - czy jeśli stanowisko pracy/ własna firma generuje większe koszty niż przychody to jest OK? Właściciele zarówno małej jak i dużej formy muszą ostatecznie być na +, inaczej sami idą na dno a za nimi cała załoga ... W firmie od dołu do góry wszystkim powinno zależeć na sukcesie, i praca powinna być na maxa efektywna - wtedy wszyscy są zadowoleni!!! Osoby pracujące źle/ markujące pracę nie działają tylko przeciwko pracodawcy - ale także przeciwko swoim starającym się kolegom... warto aby jedni i drudzy ( szczególnie Ci starający się )mieli tego świadomość...
Każdy sam powinien także budować swoją relację z firmą - nie kierować się insynuacjami i plotkami, bo każdy ma swój rozum i swoje życie...;)
Mlody 2017-07-27 18:12
Nie pracujesz w tej firmie i się wypowiadasz.? A po co.?.nie znasz tej formy pracy jaka tu panuje...a może porozmawiamy o kosztach naszych ..dodatkowych, które nam firma funduje.? Kwestie faktur jakie musimy wystawiać. .teoretycznie dla nas korzystnych i zawierających wszystko. .czy to jest zgodne z prawdą. ? I prawem.? Wystawiać trzeba, bo to są nasze zarobione pieniądze. .ale sama forma pozostawia wiele do życzenia. .
GENIUSZ 2017-07-27 21:20
Psy szczekają, a karawana jedzie dalej!
Firma zrzuciła balast, w postaci nierobów ogórkowych i dalej się rozwija!
Dział medyczny pierwszy raz w swojej historii odnosi prawdziwe sukcesy!
Firma płaci wysokie wynagrodzenia, wypłaca sowite premie, posiada narzędzia pracy w najwyższym standardzie!
Jeśli ktoś ma chęć pracy w S-Labie, niech składa CV. Adres na stronie www.
!! 2017-07-28 07:32
ciekawe na ile czasu starczy kasy na tzw. wasz sukces? Rozumiem, że spadki w udziałach i sprzedaży odczytujesz za pozytywny sygnał. BRAWO!!!
Modelka 2017-07-28 09:33
Każdy z nas jeśli ma we własnym gospodarstwie domowym coś co generuje tylko koszty bez zysku to się tego po prostu pozbywa! Tak samo jest w firmie i tyle!
? 2017-07-28 17:47
to co ? Teraz się wezmą za ludzi z K2 którzy generują olbrzymie koszty ?
? 2017-07-28 17:48
to co ? Teraz wezmą się za ludzi z K2 którzy generują olbrzymie koszty ?
Modelka 2017-07-31 12:29
Jeśli w firmie są osoby udające, że pracują to muszą się obawiać zwolnienia. Nikt nie chce pracować za nikogo. W tym sensie pisałam o zmniejszaniu kosztów w firmie
Razny 2017-07-31 23:25
Historia sie powtarza co 2, 3 lata.Albo przychodzi koles KKS co ludzi nazywa Wilkami i szczeka w postach na GoaWork , rozwala wszystko za zgoda Prezesów i po roku ucieka z podkulonym ogonem znow do Biofarmu.....albo rewolta.... Ilu tu ludzi sie przewinęło co teraz w innych firmach karierę robią, szacunku do ludzi troche a byla by w Slab tzw.Ameryka, ale jaki kram taki.....
Razny 2017-07-31 23:25
Życie 2017-08-04 16:18
Byś się zdziwił za co potrafią w firmach farmaceutycznych zwolnić. Znam przypadki osób najlepszych w Polsce w rankingach(wycieczki jako nagrody premie) a zwolnione przez Rks bo były zagrożeniem a powody zwolnienia za dużo wiesz to nie firma dla Ciebie nie mamy dobrych relacji...
Dandys 2017-08-09 20:33
Dlaczego S-lab ma tak dużo wolnych stanowisk dla przedstawiciela farmaceutycznego? Jakiś nowy projekt ma firma czy nowe rejony obejmują swoim zasięgiem?
Cała Prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!! 2017-08-09 21:43
nie tzw. życie ciągła rotacja zespołu. to zwalniają to zatrudniają. w tej firmie nic nie jest tak pewne jak zmiany w zatrudnieniu. zatrudnią za chwile wywalą i tak cały czas. zero stabilności i pewności zatrudnienia. ZDECYDOWANIE OMIJAĆ
Marta 2017-08-10 15:50
@Cała Prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!! - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w S-lab. Z czego wynikają te zwolnienia?
Arturrooo 2017-08-10 20:33
Z czego wynikaja?? zatrudnili 40 darmozjadów z actavisa i teraz placa za to srogo .... dali im umowy o prace samochody a starych przedstawicieli dali w odstawke!!! ucinaja rabaty wymyslaja zamowienia bezposrednie ktore sie nie oplacaja w aptekach !!!!
Nas starych medycznych wywalili na zbity pysk... z tego co wiem farmaceutyczni tez dostaja rozne sygnaly ze sa powoli do odstrzalu... !!!
PF 2017-08-15 18:21
Fajna firma , można całkiem nieźle zarobi, polecam
Były pracownik !!! bo takie będą wyroki sądów !!!! 2017-08-16 21:46
Idiota, komu polecasz, chyba wrogowi ?
Były pracownik !!! bo takie będą wyroki sądów !!!! 2017-08-16 21:47
Idiota, komu polecasz, chyba wrogowi ?
Arturro 2017-08-17 15:25
Kto poleca pewnie prezes bo wie ze farmaceutyczni szukaja roboty gdzie indziej bo chca sie ewakuowac z tego bagna !! Dobrze ze ja szukalem i nie zostalem na lodzie po ladnych kilku latach w tej firmie...
Zostaw swoją opinię o s-lab - Mirków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s-lab