Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

falor

2000? Chyba brutto ?

obóz pracy

Pracowałam tam tydzień, byłam zatrudniona przez agencję. Na miejscu przydzielono mnie do innej pracy niż miałam wykonywać. Praca po 10 godzin dziennie i prośba o przyjście w sobotę, oczywiście umowa zlecenie, więc za przyjście dodatkowo nie ma żadnych pieniędzy. Jest tylko jedna stawka. Pracowałyśmy przy rozładunkach i załadunkach towaru, nosiłyśmy ciężkie kartony i to wszystko robiłyśmy my, kobiety. Jeśli do pracy było na 6tą,a cały czas tak było, to przerwa należała się o 11, albo o 11 jeśli był akurat rozładunek to przerwa o 12tej. Nigdy nie wiadomo do której się jest w pracy, bo grafik jest ruchomy. W dodatku obiady dla osób z umową o pracę są o połowe tańsze, a zlecenie płaci całość. Nie polecam. Praca dla osób, które dają sobą pomiatać, dosłownie.

Ona

Pracowałam w Orsayu dawno temu(prawie 4 lata temu),miałam stawkę 10 zł brutto/ h na umowę zlecenie przez APT Sanpro Job Service,teraz oferują już 12 brutto/godz.Firma jest niepoważna,przyjechaliśmy normalnie do pracy,po czym zapytano nas:Agencyjni,co Wy tutaj robicie?Od teraz nie ma już dla Was pracy!I trzeba było wracać do domu z Bielan na własną rękę,dojeżdżałyśmy autobusem pracowniczym z Hallera.Kartony z ciuchami do metkowania bardzo,bardzo ciężkie.Ogólnie to nie było tak tragicznie,poza tym,że czasem pracowało się 10 godz bez żadnych dodatków za nadgodziny,na śmieciówkach nie przysługują.Praca dobra dla studentek lub na wakacje.

pracownica123

fakt, nadgodziny wyplacanae sa co 4miesiace, ale jak ktos robio tydzien w trydrzien 30h zamiast 20 np to chce miec wyplacone te nadgodziny, a nie robic za darmo pol miesiaca

Jahsgakc
@pracownica123

Praca tam to jakaś pomyłka, umowa smieciowa, zarobki też smieciowe a wykonujesz pracę jak za 1,5 etatu w dodatku wyzysk i wykorzystywanie, praca dobra dla studentek zaocznych,ale na pewno nie na stałe i nie dla osób posiadających dzieci, bo jest któraś ma dziecko i się tam zatrudnia, to lepiej żeby nosiła zdjęcie dziecka że sobą bo może zapomnieć jak wygląda w tym trybie pracy

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zibi

praca jak kazda ,trzeba się nacharować,wszędzie ludzi mają w du.....ie,byle by tylko robota była wykonana ,jak chcecie się szybko rozwieść,pozbyć męża czy żony ,to wysyłajcie właśnie tam...a wasze problemy się rozwiążą naturą.Młode damy atakują w przerwach na fajkę....

niesia

Gdzie 12, to 12. Zalezy jaki prog, w pewnym miescie wychodzi niecale 8 zl. Dodatkowo tna godziny jak moga.

Haha

A co Ty myslalas ze sa tam rowniez pracownicy od pchania kartonow? To chyba jasne ze robot nie bedzie tego za nas robil, ludzie chyba kazdy wie jak wyglada praca w sklepie odziezowym, litosci :D zapieprza sie to prawda ale mysle ze stawka jest przyzwoita w stosunku do innych sieciowek np orsay ~12 zl po okresie probnym, lpp(mohito, reserved itp)~ 8,2 zl . Ja pracowalam w mohito i przeszlam do orsay to z czystym sumieniem moge powiedziec ze to niebo a ziemia, traktowanie pracownika, system socjalny , umowa o prace a nie jak w lpp smieciowa.. I wiele wiele wiele wiecej roznic na plus dla orsay. Dla wyjasnienia bo piszecie glupoty, nadgodziny sa wyplacane po 4 miesiacach ale kierownik stara tak sie je zbic do minimum lub zera zeby nie bylo trzeba wyplacac a pracownik zyskuje wiecej wolnego, chyba przyjemny uklad? Wiadomo ze sa tygodnie kiedy trzeba wiecej pracowac i powstaja nadgodziny. Mysle ze placa i warunki orsay jak na terazniejsze realnia sa naprawde dobre, chcialybyscie byc w robocie noszone pewnie na rekach za 50 zl/h

Sobótczanka12345
@Haha

płaca juz 13zł....i nie ma co narzekac bo to jedyny zakład który nie oszukuje

Zeta

Co mogę powiedzieć zwolniono mnie z pracy(zlecenie)po 5 dniach niewiele zrozumiałam z tego co do mnie powiedziano jak się spytałam dla czego to że "jestem nowa i nie wdrążyłam się w system" nie zostało mi nawet 5 minut poświęcone aby wytłumaczyć co mam robić, musiałam się dopytywałam się dziewczyn, przez od 8 do 10 godzin wklepywania w PC faktur na stojąco, mało tego kazano nam rozładowywać ciężarówkę w 2 osoby, kartony różnych wielkości poukładać na 8 lub więcej paletach zawsze o 11 gdzie się zaczyna półgodzinna przerwa, podczas gdy inne dziewczyny-koleżanki liderki normalnie szły na przerwę my musiałyśmy zapychać, autobus darmowy tam(5:30) i zpowrotem(14:30) co z tego że darmowy skoro kończyło się różnie nawet o 12. Byłam na dziale sklep internetowy-zwroty, jedyne dobre to że 12zł/h brutto przez pośrednictwo ale i tak niepolecam

takaPrawda

Co tu duzo mowic..gdy zaszlam w ciaze wieelka afera..jak ja moglam...gdy poszlam na l4 bo MUSIALAM (ciaza zagrozona)nie uslyszalam zadnego dobrego slowa !!!pracowalam na dwa sklepy za 1300pln ... Praca na telefon grafik na tydzien ktory i tak sie zmienial ..jednak w sklepie super dziweczyny i to dalo sie zniesc !)atmosfera..no dobra;)same popoludniowki (ranki brala tylko kierowniczka- bo tak)no chyba ze miala wolne ale i Ona tez byla ok...ale jo wlasnie...ale..gdy zaczynalam na 12 etatu pracowalam po nawet 150h miesiecznie...w ostatnim miesiacu duzo wolnego by wyplacic jak najmniej.. Ale to nic ..nadgodzina placona mniej niz standardowa godzina pracy(nadgodziny zbiera sie 4miesiace ...wyplaca na 5miesiac ) !!!!czeste telefony ....przyjdz do pracy...teraz zaraz. Ogolnie gdyby nie to ze musialam pracowac...i gdyby nie dziewczyny...to bym odeszla.... Oczywiscie juz teraz wiem ze po ciazy moja noga tam nie stanie

Duzo osob pisze bzdury...!!! Pracuje sie tyle ile jest na umowie, wiadomo raz sie ma np w tyg 25h, a w nastepnym 15 (przy umowie 20h tygodniowo). Nie kazdy ma 20h na umowie (wszystko zalezy od zaangazowania). Jesli jakies nadgodziny powstana to sa wyplacane! Rabaty personalne sa i to bardzo ciekawe. Na eventy juz nie trzeba chodzic ubranym w jednym kolorze! Jedynie apaszka ma byc taka sama u kazdej dziewczyny ( oczywiscie apaszke dostajemy gratis). Fundusz socjalny oczywiscie ze jest! Atmosfera w pracy zalezy od kierownika sklepu i regionalnego - my nie mozemy narzekac. Sa nastawieni na wyniki ale tak jest w kazdej sieciowce... Orsay i tak wypada super na tle innych.

pracownica123

Witam, praca w orsay'u jest dla ludzi którzy lubią być wykorzystywani. Można zapomnieć o wypłacanych nadgodzinach za zostawanie po pracy lub przed praca, grafik nigdy nie jest ustalony na tyle ile godzin ma się na umowie tylko więcej za które znowu nie płacą, niewyobrażalne wymogi co do pracowników za które i tak nie jest się wynagradzanym w żaden sposób, rabaty pracownicze są o ile są jakieś eventy w firmie narzucają czasem kolor w których trzeba chodzić przez miesiąc i musisz je kupić sobie sama oczywiście, więc nie ma co mówić o socjalu. Wszyscy kierownicy się trzęsą,wypłata dla kogoś kto chce sobie trochę dorobić, w ogóle nie adekwatna do zadań jakie dostaje pracownik, zazwyczaj praca na 20h na umowie, straszne wykorzystywanie człowieka musi być dostępny 24 na dobe

madzialena

Chyba praca w Orsay jest dobra głównie dla takich studentek zaocznych, co to sobie moga zarobic na opłacenie tych studiów, co nie? Możecie napisac ile płaca takim studentciakom, bo ja własnie jestem w takiej sytuacji i szukam pracy, gdzie mnie przyjmą bez specjalnego wykształcenia. Pozdrawiam serdecznie!

Natalia A.

Witam wszystkich, jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym. Piszę pracę na temat: "Atrakcyjność niemieckiego pracodawcy na polskim rynku pracy". Chciałabym poprosić, jeśli ktoś miałby czas i ochotę wypełnić ankiete na temat konfrontacji Państwa oczekiwań wobec pracy w firmie z niemieckim kapitałem z rzeczywistością. Z góry bardzo dziękuję! http://www.ebadania.pl/41489d7b95a63fc5

HR

Uwaga! To podpucha,

karola

Hej, byłabym zainteresowana wejściówką do Orsaya za jakąś opłatą? Proszę o kontakt z ofertą. karolina_kd@o2.pl

zniesmaczona

Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Znieczulica na pracownika. Regionalna ma gdzies pracownika najwazniejsze zeby tylko ktos byl w pracy. Po 20miesiaca potraktowano mnie jakbym tam pracowala miesiac...nie mozna z zadnych dodatkow skorzystac bo niepracujesz np. Ponad 4h przy kompie albo poprostu za duzo zarabiasz....zenada...ba dzo zenujace wynagrodzenie dobwymagan...szczegolnie regionalnej ktow wiecznie jest na l4

masakra

Placa niska bez placonych wypracowanych nadgodzin. Tak jak napisal ktos wczesniej 15 minut przed i po pracy za darmo sie pracuje. Wymagania bardzo duze. Koszmar.

Zmęczona

Praca w Ordipol bardzo bardzo ciężka, jestem zatrudniona przez pośrednika niby 10 zl na godzinę. Jednego dnia pracujesz 6 godzin drugiego 10 jakaś masakra. Kartony z ciuchami do metkowania ważą chyba po 30kg jest w jednym kartonie np. 120 bluzek albo z 40 par skórzanych spodni i weź to kobieto podnieś. Jak jednego dni przyszłam do pracy na 6 przerwę miałam dopiero 11. Nie można do nikogo się odezwać, wyjąć telefonu żeby chociaż zobaczyć godzine i wogóle masakra. Strzy pracownicy chodzą piją kawusię wode co pół godziny a ludzie z "agencji" jak to nazywają muszą za.... .Złożyłam już wypowiedzenie bo nie dam rady plecy wysiadą mi niedługo całkowicie i rece też a stara jeszcze nie jestem. Więc jeżeli ktoś lubi stać w miejscu i dźwigać duze cieżary to polecam w innym wypadku nie.

marimar

Firma oferuje pół etatu i nieadekwatnie niskie zarobki do stawianych wymogów. Ale praca jak praca na pewno są lepsze i gorsze ważne żeby do pracy chodzić z przyjemnością i tu zaczynają się schody. Atmosfera w pracy zależy tu w dużej mierze od kierownika i regionalnego. Ja szczęścia nie miałam. Kierowniczka trzęsła gaciami na widok regionalnej Iwet Ch. a po jej wyjściu ze sklepu wyżywała się na całym personelu. Jeszcze lepiej było gdy na zapleczu przez telefon pokłóciła się z mężem. Wylatywałą z zaplecza, para szłą z uszu a pracownicy latali po sklepie. Pełen profesjonalizm. Dodatkowo logowanie się przez kierowniczkę jako obecną w pracy i wychodzenie na zaplecze lub galerię na długie godziny. Dużo by jeszcze pisać na szczęscie się stamtąd zwolniłam i teraz mam święty spokój.

ktosiek

ta firma to (usunięte przez administratora) praca na eshopie to jedna pomyłka :) ostrzegam iść tam po pierwsze: kapuś wszystko doniesie,dopowie do tego :) liderka: haha brak słów, i kierowniczka tez wiele do zyczenia daje :) nie polecam, totalnie! praca dla robota i osob bez ambicji :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.